| autor |
sõnum |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
postitatud: 07.04.2009 21:18:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| iguaan kirjutas: |
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli.  |
Valesti pakitud on tema arvates 2tk mälu koos pakituna staatilisse kotti...ha..ha. |
nolgid ja alaarengud jätaks teemaväliseks, ma oskan ka kõiksugu roppe, nilbeid ja muidu kõlvatuid sõnu.
kehvasti pakitud on see kui 2 mälu on SAMAS antistaatilises kotis teineteist hõõrutamas. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.04.2009 21:04:18 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| iguaan kirjutas: |
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli.  |
Valesti pakitud on tema arvates 2tk mälu koos pakituna staatilisse kotti...ha..ha. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.04.2009 20:55:00 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| iguaan kirjutas: |
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli.  |
Ansin bootiva mälu ja tagasi sain laiba ja tatikas tuleb negatiivse eest kättemaksu tegema.Oleks tulnud selle mälu 250kr raha ka tagasi sult nõuda.
Alaarenguga nolk. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
postitatud: 07.04.2009 19:21:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
süüdistab teisi alusetult kauba rikkumises, pakkides ise kauba hoolimatult.
ning probleemist teavitab ennem kõiki teisi ja isik kellega komplikatsioon tekkis, peab seda ise oma kommentaaridest avastama, et üldse mingi probleem oli.  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enos
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2003
|
postitatud: 04.04.2009 14:46:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
 _________________ Tasa ja targu. |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
postitatud: 04.04.2009 11:27:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, asjalik ja positiivne suhtumine  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abe
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
postitatud: 01.04.2009 09:42:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neo1
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 28.03.2009 13:15:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis ketta, kõik laabus hästi. _________________ S.M.S.M.F.M. - send me some motherfucking money |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
postitatud: 28.03.2009 11:09:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüs mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikeboy
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2004
|
postitatud: 20.03.2009 19:20:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
postitatud: 18.03.2009 17:08:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin objektiivi, kiitus.  |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tar
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 13.03.2009 18:01:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kri5to
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2008
|
postitatud: 10.03.2009 17:56:54 postituse pealkiri: mälu |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin mälu.
Enne müümist tahtis 100%kindel olla,et asi ikka sobib.Igati positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafishas
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 08.03.2009 19:27:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri kiire, kaup korralik.  _________________ "Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others." |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
willy
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 02.03.2009 14:02:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kiire tehing, mäluliistakas läks tööle küll  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
postitatud: 01.03.2009 22:08:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldkala
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 21.02.2009 15:12:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Kõik sujus,korrektne asjaajamine. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uxb
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2006
|
postitatud: 16.02.2009 16:59:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai kunagi ammu protsessor posti teel ostetud. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
postitatud: 14.02.2009 02:59:31 postituse pealkiri: Re: Objektiiv |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik OK! _________________ - censored - |
|
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
postitatud: 10.02.2009 21:27:10 postituse pealkiri: Objektiiv |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Väikene diil tehtud Raha läks ette ja kaup jõudis järgi nagu lubatud.
Tänud  |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bragi
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2003
|
postitatud: 19.01.2009 23:47:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 19.01.2009 21:32:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin kaks vanemat arvutikasti, diil sujus probleemivabalt.
Soovitused  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
postitatud: 17.01.2009 00:50:21 postituse pealkiri: vga ost |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri sujus tip-top! Jagas ka kasulikke õpetussõnu! |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
postitatud: 12.01.2009 20:46:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Töötav universaallaadija omandatud. Positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blip!
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2005
|
postitatud: 06.01.2009 13:10:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Toalaadija töötab! Aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blacksnake
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 30.12.2008 11:33:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostsin objektiivi, pani teele ELSiga nagu soovisin. kõik töötab. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jotjot
HV Guru
liitunud: 26.11.2001
|
postitatud: 27.12.2008 18:15:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ok  |
|
|
| Kommentaarid: 404 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
339 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuc
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 24.12.2008 03:23:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kiirelt kaup käes  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ergomeeter
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2002
|
postitatud: 22.12.2008 13:17:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin tema käest, nurisemiseks pole ühtegi põhjust. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lenat
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2006
|
postitatud: 19.12.2008 20:02:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud hõbedane 350D kasutaja käest, väga asjalik müügimees on! |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
postitatud: 13.12.2008 21:49:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ärisin temalt ühe Celeron prose. Kõik sujus ideaalselt! |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 09.12.2008 18:10:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup käes ja toimib.OK! _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jpt
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004
|
postitatud: 05.12.2008 18:48:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Objektiiv saabus, tóótab ja on muidu ilus(ei oska óeldagi, kas kasutatud vói mitte). Professionaalne múúja, vóib óelda! |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
postitatud: 27.11.2008 17:24:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| mixxer kirjutas: |
Minule vastamiseks läks sul aega kaks päeva. Ja kui mina sulle ühe päevaga ei vastanud, siis tuli juba süüdistus.
