Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Fragmaster
avatar Kasutajast Fragmaster

HV kasutaja
liitunud:  31.10.2002
postitusi:  838
[0.02% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Fragmaster sõnumeid
www:  http://www.netgate.ee
amet:  Asjaarmastaja
huvid:  Arvutid, digi-fotograafia
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Fragmaster
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Fragmaster
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2021 21:30:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Positiivne raalitehing!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anjolle
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2012



sõnumpostitatud: 30.11.2013 01:15:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Positiivne kogemus
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2012 17:10:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

+1
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2011 09:10:49    postituse pealkiri: Canon vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Väikese tingimisega, aga ikkagi positiivne icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004



sõnumpostitatud: 04.02.2011 12:23:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Ostsin läpaka, vastas kirjeldusele ja liikus kiirelt SmartPosti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2011 10:42:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Müüsin HDD, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2010 18:16:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Usaldusväärne mees, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2010 10:04:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

HDD talle- raha mulle thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2010 11:58:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Käest-kätte edukalt kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004



sõnumpostitatud: 16.04.2010 00:20:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Ostsin läpakalaadija, kaup kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2010 22:27:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Müüs väärt netimasina tõi maja ettegi ära igati abivalmis ja kiire müüja .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donkey
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2005



sõnumpostitatud: 01.11.2009 01:12:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

hea kaart hea hinnaga, kõik oli kiire ja tore icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no s...
HV kasutaja
no s...

liitunud: 22.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2009 01:34:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

ostsin mälu, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 25.10.2009 18:04:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Sain raha vastu kasti ja viisin minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2009 20:36:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Tore ja vastutulelik!
Ostsin emme ja esimeste testimiste järgi töötab thumbs_up.gif
Kindlasti soovitan!
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angrist
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2004



sõnumpostitatud: 18.10.2009 22:26:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Diil kiire ja korralik, masin seest viimseni puhas, kaup kvaliteetne, tip top.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2009 17:44:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

ostsin mälu, töötab korralikult.
Jäin rahule. Muidu oli hea äri. icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.06.2009 20:20:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Äri sai tehtud 3 tunniga hoolimata 150 kildisest vahemaast , aeg ca 3 tundi. Ei mingit blokki müüjalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renevan
HV vaatleja
renevan

liitunud: 14.04.2004



sõnumpostitatud: 27.05.2009 21:14:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Kiire, korrektne müüja, oli õigel ajal kohal... ning tuli isegi autoga vastu, soovitan soojalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2009 11:51:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Väike tehing beer_yum.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2009 19:25:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Ostsin sata kontra, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupov
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.05.2009 11:58:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Viis mult monitori ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nizu
HV kasutaja
nizu

liitunud: 22.09.2004



sõnumpostitatud: 17.04.2009 14:43:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Tänud,meeldiv oli kaupa teha!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 10:34:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

oli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas, mis sa muud oskad ärilt tahta? ... aa raha andis ka ilusti:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul1978
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2008



sõnumpostitatud: 03.04.2009 09:29:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

tehing sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2009 00:54:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

kiire äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2009 16:56:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Müüsin ühe boxi, kõik sujus ja jõudis mu ära oodata läbi ummikute icon_smile.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arobi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2009 13:46:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

tehing kiire ja korralik - soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2008 19:45:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Korralik ostja icon_smile.gif sai veidi juttu kah puhuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
webalizer
HV kasutaja
webalizer

liitunud: 02.01.2004



sõnumpostitatud: 12.01.2008 12:43:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Õigel ajal, õiges kohas, õige vidinaga icon_biggrin.gif
_________________
Tehinguid teostan ainult Tallinnas ja käest-kätte - lihtsam icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
moonrabbit
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



sõnumpostitatud: 16.01.2007 11:29:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

leidis aset kiire ja korrektne tehing.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pokemon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2004



sõnumpostitatud: 10.01.2007 14:30:34    postituse pealkiri: sai müüdud mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

äri igati OK
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldkala
HV kasutaja
kuldkala

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 06.03.2006 09:15:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Ostsin valveseadmed!Kaup korralik!Igati positiivne tegelane!
Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volkar
HV kasutaja
volkar

liitunud: 22.07.2002



sõnumpostitatud: 29.12.2004 01:29:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

väga hea ostja thumbs_up.gif
_________________
Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2004 10:41:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

väga hea ostja, tuli ise kohale ja ostis kauba tõrgedeta

SOOVITAN thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004



sõnumpostitatud: 10.06.2004 12:00:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Igati OK, soovitan kõigile. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki0
HV vaatleja
heiki0

liitunud: 18.01.2003



sõnumpostitatud: 03.03.2004 11:17:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Väga hea äripartner! icon_biggrin.gif Ostsin talt WLAN-i. Kaup täpselt selline nagu lubatud. Annab tingida ja peab sõna. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.02.2004 14:37:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Ostsin tahmakasseti. Tõi koju kätte ja kaup on korralik.
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004



sõnumpostitatud: 28.02.2004 21:19:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Kaup kvaliteetne. Kättetoimetamine kiire ja paindlik.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2004 20:57:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Kõik korralikult koha,, ja oli nõus enne raha laekumist kaupa saatma:)
Soovitan
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fragmaster
HV kasutaja


liitunud: 31.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2004 14:52:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: puudub

Klik kirjutas:
Juhtus arusaamatus.
Müüsin HV-s kodikino, 4200.-
Poes, kus .... bla bla bla


Lühidalt öeldes, viga oli sinu. Poes olid vist sina ise (keegi eestlane igaljuhul).
Korduvalt sai öeldud kust info odavast hinnast.
Ja üldsegi pool aastat vana asi.
Mina niisama tühja loba ei aja, nii et ära otsi vabandusi!
Kõik.
Heh, kohe negatiivset laduma kuigi sai rohkem raha... ja ikka pole rahul, thumbs_up.gif tore mees...


viimati muutis Fragmaster 26.02.2004 00:31:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klik
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2003



sõnumpostitatud: 12.02.2004 09:36:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Negatiivne

Juhtus arusaamatus.
Müüsin HV-s kodikino, 4200.-
Poes, kus näha oleks saanud oli riiulil 4500.-
Kui HVs midagi pakutakse, tuleb siin ka arutleda ja kokuleppele jõuda.
Kuid siin piiksugi ei tulnud ja marsiti kohe poodi (ma jah ütlesin, et seal saab näha. Aga keegi ei käskinud osta!!!!
Võiks siis tunnistada, et kas poes olev müüja üldse eesti keelt rääkis?
Seega ei olnud mina.
Selline loll lugu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2003 07:12:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Sai ka üks pisike bisnes tehtud, kaup korralik ja kõik sujus kenaste, soovitan thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002



sõnumpostitatud: 08.11.2003 14:54:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Soovitan soojalt!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2003 01:21:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Hea kiire ost thumbs_up.gif
_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2003 12:45:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Positiivne diil ka siin .... ost.
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2003 07:06:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

Minu arust ka igati tore ja abivalmis tegelane.
Laenas mulle oma oma 80GB ketast - aitas hädast välja.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AzA
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2003



sõnumpostitatud: 09.09.2003 18:02:12    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Fragmaster vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Fragmaster ]: Positiivne

sai talle masin myydud, raha kenasti peo peale, vingumist ei olnud, aus värk. soovitaks lausa.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Fragmaster arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 52 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.