Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: armsake
avatar Kasutajast armsake

HV kasutaja
liitunud:  27.08.2003
viimane külastus:  20.02.2010 00:12:07
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  666
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja armsake sõnumeid
www:  http://www.askrelationshipguru.com
amet:  juhatuse liige
huvid:  lugemine, informatsioon, äri
arvuti:  LG TX Express
Intel® Pentium® M ULV Processor 773, 400MHz FSB, 2MB L2 Cache
12,1"
NVIDIA® GeForceTM Go 7300
1,1 kg
&
Dell Latitude D430
Intel Core 2 Duo U7600
2 GB DDR2 667MHz
12.1''
1,44 kg
kontakt armsake
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: armsake
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 64 häält
Neutraalne: 9% 6 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.01.2004 20:43:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Hitman kirjutas:
oh sa mu magusake icon_smile.gif


Mees tegi vist 9. jaan regamise HV et saaks siia oma ainukese kommentaari jätta icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003



sõnumpostitatud: 12.01.2004 20:38:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Jaa, HV pleks sinuta sama icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2004 22:14:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

thumbs_up.gif
tsitaat:
nii nunnu, mis muud, HV irc jutuka suurim lobamokk, aga ilma naisteta ju ei saa
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hitman
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004



sõnumpostitatud: 09.01.2004 16:35:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

oh sa mu magusake icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002



sõnumpostitatud: 08.01.2004 04:29:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

ma ei oskagi kohe midagi öelda selle peale või alla ... me ei ole sinu väärilised siin icon_lol.gif HV = n0 w/life
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2004 02:49:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

minu meelest ilusaim HV'lane icon_razz.gif
tihti rebib ka kildu thumbs_up.gif
ja mis kõige hämmastavam, teab arvutitest ka midagi icon_eek.gif beer_yum.gif
edit: oi kui mezimaguz jutt icon_smile.gif
_________________
nooope!


viimati muutis arm2004 08.01.2004 04:48:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 06.01.2004 20:36:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

tenkiller kirjutas:
on mulle head nõu andnud ... ei tea, kas ma olen ainuke ...

ei,sa ple ainuke icon_lol.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003



sõnumpostitatud: 05.01.2004 21:52:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

on mulle head nõu andnud ... ei tea, kas ma olen ainuke ...
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2003 10:57:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

tryku kirjutas:
Esimene aktiivne nasi HV-lane keda ma kohanud olen


nasi nsiis nagu nats? icon_rolleyes.gif

jajah, ei tähenärijatele icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003



sõnumpostitatud: 28.12.2003 00:53:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

Esimene aktiivne nasi HV-lane keda ma kohanud olen
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003



sõnumpostitatud: 27.12.2003 21:00:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

positive
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2003 18:37:51    postituse pealkiri: jah ja ikka! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Sul on kah jah ilus kasutajanimi icon_biggrin.gif. (muud ei oska "veel" öelda icon_razz.gif)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003



sõnumpostitatud: 27.12.2003 00:58:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ülitore ikka näha naisi arvuti taga vahest icon_smile.gif icon_razz1.gif


sedant muidugi.....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003



sõnumpostitatud: 26.12.2003 23:00:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

üks tubli HV kasutaja thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.12.2003 02:03:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

nii nunnu, mis muud, HV irc jutuka suurim lobamokk, aga ilma naisteta ju ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.12.2003 22:46:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Ma pean ka ikka midagi veel panema!
üli sõbralik, ilus, ajab head juttu thumbs_up.gif
Supper Positiivne! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002



sõnumpostitatud: 25.12.2003 22:23:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

WOhOOoooO thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003



sõnumpostitatud: 25.12.2003 22:22:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

tuleb ikka positiivne. Vist ainuke naissoost inimene siin foorumis(aktiivne) , seepärast on hea meel icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003



sõnumpostitatud: 21.12.2003 16:57:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Viuviuviuviu icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2003 19:33:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Ülitore ikka näha naisi arvuti taga vahest icon_smile.gif icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.12.2003 19:28:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

ma veel ei tunne sind , kuid tundud icon_biggrin.gif kah igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2003 22:48:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Ilus, kena , armas - ehk siis kõik see mis ta nimest moodustubki . Damn küll icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002



sõnumpostitatud: 29.11.2003 02:20:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Tore , et meil ka armsake HV on! Ainult vahetevahel oled ka lobamokk icon_razz1.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2003 12:40:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

HGtafka kirjutas:
Ei häiri mind tema Rinnad, Pigem vastupidi icon_razz1.gif . Täitsa positiivne mulje thumbs_up.gif


