| autor |
sõnum |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
postitatud: 26.01.2015 02:21:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
| Tegime tehingu, kõik sujus nagu peab. Korralik ostja, julgen soovitada |
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 04.01.2015 15:49:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusven
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2008
|
postitatud: 25.01.2012 14:54:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Ostsin korpuse, meeldiv tehing!  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardex
HV veteran
liitunud: 16.03.2005
|
postitatud: 19.10.2011 22:20:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sai väike tehing tehtud _________________ Sülearvuti Samsung NP300E5C juppideks
Sülearvuti Compaq Presario CQ61-220sn juppideks
https://freebitco.in/?r=114373 TASUTA BITCOIN |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
babylon
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
postitatud: 07.07.2011 16:53:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Good Buisness  |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joss222
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2009
|
postitatud: 20.06.2010 12:51:44 postituse pealkiri: Arvamus kasutajast |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
| ostsin prose postiga, saatsis korralikult kohale. 5+ istu |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gorilla
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
postitatud: 09.06.2010 00:38:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Korralik ärimees!  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fifa
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2005
|
postitatud: 29.05.2010 17:20:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Müüsin prose.. Korralik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 09.05.2010 22:45:10 postituse pealkiri: Swing |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Et siis ilus korpus leidis endale uue omaniku.
 _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Val81
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
postitatud: 07.01.2010 13:03:33 postituse pealkiri: mälud |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sai mälud myydud kõik sujus kiirelt ja nii nagu pidi..  |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 15.06.2009 22:13:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviES
Piiratud kasutaja

liitunud: 17.05.2006
|
postitatud: 12.04.2009 21:51:28 postituse pealkiri: Rõõmus ja tore suhtlus |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
15:30 Esitas küsimuse
15:35 Kauples
15:37 Saatis raha
Ehk teisisõnu, kiire ja asjalik... Ja sõbralik...
Soovitan.... _________________ Dream/Club Trance Source
M: dv6599en
Tel: 56 726 846 |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 12.04.2009 21:21:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sai emaplaat müüdud, testis, töötas, rahul. Ühesõnaga, konkreetne.  |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
postitatud: 15.01.2009 17:48:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
polepaha tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
postitatud: 15.01.2009 17:33:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jotjot
HV Guru
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 27.12.2008 18:21:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
saatsin midagi postiga  |
|
|
| Kommentaarid: 404 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
339 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht00
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2005
|
postitatud: 20.12.2008 13:39:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
mälu vahetas ladusalt omanikku  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
postitatud: 09.12.2008 16:03:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Läbi ussi m***i sain lõpuks kauba ära saadetud. Väga mõistlik inimene  _________________ Allkirja pole hetkel |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 26.11.2008 22:30:19 postituse pealkiri: bro |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Positiivne tegelane. Soovitan  _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smola
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2004
|
postitatud: 14.11.2008 22:41:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
ostsin veebikaamerat, tehing käis kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 29.10.2008 20:12:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivohi
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2007
|
postitatud: 19.03.2008 17:08:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
väga positiivne äri oli, kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 18.02.2008 23:52:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
igati positiivne ja kiire diil oli....nagu oleks kulda müünud  |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
postitatud: 27.01.2008 15:24:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
kiire ja korrektne!
 |
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 02.09.2007 21:57:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sai kord väiksest hädast välja aidatud  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2004
|
postitatud: 18.01.2007 23:53:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
postitatud: 15.09.2006 08:18:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
tehing kiire ja korralik  _________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
postitatud: 17.07.2006 20:23:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
jälle üks kiire tehing.positiivne  _________________ dell somm ding mi poi |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
postitatud: 28.03.2006 17:04:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Ostsin mõned vanad prosed ja videokaardi.
Tõi asjad mulle ukse taha ära.
Meeldiv ärikogemus  _________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kingshark
HV veteran

liitunud: 26.10.2004
|
postitatud: 21.12.2005 00:50:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sai ostetud monitor, paistab täitsa norm olevat:)  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 08.12.2005 23:44:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
igati normaalne ja arusaaja äripartner  _________________ What ever you say, I do that my way... |
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antz16
HV veteran

liitunud: 29.03.2004
|
postitatud: 14.11.2005 21:33:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
kaup kohal, raha kantud _________________ LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154 |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainerz
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
postitatud: 20.09.2005 18:34:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
postitatud: 09.08.2005 13:33:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 02.08.2005 20:38:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
sai toide ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
postitatud: 28.07.2005 19:43:01 postituse pealkiri: arvamus |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
kõik käis kiiresti, tuli isegi enne varem lepitud aega kohale, täitsa OK tüüp _________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haanjamiis
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
postitatud: 14.04.2005 17:57:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
koik toimus vaga hästi, soovitan  _________________ Haanjamiis vidi lubjakivve......... |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 12.04.2005 20:41:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
tubli ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 30.03.2005 10:37:16 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Igati positiivne tegelane  |
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tynx
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2004
|
postitatud: 21.02.2005 23:07:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
| Ostsin talt helikaarti. Äri toimus väga kiiresti ja korralikult. Igati positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 21.02.2005 16:14:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta 60GB
märts 2006: soetasin korpuse, võrkari ja 2 klaverit...
viimati muutis emmennpee 28.03.2006 13:24:58, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalamaja
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2003
|
postitatud: 13.01.2005 11:42:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Sõnapidaja mees  _________________ MP |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rom
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2004
|
postitatud: 12.01.2005 11:22:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Kaup korralik ja õigeaegselt kohal soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
postitatud: 12.01.2005 10:06:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
asjalik ärimees, kaup oli lubatud ajal cargos ilusti, ja kõik igati bueno  |
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 04.12.2004 03:44:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Äri tehtud
Igati positiivne  _________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
postitatud: 03.12.2004 20:22:21 postituse pealkiri: Kommenteerimine: vesifaasan |
|
Arvamus kasutajast [ vesifaasan ]: Positiivne |
|
Igati aus ja tore inimene. Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|