Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Unazukin
avatar Kasutajast Unazukin

HV kasutaja
liitunud:  28.06.2007
viimane külastus:  29.05.2023 04:20:03
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  317
[0.01% kõigist / 0.05 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Unazukin sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Unazukin
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Unazukin
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 47 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Unazukin ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
mihkelsch
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2022 12:09:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin GPU - tehing sai tunni ajaga tehtud. Jagas ka peale tehingut infot.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2018 21:05:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Müüsin videokaardi thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2013 21:15:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Igati asjalik mobo. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2013 13:13:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

sai PSU soetatud, tehing igati korras. Soovitan!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixaaa
Kreisi kasutaja
mixaaa

liitunud: 13.01.2010



sõnumpostitatud: 09.10.2010 18:58:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

tehing oli kiire ja ilma probleemideta!
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003



sõnumpostitatud: 24.04.2010 18:13:55    postituse pealkiri: bt handsfree vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin bt handsfree,raha kandsin ette ja juba varsti saingi toote kätte icon_wink.gif Positiivne!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2010 23:17:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Väga hea ja kiire teenindus icon_smile.gif kõik töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cryp7on
Kreisi kasutaja
Cryp7on

liitunud: 07.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2010 22:11:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai ostetud Noctua NH-D14 jahutust...Kiiresti saime kokkuleppele ja asi vahetas omanikut...Korralik tehing, korralik kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2010 13:08:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Hea ärikogemus. Tõi lausa kauba koju kätte.
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.11.2009 20:52:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai ostetud Silvestone Raven II, kõik thumbs_up.gif peale ühe näopuhastus lapi mille korpusest leidsin, ikka juhtub icon_lol.gif icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2009 19:48:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

seekord siis kast tema valdusest minu valdusesse.
icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2009 21:41:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

kiirelt aetud korralik äri. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2009 19:51:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

vent mulle, raha talle.
diil kiire ja korralik
thumbs_up.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2009 21:18:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin kasti, kiire tehing ja tõi ise kasti kohale. Soovitan.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DEMODE
HV kasutaja
DEMODE

liitunud: 30.01.2003



sõnumpostitatud: 22.07.2009 10:31:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin korpuse kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2009 17:40:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Tõi kasti hea kasti ilusti koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPUdye
HV kasutaja
CPUdye

liitunud: 21.02.2009



sõnumpostitatud: 10.07.2009 13:42:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin prose jahuti,kõik töötab ilusti ,tõi veel ise kohale ka.Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
I.R.W
HV vaatleja
I.R.W

liitunud: 31.01.2007



sõnumpostitatud: 25.05.2009 14:34:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne tehing, rahul 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



sõnumpostitatud: 21.05.2009 00:29:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Meeldiv ja kiire ärikogemus. Tänud! thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2009 00:16:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin (loodetavasti) hea jahuti ... tehinguga probleeme polnud ... thumbs_up.gif

PS: ... välja reklaamitud "täis komplektist"... oli puudu siiski termopasta ...
... soovitus ... teinekord maini ka sellised "pisiasjad" pakkumistes ära ... 8)
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2009 07:17:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Kaup korralik ja tehing kiire ning korrektne.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.05.2009 22:46:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai hea vaikne ventilaator ostetud. Kõik 5+
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inspire
HV vaatleja
inspire

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 24.04.2009 18:09:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

tõsiselt hea müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002


Online

sõnumpostitatud: 01.03.2009 01:16:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

kaup (korpus) oli korralik, kuigi kaubelda ei õnnestunud. toodi kiiresti ja viisakalt lausa ukse taha ära. soovitan soojalt.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 11.11.2008 18:25:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin ühe bueno mobo. Tehinguni jõudsime mõne tunniga. Paremat ei saa lootagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yasaka
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.10.2008 02:04:47    postituse pealkiri: positiivne kogemus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin emaplaadi. kõik töötas igati OK
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003



sõnumpostitatud: 12.09.2008 20:14:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin emaplaadi ja jahuti, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2008 22:45:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Samuti hea jahuti ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tihas
HV kasutaja
tihas

liitunud: 30.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2008 21:04:47    postituse pealkiri: amd kast vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Täitsa töötav kast sai soetatud. Kaup kiire ja korralik. soovitan.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2008 14:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

super ostja icon_exclaim.gif tehing nagu kellavärk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 18.07.2008 23:51:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Kiire, korralik ja aus thumbs_up.gif
_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2008 16:38:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

päris haruldane mobo sai ostetud, loodetavasti töötab ka icon_razz1.gif polegi varem ühegi tüdruku käest arvutikaupa ostnud HV's, aga äri läks hästi thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aresh
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2007



sõnumpostitatud: 18.05.2008 22:19:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Kõik OK, kiirelt ja mugavalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006



sõnumpostitatud: 12.05.2008 14:50:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai tema käest väga hea hinnaga videokaart ostetud. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SqueeZee
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2006



sõnumpostitatud: 12.05.2008 13:11:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Kõik OK!
sain kaupa kiiresti kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2008 17:24:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Elof kirjutas:
Hea jahutus ostetud.
Hea kaup thumbs_up.gif

Samad sõnad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 29.04.2008 18:38:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Hea jahutus ostetud.
Hea kaup thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005



sõnumpostitatud: 27.04.2008 19:41:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2008 08:59:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai siis videokaart ostetud, äri käis nagu äri käima peab, usaldusväärne. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evo
HV vaatleja
Evo

liitunud: 29.11.2005



sõnumpostitatud: 18.04.2008 14:13:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin obje tema käest. tegime äri kiiresti. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lax007
HV kasutaja
lax007

liitunud: 19.11.2006



sõnumpostitatud: 20.03.2008 16:39:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Sai korpus ostetud, kaup 5+, mina väga rahul icon_biggrin.gif . Soovitan thumbs_up.gif .
_________________
PSN: PlayaBigfoot
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2008 18:56:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

sai posti teel karbitäis jahutit ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 05.03.2008 23:53:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Väga thumbs_up.gif tehing. Kiire ja korrektne. Ja kaup on võimas icon_razz.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 05.03.2008 23:53:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Väga thumbs_up.gif tehing. Kiire ja korrektne. Ja kaup on võimas icon_razz.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2008 15:43:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

sai ostetud kaks elukat.
isegi ei tea, miks icon_lol.gif
Aga raha kandsin enne ja kaup siiski saabus, nii et tänud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2008 00:45:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Tänu temale on mul ka kodus 1 pisike elukas, kes noogutab ja pead raputab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2008 11:03:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin paar taskuhaldjat - kaup korralik ja müüja täitsa kena tibi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2008 19:20:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Saatis mulle Maxorbi, tundub komplektne! thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004



sõnumpostitatud: 19.01.2008 19:56:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

Ostsin videokaardi ,maksin pool rahast ennem ette ja pool hiljem, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.07.2007 12:40:08    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Unazukin vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Unazukin ]: Positiivne

ostsin taskuhaldja icon_smile.gif
maksin raha, tema pistis posti, mina sain paari päeva pärast postiljonide käest kätte .
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Unazukin arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 45 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.