|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Novembre |
speed
vastuseid: 107
vaadatud: 31021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2022 12:11:09 pealkiri: SSD |
Ostsin SSD. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: Mafiaa |
speed
vastuseid: 101
vaadatud: 25508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2020 19:54:10 pealkiri: Kommenteerimine: Mafiaa |
Asjalik ja kiire ostutehing  |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
speed
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2016 16:18:31 pealkiri: Ostutehing |
Kiire ning meeldiv T420 ostutehing  |
teema: Küsimus teadjamatele ... |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 6627
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 02.03.2015 10:57:22 pealkiri: Küsimus teadjamatele ... |
, kolmanda meedia kasutamisel oleks mõistlik teha ka taaste test enne kui kettad ringi tõstad uude NASi
Good point, tänud  |
teema: Küsimus teadjamatele ... |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 6627
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 01.03.2015 22:22:45 pealkiri: Küsimus teadjamatele ... |
Ei taha päris katse-eksitus meetodil ka sehkendama hakata kuna teemaks on kodukroonika.
Lähen ikkagi seda teed, et kõigepealt andmed nö. kolmandale meediale ja siis proovima ning kui ei toimi, si ... |
teema: Küsimus teadjamatele ... |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 6627
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 28.02.2015 23:32:27 pealkiri: Küsimus teadjamatele ... |
kas sul on ainult andmed või on "os" ka?
ainult andmed |
teema: Küsimus teadjamatele ... |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 6627
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 28.02.2015 22:16:47 pealkiri: Küsimus teadjamatele ... |
Tänud mikk36, Andrus Luht ja laurx.
Ma miskipärast arvasingi, et ega see elu nüüd nii lihtne ka ei ole, stiilis "lauakene kata end".
Küsisin lihtsalt sportlikust huvist, et mida targemad inimes ... |
teema: Küsimus teadjamatele ... |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 6627
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 27.02.2015 17:08:16 pealkiri: Küsimus teadjamatele ... |
| Küsimus siis selline, et kas ühe tootja NAS serverist (näit. Seagate) teise tootja NAS serverisse (näit Synology) ketaste (kaks 2TB ketast RAID 1-es) ümbertõstmisel peab neid kettaid formaatima ... |
teema: Kommenteerimine: M|S|W |
speed
vastuseid: 196
vaadatud: 37834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2015 14:57:10 pealkiri: Kommenteerimine: M|S|W |
Meeldiv ja abivalmis inimene ning veelkord soovitus  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
speed
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2015 17:16:10 pealkiri: Hitachi Travelstar Z7K500 250GB 2.5" |
Tehing kiire ning korralik, tänud ja soovitused  |
teema: Kommenteerimine: M|S|W |
speed
vastuseid: 196
vaadatud: 37834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2015 13:26:27 pealkiri: T410 |
Meeldiv ostukogemus, tore müüja, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
speed
vastuseid: 268
vaadatud: 46788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2014 21:02:35 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
5+ kiire ja meeldiv R9 280X ostutehing. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
speed
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2014 15:23:42 pealkiri: Neotion kaart |
Tehing kiire ja korralik, tänud  |
teema: Kommenteerimine: flashix |
speed
vastuseid: 33
vaadatud: 7372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2014 17:41:46 pealkiri: T61p jubinad |
Tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
speed
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2014 16:51:05 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
| T60 aku olemas. TÄNUD! |
teema: Kommenteerimine: londiste |
speed
vastuseid: 242
vaadatud: 133408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2012 13:12:11 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
Meeldiv ostutehing, tõi kauba kohale, mina tehinguga rahul  |
teema: 2011 HV kardisarja VII etapp, FK Keskus, 14.august. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 59
vaadatud: 19836
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.08.2011 11:04:22 pealkiri: 2011 HV kardisarja VII etapp, FK Keskus, 14.august. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
Mingi viga sisse lipsanud.
Viimane tabel on nüüd selline.
Kasutaja Maksnud
1 ewerk7 23 €
2 fg 23 €
3 Hessu 23 €
4 jkddp 23 €
5 NeroEST 23 €
6 Riivo77 23 €
7 ruditurbo ... |
teema: 2011 HV kardisarja VII etapp, FK Keskus, 14.august. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 59
vaadatud: 19836
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.08.2011 10:43:28 pealkiri: 2011 HV kardisarja VII etapp, FK Keskus, 14.august. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
Maksnute hetkeseis
Kasutaja Maksnud
1 ewerk7 23 €
2 MÖLDER ALLAN 23 €
3 speed 23 €
4 stack 23 €
5 zoomski 23 €
6 Tanel 23 €
Kes on Allan?
