|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Paypal & eBay üldteema |
mamba
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874775
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.11.2025 22:20:05 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Mul on sama probleem, et sms ei saabu ning sisse logida ei saa. Läbi selle Soome numbri sain kontakti ning öeldi, et Paypal-l on mingi region based outage ja ka Eesti on sellest mõjutatud. Tol hetk ... |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
mamba
vastuseid: 2149
vaadatud: 555415
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2018 00:21:14 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
https://www.twitch.tv/licccboeh
vahepeal poistega streamib kui kedagi huvitab |
teema: Telia Koduinternet |
mamba
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.11.2016 20:31:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada
sama |
teema: Mafia III |
mamba
vastuseid: 454
vaadatud: 145415
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2016 04:01:53 pealkiri: Mafia III |
| Suht pettumus minu jaoks. Sain just story läbi mängitud. Mõni hea maffialik missioon oli(2 tükki kui aus olla), kus ikka story-le oli ka rõhku pandud, aga muidu üleüldiselt suht pettumus. Olin/ ... |
teema: Kommenteerimine: ShaoKahn |
mamba
vastuseid: 346
vaadatud: 64136
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2016 21:03:46 pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn |
| Ostsin prose |
teema: Kommenteerimine: kalevs |
mamba
vastuseid: 24
vaadatud: 11200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2016 19:11:37 pealkiri: Kommenteerimine: kalevs |
| Kiire ja sujuv tehing |
teema: Telia Koduinternet |
mamba
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.07.2016 20:50:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
| See ongi normaalne, et 300mb netiga saab maksiumum kätte 100mb ja sealt üle ei lähe? Proovitud igasuguste p2p programmidega ning mitu asja korraga pannud downloadima jne. Kasutusel Inteno dg301a ru ... |
teema: Kommenteerimine: metallika |
mamba
vastuseid: 387
vaadatud: 65603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2015 16:07:55 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
 |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
mamba
vastuseid: 408
vaadatud: 125619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2015 16:06:26 pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven |
 |
teema: Kommenteerimine: Levelxer |
mamba
vastuseid: 124
vaadatud: 39382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2015 16:05:44 pealkiri: Kommenteerimine: Levelxer |
 |
teema: VMT: Grand Theft Auto V Online |
mamba
vastuseid: 95
vaadatud: 170991
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.05.2015 19:50:31 pealkiri: VMT: Grand Theft Auto V Online |
| Võite mind ka lisada: hents1230 .Õhtuti vahel mängin |
teema: Spotify üldteema |
mamba
vastuseid: 508
vaadatud: 266712
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.03.2015 12:08:18 pealkiri: Spotify üldteema |
Täna hommikul Spotify uuendas end ja nüüd on Minimize to System Tray valik kadunud või ei oska ma seda enam üles leida?
Läinud jah |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
mamba
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2015 21:52:08 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
| Müüsin telefoni |
teema: Spotify üldteema |
mamba
vastuseid: 508
vaadatud: 266712
|
foorum: Tarkvara postitatud: 17.11.2014 13:05:09 pealkiri: Spotify üldteema |
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi
Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPo ... |
teema: Küsimus Apache serveri kohta |
mamba
vastuseid: 3
vaadatud: 2969
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 18.10.2014 16:03:31 pealkiri: Küsimus Apache serveri kohta |
| Ei juhtu midagi, aga kui on mitu virtualhosti, siis on parem ja selgem pilt, kus mingi lehe failid asuvad. Kui näiteks on www.firma.ee ja pood.firma.ee, siis teed kaustad vastavalt /var/www/www.firm ... |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
mamba
vastuseid: 448
vaadatud: 147515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2014 21:36:29 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
 |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
mamba
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264777
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2014 22:51:26 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Kas keegi oskab öelda, millest võib see põhjustatud olla, et kui lähen mängu ja panen find game vms, siis jääbki otsima? Päev tagasi töötas ilusti. 3 min juba järjest searching (enne leid ... |
teema: Kommenteerimine: ampsu |
mamba
vastuseid: 108
vaadatud: 31186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2014 19:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: ampsu |
| Ostsin ühe steami kasutaja. Kiire tehing |
teema: Kommenteerimine: Smartwo |
mamba
vastuseid: 25
vaadatud: 7762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2014 11:08:51 pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo |
 |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
mamba
vastuseid: 77
vaadatud: 14774
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2014 00:21:21 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
 |
teema: Kommenteerimine: Tussuland |
mamba
vastuseid: 13
vaadatud: 8238
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2014 20:28:17 pealkiri: Kommenteerimine: Tussuland |
| Müüsin mängu. Kiire tehing, kõik OK |
teema: Telia Koduinternet |
mamba
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.11.2013 19:58:14 pealkiri: Telia Koduinternet |
lampi kadus nett ära, muidugi vajalikul hetkel
ruuteriga ühendus ja telekas töötab, aga veebi ei saa
Sama siin. Välismaalehtedele pole võimalik saada |
teema: Ubnutu 13.10 ja ID kaart |
mamba
vastuseid: 11
vaadatud: 4638
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 23.10.2013 11:12:25 pealkiri: Ubnutu 13.10 ja ID kaart |
| Ma sain installitud, aga ei oska kuidagi opensc 0.13 asendada vanema versiooniga. Seda kohta menüüst ei saa valida(hall). Kas mingid vanemad repod on puudu? |
teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
mamba
vastuseid: 353
vaadatud: 97249
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.10.2013 00:39:12 pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
Kuidas allikad paika seadsid?
