Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 20.10.2009 23:13:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Usaldusväärne müüja. Soovitan. thumbs_up.gif Täname!
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 19.10.2009 20:20:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup tehtud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hijacker
HV veteran

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2009 18:27:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai mälud postiga ostetud. Igati positiivne ärikogemus usaldusväärse müüjaga! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.10.2009 02:51:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

tõsiselt asine HV-lane thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



sõnumpostitatud: 13.10.2009 18:35:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin HDMI kaabli. Jäin rahule.
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 09.10.2009 21:24:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Jälle ainult head sõnad icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2009 08:50:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup oli odav, kuid toimib nagu peab. Diil oli kiire, aga Eesti Post-i karvane käsi venitas paki saatmisega. Soovitan!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzki
HV kasutaja
matzki

liitunud: 04.01.2006



sõnumpostitatud: 07.10.2009 17:53:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälu, Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008



sõnumpostitatud: 06.10.2009 20:21:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai prose müüdud. Kõik oli nii nagu pidi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2009 19:12:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mõned prosed, kaup korralik thumbs_up.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2009 17:08:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Raha talle, Prose mulle. Kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nix5
HV kasutaja
nix5

liitunud: 18.05.2003



sõnumpostitatud: 21.09.2009 21:27:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

positiivne äri thumbs_up.gif soovitan icon_wink.gif
_________________
nix5™™
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003



sõnumpostitatud: 20.09.2009 00:14:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai mälu ostetud. thumbs_up.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastahh
HV kasutaja
Mastahh

liitunud: 07.05.2005



sõnumpostitatud: 18.09.2009 12:49:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin temalt mälu 3tk, kõik on korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FAUST
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2004



sõnumpostitatud: 17.09.2009 01:08:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Eeskujulik kaupmees, müüb korralikku kaupa, pakib pommikindlalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2009 20:00:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

müüs mulle juhet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2009 22:01:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai jupike juhet ostetud.
Juhe töötab nii, et pisar tuleb silma!
Kõike head!icon_biggrin.gif

Positiivne,

,;mighty;,
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teezer
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004



sõnumpostitatud: 04.09.2009 10:47:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

prose käest kätte ülikiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ralliäss14
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2009 09:47:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup, pakend, hind nii nagu peab. thumbs_up.gif Lisaks sõbralik ja positiivne suhtumine. Soovitan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2009 18:32:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing oli kiire ja korrektne, protsessor oli pakitud väga korralikult ja lollikindlalt icon_wink.gif
Lisaks sellele lahe tegelane ja meeldiv vestluskaaslane, seega igati positiivne thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoff
HV veteran

liitunud: 11.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2009 16:17:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostetud juba mitu protsessorit Kõik funkab TIP-TOP.
Kommentaarid: 287 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2009 08:14:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Norm müügimees thumbs_up.gif
Kaup kiire ja korralik icon_smile.gif
_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wu-avik
HV kasutaja
wu-avik

liitunud: 12.09.2005



sõnumpostitatud: 23.08.2009 22:53:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Asjalik ja sõbralik müüja. Soovitan!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dr.yakow
Kreisi kasutaja
dr.yakow

liitunud: 21.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2009 22:26:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin proset. Olen rahul tehinguga.
Hea ja tore mees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003



sõnumpostitatud: 13.08.2009 09:56:59    postituse pealkiri: Ostsin prose :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup korralik, müüja igati ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2009 23:05:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soetasin kautajalt prose. Kõik ideaalne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004



sõnumpostitatud: 02.08.2009 16:06:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai ostetud prose, oli kenasti pakitud, tip-top, soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D-Jam
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2004



sõnumpostitatud: 26.07.2009 23:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

vastutulelik ja abivalmis. isegi tormise ilmaga thumbs_up.gif
_________________
It's all a matter of opinion!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2009 10:55:58    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ soodent ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin CPU, saatis postiga, oli hästi pakitud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverGT
HV kasutaja
SilverGT

liitunud: 09.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2009 20:46:43    postituse pealkiri: Canon EF 80-200mm vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin objektiivi kõik OK! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2009 12:53:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin CPU. Tip-top! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2009 20:37:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Juba mitmendat korda temaga äri teinud ja pole kordagi alt vedanud... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2009 10:05:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin prose, kõik laabus esindaja sõnul hästi, olenemata suurest vahemaast thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.07.2009 16:29:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Soetatud töötavad ning korralikult pakitud detailid.
Tehing toimus ka kiiresti ja korrektselt.
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.07.2009 18:35:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin prose. 5+ tehing. Soovitan
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 10.06.2009 14:33:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
G80 kirjutas:
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled. icon_neutral.gif



Sellel jobul läks pea aasta enne kui julges vastata.
Foorum on andetute ja keskpäraste argpükside kogunemispunkt.

Nii ta tõesti on härra andetu ja keskpärane argpüks! icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 10.06.2009 14:09:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

G80 kirjutas:
Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled. icon_neutral.gif



Sellel jobul läks pea aasta enne kui julges vastata.
Foorum on andetute ja keskpäraste argpükside kogunemispunkt.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 10.06.2009 13:13:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Sittus mu profiili ära mingi väikse asjapärast ja lasi minu negatiivse ära kustutada.
Hale tüüp oled. icon_neutral.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004



sõnumpostitatud: 15.05.2009 13:03:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiire tehing, korralik kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008



sõnumpostitatud: 05.05.2009 21:37:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Korrektne diil, ostsin telekonverteri, ootas isegi ühe päeva, kuna ma ei saanud esimesel päeval osta. Kaup Korras icon_smile.gif. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2009 20:13:47    postituse pealkiri: . vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kiire ja korrektne diil. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eradicator
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2004



sõnumpostitatud: 22.04.2009 18:59:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis monitori. Tehing korrektne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003



sõnumpostitatud: 18.04.2009 14:54:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin protsessori, kõik korras ja töötab thumbs_up.gif Soovitan.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 17:00:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

härraga üle mitme aasta taas kaupa tehtud thumbs_up.gif
ja nagu ikka ammustel hallidel aegadel-ma rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 08:49:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Mälu töötab, pole mingeid probleeme esinenud... Tänud... Elu üks kiiremaid oste oli see icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2009 21:53:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Usaldusväärne HV kasutaja!
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



sõnumpostitatud: 16.04.2009 11:07:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ei tea, olen kaks korda väga asjaliku mälu saanud kodaniku käest. Võtke kõik oma arvutid ja minge kohale, mees on abiks ja veendub, kas ikka mälu sobib sinu masinasse.
Postiga ei ole kindlust väga palju, ostsin ox.ee vahendusel mälu. saadeti mingi vana juust, oli näha kasutusjälgi ja tolmu, pealegi see ei töötanud kah.
Nüüd sain 4 korda parema mälu sama raha eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2009 11:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Protsessor sai ostetud. Kõik ok. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupov
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2009 14:00:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis kettad, väga positiivne tehing oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 07.04.2009 22:05:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

iguaan kirjutas:
soodent kirjutas:
iguaan kirjutas:
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli. thumbs_down.gif


Valesti pakitud on tema arvates 2tk mälu koos pakituna staatilisse kotti...ha..ha.

nolgid ja alaarengud jätaks teemaväliseks, ma oskan ka kõiksugu roppe, nilbeid ja muidu kõlvatuid sõnu.
kehvasti pakitud on see kui 2 mälu on SAMAS antistaatilises kotis teineteist hõõrutamas.


Täitsa sassis ikka- mida sa seletad oma mälue hõõrdumist.Pöördu vähegi kompetentse inimese poole ja ta suunab su ravile sellise jutuga.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  järgmine
6/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.