| autor |
sõnum |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 07.01.2004 14:59:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
no bljaad kaua võite sõdida?ajanud soodentiga äri ja siiani igati positiivne kogemus samuti sina anc tundud igati ok tüüp!kahmake ohtralt ja elage üle!päikest! |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 07.01.2004 14:29:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Anc kirjutas: |
| ehk tsiteeriksid midagi totrat? |
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul... |
ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?
no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. aga mind see eriti ei kõiguta. see on arvamus inimeselt, kes mind ei tea ega tunne. arvamus inimeselt kes hakkas lihtsalt ühe tema arvates totra kommentaari peale ärplema ja sõimama. ehk siis jahh... peab ka enda arvamuse negatiivseks muutma, kuna kasutaja soodent ei tunneta mingisugust piiri...
ei ole meeldiv inimene suhtlemiseks. ei kannata kriitikat, meeldib teisi mustata. rullnokk
oh, by the way, nüüd tuleb kohe minu profiili mustama niikuinii... |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 07.01.2004 00:36:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Jube hea argument Soodent
Vähemalt on neid palju, kellega sa ajuvaba kaigast vead. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.01.2004 00:22:38 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Anc kirjutas: |
| ehk tsiteeriksid midagi totrat? |
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul... |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 06.01.2004 22:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| ehk tsiteeriksid midagi totrat? |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 06.01.2004 22:52:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Siit moraal ära kirjuta totraid vastuseid.Ei tule mingeid neutraalseid kommentaare. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 06.01.2004 20:09:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| jätab jube agressiivse mulje, kriitikat ei kannata just eriti. paar posti teed mis tema arvamusega lahku lähevad siis tuleb hakkab sulle kommentaare kirjutama. kas siis tõesti ei suuda asju muidu korda ajada? minu arvamus oleks neutraalne olnud, kuid kõlgub vägisi negatiivse poole... räägime asjad selgeks kui probleeme on. ärplemisega ei jõua elus kuskile. ma olen rahulik inimene mind häirivad tõsiselt sellised "pendeldajad" kellel iga väiksemagi asja pärast kohe adrenaliin liikuma hakkab, a'la "davai läheme paneme molli" jutuga tüübi mulje jääb nii... |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 05.01.2004 17:09:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Ähvardad peksa andmisega nüüd juba. ootan
Üldiselt jääks vait juba sel teemal. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 05.01.2004 17:06:54 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Andke lapsele armu ta paistab ei tea üldse enam mida räägib. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 05.01.2004 14:07:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| yhe inimese negatiised hinnangud olgu neid või 100 tykki võrduvd yhe negatiivse hinnanguna. Andsin negatiivse hinnangu kuna mees on endast liiga heal arvamusel ja sõimab lambist jne. Oleks et ta aint minuga ei oska suhelda, a päris päris paljudega. Ja üldiselt kõrini sest teemast. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kännuämblik
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
postitatud: 05.01.2004 12:44:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| summer kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus. |
Sa oskad ilusaid sõnu rääkida.Saan aru et sa vihane, aga mina pole syydi et sa lootsid 150 krooni eest saada ideaalses korras monitori, millel aint tuleks natuke fookust sättida. Mis välimusse puutub siis oli jah natuke kangutatud, aga mida see loeb nagu? Ma ei arvand et sa 150 krooni eest soovid mingit väga korras välimust, vaadand üle kui see nii oluline oli! JA TOLGUSESK ÄRA SÕIMA MIND! |
Summer, kui monitori korpus on mehhaaniliselt lõhutud siis see ON midagi muud kui udune pilt ning seda tuleks ka mainida müümisel. Juhul kui mingil asjal on tavalisest madalam müügihind siis mina näiteks küll ei eelda et tegu on kas rämpsu või varastatud asjaga vaid oletan et müüjal on kiire kaubast lahti saamisega. Ja Soodendile niiviisi järjest negatiivseid hinnanguid laduda ja sel moel Soodendi reitingut alla tirida pole kah õiglane, kui Sina arvad nii siis see pole veel kõigi arvamus, sestap lisan Summeri korduvate negatiivsete hinnangute tasakaalustamiseks veel ühe positiivse hinnangu.
