Avaleht
otsing leidis 88 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Winman
ooliver

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2015 22:44:44   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Sai müüdud mac book, kõik super ja kandis raha ette kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dateight
ooliver

vastuseid: 213
vaadatud: 42191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2015 12:27:21   pealkiri: Kommenteerimine: dateight
Vahetasime telefone, igatipidi meeldiv ja aus kaup. Julgen soovitada!
  teema: Kommenteerimine: robi95
ooliver

vastuseid: 150
vaadatud: 30047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2014 22:45:07   pealkiri: Kommenteerimine: robi95
Ostsin IPhone 5s, väga kiire postitus ja kaup nagu lubatud. Ainult kiidusõnad minu poolt! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kevinpar
ooliver

vastuseid: 53
vaadatud: 14275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2014 21:11:06   pealkiri: Kommenteerimine: kevinpar
Ostsin telefoni, kõik nagu lubatud. beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: -froggy
ooliver

vastuseid: 9
vaadatud: 4820

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2014 12:57:22   pealkiri: Kommenteerimine: -froggy
Sai kaamera ostetud, aus ja kiire.. OK ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kystu9
ooliver

vastuseid: 10
vaadatud: 4363

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2014 11:30:54   pealkiri: Kommenteerimine: kystu9
Sai müüdud üks kõvaketas, raha ette ja kaup järgi. Kõik hea ja julgen siiralt soovitada ! beer_yum.gif
  teema: Probleem 5.1 Logitech Z-640
ooliver

vastuseid: 2
vaadatud: 1956

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.02.2014 01:38:01   pealkiri: Probleem 5.1 Logitech Z-640
Googlet kasutades suurt abi ei leidnud aga võrgumüraga proovides tavalistesse kõlaritesse tuleb kuid subi mitte, homme lasen teadjal üle vaadata eks näeb mis siis saab. Tänud vastuse eest.
  teema: Probleem 5.1 Logitech Z-640
ooliver

vastuseid: 2
vaadatud: 1956

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 08.02.2014 13:18:37   pealkiri: Probleem 5.1 Logitech Z-640
Tere seltsimehed !
Pöördun teie poole siis väikese murega, nimelt eile sai soetatud Logitechi 5.1 kõlarid aga ei oska tööle neid panna õigesti. Center kõlarist väljub 3.5mm audiokaableid 3 ...
  teema: Kommenteerimine: aseesimees
ooliver

vastuseid: 12
vaadatud: 4322

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 17:52:28   pealkiri: Kommenteerimine: aseesimees
Kõik nagu lubatud ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: sifkad
ooliver

vastuseid: 285
vaadatud: 56715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 17:51:09   pealkiri: Kommenteerimine: sifkad
Ostsin vigase videokaarti, kaup nagu lubatud. Meeldiv beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: juuri321
ooliver

vastuseid: 187
vaadatud: 60667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 15:59:58   pealkiri: Kommenteerimine: juuri321
Kõik nagu lubatud ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
ooliver

vastuseid: 274
vaadatud: 132930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 15:57:17   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
Kaup nagu lubatud ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: vwg
ooliver

vastuseid: 120
vaadatud: 24453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2013 00:19:18   pealkiri: Kommenteerimine: vwg
Kõik hea! Järgmise korrani ! icon_razz1.gif
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.11.2013 18:19:22   pealkiri: Jama internetiga
Pole aimugi aga selge läheb uus windows koos täis formatiga. icon_wink.gif

EDIT: Probleem lahendatud, aitas uuesti Windowsi panek. icon_wink.gif
Suurtänu kõigile abi eest !

ooliver beer_yum.gif
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2013 18:18:07   pealkiri: Jama internetiga
Võrgukaart töötab kindlasti, network keskuses on Unknown ja kirjas natuke all pool The dependency service or group failed to start. Mobol on kaks PCI pesa ja mõlemas sama jama.
Kuidas ma seda 3. ...
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2013 18:01:50   pealkiri: Jama internetiga
Ostsin uue võrgukaardi kui reede kodu siis proovin..
Muidu proovisin erinevatesse pesadesse võrgukaarti ja ei tuvastanud kuskil.
Eks hoian kursis teid.

