Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: liiv
vesifaasan

vastuseid: 626
vaadatud: 158284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2014 09:39:55   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Soetasin SSD. Olen rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
vesifaasan

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2014 09:37:39   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin mälud. Kõik bueno. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spezz
vesifaasan

vastuseid: 70
vaadatud: 29970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2013 11:52:02   pealkiri: Kommenteerimine: Spezz
Kaup lubatud ajaks kohal.
Meeldiv kogemus. Minupoolsed soovitused. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: onusven
vesifaasan

vastuseid: 54
vaadatud: 14994

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2012 11:11:57   pealkiri: Kommenteerimine: onusven
Ostis korpuse. Väga operatiivne ja meeldiv diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mardex
vesifaasan

vastuseid: 408
vaadatud: 63331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2011 22:18:56   pealkiri: Kommenteerimine: Mardex
Tehing kulges viperusteta. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: babylon
vesifaasan

vastuseid: 54
vaadatud: 16340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2011 15:46:56   pealkiri: Kommenteerimine: babylon
Positiivne kogemus. Kaup korralikult pakitud ja lubatud ajaks postis.
  teema: Kommenteerimine: joss222
vesifaasan

vastuseid: 3
vaadatud: 1989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2010 14:29:35   pealkiri: Kommenteerimine: joss222
Ostis prose. Raha laekus koos väikese tipiga icon_smile.gif
Positiivne diil.
  teema: Kommenteerimine: Gorilla
vesifaasan

vastuseid: 28
vaadatud: 11518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2010 13:40:27   pealkiri: Kommenteerimine: Gorilla
Ostis korpuse ja toite. Tehing sujus meeldivalt.
Igati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: fifa
vesifaasan

vastuseid: 93
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2010 17:12:16   pealkiri: Kommenteerimine: fifa
Ostsin prose. Kaup toodi kohale. Julgen soovitada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
vesifaasan

vastuseid: 487
vaadatud: 135130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2010 20:41:04   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Positiivne diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Val81
vesifaasan

vastuseid: 37
vaadatud: 10326

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2010 21:01:48   pealkiri: Kommenteerimine: Val81
Sai vahendatud väikest mäluostu. Ostja arvamus kasutajast positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Ekxer
vesifaasan

vastuseid: 0
vaadatud: 794

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2009 11:49:09   pealkiri: Kommenteerimine: Ekxer
Saime ilusti kaubale. Kõik sujus tõrgeteta. Positiivne diil.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
vesifaasan

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2009 20:40:52   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Mõnus kiire diil.
Mees tõi kauba ise kohale nagu lubatud.
Minult positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Black66
vesifaasan

vastuseid: 418
vaadatud: 88456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2009 20:45:43   pealkiri: Kommenteerimine: Black66
Oli meeldiv äri ajada. Minupoolt positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TaaviES
vesifaasan

vastuseid: 3
vaadatud: 2840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2009 20:45:14   pealkiri: Kommenteerimine: TaaviES
Oli meeldiv äri ajada. Minupoolt positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nexus
vesifaasan

vastuseid: 240
vaadatud: 72314

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2009 17:30:37   pealkiri: Kommenteerimine: nexus
Kaup vahetas omanikku. Kõik nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kr1s
vesifaasan

vastuseid: 49
vaadatud: 19390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2009 17:27:55   pealkiri: Kommenteerimine: Kr1s
Kaup kohal nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aht00
vesifaasan

vastuseid: 13
vaadatud: 6196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2008 05:31:45   pealkiri: Kommenteerimine: aht00
Kiire tehing. Kõik oli OK
  teema: Kommenteerimine: riivo
vesifaasan

vastuseid: 57
vaadatud: 21462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2008 22:34:56   pealkiri: Kommenteerimine: riivo
Kaua tehtud kaunikene.
Kõigest jamast hoolimata mõistlik tüüp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Killhoven
vesifaasan

vastuseid: 408
vaadatud: 125618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2008 21:42:42   pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven
Usaldusväärne tegelane. Soovitan soojalt.
  teema: Kommenteerimine: smola
vesifaasan

vastuseid: 66
vaadatud: 22702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2008 21:48:01   pealkiri: Kommenteerimine: smola
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jotjot
vesifaasan

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2008 17:33:40   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Viitsis väikese juhtme pärast asjaga tegeleda. Minult positiivne hinnang.
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
vesifaasan

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2008 18:44:35   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Kõik kulges plaanitult. Kaup toodi kohale. Igati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: veikov
vesifaasan

vastuseid: 11
vaadatud: 3079

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2008 18:17:16   pealkiri: Kommenteerimine: veikov
Ostsin videokaamera. Kõik sujus. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: ivohi
vesifaasan

vastuseid: 40
vaadatud: 13896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2008 18:23:23   pealkiri: Kommenteerimine: ivohi
Igati kiire ja positiivne diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
vesifaasan

