|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Winman |
ooliver
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2015 22:44:44 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Sai müüdud mac book, kõik super ja kandis raha ette kenasti  |
teema: Kommenteerimine: dateight |
ooliver
vastuseid: 213
vaadatud: 42191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2015 12:27:21 pealkiri: Kommenteerimine: dateight |
| Vahetasime telefone, igatipidi meeldiv ja aus kaup. Julgen soovitada! |
teema: Kommenteerimine: robi95 |
ooliver
vastuseid: 150
vaadatud: 30047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2014 22:45:07 pealkiri: Kommenteerimine: robi95 |
Ostsin IPhone 5s, väga kiire postitus ja kaup nagu lubatud. Ainult kiidusõnad minu poolt!  |
teema: Kommenteerimine: kevinpar |
ooliver
vastuseid: 53
vaadatud: 14275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2014 21:11:06 pealkiri: Kommenteerimine: kevinpar |
Ostsin telefoni, kõik nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: -froggy |
ooliver
vastuseid: 9
vaadatud: 4820
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2014 12:57:22 pealkiri: Kommenteerimine: -froggy |
Sai kaamera ostetud, aus ja kiire.. OK !  |
teema: Kommenteerimine: kystu9 |
ooliver
vastuseid: 10
vaadatud: 4363
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2014 11:30:54 pealkiri: Kommenteerimine: kystu9 |
Sai müüdud üks kõvaketas, raha ette ja kaup järgi. Kõik hea ja julgen siiralt soovitada !  |
teema: Probleem 5.1 Logitech Z-640 |
ooliver
vastuseid: 2
vaadatud: 1956
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.02.2014 01:38:01 pealkiri: Probleem 5.1 Logitech Z-640 |
| Googlet kasutades suurt abi ei leidnud aga võrgumüraga proovides tavalistesse kõlaritesse tuleb kuid subi mitte, homme lasen teadjal üle vaadata eks näeb mis siis saab. Tänud vastuse eest. |
teema: Probleem 5.1 Logitech Z-640 |
ooliver
vastuseid: 2
vaadatud: 1956
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 08.02.2014 13:18:37 pealkiri: Probleem 5.1 Logitech Z-640 |
Tere seltsimehed !
Pöördun teie poole siis väikese murega, nimelt eile sai soetatud Logitechi 5.1 kõlarid aga ei oska tööle neid panna õigesti. Center kõlarist väljub 3.5mm audiokaableid 3 ... |
teema: Kommenteerimine: aseesimees |
ooliver
vastuseid: 12
vaadatud: 4322
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 17:52:28 pealkiri: Kommenteerimine: aseesimees |
Kõik nagu lubatud !  |
teema: Kommenteerimine: sifkad |
ooliver
vastuseid: 285
vaadatud: 56715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 17:51:09 pealkiri: Kommenteerimine: sifkad |
Ostsin vigase videokaarti, kaup nagu lubatud. Meeldiv  |
teema: Kommenteerimine: juuri321 |
ooliver
vastuseid: 187
vaadatud: 60667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 15:59:58 pealkiri: Kommenteerimine: juuri321 |
Kõik nagu lubatud !  |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
ooliver
vastuseid: 274
vaadatud: 132930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 15:57:17 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
Kaup nagu lubatud !  |
teema: Kommenteerimine: vwg |
ooliver
vastuseid: 120
vaadatud: 24453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2013 00:19:18 pealkiri: Kommenteerimine: vwg |
Kõik hea! Järgmise korrani !  |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2013 18:19:22 pealkiri: Jama internetiga |
Pole aimugi aga selge läheb uus windows koos täis formatiga.
EDIT: Probleem lahendatud, aitas uuesti Windowsi panek.
Suurtänu kõigile abi eest !
ooliver  |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2013 18:18:07 pealkiri: Jama internetiga |
Võrgukaart töötab kindlasti, network keskuses on Unknown ja kirjas natuke all pool The dependency service or group failed to start. Mobol on kaks PCI pesa ja mõlemas sama jama.
Kuidas ma seda 3. ... |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2013 18:01:50 pealkiri: Jama internetiga |
Ostsin uue võrgukaardi kui reede kodu siis proovin..
