Avaleht
otsing leidis 115 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Paypal & eBay üldteema
mamba

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874775

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 28.11.2025 22:20:05   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mul on sama probleem, et sms ei saabu ning sisse logida ei saa. Läbi selle Soome numbri sain kontakti ning öeldi, et Paypal-l on mingi region based outage ja ka Eesti on sellest mõjutatud. Tol hetk ...
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
mamba

vastuseid: 2149
vaadatud: 555415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2018 00:21:14   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
https://www.twitch.tv/licccboeh

vahepeal poistega streamib kui kedagi huvitab
  teema: Telia Koduinternet
mamba

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.11.2016 20:31:54   pealkiri: Telia Koduinternet
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada icon_rolleyes.gif
sama
  teema: Mafia III
mamba

vastuseid: 454
vaadatud: 145415

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2016 04:01:53   pealkiri: Mafia III
Suht pettumus minu jaoks. Sain just story läbi mängitud. Mõni hea maffialik missioon oli(2 tükki kui aus olla), kus ikka story-le oli ka rõhku pandud, aga muidu üleüldiselt suht pettumus. Olin/ ...
  teema: Kommenteerimine: ShaoKahn
mamba

vastuseid: 346
vaadatud: 64136

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2016 21:03:46   pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn
Ostsin prose
  teema: Kommenteerimine: kalevs
mamba

vastuseid: 24
vaadatud: 11200

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2016 19:11:37   pealkiri: Kommenteerimine: kalevs
Kiire ja sujuv tehing
  teema: Telia Koduinternet
mamba

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.07.2016 20:50:30   pealkiri: Telia Koduinternet
See ongi normaalne, et 300mb netiga saab maksiumum kätte 100mb ja sealt üle ei lähe? Proovitud igasuguste p2p programmidega ning mitu asja korraga pannud downloadima jne. Kasutusel Inteno dg301a ru ...
  teema: Kommenteerimine: metallika
mamba

vastuseid: 387
vaadatud: 65603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2015 16:07:55   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Killhoven
mamba

vastuseid: 408
vaadatud: 125619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2015 16:06:26   pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Levelxer
mamba

vastuseid: 124
vaadatud: 39382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2015 16:05:44   pealkiri: Kommenteerimine: Levelxer
thumbs_up.gif
  teema: VMT: Grand Theft Auto V Online
mamba

vastuseid: 95
vaadatud: 170991

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.05.2015 19:50:31   pealkiri: VMT: Grand Theft Auto V Online
Võite mind ka lisada: hents1230 .Õhtuti vahel mängin
  teema: Spotify üldteema
mamba

vastuseid: 508
vaadatud: 266712

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.03.2015 12:08:18   pealkiri: Spotify üldteema
Täna hommikul Spotify uuendas end ja nüüd on Minimize to System Tray valik kadunud või ei oska ma seda enam üles leida? icon_eek.gif
Läinud jah
  teema: Kommenteerimine: ZeD
mamba

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2015 21:52:08   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Müüsin telefoni
  teema: Spotify üldteema
mamba

vastuseid: 508
vaadatud: 266712

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.11.2014 13:05:09   pealkiri: Spotify üldteema
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi icon_sad.gif

Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPo ...
  teema: Küsimus Apache serveri kohta
mamba

vastuseid: 3
vaadatud: 2969

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 18.10.2014 16:03:31   pealkiri: Küsimus Apache serveri kohta
Ei juhtu midagi, aga kui on mitu virtualhosti, siis on parem ja selgem pilt, kus mingi lehe failid asuvad. Kui näiteks on www.firma.ee ja pood.firma.ee, siis teed kaustad vastavalt /var/www/www.firm ...
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
mamba

vastuseid: 448
vaadatud: 147515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2014 21:36:29   pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6
thumbs_up.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
mamba

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264777

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2014 22:51:26   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive

