praegune kellaaeg 27.06.2026 07:37:46
::
KKK
::
otsing
::
statistika
::
kasutajate nimekiri
::
kasutajate grupid
::
registreeri
profiil
::
lemmikud
::
logi sisse, et näha oma privaatsõnumeid
::
logi sisse
otsing leidis 87 vastet
Avaleht
mine lehele
1
,
2
järgmine
Hinnavaatlus
::
Foorum
::
Uudised
::
Ärifoorumid
::
HV F1 ennustusvõistlus
::
Pangalink
::
Telekavad
::
HV toote otsing
Mänguri läpakate allahindlus kuni -20%
Kvaliteetsed Klipsch kõlarid Klickist!
Samsung 65" QE65QN70FA / 649,00 €
autor
sõnum
teema:
Kommenteerimine: Anjolle
Fragmaster
vastuseid:
1
vaadatud:
1038
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 30.11.2013 01:35:26 pealkiri:
Kommenteerimine: Anjolle
Müügitehing. Positiivne
teema:
Kommenteerimine: carbon
Fragmaster
vastuseid:
282
vaadatud:
65439
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 09.08.2012 22:11:09 pealkiri:
Kommenteerimine: carbon
Teradiil
teema:
Kommenteerimine: AllanK20
Fragmaster
vastuseid:
132
vaadatud:
62196
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 14.12.2011 21:34:57 pealkiri:
Kommenteerimine: AllanK20
Vahetasin raha kauba vastu. Usaldusväärne tehingupool.
teema:
Kommenteerimine: smurfer
Fragmaster
vastuseid:
350
vaadatud:
74791
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 30.08.2011 21:23:27 pealkiri:
Kommenteerimine: smurfer
Dohh, biznezmann, good
teema:
Kommenteerimine: zercs
Fragmaster
vastuseid:
95
vaadatud:
18482
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 17.08.2011 06:52:11 pealkiri:
Kiitused!
Ostsin 2 ekraani. Sai head kaupa tehtud. Soovitan.
teema:
Kommenteerimine: ivar80
Fragmaster
vastuseid:
39
vaadatud:
16401
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 05.02.2011 13:46:39 pealkiri:
Kommenteerimine: ivar80
Toimus kena tehing.
teema:
Kommenteerimine: tyyp88
Fragmaster
vastuseid:
58
vaadatud:
23987
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 28.01.2011 22:16:35 pealkiri:
Kommenteerimine: tyyp88
Ostsin HDD. Kõik ok!
teema:
Kommenteerimine: carbon
Fragmaster
vastuseid:
282
vaadatud:
65439
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 29.08.2010 20:43:29 pealkiri:
Kommenteerimine: carbon
Aitas mul lõuga siluda
teema:
Kommenteerimine: tarc
Fragmaster
vastuseid:
840
vaadatud:
143446
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 24.08.2010 09:49:41 pealkiri:
Kõvaketta ost
Ostsin kõvaketta. BRO tehing!
teema:
Kommenteerimine: SOS
Fragmaster
vastuseid:
197
vaadatud:
54102
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 14.05.2010 09:14:54 pealkiri:
Kommenteerimine: SOS
Ostasin mälud. 5+
teema:
Kommenteerimine: mihhkel
Fragmaster
vastuseid:
24
vaadatud:
16897
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 16.04.2010 06:56:46 pealkiri:
Kommenteerimine: mihhkel
Vahetasin läpaka laadija pangatähtede vastu. Mees oli kokkulepitud ajal õiges kohas. Mina ise jäin veidi hiljaks
Igaljuhul positiivne
teema:
Kommenteerimine: Donkey
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
4676
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 30.10.2009 17:51:12 pealkiri:
Kommenteerimine: Donkey
Tore diil oli. Tuli videole ise järgi külma ilmaga
teema:
Kommenteerimine: Smoff
Fragmaster
vastuseid:
286
vaadatud:
61795
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.10.2009 09:59:45 pealkiri:
Kommenteerimine: Smoff
Vahetas mälu raha vastu
teema:
Kommenteerimine: no s...
Fragmaster
vastuseid:
94
vaadatud:
23294
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 26.10.2009 07:59:29 pealkiri:
Kommenteerimine: no s...
Kiire diil oli
Mälud viis minema.
teema:
Kommenteerimine: m2ger
Fragmaster
vastuseid:
174
vaadatud:
54072
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 25.10.2009 10:02:02 pealkiri:
Kommenteerimine: m2ger
Sai emaplaat raha vastu vahetatud
teema:
Kommenteerimine: hqs
Fragmaster
vastuseid:
448
vaadatud:
80738
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 24.10.2009 19:14:09 pealkiri:
Kommenteerimine: hqs
Viis kasti minema raha vastu.
teema:
Kommenteerimine: ullivilli
Fragmaster
vastuseid:
47
vaadatud:
27706
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 24.10.2009 19:13:10 pealkiri:
Kommenteerimine: ullivilli
Viis kasti minema raha vastu.