Ütlesin juba, et ei saanud sel ajal netile ligi.
Proovi ise noorte sõduritega nädal aega metsas olla ja hommikust õhtuni tunde anda.
Ei maksa uisapäisa süüdistama hakata. |
Ei tea mis vastust sa ootasid kui ostakohe hinnad üleval?Privat ka kasutada ei oska paistab.Saata oma aadress ja kanda raha üle on 5 minutit tegevust ja see sul siis päevade pikkune tegevus.Samasuguse suhtumisega ostjaid/müüjaid juba nii palju foorumis, et siiber siin toimetamisest.
Kui sa tead, et oled suutmatu midagi tegema mida vaja siis pakkuda!!!!!!! |
Lolliks oled läinud või. Anna enne aega atra seada ja uurida. Äkki sul selleks ajaks juba müüdud. Telefoni ka ei oska kasutada. Mul oli tel. nr. olemas. Päris raske on helistada ja üle küsida. Sinul ju seda ei ole, et ma oleks metsast helistada saanud.
Mis samasuguse suhtumisega? Mul oli vaja täita töökohustusi. Pole minu asi kui teised sul tünga teinud. Kahju, et sinusuguseid siin leidub.
Ja kui sul siinsest toimetamisest siiber, siis mida kuradit sa siin veel ringi vahid. |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 26.11.2008 21:14:49 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| mixxer kirjutas: |
Minule vastamiseks läks sul aega kaks päeva. Ja kui mina sulle ühe päevaga ei vastanud, siis tuli juba süüdistus.
Ütlesin juba, et ei saanud sel ajal netile ligi.
Proovi ise noorte sõduritega nädal aega metsas olla ja hommikust õhtuni tunde anda.
Ei maksa uisapäisa süüdistama hakata. |
Ei tea mis vastust sa ootasid kui ostakohe hinnad üleval?Privat ka kasutada ei oska paistab.Saata oma aadress ja kanda raha üle on 5 minutit tegevust ja see sul siis päevade pikkune tegevus.Samasuguse suhtumisega ostjaid/müüjaid juba nii palju foorumis, et siiber siin toimetamisest.
Kui sa tead, et oled suutmatu midagi tegema mida vaja siis pakkuda!!!!!!! |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
postitatud: 25.11.2008 23:51:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Minule vastamiseks läks sul aega kaks päeva. Ja kui mina sulle ühe päevaga ei vastanud, siis tuli juba süüdistus.
Ütlesin juba, et ei saanud sel ajal netile ligi.
Proovi ise noorte sõduritega nädal aega metsas olla ja hommikust õhtuni tunde anda.
Ei maksa uisapäisa süüdistama hakata. |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 21.11.2008 20:24:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sebis kaamerajuhtme ja lisaks veel laadija, järjekordne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
postitatud: 18.11.2008 17:31:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Protsessot käes.Väga meeldiv oli äri ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 17.11.2008 19:27:18 postituse pealkiri: HV-positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain01
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2005
|
postitatud: 16.11.2008 19:50:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin obje
VÄGA rahul ostuga
suur tänu  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daqqer
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 13.11.2008 16:03:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Great success, HDD ostetud ja töötab ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
postitatud: 31.10.2008 21:25:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
postitatud: 30.10.2008 01:08:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
järjekordselt kõik korras. Prose töötab ja elu on ilus  |
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 23.10.2008 20:49:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ühinen eelmise kommentaariga. Sigma objektiiv ja kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 23.10.2008 13:32:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Järjekordne 5+ tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
postitatud: 19.10.2008 23:14:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose...  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
postitatud: 15.10.2008 10:38:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüs prose  |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 14.10.2008 18:25:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
peab vahepeal väikse + järjekordselt panema, kuigi tehinguid on olnud 10... positiivse jagu  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chiff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 09.10.2008 17:07:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
postitatud: 02.10.2008 17:28:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|