Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 14:59:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

no bljaad kaua võite sõdida?ajanud soodentiga äri ja siiani igati positiivne kogemus samuti sina anc tundud igati ok tüüp!kahmake ohtralt beer_yum.gif ja elage üle!päikest!
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 14:29:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...

ja see siis on totter vastus postile, kus tehakse maha xls formaadi kasutamist argumendiga, et selle vaatamine läheb liiga kalliks, kuna on vaja legaalne office muretseda?

no vadever. ma just tahtsin uurida mis sa kostad mu eelmise kommentaari peale ja vastus oli täpselt sama mida ma ootasin - muutsid arvamuse minust negatiivseks. aga mind see eriti ei kõiguta. see on arvamus inimeselt, kes mind ei tea ega tunne. arvamus inimeselt kes hakkas lihtsalt ühe tema arvates totra kommentaari peale ärplema ja sõimama. ehk siis jahh... peab ka enda arvamuse negatiivseks muutma, kuna kasutaja soodent ei tunneta mingisugust piiri...

ei ole meeldiv inimene suhtlemiseks. ei kannata kriitikat, meeldib teisi mustata. rullnokk icon_wink.gif

oh, by the way, nüüd tuleb kohe minu profiili mustama niikuinii...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.01.2004 00:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Jube hea argument Soodent thumbs_up.gif icon_lol.gif
Vähemalt on neid palju, kellega sa ajuvaba kaigast vead.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.01.2004 00:22:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Anc kirjutas:
ehk tsiteeriksid midagi totrat?
ja sina oled siis härra legaalne tarkvara? openoffice ei suuda ms office asju avada? väga mõttetu jutt sul...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 22:56:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

ehk tsiteeriksid midagi totrat?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 22:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Siit moraal ära kirjuta totraid vastuseid.Ei tule mingeid neutraalseid kommentaare.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 06.01.2004 20:09:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

jätab jube agressiivse mulje, kriitikat ei kannata just eriti. paar posti teed mis tema arvamusega lahku lähevad siis tuleb hakkab sulle kommentaare kirjutama. kas siis tõesti ei suuda asju muidu korda ajada? minu arvamus oleks neutraalne olnud, kuid kõlgub vägisi negatiivse poole... räägime asjad selgeks kui probleeme on. ärplemisega ei jõua elus kuskile. ma olen rahulik inimene mind häirivad tõsiselt sellised "pendeldajad" kellel iga väiksemagi asja pärast kohe adrenaliin liikuma hakkab, a'la "davai läheme paneme molli" jutuga tüübi mulje jääb nii...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2004 17:09:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Ähvardad peksa andmisega nüüd juba. ootan thumbs_up.gif
Üldiselt jääks vait juba sel teemal.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 05.01.2004 17:06:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Andke lapsele armu ta paistab ei tea üldse enam mida räägib.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2004 14:07:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

yhe inimese negatiised hinnangud olgu neid või 100 tykki võrduvd yhe negatiivse hinnanguna. Andsin negatiivse hinnangu kuna mees on endast liiga heal arvamusel ja sõimab lambist jne. Oleks et ta aint minuga ei oska suhelda, a päris päris paljudega. Ja üldiselt kõrini sest teemast.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.01.2004 12:44:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

summer kirjutas:
soodent kirjutas:
Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus.


Sa oskad ilusaid sõnu rääkida.Saan aru et sa vihane, aga mina pole syydi et sa lootsid 150 krooni eest saada ideaalses korras monitori, millel aint tuleks natuke fookust sättida. Mis välimusse puutub siis oli jah natuke kangutatud, aga mida see loeb nagu? Ma ei arvand et sa 150 krooni eest soovid mingit väga korras välimust, vaadand üle kui see nii oluline oli! JA TOLGUSESK ÄRA SÕIMA MIND!


Summer, kui monitori korpus on mehhaaniliselt lõhutud siis see ON midagi muud kui udune pilt ning seda tuleks ka mainida müümisel. Juhul kui mingil asjal on tavalisest madalam müügihind siis mina näiteks küll ei eelda et tegu on kas rämpsu või varastatud asjaga vaid oletan et müüjal on kiire kaubast lahti saamisega. Ja Soodendile niiviisi järjest negatiivseid hinnanguid laduda ja sel moel Soodendi reitingut alla tirida pole kah õiglane, kui Sina arvad nii siis see pole veel kõigi arvamus, sestap lisan Summeri korduvate negatiivsete hinnangute tasakaalustamiseks veel ühe positiivse hinnangu.
Peace.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 29.12.2003 00:22:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Teadmatutele selgituseks niipalju ,et soovitasin müügi kuulutusi mitte kustutada mõne nädala või kuu jooksul mille peale "woosh" ja "jumbu" mõlemad moded haukuma hakkasid.Woosh lubas tikud ja bensiini tuua öeldes ,et ma saan ise aru mis nendega teha.Sellised inimesed on moded ja nad ei saa aru et on midagi valesti teinud.Nendel tüüpidel on täis vabadus öelda mis sülg suhu toob.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001



sõnumpostitatud: 28.12.2003 15:18:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne

ei tea millepärast ma vastutustundetu mode olen?

sellepärast et julgesin su halale PAREM HV foorumis 1he lausega (mis ma sinust ja su vingumisest arvan)vastata?
_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 20.12.2003 15:24:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai CPU ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2003 14:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus.


