| autor |
sõnum |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 05.04.2015 16:54:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Müüs süleri - õuna! Konkreetne ja ilusti pakitud  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
postitatud: 04.03.2015 10:57:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Sai üks iPhone 5S hangitud antud kasutajalt. Kiire ja korrektne tehing, julgen soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robi95
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.04.2010
|
postitatud: 06.08.2014 22:45:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni, kiire ostja. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevinpar
HV kasutaja
liitunud: 12.05.2010
|
postitatud: 21.06.2014 21:08:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TiQKapp
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2010
|
postitatud: 20.06.2014 16:14:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Ostsin hiina ime teleofi.Hea suhtumine kiire ja korrektne.Kandsin raha ette ja kaup tuli järgi |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aseesimees
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2004
|
postitatud: 29.12.2013 18:31:24 postituse pealkiri: vanad videokaardid |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardid, kõik sujus.  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 29.12.2013 16:28:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Raha ette-kaup järgi.  |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
postitatud: 11.11.2013 11:25:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Väike kiire tehing posti teel, kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FullHC
HV Guru
liitunud: 26.05.2011
|
postitatud: 12.08.2013 21:47:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa. Positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
postitatud: 07.07.2013 17:01:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Müüsin video, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 28.03.2013 18:09:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
postitatud: 26.03.2013 16:27:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| sain ühe vana videokaardi eest veidi raha. |
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno_15
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
postitatud: 14.03.2013 14:20:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kandis raha, saatsin smartpostiga. Kõik sujus  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
postitatud: 11.03.2013 21:11:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
postitatud: 04.03.2013 23:37:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Tegi kaubale über ok pakkumise ja kõik ülejäänud sujus väga kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toffka
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2013
|
postitatud: 14.02.2013 19:41:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| müüsin videkaarte. kiir tehing, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
postitatud: 09.02.2013 20:06:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kandis mulle raha ette, no problem.
Videokaardi äri siis ajasime _________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurmatthi
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2010
|
postitatud: 06.02.2013 18:50:10 postituse pealkiri: hinnang |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kaup kiirelt käes, soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proarvuti
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2012
|
postitatud: 05.02.2013 14:42:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Raha oli kiirelt kontol, meeldiv tehing, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gertin
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2012
|
postitatud: 16.01.2013 20:17:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Väga kiire ja sujuv tehing oli, inimest võis kindlalt usaldada.
Soovitan kindlasti, kui soovite suurepärast tehingut  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
postitatud: 31.12.2012 00:37:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Meeldiv ärikogemus, ostsin videokaardi. Väga aktiivne ja mõistlik inimene, iga inimene kellega äri ajan võiks selline olla. |
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaker
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 24.12.2012 00:47:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv uuesti kaupa teha  |
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinuvader
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
postitatud: 21.12.2012 16:53:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kõik läks nagu pidi minema meeldiv tehing!  _________________ Aitan arvuti koostamisel ja ka ülesse seadmisel ! Vastavalt inimese vajadusele ja kasutus eesmärgile. GSM 54173760 |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaker
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 13.12.2012 20:56:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Kõik toimis kiirelt ja ladusalt. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JaanMet
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2008
|
postitatud: 30.03.2012 22:28:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Lauapuuter jõudis smartposti vahendusel minuni ja suriseb igati heas korras nurgas. _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
postitatud: 30.03.2012 16:08:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Võttis ühe vana klaviatuuri ja hiire jalust ära. _________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joshi
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2006
|
postitatud: 28.03.2012 17:18:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Hakkaja noor - ostsin vanema kasti, tehing kiire ja korralik. _________________ It’s hardware that makes a machine fast. It’s software that makes a fast machine slow. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
postitatud: 19.03.2012 21:47:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Ostsin emaplaadi. Ssain plate kiirelt kätte ja kõik ok  _________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 13.03.2012 18:02:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Ostis PSU, raha tuli ilusti üle  |
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blueray
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 12.03.2012 14:50:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
kauge vahemaa pole nüüdsel aal probleem kui inimesed on korrektsed - järjekordne positiivne näide  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 06.03.2012 12:14:23 postituse pealkiri: 500GB HDD |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Meeldiv ostja - kiire ja konkreetne. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drynwhyl
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2005
|
postitatud: 06.03.2012 10:51:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| ostsin SP vahendusel mälud, tehing kiire ja kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaawz
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2007
|
postitatud: 05.03.2012 15:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Julgen soovitada.  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hahalolest
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2012
|
postitatud: 09.02.2012 17:03:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
| Sai siis paar mälu müüdud. Asi sujus igati positiivselt. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 04.02.2012 19:09:12 postituse pealkiri: Kommenteerimine: ooliver |
|
Arvamus kasutajast [ ooliver ]: Positiivne |
|
Saan siis esimene olla. Poiss pakkus ja leidsime sobiliku viisi kuidas tehing teha. Pisut venis aga kuna mõlemile sobis, siis lõpuks kodukanti sattudes Tal, sai asjad kütuse raha eest veel äragi viidud. Pmst andis raha rohkem kui kokku lepitud.
Igaljuhul edu teisteski tehingutes ja mina saan ainult kiidusõnu alustuseks öelda.  _________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|