| autor |
sõnum |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 27.10.2011 02:16:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Lähed juba liiga kaugele isiklike solvangutega, ei saa öelda et mu arvamus enam neutraalne oleks. Sa ei tunne mind et mingeid diagnoose panna. Valetamise koha pealt, ma sügavalt kahtlen et kui sul äritehingus teise poolega tõsisem eriarvamus tekib, et sa samamoodi käituma ei hakka. Oled ennast juba piisavalt avanud et mingit kindlust küll ei ole sinuga äri teha. Õige ärimehe tunneb selle järgi ära kuidas probleeme lahendatakse. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 26.10.2011 20:24:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai ostetud mälu, positiivne ! |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 26.10.2011 03:18:25 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| elukaz kirjutas: |
WTG . Ainult kinnitad mu arvamust, mitte ainult mulle vaid ka teistele. Enda profiil on just õige koht kus seda teha . |
Vaene mees üritab niiöela "soliidset" muljet jätta- sisuliselt on seis selline, et vaidluse sa kaotasid, argumenteerida ei suutnud ja siis pidid tohutut solvujat mängima ja valetama hakkama- pasandama hakkasid sina kommide all,
valetama minu ärieetika kohta, mis pole mingis seoses vaidlusega.
Sisemiselt täiuslikke inimesi on protsentuaalselt sama hulk, mis ka väliselt väga ilusaid inimesi.Sama kehtib ka lollide ja väga koledate inimeste kohta.
Elukaz, sa pole selles ise süüdi, et sa seest mäda oled- "shit happens". |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 25.10.2011 23:47:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
WTG . Ainult kinnitad mu arvamust, mitte ainult mulle vaid ka teistele. Enda profiil on just õige koht kus seda teha . _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 24.10.2011 11:32:28 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| elukaz kirjutas: |
| Märk maha siia. Äri pole teinud, aga eriarvamuste korral kaob elementaarne viisakus hetkega, mis ei ole kindla äripartneri omadus. |
Tüüp on veendunud, et kõik kaup tuleb osta eesti poodidest, olenemata mis hinnaga selle mujalt saaks ja kui see välja naerda, siis tuleb siia minu ärieetikat kahtluse alla seadma.Haledusel ja rumalusel pole piire, ent ma saan tast ka aru- mis tal vaesekesel muud üle jäi, kui siia kirjutada, vast ainult kodus kassi piinata... |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 24.10.2011 10:41:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Märk maha siia. Äri pole teinud, aga eriarvamuste korral kaob elementaarne viisakus hetkega, mis ei ole kindla äripartneri omadus. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2010
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2010
|
postitatud: 24.10.2011 09:47:51 postituse pealkiri: Q6600 müüs mulle 2 tk. |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup korralik ja kenasti pakitud.
Soovitan kõigile. |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cOpY
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
postitatud: 21.10.2011 18:18:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| cOpY kirjutas: |
Ostis video  |
Ostsin talt mälud hoopis  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cOpY
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
postitatud: 21.10.2011 18:17:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis video  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lilleke
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004
|
postitatud: 20.10.2011 09:17:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai mälu ostetud, kõik ok _________________ 2+2=22,2 |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 13.10.2011 19:20:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ammune võlg Sai tehtud diili ,minult raud ,temalt plekk, ülikiire bisnis.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
postitatud: 07.10.2011 15:18:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Mälud mulle - raha talle. Tehing sujus hästi ning probleemideta.  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
postitatud: 05.10.2011 22:34:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
postitatud: 03.10.2011 23:38:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
postitatud: 11.09.2011 17:53:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin P4 protsessori, pakk jõudis kiirelt kohale , soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
postitatud: 03.09.2011 15:44:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin prose. Kiire ja mugav tehing. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haix
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2005
|
postitatud: 30.07.2011 23:48:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis video  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kemmukas
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
postitatud: 22.07.2011 21:59:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai C2Q prose soetatud. Tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardex
HV veteran
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 17.07.2011 15:51:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Posti teel tehing tehtud  _________________ Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks
https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 17.07.2011 08:54:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose ja emaplaadi. Kõik läks tööle.  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velz83
HV Guru
liitunud: 24.04.2004
|
postitatud: 14.07.2011 10:22:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri Eesti posti ja panga vahendusel läks valutult! _________________ Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jankii
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2009
|
postitatud: 13.07.2011 11:37:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai väike diil tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
auditehh
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
postitatud: 08.07.2011 16:52:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
postitatud: 30.06.2011 12:54:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori. Kaup aus ja kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tlwww
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
postitatud: 30.06.2011 11:17:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3ality
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
postitatud: 22.06.2011 05:43:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostis protsessori ja mälud. Kõik sujus kenasti, soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 20.06.2011 19:33:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin kaamera...  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
postitatud: 14.06.2011 18:42:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin obje, kõik korras . _________________ 58017968 |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
postitatud: 11.06.2011 21:11:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüs C2Q Q6600
Hästi pakitud ja töötab  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zx
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 31.05.2011 12:19:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tänud, veelkord,
kaup käes . |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
postitatud: 02.05.2011 20:58:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Korralik äri!  |
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pudrukuul
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2011
|
postitatud: 29.04.2011 12:12:03 postituse pealkiri: Korrektne tehing ja korralik kaup |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Saadud D40 ja 55-200 on tip-top. Korrektne diil  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
postitatud: 15.04.2011 11:25:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostis prose ja jahutuse. A+++ |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
postitatud: 11.04.2011 08:47:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sacher
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2008
|
postitatud: 30.03.2011 00:41:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis mälud  _________________ no shit sherlock |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraff
HV veteran

liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 28.03.2011 19:45:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Oli see nüüd USB kaabel või poomisnöör aga midagi sai igatahes ostetud.  _________________ Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go! |
|
|
| Kommentaarid: 290 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 26.03.2011 23:06:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Saime väga kiirelt ja konkreetselt kaubale. Ei mingit keerutamist ja venitamist. Just nii nagu mulle meeldib. Positiivne . |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 22.03.2011 01:18:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Kaup kiirelt käes, mis ma oskan öelda - ostsin ühe, sain kaks. Väga positiivne ja igati soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
postitatud: 09.03.2011 20:51:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin cpu ja tehing käis ainult kahe kirja saatmisega
muljet avaldav  _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
postitatud: 26.02.2011 15:55:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis cpu. kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
postitatud: 26.02.2011 01:15:26 postituse pealkiri: ssd60 |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Oli tore äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
postitatud: 24.02.2011 00:51:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
postitatud: 23.02.2011 23:53:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis kallist kaupa üliodavalt. selline tunne nagu oleks poolmuidu ära andnud. aga palun  |
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sifkad
HV veteran

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 12.02.2011 17:04:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai järjekordselt head kaupa ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
244 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
postitatud: 04.02.2011 23:47:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Igati meeldiv ostja. Kandis raha ette ja sai ka kohe kauba smartpostiga.
Kõik käis kiirelt ja korrektselt.
Soovitan teistelegi temaga äri ajada. |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
postitatud: 28.01.2011 00:08:51 postituse pealkiri: Hea |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin mälud, kõik täpselt nii nagu peab ning väga kiire ja korrektne asjajamine |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rurik
HV veteran

liitunud: 29.10.2007
|
postitatud: 26.01.2011 21:52:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kõik on tipp-topp  |
|
|
| Kommentaarid: 400 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sur4er
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 17.01.2011 18:56:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Väga positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
postitatud: 10.01.2011 23:30:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud. Toimivad. _________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 02.01.2011 00:24:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
järjekordne kiire ja turvaline tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|