Avaleht
otsing leidis 1878 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Flab
puik17

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2025 21:58:35   pealkiri: PC
Ostis ühe PC ära. Kõik sujus väga eeskujulikult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mcmudakäkk
puik17

vastuseid: 4
vaadatud: 4430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2024 18:59:35   pealkiri: Kommenteerimine: mcmudakäkk
Viis ühe Canoni kaamera jalust ära, tiptop tehing thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 2442
vaadatud: 495905

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.04.2021 10:03:59   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tervitus!

Oleks vaja ühe masina komplekteerimisel abi.
Eelarveks 1500€ ja põhiline kasutus saab olema Lumion programmiga töötamine.

Parimat, Janek
  teema: Kommenteerimine: andu122
puik17

vastuseid: 135
vaadatud: 27083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2020 13:42:16   pealkiri: Kommenteerimine: andu122
Tehing sujus kiirelt ja murevabalt, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
puik17

vastuseid: 825
vaadatud: 117409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2020 14:06:41   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Müüs SSD ketta, kiire tehing ja kaup tip-top thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 2442
vaadatud: 495905

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.07.2020 08:18:12   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Kas need Solo 6C'd ei ole? Tunduvad samasugused olema.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 2442
vaadatud: 495905

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.07.2020 11:15:05   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Pole kursis AMD releasidega.
Küsimus selline, et kas tasub praegu 3XXX seeria Ryzenit osta, või ootaks pigem järgmise geni ära?
Täpseks vastuseks sõnasta milleks täpselt sa oma arvutit kasuta ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 2442
vaadatud: 495905

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 08.07.2020 13:10:49   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Pole kursis AMD releasidega.
Küsimus selline, et kas tasub praegu 3XXX seeria Ryzenit osta, või ootaks pigem järgmise geni ära?
  teema: Kommenteerimine: tiigrik
puik17

vastuseid: 55
vaadatud: 18657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2020 14:50:46   pealkiri: Kommenteerimine: tiigrik
Müüs väärt tööriista thumbs_up.gif
Soovitan!
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
puik17

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.02.2020 11:01:00   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ma sain mänguga kaasa 1 kuu trialit, seda ei saa redeemida, sest et paymenti ei saa lisada. Kaarti ei saa endiselt lisada, lihtsalt ei saa edasi liikuda menüüst, kui panen kaardi andmed ära. Sama ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
puik17

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.02.2020 17:58:09   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
kuidas online tööle saada? Tegin mitu kontot, inglismaa, soome. Ei saa paypali lisada, krediitkaarti ka mitte.
  teema: Kommenteerimine: Bam Margera
puik17

vastuseid: 56
vaadatud: 11852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2019 22:44:09   pealkiri: Kommenteerimine: Bam Margera
Müüs monitori, tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
puik17

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2019 09:54:14   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
puik17

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2019 09:11:09   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Tehing edukalt sooritatud.
Kiidan! thumbs_up.gif
  teema: Mängud jooksevad kokku! Palun abi/nõu
puik17

vastuseid: 19
vaadatud: 8195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2019 08:03:46   pealkiri: Mängud jooksevad kokku! Palun abi/nõu
Kiire Google viitab Nvidiale.
Ehk proovid driverid uuesti installida?
DisplayDriverUninstalleriga puhtaks ja uus peale. Võid ka natuke vanemaid GPU drivereid proovida.
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
puik17

vastuseid: 1496
vaadatud: 330080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2018 18:41:17   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
See mobla käkerdis pidi ka switcile tulema. Ehk kui meeldib siuke mäng siis on v6imalik vähemalt normaalsema juhtimisega mängida.

Switch pidi ikka enda pordi saama, reaalsest D3'st, mitte väl ...
  teema: Cyberpunk 2077
puik17

vastuseid: 2204
vaadatud: 468154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2018 12:16:59   pealkiri: Cyberpunk 2077
4k ei ole sellepärast, et 1080ti ei veaks välja lihtsalt normaalse fpsi?
Pigem early dev state.
Dev ütles ka, et pigem 1080p@30 ja "sujuv", kui unlocked ja võimalik ebastabiilsus. Tänapäeval e ...
  teema: Cyberpunk 2077
puik17

vastuseid: 2204
vaadatud: 468154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2018 07:14:54   pealkiri: Cyberpunk 2077
Gameplay recorditud PC peal 30@1080p ja upscaletud 4K peale. Mängimiseks kasutati kontrollerit. Sellest juttu olnud korduvalt ja rohkemgi.
  teema: Kommenteerimine: Flab
puik17

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2018 19:47:25   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SilverGT
puik17

vastuseid: 63
vaadatud: 20628

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2017 18:04:17   pealkiri: Kommenteerimine: SilverGT
Tehing kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
puik17

vastuseid: 360
vaadatud: 80633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2017 21:43:49   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Väga meeldiv ja tegus vana thumbs_up.gif
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
puik17

vastuseid: 2149
vaadatud: 555405

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2017 16:40:17   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Profiilikastiga peabki nagu prügi jooksma?
Igast tweakid ja cfg faile on timmitud juba, nvidia control paneli ka. Fps kusagil 50 ringis 1080p@low.
Päris masendav on mängida sellist mängu nii.
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2017 11:46:24   pealkiri: Grand Theft Auto V
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendu ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2017 13:43:02   pealkiri: Battlefield 1
Operationsiga on nutune jah. Endal õnnestus ka ainult üks mäng teha kogu nv jooksul thumbs_down.gif
  teema: Forza Horizon 3
puik17

vastuseid: 731
vaadatud: 221833

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2017 06:23:26   pealkiri: Forza Horizon 3
Üksikult seda hot wheels dlc'd osta ei saa?

