| autor |
sõnum |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 11.07.2019 23:46:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Ostsin CPU, 20 min peale makse tegemist oli pakiautomaadis.  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ultrraz
HV veteran

liitunud: 04.03.2006
|
postitatud: 12.07.2014 21:53:29 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
tellis ühe emaplaadi, tegi ettemaksu, asjaga läks küll natuke kauem planeeritust aga asi tuli lõpuks kohale. kannatlikkuse eest
julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
208 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BUBA
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2006
|
postitatud: 13.10.2013 21:55:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai GTA4 ps3-le ostetud, kõik ok . |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
postitatud: 11.09.2013 18:46:28 postituse pealkiri: Awesome |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
THIS!:
| Bumer kirjutas: |
| Ma tahaks ka mõnda "konsoolikummardajat" näha. PC mehed näitavad kohe välja, et maailmas ei ole ühtegi muud asja peale nende kullakalli PC. Samas ei ole küll tähele pannud ühtegi konsooli peal mängijat, kes räägiks, et PC võiks olemata olla ja pistku see endale p**se. Ainult PC mehed paistavad olevat samasugused nagu Androidi ja Apple-peded, kes ei tunnista et maailmas muid asju ka. Seda oli algusest peale teada milliseks see teema kujuneb kui tehakse teema asjast, mida ei ole nüüd juba pea kaks aastat hiljem ikka veel teadustatud. |
_________________ Winter is coming... |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
postitatud: 15.12.2012 06:47:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| ostsin plate, prose, mälud. kõik ok |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
postitatud: 24.10.2012 20:50:23 postituse pealkiri: euro truck sim 2 |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
korras  |
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 27.10.2011 16:56:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Ostsin Nokia N8 ja kõik sujus lõpuks suurepäraselt!  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 02.09.2011 12:04:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Kiire tehing, kõik tip-top. Teinekordki. |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
postitatud: 20.12.2010 17:39:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Eeskujulik ärimees  _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
postitatud: 26.11.2010 16:27:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Ostis telefonile invisibleSHIELD'i. Probleemidevaba tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
postitatud: 25.11.2010 15:16:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 30.10.2010 15:17:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| ostis korraliku telefoni, kõik läks sujuvalt. |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosin
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007
|
postitatud: 06.10.2010 17:30:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Hea kiire tehing.  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
postitatud: 14.07.2010 15:48:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Ostsin telefoni, väga rahul |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
postitatud: 08.02.2010 10:42:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
postitatud: 16.09.2009 19:32:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Müüsin monitori, kõik laabus õlitatult. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 14.09.2009 16:24:32 postituse pealkiri: G25 |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Kaup oli nagu kirjeldatud ja toimis nagu õlitatult, ausmees |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunop
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
postitatud: 22.07.2009 12:48:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Positiivne tehing, pani kauba kiiresti teele.  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 17.06.2009 13:35:54 postituse pealkiri: Re: al klar |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu peab, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estownya
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2007
|
postitatud: 21.10.2008 12:19:28 postituse pealkiri: al klar |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai sis läpakas ostetud, ta oli vist vahendaja rollis aga k6ik sujust ilusti!
Positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
postitatud: 17.07.2008 17:26:43 postituse pealkiri: ettevaatust - see mees on suli! |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Negatiivne |
|
Ostsin siis sellelt petturilt läppari, andis ainult käimamineku garantii, tahtsin nädalat aga ei andnud(tõenäoliselt teadlikult), arvutil oli emaplaat vigane mis vahepeal lambist käima ei läinud, kasutaja bumer teadis seda ja müüs ikkagi nagu tervet pilli(väites et külmas olles ei tulnud 1x display taha muidu täiesti stabiilne masin), minu silmis on see mees korralik pisisuli kes üritas seda viga varjata ja nii oma vigasest kaubast lihtsalt kiiresti lahti sai, vastuseks, et mis nüüd siis saab? vastas ta, et "lahendust polegi"
OLGE TEMAGA ETTEVAATLIKUD!!! VÕIB MÜÜA VARJATUD VIGADEGA ASJU, ÄRG TEHKE TALLE ÜHTEGI ETTEMAKSET ENNE KUI POLE KAUBA KVALITEEDIS 100% KINDLAD!!! |
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 10.07.2008 13:17:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Ostsin ka Nokia telefoni. No problems. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-jk-
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2006
|
postitatud: 14.04.2008 14:53:35 postituse pealkiri: (Y) |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
raha talle, mobla mulle. perfect business;)  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 22.10.2007 19:55:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai äriaetud Tallinn-Kuressaare liinil ja sujus.
