| autor |
sõnum |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 20.10.2009 23:13:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne müüja. Soovitan. Täname! |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 19.10.2009 20:20:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hijacker
HV veteran
liitunud: 01.06.2004
|
postitatud: 14.10.2009 18:27:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai mälud postiga ostetud. Igati positiivne ärikogemus usaldusväärse müüjaga! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 14.10.2009 02:51:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tõsiselt asine HV-lane  |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
postitatud: 13.10.2009 18:35:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin HDMI kaabli. Jäin rahule. _________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzki
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 09.10.2009 21:24:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Jälle ainult head sõnad  |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 08.10.2009 08:50:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Kaup oli odav, kuid toimib nagu peab. Diil oli kiire, aga Eesti Post-i karvane käsi venitas paki saatmisega. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzki
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006
|
postitatud: 07.10.2009 17:53:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
postitatud: 06.10.2009 20:21:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai prose müüdud. Kõik oli nii nagu pidi.  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
postitatud: 22.09.2009 19:12:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned prosed, kaup korralik  _________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 22.09.2009 17:08:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Raha talle, Prose mulle. Kõik toimis  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nix5
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2003
|
postitatud: 21.09.2009 21:27:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
positiivne äri soovitan  _________________
nix5™  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
postitatud: 20.09.2009 00:14:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai mälu ostetud.  _________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastahh
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2005
|
postitatud: 18.09.2009 12:49:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin temalt mälu 3tk, kõik on korras  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FAUST
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2004
|
postitatud: 17.09.2009 01:08:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Eeskujulik kaupmees, müüb korralikku kaupa, pakib pommikindlalt. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
postitatud: 10.09.2009 20:00:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüs mulle juhet  |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
postitatud: 07.09.2009 22:01:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai jupike juhet ostetud.
Juhe töötab nii, et pisar tuleb silma!
Kõike head!
Positiivne,
,;mighty;, |
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teezer
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2004
|
postitatud: 04.09.2009 10:47:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
prose käest kätte ülikiirelt  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ralliäss14
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
postitatud: 03.09.2009 09:47:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup, pakend, hind nii nagu peab. Lisaks sõbralik ja positiivne suhtumine. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
postitatud: 25.08.2009 18:32:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tehing oli kiire ja korrektne, protsessor oli pakitud väga korralikult ja lollikindlalt
Lisaks sellele lahe tegelane ja meeldiv vestluskaaslane, seega igati positiivne  _________________ www.meybo.ee |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoff
HV veteran
liitunud: 11.01.2005
|
postitatud: 25.08.2009 16:17:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostetud juba mitu protsessorit Kõik funkab TIP-TOP. |
|
|
| Kommentaarid: 287 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armin81
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
postitatud: 24.08.2009 08:14:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Norm müügimees
Kaup kiire ja korralik  _________________ Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia. |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wu-avik
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2005
|
postitatud: 23.08.2009 22:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Asjalik ja sõbralik müüja. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.yakow
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2007
|
postitatud: 19.08.2009 22:26:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin proset. Olen rahul tehinguga.
Hea ja tore mees  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
190 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
postitatud: 13.08.2009 09:56:59 postituse pealkiri: Ostsin prose :) |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup korralik, müüja igati ok  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OmmOs
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2002
|
postitatud: 06.08.2009 23:05:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Soetasin kautajalt prose. Kõik ideaalne  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNT
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
postitatud: 02.08.2009 16:06:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai ostetud prose, oli kenasti pakitud, tip-top, soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D-Jam
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2004
|
postitatud: 26.07.2009 23:19:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
vastutulelik ja abivalmis. isegi tormise ilmaga  _________________ It's all a matter of opinion! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
postitatud: 24.07.2009 10:55:58 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ soodent ]: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin CPU, saatis postiga, oli hästi pakitud!  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilverGT
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
postitatud: 20.07.2009 20:46:43 postituse pealkiri: Canon EF 80-200mm |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin objektiivi kõik OK! Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-XD-
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2005
|
postitatud: 17.07.2009 12:53:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin CPU. Tip-top!  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 15.07.2009 20:37:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Juba mitmendat korda temaga äri teinud ja pole kordagi alt vedanud...  |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 14.07.2009 10:05:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, kõik laabus esindaja sõnul hästi, olenemata suurest vahemaast  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 10.07.2009 16:29:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Soetatud töötavad ning korralikult pakitud detailid.
Tehing toimus ka kiiresti ja korrektselt.
 |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 09.07.2009 18:35:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostsin prose. 5+ tehing. Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 10.06.2009 14:33:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled.  |
Sellel jobul läks pea aasta enne kui julges vastata.
Foorum on andetute ja keskpäraste argpükside kogunemispunkt. |
Nii ta tõesti on härra andetu ja keskpärane argpüks!  _________________ Ära siia kliki |
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 10.06.2009 14:09:47 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| G80 kirjutas: |
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled.  |
Sellel jobul läks pea aasta enne kui julges vastata.
Foorum on andetute ja keskpäraste argpükside kogunemispunkt. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 10.06.2009 13:13:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled.  _________________ Ära siia kliki |
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
postitatud: 15.05.2009 13:03:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kiire tehing, korralik kaup  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
05ula
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2008
|
postitatud: 05.05.2009 21:37:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Korrektne diil, ostsin telekonverteri, ootas isegi ühe päeva, kuna ma ei saanud esimesel päeval osta. Kaup Korras . Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reebus
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 30.04.2009 20:13:47 postituse pealkiri: . |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kiire ja korrektne diil. Tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eradicator
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2004
|
postitatud: 22.04.2009 18:59:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis monitori. Tehing korrektne  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
postitatud: 18.04.2009 14:54:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori, kõik korras ja töötab Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 17.04.2009 17:00:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
härraga üle mitme aasta taas kaupa tehtud
ja nagu ikka ammustel hallidel aegadel-ma rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 17.04.2009 08:49:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Mälu töötab, pole mingeid probleeme esinenud... Tänud... Elu üks kiiremaid oste oli see  |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
postitatud: 16.04.2009 21:53:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Usaldusväärne HV kasutaja! |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CPU
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
postitatud: 16.04.2009 11:07:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ei tea, olen kaks korda väga asjaliku mälu saanud kodaniku käest. Võtke kõik oma arvutid ja minge kohale, mees on abiks ja veendub, kas ikka mälu sobib sinu masinasse.
Postiga ei ole kindlust väga palju, ostsin ox.ee vahendusel mälu. saadeti mingi vana juust, oli näha kasutusjälgi ja tolmu, pealegi see ei töötanud kah.
Nüüd sain 4 korda parema mälu sama raha eest  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
postitatud: 13.04.2009 11:58:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Protsessor sai ostetud. Kõik ok.  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupov
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2007
|
postitatud: 10.04.2009 14:00:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis kettad, väga positiivne tehing oli  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.04.2009 22:05:29 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| iguaan kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| iguaan kirjutas: |
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli.  |
Valesti pakitud on tema arvates 2tk mälu koos pakituna staatilisse kotti...ha..ha. |
nolgid ja alaarengud jätaks teemaväliseks, ma oskan ka kõiksugu roppe, nilbeid ja muidu kõlvatuid sõnu.
kehvasti pakitud on see kui 2 mälu on SAMAS antistaatilises kotis teineteist hõõrutamas. |
Täitsa sassis ikka- mida sa seletad oma mälue hõõrdumist.Pöördu vähegi kompetentse inimese poole ja ta suunab su ravile sellise jutuga. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|