Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Viilutaja
avatar Kasutajast Viilutaja

HV Guru
liitunud:  28.07.2002
viimane külastus:  24.06.2026 21:07:42
HV-OT teenus:  23.01.2027 13:24:17
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10736
[0.19% kõigist / 1.23 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Viilutaja sõnumeid
arvuti:  ´Käib kah´
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D
MOBO: Gigabyte B650M AORUS ELITE AX (rev. 1.3)
COOLING: Arctic Liquid Freezer III 240
RAM: 2x 16GB G.Skill FlareX 6000Mhz CL30
GPU: RX6800XT
SSD: Crucial 500GB + Samsung 870 8TB + Lexar 4TB Gen4 ssd + external 8TB sata HDD
PSU: Corsair SF1000 Platinum
CASE: Lian Li DAN Cases A3-mATX

LCD: Acer Nitro XV2 540HZ 24"1080p + Asus TUF Gaming VG28UQL1A 27" 144Hz 4K + 65" LG C9 OLED + 55" LG C9 OLED


Keyboard & Mouse & Headset:Logitech G915 Wireless keyboard, Mchose L7 Ultra + Logitech Superlight mouse, immersion provided by Steelseries Arctis 9 wireless headset
Sys: Windows 10 Pro x64
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Viilutaja
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Viilutaja
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 196 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002



sõnumpostitatud: 24.10.2008 00:15:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Kiire ja korralik, täpselt nii nagu lubatud. Soovitan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2008 15:35:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: puudub

Ctrl+P kirjutas:
Ostsin arvutist ülejäänud monitori.
Tehingu sujumine 10 punkti (Oli valmis saatma ilma ettemaksuta).
Pakend extra 10p. thumbs_up.gif


Pakendiks oli korpuse pakend, hullem porno nägi pärast seest välja, kui penoplasti ja ajalehed panin monitori kaitseks, aga sai ka vist üsna korralikult pakitud icon_razz.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ctrl+P
HV kasutaja
Ctrl+P

liitunud: 07.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.10.2008 11:11:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin arvutist ülejäänud monitori.
Tehingu sujumine 10 punkti (Oli valmis saatma ilma ettemaksuta).
Pakend extra 10p. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004



sõnumpostitatud: 03.10.2008 19:38:59    postituse pealkiri: Väga viis vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Väga asjalik ja asjakohane asjaarmastaja. Ostsin tükikese tema hingest, tema kauaehitatud arvuti, ning paremat tehingut ning "järelhoolitsemist" annab soovida icon_smile.gif
5+
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2008 14:18:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai väike äri tehtud icon_smile.gif Kandsin raha, saatis kauba 8) Teinekordki beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2008 14:31:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Laenas mulle head videokaarti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2008 00:24:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Vaatamata minu hajameelsusest oli nõus ise järgi tulema. Pidas sõnast kinni nagu lubas, et kuu lõpu poole ostab. Vägagi usaldatav.

,;mighty;,
_________________
Kasutatud audiotehnika leiab facebookist (Hifituba)

https://www.facebook.com/groups/286541991793721/

Tingimisvõimalus.
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2008 00:55:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Paneks kohe kaks tykki icon_biggrin.gif
Ettemaksu ei tahtnud, pakkus lausa tagasiostmise võimalust kui äkki mulle kaup ei meeldi.
Nais duin biznes. beer_yum.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 04.08.2008 22:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

kiire äri
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2008 20:20:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostis pädeva helikaardi thumbs_up.gif Ise tuli järgi ja andis raha,mõnuz icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006



sõnumpostitatud: 05.07.2008 19:51:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai talle saksast kraami toodud. Positivo! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 21.05.2008 19:00:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin toiteploki.
thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärimehike
HV kasutaja
ärimehike

liitunud: 22.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2008 20:58:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai mälu ostetud.
Kõik korralik ja töötab.
Igal juhul positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2008 18:53:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Usaldusväärne äripartner icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001



sõnumpostitatud: 27.02.2008 22:46:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

väike äri sujus probleemideta.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002