Just, just.
icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 19.11.2003 10:45:20    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

totuke kirjutas:
kle armsake sa klokkid enda arvutit?

ei,ple vaja icon_lol.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003



sõnumpostitatud: 18.11.2003 21:20:19    postituse pealkiri: julmmmmmmmm vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

kle armsake sa klokkid enda arvutit?
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002



sõnumpostitatud: 15.11.2003 23:54:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Ei häiri mind tema Rinnad, Pigem vastupidi icon_razz1.gif . Täitsa positiivne mulje thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.11.2003 19:36:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

#hinnavaatlus.ee positiivne icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 09.11.2003 18:35:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

woozy kirjutas:
pole ühtegi sõna vastu lihtsalt Positiivne icon_exclaim.gif
Kuid annan väikse soovituse naised võiskid teha endale oma foorumi N: Mamma miia Foorum icon_razz1.gif

ei meeldi sellist laadi saated...nii et foorum oleks mõttetu icon_lol.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2003 01:56:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

pole ühtegi sõna vastu lihtsalt Positiivne icon_exclaim.gif
Kuid annan väikse soovituse naised võiskid teha endale oma foorumi N: Mamma miia Foorum icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 07.11.2003 19:31:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

it's all natural
_________________
This girl bites!


viimati muutis armsake 20.12.2003 01:55:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003



sõnumpostitatud: 04.11.2003 00:42:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

...

viimati muutis format666 19.12.2003 04:02:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 01.11.2003 17:22:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

...
_________________
This girl bites!


viimati muutis armsake 20.12.2003 01:53:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003



sõnumpostitatud: 01.11.2003 02:21:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

...

viimati muutis format666 01.01.2004 20:53:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.10.2003 22:37:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Ise neiu,
juba läbustaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 27.10.2003 11:41:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

nu hea siis et ma päris juhe ple icon_lol.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 27.10.2003 10:45:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

muhahaha... mul kama su rindadest. kui ikki naisterahvas on juhe siis ma ikka temaga tegemist ei tee... niiet ei saa päris üldsustusi ka teha
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 27.10.2003 02:02:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

Anc kirjutas:
kurat need rinnad on vist ikka puhtalemmikud. igale poole vaja neid toppida. küll on rates miskid breasts-only pildid ja nüüd siin ka avatar veel selline. reklaami oma mõistust mitte rindu!
st see on minu arvamus icon_wink.gif

hmm...anc...seda avatari ei teind mina...ausalt öeldes...mul on oma rindadest täitsa suva icon_lol.gif las teevad mida tahavad ja niikuinii teavad need,kes teadma peavad,missugune mu mõistus on... icon_biggrin.gif vahepeal võib ju niisama lõbus olla,mis? icon_smile.gif ja ma pakun,et kui ma reklaamiks oma mõistust...vahiksid siiski enamik mu rindu... nii on lood meeste maailmas icon_redface.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002



sõnumpostitatud: 22.10.2003 19:48:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Neutraalne

kurat need rinnad on vist ikka puhtalemmikud. igale poole vaja neid toppida. küll on rates miskid breasts-only pildid ja nüüd siin ka avatar veel selline. reklaami oma mõistust mitte rindu!
st see on minu arvamus icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003



sõnumpostitatud: 19.10.2003 17:59:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: puudub

irww,ok,päris ma ei puhu midagi icon_lol.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2003 15:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

#HinnaVaatlus.ee ellav "illblowyouforfun" neiu icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003



sõnumpostitatud: 05.10.2003 15:22:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Üle keskmise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koljat
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Koljat

liitunud: 09.03.2003



sõnumpostitatud: 29.09.2003 17:54:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

omaks ma käsi teeks pai sulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003



sõnumpostitatud: 22.09.2003 09:38:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

Sina siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002



sõnumpostitatud: 21.09.2003 15:19:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

#hinnavaatlus.ee elav pr0n-engine icon_biggrin.gif
Keep up the good work icon_biggrin.gif
_________________
[img:c7c9e758d4]http://www.kde.org/stuff/buttons/kde-desktop.png[/img:c7c9e758d4]
[img:c7c9e758d4]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5t.png[/img:c7c9e758d4]
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002



sõnumpostitatud: 20.09.2003 19:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

blacku + armsake = IRC power thumbs_up.gif
suurim lobamokk #hinnavaatlus.ee's icon_razz.gif
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2003 20:46:18    postituse pealkiri: Kommenteerimine: armsake vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ armsake ]: Positiivne

thumbs_up.gif

viimati muutis pots4t4j4 18.02.2004 15:48:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2
2/2

armsake arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 39 häält
Neutraalne: 3% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.