| autor |
sõnum |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
postitatud: 12.01.2004 20:43:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| Hitman kirjutas: |
oh sa mu magusake  |
Mees tegi vist 9. jaan regamise HV et saaks siia oma ainukese kommentaari jätta  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
postitatud: 12.01.2004 20:38:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Jaa, HV pleks sinuta sama |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
postitatud: 10.01.2004 22:14:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| tsitaat: |
| nii nunnu, mis muud, HV irc jutuka suurim lobamokk, aga ilma naisteta ju ei saa |
|
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hitman
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
postitatud: 09.01.2004 16:35:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
oh sa mu magusake  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
postitatud: 08.01.2004 04:29:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
ma ei oskagi kohe midagi öelda selle peale või alla ... me ei ole sinu väärilised siin HV = n0 w/life |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
postitatud: 08.01.2004 02:49:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
minu meelest ilusaim HV'lane
tihti rebib ka kildu
ja mis kõige hämmastavam, teab arvutitest ka midagi
edit: oi kui mezimaguz jutt  _________________ nooope!
viimati muutis arm2004 08.01.2004 04:48:02, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 06.01.2004 20:36:39 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
| tenkiller kirjutas: |
| on mulle head nõu andnud ... ei tea, kas ma olen ainuke ... |
ei,sa ple ainuke  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
postitatud: 05.01.2004 21:52:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
on mulle head nõu andnud ... ei tea, kas ma olen ainuke ... _________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 29.12.2003 10:57:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| tryku kirjutas: |
| Esimene aktiivne nasi HV-lane keda ma kohanud olen |
nasi nsiis nagu nats?
jajah, ei tähenärijatele  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
postitatud: 28.12.2003 00:53:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
| Esimene aktiivne nasi HV-lane keda ma kohanud olen |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
postitatud: 27.12.2003 21:00:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argo
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 27.12.2003 18:37:51 postituse pealkiri: jah ja ikka! |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Sul on kah jah ilus kasutajanimi . (muud ei oska "veel" öelda ) |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
postitatud: 27.12.2003 00:58:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ülitore ikka näha naisi arvuti taga vahest  |
sedant muidugi..... |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
postitatud: 26.12.2003 23:00:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
üks tubli HV kasutaja  _________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 26.12.2003 02:03:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
nii nunnu, mis muud, HV irc jutuka suurim lobamokk, aga ilma naisteta ju ei saa  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 25.12.2003 22:46:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ma pean ka ikka midagi veel panema!
üli sõbralik, ilus, ajab head juttu
Supper Positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
postitatud: 25.12.2003 22:23:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
WOhOOoooO  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
postitatud: 25.12.2003 22:22:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
tuleb ikka positiivne. Vist ainuke naissoost inimene siin foorumis(aktiivne) , seepärast on hea meel  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 21.12.2003 16:57:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Viuviuviuviu  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 16.12.2003 19:33:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ülitore ikka näha naisi arvuti taga vahest  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 08.12.2003 19:28:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
ma veel ei tunne sind , kuid tundud kah igati  |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
postitatud: 04.12.2003 22:48:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ilus, kena , armas - ehk siis kõik see mis ta nimest moodustubki . Damn küll  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 29.11.2003 02:20:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Tore , et meil ka armsake HV on! Ainult vahetevahel oled ka lobamokk  |
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 22.11.2003 12:40:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
| HGtafka kirjutas: |
Ei häiri mind tema Rinnad, Pigem vastupidi . Täitsa positiivne mulje  |
Just, just.
 |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 19.11.2003 10:45:20 postituse pealkiri: . |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
| totuke kirjutas: |
| kle armsake sa klokkid enda arvutit? |
ei,ple vaja  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
postitatud: 18.11.2003 21:20:19 postituse pealkiri: julmmmmmmmm |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
postitatud: 15.11.2003 23:54:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ei häiri mind tema Rinnad, Pigem vastupidi . Täitsa positiivne mulje  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
postitatud: 10.11.2003 19:36:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 09.11.2003 18:35:51 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
| woozy kirjutas: |
pole ühtegi sõna vastu lihtsalt Positiivne
Kuid annan väikse soovituse naised võiskid teha endale oma foorumi N: Mamma miia Foorum  |
ei meeldi sellist laadi saated...nii et foorum oleks mõttetu  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 08.11.2003 01:56:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
pole ühtegi sõna vastu lihtsalt Positiivne
Kuid annan väikse soovituse naised võiskid teha endale oma foorumi N: Mamma miia Foorum  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 07.11.2003 19:31:59 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
it's all natural _________________ This girl bites!
viimati muutis armsake 20.12.2003 01:55:06, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
postitatud: 04.11.2003 00:42:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
...
viimati muutis format666 19.12.2003 04:02:07, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 01.11.2003 17:22:51 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
... _________________ This girl bites!
viimati muutis armsake 20.12.2003 01:53:39, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
postitatud: 01.11.2003 02:21:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
...
viimati muutis format666 01.01.2004 20:53:49, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
postitatud: 31.10.2003 22:37:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Ise neiu,
juba läbustaja  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 27.10.2003 11:41:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
nu hea siis et ma päris juhe ple  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 27.10.2003 10:45:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
| muhahaha... mul kama su rindadest. kui ikki naisterahvas on juhe siis ma ikka temaga tegemist ei tee... niiet ei saa päris üldsustusi ka teha |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 27.10.2003 02:02:13 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
| Anc kirjutas: |
kurat need rinnad on vist ikka puhtalemmikud. igale poole vaja neid toppida. küll on rates miskid breasts-only pildid ja nüüd siin ka avatar veel selline. reklaami oma mõistust mitte rindu!
st see on minu arvamus  |
hmm...anc...seda avatari ei teind mina...ausalt öeldes...mul on oma rindadest täitsa suva las teevad mida tahavad ja niikuinii teavad need,kes teadma peavad,missugune mu mõistus on... vahepeal võib ju niisama lõbus olla,mis? ja ma pakun,et kui ma reklaamiks oma mõistust...vahiksid siiski enamik mu rindu... nii on lood meeste maailmas  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 22.10.2003 19:48:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne |
|
kurat need rinnad on vist ikka puhtalemmikud. igale poole vaja neid toppida. küll on rates miskid breasts-only pildid ja nüüd siin ka avatar veel selline. reklaami oma mõistust mitte rindu!
st see on minu arvamus  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armsake
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003
|
postitatud: 19.10.2003 17:59:50 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub |
|
irww,ok,päris ma ei puhu midagi  _________________ This girl bites! |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
postitatud: 05.10.2003 15:50:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
#HinnaVaatlus.ee ellav "illblowyouforfun" neiu  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
postitatud: 05.10.2003 15:22:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Üle keskmise  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Koljat
Lõuapoolik


liitunud: 09.03.2003
|
postitatud: 29.09.2003 17:54:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
omaks ma käsi teeks pai sulle  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
postitatud: 22.09.2003 09:38:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
Sina siin  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
postitatud: 21.09.2003 15:19:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taiko
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2002
|
postitatud: 20.09.2003 19:58:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|
blacku + armsake = IRC power
suurim lobamokk #hinnavaatlus.ee's  _________________ #hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
|
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
postitatud: 29.08.2003 20:46:18 postituse pealkiri: Kommenteerimine: armsake |
|
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne |
|

viimati muutis pots4t4j4 18.02.2004 15:48:05, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|