id.ee pakid on hetkel kuni 13.04'ni (raring), ehk siis 13.10 (saucy) tarbeks tuleb just eelmisi raring'u pakke kasutada, mis omakorda tähendab id.ee paigaludsskriptist ... |
teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
mamba
vastuseid: 353
vaadatud: 97249
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.10.2013 20:32:01 pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
mul ütleb sellise asja:
The following packages have unmet dependencies:
estonianidcard : Depends: qdigidoc but it is not going to be installed
Depends: qesteidut ... |
teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
mamba
vastuseid: 353
vaadatud: 97249
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.10.2013 19:54:19 pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid |
| Kas 13.10-le ka kuidagi ID-kaardi tarkvara tööle saab? |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
mamba
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2013 19:31:34 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin läpaka, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
mamba
vastuseid: 586
vaadatud: 130038
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2013 20:54:59 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
| Saatsin läpaka ette ja pärast kandis rahad. Aus ostja, |
teema: Telia Koduinternet |
mamba
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.09.2013 21:35:28 pealkiri: Telia Koduinternet |
mul kõik OK
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): icmp_seq=1 ttl=62 time=0.881 ms
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): icmp_seq=2 ttl=62 time=0.909 ms
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): ... |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2013 02:22:39 pealkiri: League of legends |
| uzi on world class, puszu peksti outi kõigis mängudes. Cyanide'i caught maksis 4. mängu arvatavasti. Parem tiim võitis |
teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
mamba
vastuseid: 6
vaadatud: 1686
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 04.09.2013 20:22:26 pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
Erinevaid kerneleid proovinud?
Mida välja pakud?
Peale pikka otsimist, leidsin selle lehe ja sain probleemist jagu,
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/network-manager/+bug/1172151 |
teema: Kommenteerimine: cyclo101 |
mamba
vastuseid: 9
vaadatud: 3796
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2013 17:13:21 pealkiri: Kommenteerimine: cyclo101 |
| Ostis mängu |
teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
mamba
vastuseid: 6
vaadatud: 1686
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 04.09.2013 17:12:30 pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
| Kahjuks, ei teinud see midagi. |
teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
mamba
vastuseid: 6
vaadatud: 1686
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 03.09.2013 21:49:27 pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
Miskit sellist proovisid?
sudo rmmod -f ath9k
sudo rfkill unblock all
sudo modprobe ath9k
sudo ifconfig wlan0 up
Kas klaviatuurilt ei lülita wifit sisse mõne klahvikombinatsiooniga?
Proovisi ... |
teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
mamba
vastuseid: 6
vaadatud: 1686
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 03.09.2013 20:14:38 pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle |
Ehk mõni targem oskab aidata
Installisin endale Ubuntu peale, kuid ei oska kuidagi wifit tööle saada. Proovisin ka Linux Minti.
Wifikaart on Integrated 802.11 b/g/n / Atheros ar9002wb-1ng. Window ... |
teema: Elion |
mamba
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295958
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.08.2013 20:59:58 pealkiri: Elion |
Keegi teab miks Elionil on Multiplayer netimängudes viivitus sees?
Starmaniga sellist probleemi pole.
Mängin inimesega kel Starman ühendus ja ta näeb vastast samal ajal kui Elioni otsas veel ei ... |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2013 22:19:22 pealkiri: League of legends |
Gratz Fnaticule ja Puszule Europpa S3 1# tiim Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.
Jutud käivad, e ... |
teema: Kommenteerimine: veixv |
mamba
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2013 20:49:32 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Kiire tehing  |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2013 21:39:39 pealkiri: League of legends |
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?
ei
No oleneb, tegelt tier 1 ruunid on nii odavad, et teed 1-2 mängu ja ip koos selle jaoks samas aga alustada lisa 1-2 dorans bladega on päris he ... |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2013 21:02:56 pealkiri: League of legends |
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?
ei |
teema: Grand Theft Auto V |
mamba
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2013 19:45:29 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga
Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l. Vb ainult pa ... |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2013 12:30:05 pealkiri: League of legends |
| EUW tõesti mängib enamus(LANNid samuti korraldatakse EUWis). NE-i mängitakse tavaliselt turniiride pärast, sest me kuulume sinna regiooni. |
teema: Kommenteerimine: Tamiil |
mamba
vastuseid: 16
vaadatud: 7574
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2013 17:31:56 pealkiri: Kommenteerimine: Tamiil |
| Ostsin PS3. Andis tasuta mängu ka kaasa. Väga positiivne tehing(Y) |
teema: Arvutitark |
mamba
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.07.2013 16:56:33 pealkiri: Arvutitark |
| Mida ikka soovida - pikka iga! |
teema: League of legends |
mamba
vastuseid: 2784
vaadatud: 549708
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2013 23:42:29 pealkiri: League of legends |
| http://www.p4rgaming.com/league-of-legends-now-official-olympic-sport/ |
teema: Grand Theft Auto V |
mamba
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2013 18:55:23 pealkiri: Grand Theft Auto V |
, Mis selles imelikku on? Kõigil pole igakuu uusim raud masinas olemas, nagu vormelifännidel pole vormelit hoovis
Vormelifännid ei kurda ka et Nissan Micra aeglane on.
Pole kunagi väitnudki, ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
mamba
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581994
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2013 15:27:10 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
et siis thompsoni ruuterist kaabel switchi ja siis kaabel arvuti ?
See juhe, mis korterisse tuleb läheb switch ning switch jagab thomson ruuterisse(sest seal taga on digibox ja wifi), arvut ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
mamba
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581994
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2013 14:43:39 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
jah kõik värgid tehtud aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ?
Tõmbad switch vahele, arvutid ja ruuter switch kü ... |
teema: Grand Theft Auto V |
mamba
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2013 11:14:32 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.
Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti alg ... |
teema: Grand Theft Auto V |
mamba
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2013 23:50:02 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.
Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti alg ... |
| |