teema:
Kommenteerimine: Angrist
Fragmaster
vastuseid:
13
vaadatud:
8430
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 21.10.2009 08:48:23 pealkiri:
Kommenteerimine: Angrist
Bro vend
Soovitan!
teema:
Kommenteerimine: fullname
Fragmaster
vastuseid:
1
vaadatud:
446
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 02.07.2009 11:41:39 pealkiri:
Kommenteerimine: fullname
Tuli, nägi ja võttis
teema:
Kommenteerimine: Kaz32
Fragmaster
vastuseid:
27
vaadatud:
10892
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 01.06.2009 21:27:29 pealkiri:
Kommenteerimine: Kaz32
Kiire ja korralik diil
Soovitan
teema:
Kommenteerimine: Erik_Est
Fragmaster
vastuseid:
40
vaadatud:
20174
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 01.06.2009 21:26:20 pealkiri:
Kommenteerimine: Erik_Est
Soovitan soojalt
Muhe ostja
Tuleb kauuugelt kohale kui vaja
teema:
Kommenteerimine: renevan
Fragmaster
vastuseid:
10
vaadatud:
5353
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.05.2009 21:28:40 pealkiri:
Kommenteerimine: renevan
Kiire ja korralik diil
. Julgen soovitada
teema:
Kommenteerimine: inca
Fragmaster
vastuseid:
169
vaadatud:
51150
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 26.05.2009 11:14:44 pealkiri:
Kommenteerimine: inca
Diil kiire ja korralik
teema:
Kommenteerimine: jj666
Fragmaster
vastuseid:
176
vaadatud:
71361
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 13.05.2009 21:33:21 pealkiri:
Kommenteerimine: jj666
Tuli ise kaubale järgi. Positiivne
teema:
Kommenteerimine: kaupov
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
4531
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 27.04.2009 23:33:00 pealkiri:
Kommenteerimine: kaupov
Ostsin monitori
teema:
Kommenteerimine: nizu
Fragmaster
vastuseid:
24
vaadatud:
5892
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 21.04.2009 08:58:05 pealkiri:
Kommenteerimine: nizu
Sai diil tehtud
teema:
Kommenteerimine: shelob
Fragmaster
vastuseid:
294
vaadatud:
78248
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 21.04.2009 08:57:12 pealkiri:
Kommenteerimine: shelob
Oli bro bisnes
teema:
Kommenteerimine: bladerunner
Fragmaster
vastuseid:
168
vaadatud:
82630
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 16.04.2009 08:39:40 pealkiri:
Kommenteerimine: bladerunner
Sai väike diil tehtud
teema:
Kommenteerimine: MikeEST
Fragmaster
vastuseid:
424
vaadatud:
84426
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 16.04.2009 08:35:44 pealkiri:
Kommenteerimine: MikeEST
Aitas raha investeerida
Bro
teema:
Kommenteerimine: volkar
Fragmaster
vastuseid:
121
vaadatud:
30820
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 04.04.2009 00:07:23 pealkiri:
Kommenteerimine: volkar
Sai diil tehtud ja törts juttu puhutud
teema:
Kommenteerimine: undead
Fragmaster
vastuseid:
724
vaadatud:
130402
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 04.04.2009 00:06:22 pealkiri:
Kommenteerimine: undead
Sai diil tehtud
teema:
Kommenteerimine: feelgood
Fragmaster
vastuseid:
6
vaadatud:
2882
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 02.04.2009 18:16:23 pealkiri:
Kommenteerimine: feelgood
Kiire ost!
teema:
Kommenteerimine: raul1978
Fragmaster
vastuseid:
40
vaadatud:
13308
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 02.04.2009 18:15:54 pealkiri:
Kommenteerimine: raul1978
Tehing teostatud.
teema:
Kommenteerimine: jotjot
Fragmaster
vastuseid:
403
vaadatud:
75528
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 16.03.2009 10:49:54 pealkiri:
Kommenteerimine: jotjot
Tehing kiire ja korralik.
teema:
Kommenteerimine: arobi
Fragmaster
vastuseid:
8
vaadatud:
4796
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 06.03.2009 13:31:35 pealkiri:
Kommenteerimine: arobi
Sai tehing tehtud. Soovitan.
teema:
Kommenteerimine: CMaster
Fragmaster
vastuseid:
841
vaadatud:
163814
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 06.03.2009 13:30:14 pealkiri:
Ost
Ostsin Sata boxi. Kaup hea ja teenindus kvaliteetne. Toodi ohale soovitud kohta. Soovitan.
teema:
Vabavaraline internetikohviku tarkvara
Fragmaster
vastuseid:
2
vaadatud:
1218
foorum:
Tarkvara
postitatud: 17.07.2008 09:05:27 pealkiri:
Vabavaraline internetikohviku tarkvara
Palun soovitage vabavaralist softi.
Nõuded: kaks kliendimasinat ja üks juhtmasin kust juhitakse kliendimasinate kasutust kellaajaliselt. Kui aeg otsas siis arvuti lukku.
