| autor |
sõnum |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 14.01.2022 16:10:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafiaa
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
postitatud: 28.02.2020 19:32:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostis Tehing kiire ja meeldiv  |
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
postitatud: 21.09.2016 19:27:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Üks tööline vahetas omanikku.
Maa Mees _________________ Kõike saab korda teha. |
|
|
| Kommentaarid: 477 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
postitatud: 17.01.2015 20:13:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 14.01.2015 19:45:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Meeldiv diil! Järgmise korrani  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
postitatud: 18.11.2014 11:09:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Kiire tehing ja meeldiv inimene Soovitan ! |
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 12.09.2014 15:41:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurajaan
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2010
|
postitatud: 28.01.2014 12:48:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| Ostis kenasti aku. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
postitatud: 16.06.2012 19:14:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
tehing käis nagu kokku lepitud.
positiivne. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 14.06.2011 21:20:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
muhe vana, diil hea _________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
postitatud: 09.06.2011 16:25:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostsin kasutajalt mälu. Tehing kiire ja viisakas. Soovitan _________________ 1+1=0 |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 20.05.2011 01:18:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
postitatud: 08.04.2011 13:38:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
viis helikaardi minema-soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
postitatud: 08.03.2011 19:08:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| Müüs head mälud. Toimetas kiirelt kohale ja polnud probleemi. 5+ |
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neo1
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
postitatud: 25.02.2011 11:50:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Müüsin mälud, igati meeldiv tehing! 5+ _________________ S.M.S.M.F.M. - send me some motherfucking money |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 17.02.2011 15:07:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Nonii, sai emaplaat vahetatud raha vastu.
Tehingut tehes selgus, et tegu on endise kahekordse kolleegiga  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pisipoisu
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
postitatud: 06.02.2011 17:36:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Kõik väga bueno. Tõi kauba kätte ja muidu muhe vend  _________________ Impossible is nothing. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
postitatud: 01.09.2010 11:30:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| T61p vahetas omanikku, kõik sujus nagu peab |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 09.05.2010 11:22:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heiki12
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004
|
postitatud: 14.04.2010 22:13:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Meeldiv äritehing, teinekordki
Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 02.02.2009 22:53:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostsin protsessori. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikass
HV veteran
liitunud: 30.12.2005
|
postitatud: 13.01.2009 09:21:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| MX3200 leidis uue omaniku. Väga positiivne äri - kuulub kindlast "kikass soovitab" kategooriasse. |
|
|
| Kommentaarid: 289 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
261 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 06.11.2008 18:31:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| ostsin kastitäie kola. kõik sujus hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepnshit
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
postitatud: 27.10.2008 13:30:11 postituse pealkiri: business aetud |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| Müüsin arvuti ja kõik toimis! Soovitan soojalt |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D-Jam
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2004
|
postitatud: 16.10.2008 13:20:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
soetasin kaabelmodemi
tehing sujus ja müüa oli abivalmis  _________________ It's all a matter of opinion! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
postitatud: 15.09.2008 19:37:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Müüs Logitech Momo rooli. Asi tundub olevat parem, kui uus igatahes
Väga mõnus äritehing oli! |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
postitatud: 29.08.2008 19:35:46 postituse pealkiri: Sapphire Radeon X800XT Platinum Edition, AGP |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi. äri konkreetne ja kiire. asi toimis nagu peab. oleks härral statoili kombel teeninduse hindamise nupud, laseks raudselt rohelist!
kõike head! |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marconi
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 28.08.2008 21:48:48 postituse pealkiri: Postiivne kuju |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Väga kiirelt sai üks äri tehtud...  _________________ Ostan Apple iPhone kiirmüügi hinnaga
Ostan Apple arvuteid kiirmüügi hinnaga |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
postitatud: 27.03.2008 11:01:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Sain lõpuks aega ostetud mälu masinasse lükata. Juba varem masinas olnud klotside parameetrid olid sellele küll liig, aga lõpuks sai tööle ning tulemus enama töömälu näol positiivne.
Müüja on tubli, tõi kauba ise ära. |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid4
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2005
|
postitatud: 27.03.2007 19:29:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Kiidan müüjat. Igati positiivne kogemus. Ja kaup oli ka väga korralik
Tänan |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
postitatud: 18.03.2007 12:23:21 postituse pealkiri: Soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 06.03.2007 00:47:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv diil. _________________ seesama |
|
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
postitatud: 01.03.2007 09:24:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
sai kaupa tehtud.kõik läks nagu kokkulepitud.soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
postitatud: 28.02.2007 18:10:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
| Kaup aus, kohaletoimetamine boonuseks, tunneb kella ja teab hinnaskaalat! |
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uupsu
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 09.02.2007 20:38:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostsin läpu printeri temalt. Kaup igati korralik. Ja transa korraldas ka tema  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zepac
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2006
|
postitatud: 09.02.2007 20:10:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Vägagi positiivne kogemus kaupa tehes. Kaup oli ilusjakorralik ning müüja oli nõus ka kauba ise kohale tooma(lisatasu eest mõistagi).
Kiidan ja soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
postitatud: 08.02.2007 22:21:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Sai üks socet370 jahutus ostetud, asi jahutab nüüd proset, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
postitatud: 02.02.2007 16:57:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Sai vigane emaplaat ostetud, viitsis ära ka tuua ning ka muidu muheda jutuga
Soovitused  _________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
postitatud: 15.12.2006 18:57:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostsin WhisperRock IV.
Igati viisakas ja eeskujulik ärimees
Tõi isegi koju ära selle mulle. |
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 26.08.2005 08:53:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Meeldiv ärikogemus AIW videokaardi soetamise näol  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chiff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 21.06.2005 19:53:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
äri kiire ja kaup korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angerjas
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
postitatud: 19.02.2005 05:08:04 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Ostsin traadita võrgukaardi komplekti, töötab hästi, mina rahul.
-- Andres Alla |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muffest
HV kasutaja
liitunud: 17.09.2003
|
postitatud: 16.02.2005 20:50:06 postituse pealkiri: Kommenteerimine: speed |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Western Digital Caviar WD400BB 40 GB 7200rpm
Nüüd mina selle isendi omanik Cargo teenuseid kasutades. kasutaja, teinekordki _________________ Kõik mis teed tee hästi, sest et halvasti tuleb nagunii hästi välja... |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
postitatud: 07.02.2005 17:34:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
väga hea ärikogemus olemas
tõi isegi kauba maja ette ära
soovitan!
tänud siinkohal muidugi ka minupoolsele vahendajale |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tkromashka
HV kasutaja
liitunud: 30.09.2004
|
postitatud: 06.02.2005 22:26:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Täitsa mõnus jah, tõi kauba ise ukse taha!! Juba 2 korda!!
viimati muutis tkromashka 20.02.2005 23:44:55, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
postitatud: 24.01.2005 16:15:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik
igati meeldiv |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harlex
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004
|
postitatud: 04.08.2004 13:56:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
Väga positiivne ostukogemus väärt videokaardi omandamise näol
Soovitan soojalt... eriti neile kel vaja kaubaga koju ka saada
need plusspunktid on siis kasutaja autole muidugi siinkohal
Kokkulepitud liikudeni pole siiani jõudnud ainult  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
postitatud: 26.01.2004 16:27:49 postituse pealkiri: Kommenteerimine: speed |
|
Arvamus kasutajast [ speed ]: Positiivne |
|
oli ka väga meeldiv ärikogemus.
sain ostetud 256*2 mälu ja XP1600+ prose.
toodi kohale ja puha. _________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|