sõnumpostitatud: 09.01.2008 16:51:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Saatsin raha, tema saatis videokaardi.Kaup korralik ja igati usaldusväärne müüja. thumbs_up.gif Ja veel meeldis, et kaup oli väga hoolikalt ja turvaliselt pakitud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2008 19:56:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sain AC jahutuse thumbs_up.gif
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2007 16:26:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2007 13:24:34    postituse pealkiri: klaver ja hiir vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

tegin äri, kõik tip-top.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2007 17:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Kiire ja korralik müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2007 15:11:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin mälu, tõi ise kohale, kaup korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2007 10:40:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

ostsin Abiti AB9 PRo .. icon_wink.gif
kokkulepitud kohas,, kokkulepitud ajal..
meeldiv mees kellega äri ajada
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2007 23:14:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

ostsin toiteploki, lubas õhtul ilusti kiirelt ära tuua: nii nagu lubati, nii ka tehti thumbs_up.gif sain kiirelt oma kauba kätte, soovitan thumbs_up.gif kui vaja, siis järgmine kordki teen temaga kaupa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2007 09:35:16    postituse pealkiri: tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai video ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldkala
HV kasutaja
kuldkala

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 05.09.2007 08:12:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Kannatlik müüja!Peale raha kandmist võttis mul tükk
aega,enne,kui sai telkule järele minna!
Kaup korralik!Positiivne kogemus!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2007 09:32:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Müüdud videokaart.
Tuli ise järgi.
Tänud!
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2007 09:32:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Müüdud emaplaat.
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004



sõnumpostitatud: 03.08.2007 11:04:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

ostsin mälud, proovida pole veel jõudnud kuid arvan et töötavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2007 21:49:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostis videokaardi, tuli järgi ja tehing oli ülikiire thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 27.07.2007 03:45:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin teleka. Peale paari päeva kasutamist tundub olema nagu korralik nii vana telekas ikka.

... ja kokkulepetest kinnipidamine tundub viimasel ajal olema eraldi äramärkimist vääriv omadus, nii et selle eest ka kiitus minu poolt. Aitäh!
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.07.2007 18:17:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

kaup jõudis kohale nagu lubatud.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2007 08:48:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostis siis hiire, tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



sõnumpostitatud: 16.06.2007 23:45:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Kaup nii nagu lubatud, saatis paki teele ja unustas isegi raha veel küsida icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2007 22:18:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: puudub

WTF icon_biggrin.gif pole kellelegi midagi nilbeid asju saatnud?!
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2007 09:08:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne

saadab nilbeid privaatsõnumeid!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2007 12:56:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne

:)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2007 12:00:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne

Üks esimesi häid ülevaateid, mida eesti küberruumis märganud olen. TUBLI!
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=316520
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nix5
HV kasutaja
nix5

liitunud: 18.05.2003



sõnumpostitatud: 03.05.2007 16:40:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

ostsin 2x512 DDR2 mälu posti teel, kõik korras, kaup korralik ja kiire thumbs_up.gif
soovitan seda kasutajat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2007 12:35:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai Bluetooth päikeseprillid ostetud 8)
Tore tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 23.03.2007 11:46:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Sai ka kunagi tehing tehtud, millest ise mitte midagi ei mäleta. thumbs_up.gif
Arvatavasti positiivne, kuna kriitikat pole tulnud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2007 21:20:21    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: Viilutaja vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Korras kaup, kiire tehing. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006



sõnumpostitatud: 14.02.2007 17:46:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Müüs mulle vesijahutuse kraami
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004



sõnumpostitatud: 14.02.2007 16:49:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Müüs mulle emaplaadi. Hind hea, emaplaat hea ja kõik, mis orginaalis oli ka kaasas.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2007 21:00:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Müüs hea hinnaga hea monitori :)soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2007 20:45:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

äri sujus hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2007 12:34:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin prose.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anub1s
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2007 22:17:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin mälud kõik töötab hästi.Usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 29.01.2007 11:01:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

väga positiivne kogemus. tõi kauba ka nö. kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2007 22:14:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostsin ühe videokaardi. Torkasin arvutisse. Töötab nagu kell. Kuna peal oli (vist spire) jahutus, siis andis originaaljahutuse ka kaasa. Parimad soovitused. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2007 17:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne

Ostis prose, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
4/5

Viilutaja arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 229 häält
Neutraalne: 1% 3 häält
Negatiivne: 1% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.