Opsüsteemiks on xp pro.
teema:
Kommenteerimine: Sponge Bob
Fragmaster
vastuseid:
397
vaadatud:
126761
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 05.03.2008 22:13:30 pealkiri:
Kommenteerimine: Sponge Bob
Ostsin Dellu jubinaid. Igati ok ja soodne tehing oli!
teema:
Kommenteerimine: webalizer
Fragmaster
vastuseid:
33
vaadatud:
12381
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 14.01.2008 11:46:54 pealkiri:
Soovitan
Positiivne diil oli.
teema:
Kommenteerimine: lviktor
Fragmaster
vastuseid:
133
vaadatud:
25912
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 03.07.2007 23:49:24 pealkiri:
Kommenteerimine: lviktor
Diil pooletuhande kroonine. Kõik ok. Soovitan.
teema:
Kommenteerimine: Pokemon
Fragmaster
vastuseid:
262
vaadatud:
55605
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 09.01.2007 20:34:37 pealkiri:
Mälu
Diil oli ok!
teema:
Kommenteerimine: kuldkala
Fragmaster
vastuseid:
82
vaadatud:
24801
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 07.03.2006 09:54:02 pealkiri:
Kommenteerimine: kuldkala
Diil tehtud. Positiivne kogemus.
teema:
Kommenteerimine: eimar1
Fragmaster
vastuseid:
68
vaadatud:
25582
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 17.08.2004 15:12:21 pealkiri:
Kommenteerimine: eimar1
Igati abivalmis ja aus mees. Soovitan
teema:
Kommenteerimine: alarmees
Fragmaster
vastuseid:
9
vaadatud:
3400
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 17.08.2004 08:53:12 pealkiri:
Kommenteerimine: alarmees
Ostsin telefoni. Soovitan.
teema:
Kommenteerimine: kaarelcool
Fragmaster
vastuseid:
44
vaadatud:
13864
foorum:
Kommentaarid kasutajatele
postitatud: 25.04.2004 12:37:44 pealkiri:
Kommenteerimine: kaarelcool
Kaarel on Cool ja kaup on hea
teema:
Millist digifotokat omate?
Fragmaster
vastuseid:
927
vaadatud:
227692
foorum:
Fotograafia
postitatud: 19.03.2004 10:54:21 pealkiri:
Millist digifotokat omate?
Nikon Coolpix 5700, ütleme nii, et poolt aparaati oskan juba kasutada.
teema:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
2422
foorum:
Kõvad kettad
postitatud: 02.03.2004 12:41:59 pealkiri:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Proovin midagi. Kas muidu sellist taastamise teenust ka keegi pakub ja mis se maksab?
teema:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
2422
foorum:
Kõvad kettad
postitatud: 01.03.2004 22:15:37 pealkiri:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Mida arvata Recovery toolidest?
teema:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
2422
foorum:
Kõvad kettad
postitatud: 01.03.2004 20:39:22 pealkiri:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
ei aidanud, veel ettepanekuid?
teema:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Fragmaster
vastuseid:
12
vaadatud:
2422
foorum:
Kõvad kettad
postitatud: 01.03.2004 19:43:55 pealkiri:
Slave ketas kadus ära. Abi vaja
Aitähh, proovin järgi.
mine lehele
1
,
2
järgmine
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:
vali foorum
Hinnavaatlus
----------------
Üldfoorum
Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum
StartUp/ IT ettevõtluse foorum
Andmeside ja kõnelevi
Naljakad juhtumised arvutimaailmast
Kasulikud näpunäited
Multimeedia- ja helifoorum
HV üritused
Sülearvutid
Tahvelarvutid ja e-lugerid
Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika
Mac/Apple
Microsoft
Fotograafia
Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid
Bitcoin ja muud krüptorahad
Seadusega pahuksis
HV kardisõit
Vaba Mikrofon
Tarkvara
----------------
Tarkvara
Turvalisus
Linux & UNIX
Arvutimängude foorum
Kujundamine
WWW
Programmeerimine
Raud
----------------
Protsessorid
Videokaardid / Monitorid / TV
Kõvad kettad
Jahutus
Kast / Toide / Casemod
TSI (TeeSeeIse)
Rauafoorum
Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Ärifoorumid
----------------
Ostuabi/hinnapäring
Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Arvutitehnika ost
Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Apple toodete ost/müük/vahetus
Mobiiltelefonide, kantavate nutiseadmete ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus
Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Töövahendus
Vaidlused
----------------
Võitlustanner
Parem HV
Keelefoorum
Administratiivsed foorumid
----------------
Arhiiv
Ärifoorumite arhiiv
Uudisvihjed
Uudised
----------------
Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...
Arvuti ja internet
Riistvara
Varia
Ülevaated, kasutajate hinnangud
Pressiteated
Sisuturundus
Hinnavaatluse uudised
Tarkvara ja arvutimängud
Eesti IT ja tehnikaalased uudised
Mobiiltelefonid ja fototehnika
Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)
Turvalisus ja privaatsus
Hinnad
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
(X)
otsing
laiendatud otsing
(X)
otsing
laiendatud otsing