[url=https://www.microsoft.com/en-us/store/p/forza-horizon-3-hot-wheels/9nhpkzzpbcw1]Saab
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.05.2017 17:50:37   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, tänud thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.05.2017 13:03:37   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Terve!
Oleks ühte budget geimerit tarvis.
Hind max 900, monitor, klavi, hiir, SSD on olemas.
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x4 ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.05.2017 10:24:39   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Terve!
Oleks ühte budget geimerit tarvis.
Hind max 900, monitor, klavi, hiir, SSD on olemas.
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x4 ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2017 09:07:45   pealkiri: Battlefield 1
Task managerist võid cpu priorityt ka muuta, mul i5 puhul andis kõvasti juurde.
Algselt ei saanud üle 30fpsi kätte low peal. Muutsin priority high peale, kohe 1080p@ultra 60fps.
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2017 17:27:18   pealkiri: Grand Theft Auto V
Ma just mõtlesin, et mul on mikriga klapid, arvuti taga ei tööta, aga telefonis on Discord olemas
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2017 15:26:58   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mikker on vist üsna vajalik jah?
Oleks ka iseenesest huvitatud
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2017 07:40:28   pealkiri: Grand Theft Auto V
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby ...
  teema: Kommenteerimine: juuri321
puik17

vastuseid: 187
vaadatud: 60667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2017 14:55:54   pealkiri: Kommenteerimine: juuri321
Kiire ja korralik tehing, eeskujulik thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2017 19:15:36   pealkiri: Battlefield 1
, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti icon_rolleyes.gif mul ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.04.2017 17:58:00   pealkiri: Battlefield 1
Tegin värske windowsi installi, värsked driverit, kõik nagu tip-top, aga fps'i üle 40 ei saa. No ei lähe, olenemata graafika sätetest.
Tõesti i5-6500 ja gtx 970 jääb lahjaks, isegi lowi peal ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2017 19:57:30   pealkiri: Battlefield 1
Kaks thumbnaili on - trial ja full game. Vali see full game ja hide trial.
Ma saan aru, aga ei ole full game thumbnaili. Hall kast on lihtsalt selle asemel.
Eks tuleb reinstall teha
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2017 18:07:27   pealkiri: Battlefield 1
Wtf. Origin ütleb, et You've already completed your trial. Play nuppu ei ole icon_biggrin.gif
Mäng on loomulikult ostetud, 120h juba mängitud kah.
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2017 07:17:28   pealkiri: Battlefield 1
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2017 07:40:46   pealkiri: Grand Theft Auto V
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.01.2017 00:11:12   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz +

[url=https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcvBEQAgC ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
puik17

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.01.2017 19:56:35   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Vaja oleks ühte kasti jälle ca 1200€ eest.
[url=https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcnBDQAwCMPAlQgBAu3%2Be1X0d7JBQ%2FLgIiYSi0LqF1WoF110Lcap%2FFDYrgc%3D]Selline sai 2 kuud tagasi kokku ...
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2017 17:27:11   pealkiri: Grand Theft Auto V
Cunning stunts on ka 2x rp/$ kuni 12ndani vist.
Eile paari tunniga ajasin veidi üle miljoni kokku.
  teema: Grand Theft Auto V
puik17

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814461

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2016 20:40:39   pealkiri: Grand Theft Auto V
Masinate exportimisel on ka cooldown. Tunnis saab 3 autot müüa pmst
  teema: H1Z1
puik17

vastuseid: 834
vaadatud: 236505

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2016 20:09:04   pealkiri: H1Z1
Just Survive'i üle pika aja jälle sisse logitud. Wipe oli just hiljuti vist. Kuna karakter kelle valisin sündis täpselt sellisena nagu ma valisin. Parukas oli natuke teine aga see ei häirinud. Mi ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2016 15:06:59   pealkiri: Battlefield 1
Pole õiges teemas aga küsin ikka. Öelge üks hea ja lihtne videotöötlus programm. Millega saan oma BF1 videosi töödelda. Movie Maker ei sobi.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=svrpFWM ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2016 02:04:05   pealkiri: Battlefield 1
pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?

Ma ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2016 20:59:38   pealkiri: Battlefield 1
, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.

jah et peab spottima just oma mehi ja sõ ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2016 17:02:47   pealkiri: Battlefield 1
, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.

jah et peab spottima just oma mehi ja sõ ...
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2016 12:00:01   pealkiri: Battlefield 1
, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.
  teema: Battlefield 1
puik17

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2016 13:10:53   pealkiri: Battlefield 1
, Osta 1x8gb pulk juurde endale. 8gb ramiga on sisuliselt mõttetu mängida seda. Omal nahal proovitud. Enne mängisin 1080p @ med, 40-50fps, peale rami lisamist high/ultra preset ja 60fps lukus kogua ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.