Sa oskad ilusaid sõnu rääkida.Saan aru et sa vihane, aga mina pole syydi et sa lootsid 150 krooni eest saada ideaalses korras monitori, millel aint tuleks natuke fookust sättida. Mis välimusse puutub siis oli jah natuke kangutatud, aga mida see loeb nagu? Ma ei arvand et sa 150 krooni eest soovid mingit väga korras välimust, vaadand üle kui see nii oluline oli! JA TOLGUSESK ÄRA SÕIMA MIND!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 18.12.2003 10:55:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Sa poisike mõtled mida räägid-monitoril kinnitused katki kangutatud kineskoop lööb varje ja triipe sa räägid ainult udune.Juba välimuse eest lendas prügikasti ja sa paned mulle siin negatiivse-tolgus.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2003 01:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Inimene, kellega suht võimatu äri teha kuna ta ei kuula sind. Räägid talle asja seisukorra ära ja annad saiahinnaga asja ära. Pärast kui ta ei suuda asja ideaalsesse seisukorda viia, siis tuleb rääkima et petukaup.

MÜÜGITEEMAS KIRJUTASIN: asi siis udune. filmi kannatab vaadata. niisama töötada ei saa.
Lisaks oli kirjas et monitor aastast 1993.
Tahtis osta saia hinnaga, ja hiljem on probleem, et asi kuulub prügikasti!!

Ütlesin et asi udune ja ei kannata kasutada pidevalt, vaid ainult filmi vaatamisel, seega sinu oma viga kui lootsid rohkemat!
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2003 00:02:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ise pole äri teinud kuid paistab et HV üks suurim ärivendasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Living
HV kasutaja
Living

liitunud: 09.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2003 02:07:35    postituse pealkiri: tänu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

olin vahendaja ja lõpptulemus on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.12.2003 14:54:43    postituse pealkiri: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

esmamulje oli hea! icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2003 09:44:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Korra ostetud, korra müüdud - mina olen rahul.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002



sõnumpostitatud: 02.12.2003 03:03:55    postituse pealkiri: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

guidop kirjutas:
ostsin videokaardi, esialgu rahul..... icon_lol.gif


Kuna tuli selle kaardi ostmisel ja kättetoimetamisel vahemeest mängida , paneks ka positiivse hinnangu. thumbs_up.gif
Võibolla ajendas minu hinnangu lisamist hoopis minu hinnangule eelnev postitus, kes seda teab icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002



sõnumpostitatud: 02.12.2003 01:12:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

soodent kirjutas:
Võiks oma moderaatori tööd tõsisemalt mõtta ja mitte kõike lukku panna keelata või mustata.

Võiks olla objektiivsem ja üritada vahel ka enda tegevust kõrvaltnägija pilguga analüüsida... ja mitte moderaatorit mustata icon_rolleyes.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2003 22:31:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Prose tuksub masinas ja pole vigagi!
Ainult kurb, et tal Eesti Posti vastu allergia on ......
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guidop
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.11.2003 20:56:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin videokaardi, esialgu rahul..... icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2003 17:23:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Zoidberg mis Zoidberg icon_biggrin.gif õgib kõike icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2003 00:34:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

vajasin ketast kiirelt. sain temalt ja kettaga kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2003 18:05:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

just sai temalt hdd ostetud.igati ok!
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corrosion
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2002



sõnumpostitatud: 07.11.2003 20:21:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne

Milles probleem? ütlesin selge sõnaga, et homme läheb müüki. Oleksin hea meelega sulle müünud aga keegi teine, kes lähemal oli, jõudis ette. kes ees, see mees icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 01.11.2003 21:29:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüsin talle ema+prose, saatsin õhtul teele, tema sai kätte ja kandis raha i
Igati positiivne vend. +
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delrin
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2002



sõnumpostitatud: 23.10.2003 18:29:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud talt Celeron 900 poolik komplekt. Äri sujus nagu pidi ja kõik oli korras ning mis kõige tähtsam- hind HV'le kohane. Teinekordki icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2003 17:11:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tundub igati tore tüüp, õigel ajal kohal ja diil läks nii kuis pidi icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thinkpad
HV kasutaja
Thinkpad

liitunud: 14.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2003 12:08:37    postituse pealkiri: huvitav huvitav vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne

üldiselt mina nagu nägin et itmees myys kindlat kaupa , ja kirjas oli täpne mudel , kui ostja ei oska lugeda siis natuke jama , ja sina rehv oled ju natuke vist rumal ,kuidas tood võrdlust, et radeon 9700 ja siis myyd 9500 , vot see on tyng , aga itmees myys seda mida kirjutas.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.10.2003 13:35:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kle itimees sa tee endale selgeks mida sa myyd. vastasel korral on testel rahaline ja ajaline tynn ja ei maksa pärast imestada kui sinust jääb mingi pussy mulje. ja siis ei julge probleemile näkku vaadata ja ignoreerid. ma myyn sulle ka mõne radeon9700 mis tegelt 9500malelaud või mingi tbreda, mille kohta ytlen sulle "peaks olema jah tbredb". ja ära kuku soodenti süüdistama kui ise loll oled. ole õnnelik et sulle ple veel ukse taha tuldud. ise soodendiga mitu korda äri aetud..võiks öelda et väga sõbralik ja eeskujulik HV kasutaja, kellest ei maksa oodata probleemide väljamõtlemist
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thyposes
Kreisi kasutaja
thyposes

liitunud: 20.12.2002



sõnumpostitatud: 10.10.2003 21:08:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Vahetus müük käis väga kiirelt ,tyyp näeb asjaga vaeva ja võtab HV asja südamega.Respect !!! thumbs_up.gif
Kui võimalik siis teinegi kord teen diili! icon_biggrin.gif
_________________
DeepMix Moscow Radio thumbs_up.gif http://www.deepmix.eu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 10.10.2003 16:32:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

See seotud sama Itmees teemaga arvatavasti sõbrad ja tema soovitus läks mulle vale kauba maksma-hakaku arstiks.


Kodanik TT müüs hiljuti oma katkise Msi fx5200 kaardi maha ja teemas oli kirjas 64bit nii ,et tema kaart mis pidi sama olema mis Itmees mulle müüs kaotas 1,5a jooksul poole mälu laiusest- aus mees tõesti.Hea ,et mehel häbi pole sellise alatusega teistele negatiivseid jagada.


viimati muutis soodent 28.07.2005 13:45:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.10.2003 13:43:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Sai Protsessorid myydyd, äri kulges muidu positiivselt,
hiljem kysis 1 GfFX5200 kohta infot, pärast info edastamist kukkus laimama ja solvama...
edaspidi pyyan mitte nõu anda, muidu tembeldatakse petiseks ka,
Tunnen siiralt kaasa.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 09.10.2003 18:31:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Ma sellest Itmees nimelisest petisest kirjutasin pikalt ostu/müügi foorumis-kes tõde tahab teada lugegu sealt.

viimati muutis soodent 12.10.2003 22:31:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmees
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2002



sõnumpostitatud: 09.10.2003 14:36:07    postituse pealkiri: ettevaatust vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

kui teete selle isikuga äri siis peate arvestama sellega et kui teie asi ei ole selline nagu tema seda ettekujutab vaid on selline nagu selle on tootevalmistaja teinud siis peate maksma ise kinni kulud mis kaasnevad sellega et söidate kodaniku juurde (olenevalt olukorrast maksate kinni ka Cargo kulud jne) jne.
Minul söimati nägu täis , röögiti telefoni, ähvadati jne, kuigi myydud asi oli täiesti korras.
See kodanik syydistab köiki teisi enda probleemides.
Kui tahad endale palju probleeme , siis tee selle inimesega äri.
kui ei taha probleeme siis tasub sellest hullust kodanikust suure kaarega ringi käia, sest laimamises on ta kõva käsi ja veist närvidega on ka probleeme, veel meeldib talle inimestele peal 12 öösel helistada.

Selline on minu kogemus ja kui kellelgi teisel on teistsugune kogemus siis nii see lihtsalt on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2003 12:56:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai kah nac kaupa tehtud! igati positiivne kogemus
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002



sõnumpostitatud: 04.10.2003 20:10:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud toiteplokk 300W. Positiivne kogemus.
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003



sõnumpostitatud: 03.10.2003 08:49:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

hea äripartner, saatis isegi ennem kauba ära kui raha oli ülekantud,väga usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.10.2003 14:52:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2003 14:57:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Üks väga meeldiv äripartner, sest nii nagu kokku sai lepitud, nii ka on! Seda filosoofiat kohtab tänapäeval väga harva.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vaarao
HV vaatleja
Vaarao

liitunud: 17.07.2003



sõnumpostitatud: 30.09.2003 22:09:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

No lisaks seda mis juba öeldud on kõik. Positiivne kogemus
_________________
Sitast juba saia ei tee. Saiast sitta aga lõdvalt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2003 20:55:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

prose ostetud..jälle orgunn kiire ja korralik thumbs_up.gif

viimati muutis rehv 01.10.2003 18:57:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002



sõnumpostitatud: 26.09.2003 23:51:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

mees on täiesti asjalik ning sai temaga väga head äri aetud, 100% positiivne mulje jäi thumbs_up.gif
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2003 20:25:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Enda apsakas välja arvata, oli äri kogemus positiivne.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.09.2003 10:21:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ost-müük kiire ja korralik!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 22.09.2003 09:59:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

väga head kogemused temalt ostmisega
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  järgmine
16/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.