Muidu proovisin erinevatesse pesadesse võrgukaarti ja ei tuvastanud kuskil.
Eks hoian kursis teid.
EDIT: Panin tutika võrgukaarti koos dra ... |
teema: Kommenteerimine: merksule |
ooliver
vastuseid: 55
vaadatud: 11791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2013 16:13:30 pealkiri: Kommenteerimine: merksule |
Kinkis tasuta monitori ja nõustus isegi postitama tuhat positiivset !  |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2013 13:37:58 pealkiri: Jama internetiga |
| Hüümärki või muud sarnast ei märka aga üks Unknown device paistab küll, uuenduste ajaloost ei paistnud midagi võrgukaardi draiverite uuendamisest. Uinstallisin ja mässasin mitu korda aga tule ... |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.10.2013 19:51:06 pealkiri: Jama internetiga |
| Vahetasin ka võrgukaarte aga ikka punane rist, kuidas neid sätteid resettida saaks ? |
teema: Jama internetiga |
ooliver
vastuseid: 11
vaadatud: 4397
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.10.2013 18:16:17 pealkiri: Jama internetiga |
Tere.
Mure siis selline, arvuti näitab, et internet puudub. (ikoonil punane rist peal) Kontrollisin üle, et kaablist tuleb ilusti internet ja võrgukaart peaks ka korras olema, sest roheline tuli p ... |
teema: Jama 16GB mälupulgaga |
ooliver
vastuseid: 2
vaadatud: 1920
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.09.2013 12:18:25 pealkiri: Jama 16GB mälupulgaga |
Formati tegin NTFS-ile ja nüüd korras. Hea kui kiire abi tuleb.
Suured tänud
ooliver  |
teema: Jama 16GB mälupulgaga |
ooliver
vastuseid: 2
vaadatud: 1920
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.09.2013 12:09:21 pealkiri: Jama 16GB mälupulgaga |
Hey seltsimehed
Probleem siis selline, et 16GB mälupulk ei võta üle 8GB faili vastu öeldes, et on liiga suur. Aga kui panna väikseid faile siis saab pulga ilusti täis panna. Format ei olnud abi ... |
teema: Samsung Galaxy Gear - esimene asjalik nutikell |
ooliver
vastuseid: 29
vaadatud: 18428
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 05.09.2013 09:38:13 pealkiri: Samsung Galaxy Gear - esimene asjalik nutikell |
Ei tea mis hinnaga eestis olema hakkavad  |
teema: Kommenteerimine: kris6o |
ooliver
vastuseid: 0
vaadatud: 908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2013 16:58:51 pealkiri: Kommenteerimine: kris6o |
Olen esimene. Ostsin vigase kaardi millel olid originaal kruvid asendatud mingite xx kruvidega ja tinutuskolviga mõllatud. Oleks võind mainida aga muidu OK.
Positiivne siis  |
teema: Kommenteerimine: toataim |
ooliver
vastuseid: 27
vaadatud: 8254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2013 12:16:15 pealkiri: Kommenteerimine: toataim |
Ajasime videokaardi äri, kiire ja konkreetne müüa.
Kõik OK !  |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
ooliver
vastuseid: 196
vaadatud: 47754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2013 11:33:21 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Ajasime videokaardi äri kiire,konkreetne ja aus müüa. Ainult positiivne kogemus.  |
teema: ASUS K56CB windows install :: Sülearvutid |
ooliver
vastuseid: 10
vaadatud: 3846
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.08.2013 23:39:39 pealkiri: ASUS K56CB windows install |
Tundub asjalik masin, ise olen rahul  |
teema: ASUS K56CB windows install :: Sülearvutid |
ooliver
vastuseid: 10
vaadatud: 3846
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.08.2013 17:17:45 pealkiri: ASUS K56CB windows install |
Ostan samuti ilma windowsita ja proovin ka panna. Eks näha mis saab.
