Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2011 02:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Lähed juba liiga kaugele isiklike solvangutega, ei saa öelda et mu arvamus enam neutraalne oleks. Sa ei tunne mind et mingeid diagnoose panna. Valetamise koha pealt, ma sügavalt kahtlen et kui sul äritehingus teise poolega tõsisem eriarvamus tekib, et sa samamoodi käituma ei hakka. Oled ennast juba piisavalt avanud et mingit kindlust küll ei ole sinuga äri teha. Õige ärimehe tunneb selle järgi ära kuidas probleeme lahendatakse.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2011 20:24:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud mälu, positiivne icon_biggrin.gif !
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 26.10.2011 03:18:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

elukaz kirjutas:
WTG thumbs_up.gif . Ainult kinnitad mu arvamust, mitte ainult mulle vaid ka teistele. Enda profiil on just õige koht kus seda teha beer_yum.gif .



Vaene mees üritab niiöela "soliidset" muljet jätta- sisuliselt on seis selline, et vaidluse sa kaotasid, argumenteerida ei suutnud ja siis pidid tohutut solvujat mängima ja valetama hakkama- pasandama hakkasid sina kommide all,
valetama minu ärieetika kohta, mis pole mingis seoses vaidlusega.
Sisemiselt täiuslikke inimesi on protsentuaalselt sama hulk, mis ka väliselt väga ilusaid inimesi.Sama kehtib ka lollide ja väga koledate inimeste kohta.
Elukaz, sa pole selles ise süüdi, et sa seest mäda oled- "shit happens".
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2011 23:47:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

WTG thumbs_up.gif . Ainult kinnitad mu arvamust, mitte ainult mulle vaid ka teistele. Enda profiil on just õige koht kus seda teha beer_yum.gif .
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 24.10.2011 11:32:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

elukaz kirjutas:
Märk maha siia. Äri pole teinud, aga eriarvamuste korral kaob elementaarne viisakus hetkega, mis ei ole kindla äripartneri omadus.


Tüüp on veendunud, et kõik kaup tuleb osta eesti poodidest, olenemata mis hinnaga selle mujalt saaks ja kui see välja naerda, siis tuleb siia minu ärieetikat kahtluse alla seadma.Haledusel ja rumalusel pole piire, ent ma saan tast ka aru- mis tal vaesekesel muud üle jäi, kui siia kirjutada, vast ainult kodus kassi piinata...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2011 10:41:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Märk maha siia. Äri pole teinud, aga eriarvamuste korral kaob elementaarne viisakus hetkega, mis ei ole kindla äripartneri omadus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2010
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2011 09:47:51    postituse pealkiri: Q6600 müüs mulle 2 tk. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup korralik ja kenasti pakitud.

Soovitan kõigile.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2011 18:18:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

cOpY kirjutas:
Ostis video thumbs_up.gif

Ostsin talt mälud hoopis icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2011 18:17:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis video thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lilleke
HV kasutaja
Lilleke

liitunud: 16.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.10.2011 09:17:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai mälu ostetud, kõik ok
_________________
2+2=22,2
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.10.2011 19:20:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ammune võlg icon_smile.gif Sai tehtud diili ,minult raud ,temalt plekk, ülikiire bisnis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2011 15:18:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Mälud mulle - raha talle. Tehing sujus hästi ning probleemideta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2011 22:34:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tänud, mälud on käes!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2011 23:38:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai mingid mälud ostetud
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010



sõnumpostitatud: 11.09.2011 17:53:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin P4 protsessori, pakk jõudis kiirelt kohale , soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006



sõnumpostitatud: 03.09.2011 15:44:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose. Kiire ja mugav tehing.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haix
HV vaatleja
haix

liitunud: 13.12.2005



sõnumpostitatud: 30.07.2011 23:48:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis video thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009



sõnumpostitatud: 22.07.2011 21:59:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai C2Q prose soetatud. Tehing kiire ja korralik.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2011 15:51:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Posti teel tehing tehtud thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2011 08:54:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose ja emaplaadi. Kõik läks tööle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2011 10:22:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri Eesti posti ja panga vahendusel läks valutult!
_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jankii
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2009



sõnumpostitatud: 13.07.2011 11:37:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai väike diil tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auditehh
HV kasutaja
auditehh

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2011 16:52:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai üks P4 ostetud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2011 12:54:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin protsessori. Kaup aus ja kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tlwww
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 30.06.2011 11:17:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3ality
HV kasutaja
R3ality

liitunud: 13.04.2003



sõnumpostitatud: 22.06.2011 05:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis protsessori ja mälud. Kõik sujus kenasti, soovitan!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.06.2011 19:33:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin kaamera... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2011 18:42:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin obje, kõik korras thumbs_up.gif.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2011 21:11:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs C2Q Q6600
Hästi pakitud ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zx
Kreisi kasutaja
zx

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2011 12:19:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tänud, veelkord,
kaup käes thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.05.2011 20:58:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Korralik äri! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pudrukuul
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2011



sõnumpostitatud: 29.04.2011 12:12:03    postituse pealkiri: Korrektne tehing ja korralik kaup vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Saadud D40 ja 55-200 on tip-top. Korrektne diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007



sõnumpostitatud: 15.04.2011 11:25:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis prose ja jahutuse. A+++
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2011 08:47:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai üks prose müüdud.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacher
HV kasutaja
sacher

liitunud: 29.01.2008



sõnumpostitatud: 30.03.2011 00:41:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis mälud thumbs_up.gif
_________________
no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2011 19:45:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Oli see nüüd USB kaabel või poomisnöör aga midagi sai igatahes ostetud. thumbs_up.gif
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2011 23:06:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Saime väga kiirelt ja konkreetselt kaubale. Ei mingit keerutamist ja venitamist. Just nii nagu mulle meeldib. Positiivne thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2011 01:18:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup kiirelt käes, mis ma oskan öelda - ostsin ühe, sain kaks. Väga positiivne ja igati soovitan !
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006



sõnumpostitatud: 09.03.2011 20:51:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin cpu ja tehing käis ainult kahe kirja saatmisega icon_eek.gif
muljet avaldav icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2011 15:55:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis cpu. kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2011 01:15:26    postituse pealkiri: ssd60 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Oli tore äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2011 00:51:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Järjekordne positiivne tehing beer_yum.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2011 23:53:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis kallist kaupa üliodavalt. selline tunne nagu oleks poolmuidu ära andnud. aga palun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sifkad
HV veteran
sifkad

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2011 17:04:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai järjekordselt head kaupa ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 244
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008



sõnumpostitatud: 04.02.2011 23:47:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Igati meeldiv ostja. Kandis raha ette ja sai ka kohe kauba smartpostiga.
Kõik käis kiirelt ja korrektselt.
Soovitan teistelegi temaga äri ajada.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2011 00:08:51    postituse pealkiri: Hea vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälud, kõik täpselt nii nagu peab ning väga kiire ja korrektne asjajamine
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007



sõnumpostitatud: 26.01.2011 21:52:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kõik on tipp-topp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2011 18:56:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007



sõnumpostitatud: 10.01.2011 23:30:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälud. Toimivad.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2011 00:24:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

järjekordne kiire ja turvaline tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
4/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.