Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: lilander
avatar Kasutajast lilander

HV kasutaja
liitunud:  29.10.2007
viimane külastus:  03.10.2023 21:12:48
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  709
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja lilander sõnumeid
arvuti:  dell 430
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt lilander
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: lilander
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 39 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ lilander ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2019 15:11:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Korralik kodumasinadiil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2016 22:21:42    postituse pealkiri: hp vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Ostis läpaka. Kõik 5+ icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.12.2015 18:53:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Võttis sülearvuti ligi
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2015 14:59:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Ostis telefoni, äri oli kiire ja korralik
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2014 21:30:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Tiptop.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2012 18:17:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Oli selline juhus, et sain molli. Ülekantud tähenduses siis.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.04.2012 22:03:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

müüs klaveri thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volts
HV kasutaja
Volts

liitunud: 17.08.2002



sõnumpostitatud: 06.04.2012 14:17:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

sujuv tehing kaup korralik!
5+
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2012 16:17:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Müüs läpaka koti mulle, tõi ise kohale ja mina jäin rahule icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 14.03.2012 22:20:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

ostsin laadija kõik vastas kirjeldusele ja diil toimis kiirelt tõi ise veel asja koju kätte ka thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif minu soovitused
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2011 12:30:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Müüs sülerile vanakooli RAM-i, kogu tehing oli kuldne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2011 17:25:04    postituse pealkiri: Laadija Acerile vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai ostetud Lite-on laadija PA-1900-05.
Kiire ja meeldiv tehing.
Julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesN
HV kasutaja
HannesN

liitunud: 24.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2011 13:44:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai mälu ostetud. Töötas ilusti. Olen rahul!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puri
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2011 20:59:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Kõik sujus probleemideta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2011 22:28:47    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: lilander vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri+hiire. Soovitan
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2011 21:30:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

thumbs_up.gif jagas juppe beer_yum.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draaxz
HV kasutaja
Draaxz

liitunud: 26.07.2010



sõnumpostitatud: 31.08.2011 11:13:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

ostsin l2paka ekraani. olen v2ga rahul et sobis minu l2pakale.
diil oli kiire ja korrektne. soovitan beer_yum.gif icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Eesti keel ei ole minu emakeel, vabandan vigade eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riho888
HV kasutaja
riho888

liitunud: 08.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2011 18:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai üks kast ostetud , kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2010 23:36:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 13.11.2010 23:24:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

jooma.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 12.11.2010 22:41:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

ostsin läpaka, kõik sujus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2010 19:17:52    postituse pealkiri: Klaver vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

HV Positiivne thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2010 23:18:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Diil tehtud thumbs_up.gif
_________________
Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks

https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 13.06.2010 01:19:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Kiire ja soodne ost! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert18
Kreisi kasutaja
kert18

liitunud: 05.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2010 11:28:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

müüsin ühe FM-transmitteri. kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2010 21:16:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

13.12.2009 ostsin katkise emaplaadiga BenQ Joybook S53W sülearvuti.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2010 11:46:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

sain dv6000 ekraani,asi nyydseks korras,undead ikka ka 5+ vend
ja lileander 5+ et myys odavalt ekraani drinking.gif w00t.gif shocking.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.12.2009 23:32:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Ostsin läpaka ekraanile inverteri.
Maksin ette ülekandega ja sebis bussijuhti mis selle tõi linna icon_wink.gif
_________________
Ükski asi pole mõttetu
[img:ac4dfdec14]http://linn.pri.ee/ru/webdozor_userbar_1.gif[/img:ac4dfdec14]
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooper1188
HV vaatleja
Cooper1188

liitunud: 27.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2009 19:14:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai diili tehtud. Kõik korras. Soovitan.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006



sõnumpostitatud: 29.09.2009 20:22:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai lugemiskraami jagatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiljotiin
HV kasutaja
kiljotiin

liitunud: 24.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2009 21:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Igati aus müüja on!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2009 08:35:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Sai talt 3D prillid soetatud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2009 12:45:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

sain veidi raha ühe vana korpusekolu eest, millest oli plaan tasuta vabaneda.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.02.2009 00:12:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Müüsin ketta, post pidurdas veidi muidu kõik suurepärane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2009 14:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Müüs kõvaketta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2009 21:34:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

kõik sujus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2008 08:43:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Aus ja probleemivaba asjaajamine
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2008 17:29:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

sain nipet-näpet (toite)

positiivset väärt
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2008 20:40:56    postituse pealkiri: Kommenteerimine: lilander vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ lilander ]: Positiivne

Aus ostja, kandis raha ette. Soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

lilander arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 43 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.