EDIT: Arvuti käes ja piisas sellest, kui muutsin Biosis bootimiseks dvd draivi ja lasi Windowsi ilusti peale panna. Hiljem b ... |
teema: Farming Simulator 2013 |
ooliver
vastuseid: 212
vaadatud: 65848
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2013 00:05:56 pealkiri: Farming Simulator 2013 |
Endal kõigest 20 moodi moment peal ja ainult originaal map  |
teema: Kommenteerimine: pealuu |
ooliver
vastuseid: 210
vaadatud: 57484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2013 17:24:16 pealkiri: Kommenteerimine: pealuu |
Super ja väga ilusti pakitud !  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
ooliver
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2013 17:23:35 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Kõik ok ! |
teema: Kommenteerimine: Rauno_15 |
ooliver
vastuseid: 36
vaadatud: 11998
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2013 19:01:04 pealkiri: Kommenteerimine: Rauno_15 |
Kõik hea ülivõrdes  |
teema: Kommenteerimine: Onedream |
ooliver
vastuseid: 136
vaadatud: 43690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2013 18:21:05 pealkiri: Kommenteerimine: Onedream |
Samsung Galaxy note sai ostetud lubas kanda kahe osana, hea aus ja paindlik müüa.
Kõik positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Aah |
ooliver
vastuseid: 20
vaadatud: 14343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2013 01:47:43 pealkiri: Kommenteerimine: Aah |
Sa väike äri aetud, kõik kiire konkreetne ja aus. Sain ka muud träni pealekauba. Ainul positiivsed sõnad minu poolt  |
teema: Spin Tires |
ooliver
vastuseid: 353
vaadatud: 112900
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2013 23:35:26 pealkiri: Spin Tires |
Tuleb peale panna, tundub nice  |
teema: Kommenteerimine: toffka |
ooliver
vastuseid: 12
vaadatud: 4277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2013 19:40:25 pealkiri: Kommenteerimine: toffka |
Sai ostetud siis kaks graafikat, kõik sujus ja usaldusväärne müüja.  |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 21:05:51 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
| Jah, muud teha pole. |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 20:53:13 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Kuidas see peaks välja nägema kõvakettal mingi kood peal ?
Proovisin aga kahjuks garantii läbi.  |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 20:00:47 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
| Kuidas see peaks välja nägema kõvakettal mingi kood peal ? |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 18:55:44 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Selge ja tänud vastuste eest.  |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 18:40:10 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Nii sain imekobel tööle, windows installis ise draiverid ka.
Tegin ka HD Tunega teste kas on selle kettaga midagi peale hakata veel ?
http://www.upload.ee/thumb/3061869/Untitled.pnghttp://www. ... |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 17:01:46 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
| Ok, siis samamoodi kui windowsis, eks teen ka biose print screeni ära. |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 16:48:44 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
| Ja kuidas see välja näeb, pean fotokaga tegema ? |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 16:47:46 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Pole enne teinud aga katsetan kohe ära selle pildi lisamise.
Kas nii sobib ? |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 13:41:44 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Kas Disk Managemendi all ongi sul üks ketas ainult toodud või on mingi muu veel allpool (tavaliselt veel mingi kollane hüüumärk juures sellel)?
Reaalselt on mul arvutis kaks ketast 500 ja 250 ... |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 13:01:23 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Control Panel > Administrative tools > Computer management > Disk Management ja siis vaata kas ta seal on ja kui on siis lisa talle "täht".
Ei leidnund küll seda ketast sealt, kas tasuks ... |
teema: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
ooliver
vastuseid: 30
vaadatud: 5083
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.02.2013 12:45:25 pealkiri: Jama kõvakettaga. ( testid ) |
Tere.
Proovisin täna ühe 250GB kõvaketast Seagate ( Barracuda 7200.10 ) ühendasin asja ilust ära ja panin arvuti käima, esimese asjana läksin biosisse kus leidis kenasti ketta üles ja kõi ... |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
ooliver
vastuseid: 624
vaadatud: 138150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2013 18:26:10 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
Sai üks video soetatud.
Probleeme ei olnud, soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: kaurmatthi |
ooliver
vastuseid: 2
vaadatud: 1597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2013 18:48:16 pealkiri: Kommenteerimine: kaurmatthi |
Kiire ja konkreetne !
Kõik läks nii nagu minema pidi !
 |
teema: Kommenteerimine: proarvuti |
ooliver
vastuseid: 23
vaadatud: 6795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2013 17:25:41 pealkiri: Kommenteerimine: proarvuti |
Sai ostetud katkine video Tore ja kiire müüa.
Julgelt soovitan  |
| |