Peace. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 29.12.2003 00:22:05 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Teadmatutele selgituseks niipalju ,et soovitasin müügi kuulutusi mitte kustutada mõne nädala või kuu jooksul mille peale "woosh" ja "jumbu" mõlemad moded haukuma hakkasid.Woosh lubas tikud ja bensiini tuua öeldes ,et ma saan ise aru mis nendega teha.Sellised inimesed on moded ja nad ei saa aru et on midagi valesti teinud.Nendel tüüpidel on täis vabadus öelda mis sülg suhu toob. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
postitatud: 28.12.2003 15:18:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne |
|
ei tea millepärast ma vastutustundetu mode olen?
sellepärast et julgesin su halale PAREM HV foorumis 1he lausega (mis ma sinust ja su vingumisest arvan)vastata? _________________ o |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
postitatud: 20.12.2003 15:24:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai CPU ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 18.12.2003 14:00:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus. |
Sa oskad ilusaid sõnu rääkida.Saan aru et sa vihane, aga mina pole syydi et sa lootsid 150 krooni eest saada ideaalses korras monitori, millel aint tuleks natuke fookust sättida. Mis välimusse puutub siis oli jah natuke kangutatud, aga mida see loeb nagu? Ma ei arvand et sa 150 krooni eest soovid mingit väga korras välimust, vaadand üle kui see nii oluline oli! JA TOLGUSESK ÄRA SÕIMA MIND! |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 18.12.2003 10:55:02 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 18.12.2003 01:51:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Inimene, kellega suht võimatu äri teha kuna ta ei kuula sind. Räägid talle asja seisukorra ära ja annad saiahinnaga asja ära. Pärast kui ta ei suuda asja ideaalsesse seisukorda viia, siis tuleb rääkima et petukaup.
MÜÜGITEEMAS KIRJUTASIN: asi siis udune. filmi kannatab vaadata. niisama töötada ei saa.
Lisaks oli kirjas et monitor aastast 1993.
Tahtis osta saia hinnaga, ja hiljem on probleem, et asi kuulub prügikasti!!
Ütlesin et asi udune ja ei kannata kasutada pidevalt, vaid ainult filmi vaatamisel, seega sinu oma viga kui lootsid rohkemat! |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 15.12.2003 00:02:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ise pole äri teinud kuid paistab et HV üks suurim ärivendasi  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Living
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
postitatud: 12.12.2003 02:07:35 postituse pealkiri: tänu |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
olin vahendaja ja lõpptulemus on  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 07.12.2003 14:54:43 postituse pealkiri: OK |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
esmamulje oli hea!  |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
postitatud: 02.12.2003 09:44:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Korra ostetud, korra müüdud - mina olen rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 02.12.2003 03:03:55 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| guidop kirjutas: |
ostsin videokaardi, esialgu rahul.....  |
Kuna tuli selle kaardi ostmisel ja kättetoimetamisel vahemeest mängida , paneks ka positiivse hinnangu.
Võibolla ajendas minu hinnangu lisamist hoopis minu hinnangule eelnev postitus, kes seda teab  |
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
postitatud: 02.12.2003 01:12:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Võiks oma moderaatori tööd tõsisemalt mõtta ja mitte kõike lukku panna keelata või mustata. |
Võiks olla objektiivsem ja üritada vahel ka enda tegevust kõrvaltnägija pilguga analüüsida... ja mitte moderaatorit mustata  _________________ modepensionil |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
postitatud: 24.11.2003 22:31:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Prose tuksub masinas ja pole vigagi!
Ainult kurb, et tal Eesti Posti vastu allergia on ...... _________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guidop
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2001
|
postitatud: 19.11.2003 20:56:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi, esialgu rahul.....  |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 14.11.2003 17:23:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Zoidberg mis Zoidberg õgib kõike  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 11.11.2003 00:34:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
vajasin ketast kiirelt. sain temalt ja kettaga kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 10.11.2003 18:05:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| just sai temalt hdd ostetud.igati ok! |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corrosion
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2002
|
postitatud: 07.11.2003 20:21:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne |
|
Milles probleem? ütlesin selge sõnaga, et homme läheb müüki. Oleksin hea meelega sulle müünud aga keegi teine, kes lähemal oli, jõudis ette. kes ees, see mees  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 01.11.2003 21:29:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin talle ema+prose, saatsin õhtul teele, tema sai kätte ja kandis raha i
Igati positiivne vend. + |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delrin
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2002
|
postitatud: 23.10.2003 18:29:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai ostetud talt Celeron 900 poolik komplekt. Äri sujus nagu pidi ja kõik oli korras ning mis kõige tähtsam- hind HV'le kohane. Teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
postitatud: 23.10.2003 17:11:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tundub igati tore tüüp, õigel ajal kohal ja diil läks nii kuis pidi  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thinkpad
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
postitatud: 22.10.2003 12:08:37 postituse pealkiri: huvitav huvitav |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne |
|
| üldiselt mina nagu nägin et itmees myys kindlat kaupa , ja kirjas oli täpne mudel , kui ostja ei oska lugeda siis natuke jama , ja sina rehv oled ju natuke vist rumal ,kuidas tood võrdlust, et radeon 9700 ja siis myyd 9500 , vot see on tyng , aga itmees myys seda mida kirjutas. |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rehv
HV Guru

liitunud: 09.12.2001
|
postitatud: 12.10.2003 13:35:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| kle itimees sa tee endale selgeks mida sa myyd. vastasel korral on testel rahaline ja ajaline tynn ja ei maksa pärast imestada kui sinust jääb mingi pussy mulje. ja siis ei julge probleemile näkku vaadata ja ignoreerid. ma myyn sulle ka mõne radeon9700 mis tegelt 9500malelaud või mingi tbreda, mille kohta ytlen sulle "peaks olema jah tbredb". ja ära kuku soodenti süüdistama kui ise loll oled. ole õnnelik et sulle ple veel ukse taha tuldud. ise soodendiga mitu korda äri aetud..võiks öelda et väga sõbralik ja eeskujulik HV kasutaja, kellest ei maksa oodata probleemide väljamõtlemist |
|
|
| Kommentaarid: 303 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thyposes
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2002
|
postitatud: 10.10.2003 21:08:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Vahetus müük käis väga kiirelt ,tyyp näeb asjaga vaeva ja võtab HV asja südamega.Respect !!!