... eee ... Tanel, oled Sa ikka k ... |
teema: Kommenteerimine: ransu |
speed
vastuseid: 6
vaadatud: 2275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2011 09:18:30 pealkiri: Kommenteerimine: ransu |
No ma siis teine ...
Igati tore Herra ning meeldiv müügitehing ehk siis soojad soovitused  |
teema: Kommenteerimine: eXimas |
speed
vastuseid: 47
vaadatud: 12512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 10:45:06 pealkiri: Kommenteerimine: eXimas |
Tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: indumen |
speed
vastuseid: 208
vaadatud: 47806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 10:44:30 pealkiri: Kommenteerimine: indumen |
Tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: inc |
speed
vastuseid: 64
vaadatud: 25864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2011 21:53:45 pealkiri: Kommenteerimine: inc |
Tehing kiire ja konkreetne.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: robema |
speed
vastuseid: 54
vaadatud: 15692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2011 21:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: robema |
Ostis mälu ning tehing kiire ja korralik.
Soovitan  |
teema: Ülevaade: Gelid Icy Vision Rev. 2 :: Jahutid ja lisad |
speed
vastuseid: 9
vaadatud: 8922
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 01.06.2011 14:19:50 pealkiri: Ülevaade: Gelid Icy Vision Rev. 2 |
Kus kuhast hankisid?
Küsin kuna üritasin ise seda isendit ~kuu tagasi webiavarustest kätte saada aga liiga kalli transakulu tõttu jätsin teema pooleli.
Loe esimene rida ülevaatest läbi.
... |
teema: Ülevaade: Gelid Icy Vision Rev. 2 :: Jahutid ja lisad |
speed
vastuseid: 9
vaadatud: 8922
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.05.2011 13:50:02 pealkiri: Ülevaade: Gelid Icy Vision Rev. 2 |
Kus kuhast hankisid?
Küsin kuna üritasin ise seda isendit ~kuu tagasi webiavarustest kätte saada aga liiga kalli transakulu tõttu jätsin teema pooleli. |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
speed
vastuseid: 841
vaadatud: 163814
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2011 11:23:24 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Järjekordne meeldiv ostutehing  |
teema: 2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 119
vaadatud: 36038
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 17.05.2011 21:40:13 pealkiri: 2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
[user]Stig[/user], ole nüüd kena ja tõsta korraks visiir ülesse, või veel parem, võta korraks kiiver peast ära ja ja vaata neid nelja pilti.
On sinu, kui endise kardisõitja poolt eriti jabur ... |
teema: 2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 119
vaadatud: 36038
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.05.2011 16:23:19 pealkiri: 2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
| [user]Tanel[/user] - tasutud hetk tagasi rass101 eest ning täna-homme regab ta ka ennast ära. |
teema: Kas selle antenniga on Eestis miskit teha? |
speed
vastuseid: 16
vaadatud: 7752
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.04.2011 12:49:51 pealkiri: Kas selle antenniga on Eestis miskit teha? |
| Muhu saarel töötab selline täitsa edukalt. |
teema: Kommenteerimine: Marguzzz |
speed
vastuseid: 95
vaadatud: 30498
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2011 10:57:30 pealkiri: Kommenteerimine: Marguzzz |
Meeldiv ja kiire ostutehing. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Fre:zer |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 4294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2011 22:47:23 pealkiri: Kommenteerimine: Fre:zer |
Meeldiv ostukogemus ning soojad soovitused  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
speed
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2011 18:07:05 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Mina müüsin - tema ostis ning kõik sujus suurepäraselt  |
teema: Kommenteerimine: Neo1 |
speed
vastuseid: 23
vaadatud: 4889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2011 13:32:28 pealkiri: Kommenteerimine: Neo1 |
Ostsin mälud, olen kaubaga rahul ning boonuseks sümpaatne müüja.
Mida sa hing veel oskad tahta, SOOVITAN  |
teema: Hinnavaatluse tootelehtedel valuutade konverter |
speed
vastuseid: 17
vaadatud: 16151
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 18.02.2011 20:06:39 pealkiri: Hinnavaatluse tootelehtedel valuutade konverter |
Tõsiselt asjalik ja vajalik lisa  |
teema: Kommenteerimine: elkur |
speed
vastuseid: 50
vaadatud: 16465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2011 14:14:03 pealkiri: Kommenteerimine: elkur |
Igati positiivne ostukogemus
Lisaboonusena tegi ostu veel eriti meeldivaks see, et sai üht toredat endist töökaaslast üle pika aja kohatud  |
teema: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 136
vaadatud: 37552
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.02.2011 18:48:26 pealkiri: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
, OK, aga las ta regab end ikka ära ka
https://foorum.hinnavaatlus.ee/yritused.php?id=80
Selge, tänud, regab ära. |
teema: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
speed
vastuseid: 136
vaadatud: 37552
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.02.2011 13:47:07 pealkiri: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
| Tanel - rass101 eest tasutud. |
teema: Kommenteerimine: pisipoisu |
speed
vastuseid: 3
vaadatud: 3752
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2011 17:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: pisipoisu |
Meeldiv müügikogemus G25 komplekti näol.