Teinegi kord teen temaga veel kaupa kui vaja  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freelander
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2006
|
postitatud: 03.03.2007 18:43:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| sai soetatud telefon. kõik nii nagu olema peab. kiire tehing. oli meeldiv! |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xlammer
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2004
|
postitatud: 17.01.2007 00:07:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai momo rool ostetud, kõik paistab töötavat ja korras olevat. Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Refused
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2005
|
postitatud: 22.11.2006 16:26:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai ostetud tehnikat tema käest, kaup käes... ja varsti testin ära ka. Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
postitatud: 04.11.2006 00:20:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Müüsin talle telefoni... kandis raha ilusti ära.. kõik sujus probleemideta. Jäin ainult mata tundi hiljaks kui pidin teise linna otsa autoga rallima, et telefon Cargosse visata.
Arvamus täiesti positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
postitatud: 14.09.2006 14:46:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
nimi Ausmees ütleb juba palju
saatis ilusti laptopi ära Cargoga ja asi igati aus  _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
postitatud: 25.08.2006 11:51:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
kandsin summa ära ja sain paki kätte.
kõik korrektne. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
postitatud: 21.06.2006 20:06:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai diil tehtud, kiirelt ja korrektselt, väikesest arusaamatusest sai ka üle, võib soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 02.06.2006 11:49:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Sai tehing tehtud, väga kiire ja abivalmis oli . |
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
postitatud: 07.04.2006 15:07:34 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Bumer ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
notmy
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2004
|
postitatud: 07.04.2006 14:55:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
tundub mõistlik olevat.
viimati muutis notmy 07.04.2006 20:33:41, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ctx
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2005
|
postitatud: 16.03.2006 23:21:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Kaup tehtud ja kõik on rahul ! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
postitatud: 18.02.2006 16:00:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Ostsin PS2 ja kõik oli korras,ainult ise viivitasin alguses natuke  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
postitatud: 15.02.2006 19:58:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
ostsin kalveri ja hiire ja maxin raha ette ja usaldusväärne inimene saaatiski mulle soovitu vastu ei tekkinud mingit probleemi ja kõik sujus hästi...Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippo
Bännitud

liitunud: 01.06.2005
|
postitatud: 06.02.2006 19:16:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
4 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
postitatud: 30.01.2006 21:34:59 postituse pealkiri: SOOVITAN! |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Tegin ettemaksu. Pani asja siis posti ja kõik oli nii nagu lubatud. Nati paremini isegi. Igati usaldusväärne ja soovitan!
P.S Käekiri on ka kena :D |
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
postitatud: 25.01.2006 16:42:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Tegime väikse vahetuse. Kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sSs-
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2005
|
postitatud: 11.01.2006 16:06:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi
soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
postitatud: 20.12.2005 01:08:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
äri oli väga positiivne teha, teeks teinekord veelgi. Ainuke asi millepärast nuriseda võiks on tema asukoht  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
postitatud: 13.12.2005 18:47:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
teist korda juba positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
postitatud: 17.11.2005 17:56:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
tegime kaupa  |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsolgoman1
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2005
|
postitatud: 08.11.2005 21:49:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Olin ostja rollis, kõik läks hästi ja probleemideta, ka kaubaga jäin rahule.  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meelis63
HV Guru
liitunud: 17.07.2003
|
postitatud: 03.11.2005 21:59:46 postituse pealkiri: laadija |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Kõik nii nagu peab...Asjad sujusid probleemide vabalt!
Edu edaspidiseks! |
|
|
| Kommentaarid: 336 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
271 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
postitatud: 07.10.2005 10:37:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| Korrektne ja asjalik, sõltumata vahemaast saime kiiresti kaubale ja asjaga ühele poole, soovitan julgelt. Oli meeldiv kaupa teha! 8) |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 29.09.2005 15:44:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Muidu ikka niisama positiivset ei pane aga et vennal selline kasutajanimi ja avatar ei saa khe positiivset panemata jätta.
Positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 19.09.2005 16:40:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
Olin ostja rollis ja sai kiire tehing tehtud !!! Soovitan julgelt  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullmeez
HV veteran
liitunud: 19.08.2002
|
postitatud: 07.08.2005 12:16:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Bumer ]: Positiivne |
|
| ostis läpi ei liigset piina ega kisa |
|
|
| Kommentaarid: 136 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|