Kas keegi oskab öelda, millest võib see põhjustatud olla, et kui lähen mängu ja panen find game vms, siis jääbki otsima? Päev tagasi töötas ilusti. 3 min juba järjest searching (enne leid ...
  teema: Kommenteerimine: ampsu
mamba

vastuseid: 108
vaadatud: 31186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2014 19:01:20   pealkiri: Kommenteerimine: ampsu
Ostsin ühe steami kasutaja. Kiire tehing
  teema: Kommenteerimine: Smartwo
mamba

vastuseid: 25
vaadatud: 7762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2014 11:08:51   pealkiri: Kommenteerimine: Smartwo
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jarmo026
mamba

vastuseid: 77
vaadatud: 14774

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2014 00:21:21   pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tussuland
mamba

vastuseid: 13
vaadatud: 8238

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2014 20:28:17   pealkiri: Kommenteerimine: Tussuland
Müüsin mängu. Kiire tehing, kõik OK
  teema: Telia Koduinternet
mamba

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.11.2013 19:58:14   pealkiri: Telia Koduinternet
lampi kadus nett ära, muidugi vajalikul hetkel
ruuteriga ühendus ja telekas töötab, aga veebi ei saa icon_neutral.gif

Sama siin. Välismaalehtedele pole võimalik saada
  teema: Ubnutu 13.10 ja ID kaart
mamba

vastuseid: 11
vaadatud: 4638

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 23.10.2013 11:12:25   pealkiri: Ubnutu 13.10 ja ID kaart
Ma sain installitud, aga ei oska kuidagi opensc 0.13 asendada vanema versiooniga. Seda kohta menüüst ei saa valida(hall). Kas mingid vanemad repod on puudu?
  teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
mamba

vastuseid: 353
vaadatud: 97249

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 20.10.2013 00:39:12   pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
Kuidas allikad paika seadsid?
id.ee pakid on hetkel kuni 13.04'ni (raring), ehk siis 13.10 (saucy) tarbeks tuleb just eelmisi raring'u pakke kasutada, mis omakorda tähendab id.ee paigaludsskriptist ...
  teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
mamba

vastuseid: 353
vaadatud: 97249

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.10.2013 20:32:01   pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
mul ütleb sellise asja:
The following packages have unmet dependencies:
estonianidcard : Depends: qdigidoc but it is not going to be installed
Depends: qesteidut ...
  teema: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
mamba

vastuseid: 353
vaadatud: 97249

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.10.2013 19:54:19   pealkiri: Algaja Linuxi kasutaja probleemid
Kas 13.10-le ka kuidagi ID-kaardi tarkvara tööle saab?
  teema: Kommenteerimine: Xvc
mamba

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2013 19:31:34   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin läpaka, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
mamba

vastuseid: 586
vaadatud: 130038

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2013 20:54:59   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Saatsin läpaka ette ja pärast kandis rahad. Aus ostja,
  teema: Telia Koduinternet
mamba

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697128

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.09.2013 21:35:28   pealkiri: Telia Koduinternet
mul kõik OK
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): icmp_seq=1 ttl=62 time=0.881 ms
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): icmp_seq=2 ttl=62 time=0.909 ms
64 bytes from neti.ee (195.50.209.246): ...
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2013 02:22:39   pealkiri: League of legends
uzi on world class, puszu peksti outi kõigis mängudes. Cyanide'i caught maksis 4. mängu arvatavasti. Parem tiim võitis
  teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
mamba

vastuseid: 6
vaadatud: 1686

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 04.09.2013 20:22:26   pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
Erinevaid kerneleid proovinud?
Mida välja pakud?

Peale pikka otsimist, leidsin selle lehe ja sain probleemist jagu,
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/network-manager/+bug/1172151
  teema: Kommenteerimine: cyclo101
mamba

vastuseid: 9
vaadatud: 3796

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2013 17:13:21   pealkiri: Kommenteerimine: cyclo101
Ostis mängu
  teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
mamba

vastuseid: 6
vaadatud: 1686

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 04.09.2013 17:12:30   pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
Kahjuks, ei teinud see midagi.
  teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
mamba

vastuseid: 6
vaadatud: 1686

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 03.09.2013 21:49:27   pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
Miskit sellist proovisid?
sudo rmmod -f ath9k
sudo rfkill unblock all
sudo modprobe ath9k
sudo ifconfig wlan0 up
Kas klaviatuurilt ei lülita wifit sisse mõne klahvikombinatsiooniga?