Ning muidu ka muhe ja sümpaatne sell.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Mukki |
speed
vastuseid: 1
vaadatud: 426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2010 10:56:36 pealkiri: Kommenteerimine: Mukki |
Ostsin Logitech Cordless RumblePad 2-e.
Mina rahul ning loodetavasti tema ka.
Soojad soovitused  |
teema: Kommenteerimine: tsihh |
speed
vastuseid: 58
vaadatud: 25439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2010 12:28:13 pealkiri: Kommenteerimine: tsihh |
Meeldiv ja asjalik inimene ning igati positiivne T61 ostukogemus.
Ei muud kui soojad soovitused  |
teema: HV kardisõit |
speed
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087058
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 25.08.2010 13:04:12 pealkiri: HV kardisõit |
Viimasel korral kui külastasin FK-d, siis oli seal suur pakk AHV-ide KLIENDIKAARTE, mida ei ole välja võetud.
Samas on teada, et samad inimesed käivad seal sõitmas.
Suur osa nendest olid ka kes ... |
teema: HV Cup 2010, VII-etapp - Kestvussõit, FK Keskus, 8.august |
speed
vastuseid: 177
vaadatud: 45598
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 06.08.2010 15:56:19 pealkiri: HV Cup 2010, VII-etapp - Kestvussõit, FK Keskus, 8.august |
Ega midagi, head saunamist kõigile osalejatele  |
teema: HV Allstars GP 2010, FK Keskus, 11.juuli |
speed
vastuseid: 112
vaadatud: 27232
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.07.2010 10:56:33 pealkiri: HV Allstars GP 2010, FK Keskus, 11.juuli |
Küsin igaksjuhuks üle, kohal 12:30 ja esime ajasõit 13:00?
Täpselt.
THX  |
teema: HV Allstars GP 2010, FK Keskus, 11.juuli |
speed
vastuseid: 112
vaadatud: 27232
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.07.2010 10:32:58 pealkiri: HV Allstars GP 2010, FK Keskus, 11.juuli |
| Küsin igaksjuhuks üle, kohal 12:30 ja esime ajasõit 13:00? |
teema: HV Cup 2010, V-etapp, FK Keskus, 13.juuni |
speed
vastuseid: 160
vaadatud: 41670
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 09.06.2010 21:42:46 pealkiri: HV Cup 2010, V-etapp, FK Keskus, 13.juuni |
Sai spämmitud meeldetuletusega kõiki, kes HV sarjas on märgi maha pannud. Ootame tagasisdet!
Hetkel on teada, et 50/50 osalemisvõimalused on kasutajatel
Tänud zoomski spämm-meeldetuletuse e ... |
teema: Kommenteerimine: keevitus |
speed
vastuseid: 19
vaadatud: 7839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2010 17:21:47 pealkiri: Kommenteerimine: keevitus |
No ma siis olen see esimene julge
Igati positiivne müügitehing minu poolt ning ostja muhe ja sõbralik
Ehk siis soojad soovitused  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
speed
vastuseid: 841
vaadatud: 163814
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2010 00:08:19 pealkiri: T400 |
Igati meeldiv ostukogemus.
Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Heiki12 |
speed
vastuseid: 24
vaadatud: 8673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.04.2010 17:43:33 pealkiri: Kommenteerimine: Heiki12 |
Meeldiv ning laheda jutuga Härra.
Ostukogemus igati positiivne.
Soovitan soojalt  |
teema: Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 5638
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.01.2010 20:12:52 pealkiri: Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus |
Tellisin juba selle vidina ära http://cgi.ebay.co.uk/Paperback-Night-LED-Light-Wedge-Panel-Book-Reading-Lamp_W0QQitemZ280443813542QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item414bc0fea6
ning ehi ... |
teema: Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus |
speed
vastuseid: 10
vaadatud: 5638
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.01.2010 20:04:28 pealkiri: Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus |
THX braien334, igati kasulik õpetus
Kuid minu probla on see, et mul on TRAADITA klaver ning tahan seda ka sellisena jätta.
Kui traat oleks ligi siis vast olekski midagi sellist meistertanud ... |
| |