Kui võimalik siis teinegi kord teen diili!  _________________ DeepMix Moscow Radio http://www.deepmix.eu |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 10.10.2003 16:32:45 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
See seotud sama Itmees teemaga arvatavasti sõbrad ja tema soovitus läks mulle vale kauba maksma-hakaku arstiks.
Kodanik TT müüs hiljuti oma katkise Msi fx5200 kaardi maha ja teemas oli kirjas 64bit nii ,et tema kaart mis pidi sama olema mis Itmees mulle müüs kaotas 1,5a jooksul poole mälu laiusest- aus mees tõesti.Hea ,et mehel häbi pole sellise alatusega teistele negatiivseid jagada.
viimati muutis soodent 28.07.2005 13:45:16, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
postitatud: 10.10.2003 13:43:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Sai Protsessorid myydyd, äri kulges muidu positiivselt,
hiljem kysis 1 GfFX5200 kohta infot, pärast info edastamist kukkus laimama ja solvama...
edaspidi pyyan mitte nõu anda, muidu tembeldatakse petiseks ka,
Tunnen siiralt kaasa. _________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 09.10.2003 18:31:31 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Ma sellest Itmees nimelisest petisest kirjutasin pikalt ostu/müügi foorumis-kes tõde tahab teada lugegu sealt.
viimati muutis soodent 12.10.2003 22:31:11, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmees
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2002
|
postitatud: 09.10.2003 14:36:07 postituse pealkiri: ettevaatust |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
kui teete selle isikuga äri siis peate arvestama sellega et kui teie asi ei ole selline nagu tema seda ettekujutab vaid on selline nagu selle on tootevalmistaja teinud siis peate maksma ise kinni kulud mis kaasnevad sellega et söidate kodaniku juurde (olenevalt olukorrast maksate kinni ka Cargo kulud jne) jne.
Minul söimati nägu täis , röögiti telefoni, ähvadati jne, kuigi myydud asi oli täiesti korras.
See kodanik syydistab köiki teisi enda probleemides.
Kui tahad endale palju probleeme , siis tee selle inimesega äri.
kui ei taha probleeme siis tasub sellest hullust kodanikust suure kaarega ringi käia, sest laimamises on ta kõva käsi ja veist närvidega on ka probleeme, veel meeldib talle inimestele peal 12 öösel helistada.
Selline on minu kogemus ja kui kellelgi teisel on teistsugune kogemus siis nii see lihtsalt on. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
postitatud: 08.10.2003 12:56:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| sai kah nac kaupa tehtud! igati positiivne kogemus |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 04.10.2003 20:10:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai ostetud toiteplokk 300W. Positiivne kogemus. _________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
postitatud: 03.10.2003 08:49:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
hea äripartner, saatis isegi ennem kauba ära kui raha oli ülekantud,väga usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 02.10.2003 14:52:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
igati positiivne kogemus  _________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 01.10.2003 14:57:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Üks väga meeldiv äripartner, sest nii nagu kokku sai lepitud, nii ka on! Seda filosoofiat kohtab tänapäeval väga harva. _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vaarao
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 30.09.2003 22:09:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
No lisaks seda mis juba öeldud on kõik. Positiivne kogemus _________________ Sitast juba saia ei tee. Saiast sitta aga lõdvalt |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rehv
HV Guru

liitunud: 09.12.2001
|
postitatud: 27.09.2003 20:55:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
prose ostetud..jälle orgunn kiire ja korralik 
viimati muutis rehv 01.10.2003 18:57:31, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 303 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taiko
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2002
|
postitatud: 26.09.2003 23:51:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
mees on täiesti asjalik ning sai temaga väga head äri aetud, 100% positiivne mulje jäi  _________________ #hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3vil.ee
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
postitatud: 25.09.2003 20:25:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Enda apsakas välja arvata, oli äri kogemus positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnna
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 23.09.2003 10:21:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ost-müük kiire ja korralik! |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 22.09.2003 09:59:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
väga head kogemused temalt ostmisega _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|