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2008 20:56:03   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Igati kiire ja positiivne diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: virks
vesifaasan

vastuseid: 525
vaadatud: 100871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2008 21:44:16   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Kiire ja korralik tehing icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
vesifaasan

vastuseid: 216
vaadatud: 75053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2007 18:42:46   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sten
vesifaasan

vastuseid: 9
vaadatud: 4847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2007 21:22:42   pealkiri: Kommenteerimine: sten
Ost-müük sujus ilusti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marcor1
vesifaasan

vastuseid: 69
vaadatud: 29383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2006 23:09:44   pealkiri: Kommenteerimine: marcor1
Kõik OK. Tõi kauba mulle ukse taha ära.Minu poolt positiivne hinnang thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raul141
vesifaasan

vastuseid: 21
vaadatud: 19466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2006 16:07:06   pealkiri: Kommenteerimine: raul141
Kaup käes nagu kokku lepitud. Minupoolt positiivne hinnang. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
vesifaasan

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2006 18:34:02   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
Teine biznees temaga. Kõik sujus seekordki hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lolloom
vesifaasan

vastuseid: 243
vaadatud: 67163

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2006 18:31:36   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Kõik sujus ilusti ka läbi kolmandate osapoolte.
Järgmise korrani thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ants97
vesifaasan

vastuseid: 21
vaadatud: 2709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 17:34:21   pealkiri: Kommenteerimine: Ants97
Ostsin korpuse. Kaup ilusti kohal nagu lubatud. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kingshark
vesifaasan

vastuseid: 79
vaadatud: 20523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2005 15:19:53   pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark
Positiivne tehing jälle seljataga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: silicoid
vesifaasan

vastuseid: 280
vaadatud: 72922

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2005 00:16:03   pealkiri: Kommenteerimine: silicoid
Väikestest minupoolsetest "viperustest" hoolimata jõudsime kokkuleppele. Kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
vesifaasan

vastuseid: 97
vaadatud: 27142

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2005 14:33:00   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
Minu poolt positiivne hinnang. Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
vesifaasan

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2005 22:53:12   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
Ilusa telefoni vahenduse eest positiivne hinnang.
  teema: Kommenteerimine: rainerz
vesifaasan

vastuseid: 60
vaadatud: 17453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2005 17:39:03   pealkiri: Kommenteerimine: rainerz
Kõik sujus. Igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: elephant
vesifaasan

vastuseid: 10
vaadatud: 5194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2005 16:34:47   pealkiri: Kommenteerimine: elephant
Oli õigeaegselt kokkulepitud kohas. Äri toimus kiirelt ja tõrgeteta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zeppelin
vesifaasan

vastuseid: 127
vaadatud: 37031

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2005 23:56:54   pealkiri: Kommenteerimine: zeppelin
Sujuv äritegevus ... igati ok
  teema: Kommenteerimine: dexter666
vesifaasan

vastuseid: 92
vaadatud: 30436

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2005 20:39:54   pealkiri: Kommenteerimine: dexter666
Väga värskendav müügikogemus...peale soovitud summa maksmist sain veel janukustutamisks mõnusalt külma õlle. Väga positiivne - soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rannu15
vesifaasan

vastuseid: 185
vaadatud: 74822

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2005 19:40:36   pealkiri: Kommenteerimine: rannu15
Tehing sujus... igati OK
  teema: Kommenteerimine: xsepp
vesifaasan

vastuseid: 21
vaadatud: 5457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 21:48:30   pealkiri: Kommenteerimine: xsepp
Tehing sujus... jutt sama mis eelmisel kommenteerial...pakitud oli kaup paremini kui eales arvata oskaks...igati thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: teadmamees
vesifaasan

vastuseid: 52
vaadatud: 33506

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2005 10:25:39   pealkiri: Kommenteerimine: teadmamees
pisike positiivne äritehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: haanjamiis
vesifaasan

vastuseid: 26
vaadatud: 11092

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2005 22:56:36   pealkiri: Kommenteerimine: haanjamiis
kõik laabus viperusteta igati positiivne tegelane thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MarsKiller
vesifaasan

vastuseid: 113
vaadatud: 50856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2005 10:20:27   pealkiri: Kommenteerimine: MarsKiller
kõik toimus viperusteta...helikaart nüüdseks juba arvutis
  teema: Kommenteerimine: susi
vesifaasan

vastuseid: 262
vaadatud: 49859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2005 00:09:57   pealkiri: Kommenteerimine: susi
Väike äri toimus viperusteta. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tupsu
vesifaasan

vastuseid: 233
vaadatud: 91150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2005 00:20:31   pealkiri: Kommenteerimine: Tupsu
Asjalik kommentaar thumbs_up.gif
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
vesifaasan

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137260

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.02.2005 22:20:48   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
juba mitmes kord sama küsimus: ka uno.ee u-player'i saab tööle w mitte.
seda siin veelgi aga ei ole midagi öeldud selle kohta....
vaata seda teemat äkki saad midagi kasulikku
https://foorum.hi ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.