Proovisi ...
  teema: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
mamba

vastuseid: 6
vaadatud: 1686

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 03.09.2013 20:14:38   pealkiri: Ubuntu 13.04 ei saa wifit tööle
Ehk mõni targem oskab aidata
Installisin endale Ubuntu peale, kuid ei oska kuidagi wifit tööle saada. Proovisin ka Linux Minti.
Wifikaart on Integrated 802.11 b/g/n / Atheros ar9002wb-1ng. Window ...
  teema: Elion
mamba

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295958

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.08.2013 20:59:58   pealkiri: Elion
Keegi teab miks Elionil on Multiplayer netimängudes viivitus sees?
Starmaniga sellist probleemi pole.
Mängin inimesega kel Starman ühendus ja ta näeb vastast samal ajal kui Elioni otsas veel ei ...
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2013 22:19:22   pealkiri: League of legends
Gratz Fnaticule ja Puszule icon_smile.gif Europpa S3 1# tiim icon_smile.gif Huvitav tõesti kas puszu jääb meeskonda s3 lõpuni või vahetatakse ikka välja. Hetkel on mängud nii hästi temaga läinud.

Jutud käivad, e ...
  teema: Kommenteerimine: veixv
mamba

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2013 20:49:32   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2013 21:39:39   pealkiri: League of legends
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?
ei

No oleneb, tegelt tier 1 ruunid on nii odavad, et teed 1-2 mängu ja ip koos selle jaoks samas aga alustada lisa 1-2 dorans bladega on päris he ...
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2013 21:02:56   pealkiri: League of legends
Tundub, et enne lvl 20 pole mõtet runesid osta?
ei
  teema: Grand Theft Auto V
mamba

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2013 19:45:29   pealkiri: Grand Theft Auto V
Elus ei ostaks selle pärast konsooli, et 30fpsi-ga saaks ringi läägida. Loodke konsooliposid, et ei ole sama, mis gta4-ga

Ma küll ei usu, et nüüd parem graafika tuleb kui GTA 4l. Vb ainult pa ...
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2013 12:30:05   pealkiri: League of legends
EUW tõesti mängib enamus(LANNid samuti korraldatakse EUWis). NE-i mängitakse tavaliselt turniiride pärast, sest me kuulume sinna regiooni.
  teema: Kommenteerimine: Tamiil
mamba

vastuseid: 16
vaadatud: 7574

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2013 17:31:56   pealkiri: Kommenteerimine: Tamiil
Ostsin PS3. Andis tasuta mängu ka kaasa. Väga positiivne tehing(Y)
  teema: Arvutitark
mamba

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.07.2013 16:56:33   pealkiri: Arvutitark
Mida ikka soovida - pikka iga!
  teema: League of legends
mamba

vastuseid: 2784
vaadatud: 549708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2013 23:42:29   pealkiri: League of legends
http://www.p4rgaming.com/league-of-legends-now-official-olympic-sport/
  teema: Grand Theft Auto V
mamba

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2013 18:55:23   pealkiri: Grand Theft Auto V
, Mis selles imelikku on? Kõigil pole igakuu uusim raud masinas olemas, nagu vormelifännidel pole vormelit hoovis icon_wink.gif
Vormelifännid ei kurda ka et Nissan Micra aeglane on.
Pole kunagi väitnudki, ...
  teema: Grand Theft Auto IV
mamba

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581994

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2013 15:27:10   pealkiri: Grand Theft Auto IV
et siis thompsoni ruuterist kaabel switchi ja siis kaabel arvuti ? icon_lol.gif

See juhe, mis korterisse tuleb läheb switch ning switch jagab thomson ruuterisse(sest seal taga on digibox ja wifi), arvut ...
  teema: Grand Theft Auto IV
mamba

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581994

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2013 14:43:39   pealkiri: Grand Theft Auto IV
jah kõik värgid tehtud icon_biggrin.gif aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ?

Tõmbad switch vahele, arvutid ja ruuter switch kü ...
  teema: Grand Theft Auto V
mamba

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2013 11:14:32   pealkiri: Grand Theft Auto V
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.
Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti alg ...
  teema: Grand Theft Auto V
mamba

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2013 23:50:02   pealkiri: Grand Theft Auto V
Võrreldes PC-ga oli ikka kole ja läägis küll.
Mõned mängivad mängu mängu pärast, teised mängivad, et oleks ilus. PC toksib samamoodi kui on sitt arvuti. Ja gta 4 jooksis ka jube sitasti alg ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.