EDIT: Panin tutika võrgukaarti koos dra ...
  teema: Kommenteerimine: merksule
ooliver

vastuseid: 55
vaadatud: 11791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2013 16:13:30   pealkiri: Kommenteerimine: merksule
Kinkis tasuta monitori ja nõustus isegi postitama icon_smile.gif tuhat positiivset ! icon_wink.gif
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.10.2013 13:37:58   pealkiri: Jama internetiga
Hüümärki või muud sarnast ei märka aga üks Unknown device paistab küll, uuenduste ajaloost ei paistnud midagi võrgukaardi draiverite uuendamisest. Uinstallisin ja mässasin mitu korda aga tule ...
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.10.2013 19:51:06   pealkiri: Jama internetiga
Vahetasin ka võrgukaarte aga ikka punane rist, kuidas neid sätteid resettida saaks ?
  teema: Jama internetiga
ooliver

vastuseid: 11
vaadatud: 4397

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.10.2013 18:16:17   pealkiri: Jama internetiga
Tere.
Mure siis selline, arvuti näitab, et internet puudub. (ikoonil punane rist peal) Kontrollisin üle, et kaablist tuleb ilusti internet ja võrgukaart peaks ka korras olema, sest roheline tuli p ...
  teema: Jama 16GB mälupulgaga
ooliver

vastuseid: 2
vaadatud: 1920

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.09.2013 12:18:25   pealkiri: Jama 16GB mälupulgaga
Formati tegin NTFS-ile ja nüüd korras. Hea kui kiire abi tuleb.
Suured tänud icon_wink.gif

ooliver beer_yum.gif
  teema: Jama 16GB mälupulgaga
ooliver

vastuseid: 2
vaadatud: 1920

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.09.2013 12:09:21   pealkiri: Jama 16GB mälupulgaga
Hey seltsimehed
Probleem siis selline, et 16GB mälupulk ei võta üle 8GB faili vastu öeldes, et on liiga suur. Aga kui panna väikseid faile siis saab pulga ilusti täis panna. Format ei olnud abi ...
  teema: Samsung Galaxy Gear - esimene asjalik nutikell
ooliver

vastuseid: 29
vaadatud: 18428

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 05.09.2013 09:38:13   pealkiri: Samsung Galaxy Gear - esimene asjalik nutikell
Ei tea mis hinnaga eestis olema hakkavad icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kris6o
ooliver

vastuseid: 0
vaadatud: 908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2013 16:58:51   pealkiri: Kommenteerimine: kris6o
Olen esimene. Ostsin vigase kaardi millel olid originaal kruvid asendatud mingite xx kruvidega ja tinutuskolviga mõllatud. Oleks võind mainida aga muidu OK.
Positiivne siis icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: toataim
ooliver

vastuseid: 27
vaadatud: 8254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2013 12:16:15   pealkiri: Kommenteerimine: toataim
Ajasime videokaardi äri, kiire ja konkreetne müüa.
Kõik OK ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FullHC
ooliver

vastuseid: 196
vaadatud: 47754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2013 11:33:21   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Ajasime videokaardi äri kiire,konkreetne ja aus müüa. Ainult positiivne kogemus. icon_cool.gif
  teema: ASUS K56CB windows install :: Sülearvutid
ooliver

vastuseid: 10
vaadatud: 3846

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.08.2013 23:39:39   pealkiri: ASUS K56CB windows install
Tundub asjalik masin, ise olen rahul icon_smile.gif
  teema: ASUS K56CB windows install :: Sülearvutid
ooliver

vastuseid: 10
vaadatud: 3846

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.08.2013 17:17:45   pealkiri: ASUS K56CB windows install
Ostan samuti ilma windowsita ja proovin ka panna. Eks näha mis saab.


