Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: puik17
avatar Kasutajast puik17

HV veteran
liitunud:  19.12.2006
postitusi:  3111
[0.06% kõigist / 0.44 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja puik17 sõnumeid
arvuti:  Korpus Fractal Design Define R5
Plate Gigabyte X870E Wifi7
Prose Ryzen 9 9950X3D
Video Gigabtye RTX 4080 Super
Mälu Kingston Fury BEAST 2x32GB 6000MT DDR5
Toide Corsair RM850 Gold
SSD Samsung SSD 970 EVO NVMe M.2 500GB
SSD Samsung SSD 970 EVO NVMe M.2 1TB
SSD Samsung SSD 970 EVO NVMe M.2 2TB

Mobiilselt aitab Pixel 6 Pro
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt puik17
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: puik17
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 1% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ puik17 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2010 12:47:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Ostsin protsessori, kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SmartQ
HV kasutaja
SmartQ

liitunud: 18.12.2007



sõnumpostitatud: 18.03.2010 13:33:19    postituse pealkiri: Ostis kaupa vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Kõik sujus nagu lubatud, pool kandis ette ja pool siis kui raha käes icon_smile.gif
5+
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2010 11:52:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Saatis kutse peole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emerica3
HV kasutaja
Emerica3

liitunud: 05.02.2008



sõnumpostitatud: 01.02.2010 00:09:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Ostis Naabreid ärritavad kõlarid icon_biggrin.gif
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undertaker
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2002



sõnumpostitatud: 03.11.2009 00:26:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

ostutehing koos saatmisega OK, kaup samuti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 15.09.2009 14:06:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Toimus väike tehing, kõik positiivne. Polnud äri ajamisel mingeid arusaamatusi ega tõrkeid.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2009 13:19:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Sai üks kaart ostetud, asi käis päris kiiresti. Igati muhe vend.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2009 18:55:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Kiire ja väga meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2009 23:16:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Sai siis arvutiteemaväline diil tehtud, tuli ise järgi ka lubatud ajal + veel krdi ilusa autoga. Nael kummi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uupsu
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 09.02.2009 18:37:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Ostis arvuti. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2009 21:00:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Ostsin mängu. Pani kiirelt posti. Superluks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006



sõnumpostitatud: 02.02.2009 19:05:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Fläshisin x kasti tal ära 8)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti118
HV kasutaja
marti118

liitunud: 11.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2009 10:51:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Tehing ja asjaajamine igati OK.
Ostetud kastiga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKotkas
HV kasutaja
RKotkas

liitunud: 07.02.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2008 21:15:05    postituse pealkiri: Priima vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Sujuv äri üle posti/netipanga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
9mm
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.09.2008 17:46:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Kõik oli bueno!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2008 12:55:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

thumbs_up.gif ostis minu ipod touch clooni ära icon_exclaim.gif Kõik sujus välk kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.07.2008 19:54:40    postituse pealkiri: Ostsin Qtek-i vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Ost sujus positiivselt.
Soovitan
_________________
....tahan ütlen tahan ei ütle....
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_4320.html
M:kast koos sisuga.
KODULEHTEDE VALMISTAMINE.
...:::LISAINFO PS:::...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2008 14:58:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Tegi ülekande ära ja viin ka kohe 2DVD-d posti-soovitan! thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2008 13:00:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Väga konkreetne ja kiire asjaajamine.
Mida lubab, seda teeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008



sõnumpostitatud: 17.06.2008 14:11:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Müüsin kaardi, kõik 5+ thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.05.2008 21:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002



sõnumpostitatud: 24.03.2008 16:01:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Sai PS2 soetatud

kaup korras ja tehing sujus hästi
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaP-a-CoP
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2008



sõnumpostitatud: 12.03.2008 20:45:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

CaP-a-CoP kirjutas:
Normaalne tegelane tasub äri ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaP-a-CoP
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2008



sõnumpostitatud: 12.03.2008 20:44:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Normaalne tegelan tasub äri ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomasy
HV kasutaja
toomasy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2008 15:39:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Vahetasin ps 2 --> psp vastu. Kogu teema käis posti teel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006



sõnumpostitatud: 17.01.2008 14:07:45    postituse pealkiri: tazod vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

aitähh Pokemoni tazode eest
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2008 18:19:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Positiivne

Postiga äri sujus nagu valatult icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.11.2007 03:49:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Negatiivne

paha onu icon_evil.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2007 17:06:12    postituse pealkiri: Kommenteerimine: puik17 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ puik17 ]: Negatiivne

mingi AHV on... beer_yum.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2
2/2

puik17 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 90 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.