EDIT: Arvuti käes ja piisas sellest, kui muutsin Biosis bootimiseks dvd draivi ja lasi Windowsi ilusti peale panna. Hiljem b ...
  teema: Farming Simulator 2013
ooliver

vastuseid: 212
vaadatud: 65848

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2013 00:05:56   pealkiri: Farming Simulator 2013
thumbs_up.gif Endal kõigest 20 moodi moment peal ja ainult originaal map icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: pealuu
ooliver

vastuseid: 210
vaadatud: 57484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2013 17:24:16   pealkiri: Kommenteerimine: pealuu
Super ja väga ilusti pakitud ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
ooliver

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2013 17:23:35   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Kõik ok !
  teema: Kommenteerimine: Rauno_15
ooliver

vastuseid: 36
vaadatud: 11998

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2013 19:01:04   pealkiri: Kommenteerimine: Rauno_15
Kõik hea ülivõrdes icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Onedream
ooliver

vastuseid: 136
vaadatud: 43690

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2013 18:21:05   pealkiri: Kommenteerimine: Onedream
Samsung Galaxy note sai ostetud lubas kanda kahe osana, hea aus ja paindlik müüa.
Kõik positiivne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Aah
ooliver

vastuseid: 20
vaadatud: 14343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2013 01:47:43   pealkiri: Kommenteerimine: Aah
Sa väike äri aetud, kõik kiire konkreetne ja aus. Sain ka muud träni pealekauba. Ainul positiivsed sõnad minu poolt icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Spin Tires
ooliver

vastuseid: 353
vaadatud: 112900

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2013 23:35:26   pealkiri: Spin Tires
Tuleb peale panna, tundub nice icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: toffka
ooliver

vastuseid: 12
vaadatud: 4277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2013 19:40:25   pealkiri: Kommenteerimine: toffka
Sai ostetud siis kaks graafikat, kõik sujus ja usaldusväärne müüja. thumbs_up.gif
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 21:05:51   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Jah, muud teha pole.
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 20:53:13   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Kuidas see peaks välja nägema kõvakettal mingi kood peal ?



Proovisin aga kahjuks garantii läbi. icon_cry.gif
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 20:00:47   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Kuidas see peaks välja nägema kõvakettal mingi kood peal ?
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 18:55:44   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Selge ja tänud vastuste eest. beer_yum.gif
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 18:40:10   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Nii sain imekobel tööle, windows installis ise draiverid ka.
Tegin ka HD Tunega teste kas on selle kettaga midagi peale hakata veel ?

http://www.upload.ee/thumb/3061869/Untitled.pnghttp://www. ...
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 17:01:46   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Ok, siis samamoodi kui windowsis, eks teen ka biose print screeni ära.
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 16:48:44   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Ja kuidas see välja näeb, pean fotokaga tegema ?
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 16:47:46   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Pole enne teinud aga katsetan kohe ära selle pildi lisamise. icon_wink.gif
Kas nii sobib ?
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 13:41:44   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Kas Disk Managemendi all ongi sul üks ketas ainult toodud või on mingi muu veel allpool (tavaliselt veel mingi kollane hüüumärk juures sellel)?

Reaalselt on mul arvutis kaks ketast 500 ja 250 ...
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 13:01:23   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Control Panel > Administrative tools > Computer management > Disk Management ja siis vaata kas ta seal on ja kui on siis lisa talle "täht".

Ei leidnund küll seda ketast sealt, kas tasuks ...
  teema: Jama kõvakettaga. ( testid )
ooliver

vastuseid: 30
vaadatud: 5083

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.02.2013 12:45:25   pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid )
Tere.

Proovisin täna ühe 250GB kõvaketast Seagate ( Barracuda 7200.10 ) ühendasin asja ilust ära ja panin arvuti käima, esimese asjana läksin biosisse kus leidis kenasti ketta üles ja kõi ...
  teema: Kommenteerimine: vipi666
ooliver

vastuseid: 624
vaadatud: 138150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2013 18:26:10   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Sai üks video soetatud. thumbs_up.gif
Probleeme ei olnud, soovitan ! icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: kaurmatthi
ooliver

vastuseid: 2
vaadatud: 1597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2013 18:48:16   pealkiri: Kommenteerimine: kaurmatthi
Kiire ja konkreetne !
Kõik läks nii nagu minema pidi !

beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: proarvuti
ooliver

vastuseid: 23
vaadatud: 6795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2013 17:25:41   pealkiri: Kommenteerimine: proarvuti
Sai ostetud katkine video icon_biggrin.gif Tore ja kiire müüa.
Julgelt soovitan beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.