|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: mihkelsch |
Unazukin
vastuseid: 4
vaadatud: 2150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2022 10:38:39 pealkiri: Kommenteerimine: mihkelsch |
Müüsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Rainer24 |
Unazukin
vastuseid: 93
vaadatud: 8602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2022 08:27:49 pealkiri: Kommenteerimine: Rainer24 |
Müüsin videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: commer |
Unazukin
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2018 18:15:35 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Videokaart sai ostetud, kõik korras. Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: reebus |
Unazukin
vastuseid: 60
vaadatud: 16797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2013 23:09:17 pealkiri: Kommenteerimine: reebus |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: lehto08 |
Unazukin
vastuseid: 123
vaadatud: 28040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2013 15:43:30 pealkiri: Kommenteerimine: lehto08 |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: iPad |
Unazukin
vastuseid: 2371
vaadatud: 639958
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.09.2011 00:45:55 pealkiri: iPad |
Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsal ... |
teema: Kommenteerimine: mixaaa |
Unazukin
vastuseid: 169
vaadatud: 33080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2010 08:49:12 pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: mario20031 |
Unazukin
vastuseid: 14
vaadatud: 12840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2010 14:53:38 pealkiri: Kommenteerimine: mario20031 |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: qbiC |
Unazukin
vastuseid: 22
vaadatud: 7387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2010 10:57:01 pealkiri: Kommenteerimine: qbiC |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: udumees |
Unazukin
vastuseid: 58
vaadatud: 42267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2010 10:09:28 pealkiri: Kommenteerimine: udumees |
korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Cryp7on |
Unazukin
vastuseid: 158
vaadatud: 36942
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2010 10:08:25 pealkiri: Kommenteerimine: Cryp7on |
super hea ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
Unazukin
vastuseid: 634
vaadatud: 293761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2009 21:15:19 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
saime diili tehtud. kqik
soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: londiste |
Unazukin
vastuseid: 242
vaadatud: 133409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2009 20:05:19 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
veel üks diil on tehtud  |
teema: Kommenteerimine: villu70 |
Unazukin
vastuseid: 141
vaadatud: 59256
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2009 21:53:49 pealkiri: Kommenteerimine: villu70 |
super hea ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: londiste |
Unazukin
vastuseid: 242
vaadatud: 133409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2009 20:04:48 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: oscala |
Unazukin
vastuseid: 34
vaadatud: 9682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2009 09:10:28 pealkiri: Kommenteerimine: oscala |
korralik ostja. soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: DEMODE |
Unazukin
vastuseid: 95
vaadatud: 23134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2009 09:09:29 pealkiri: Kommenteerimine: DEMODE |
korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: kalluka |
Unazukin
vastuseid: 15
vaadatud: 9768
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2009 19:39:17 pealkiri: Kommenteerimine: kalluka |
ei ole yldse ausameelne ostja. reserveeris yhe korpuse, aga ikkagi ei saanud seda v2lja osta nelja p2eva jooksul  |
teema: Kommenteerimine: KGB |
Unazukin
vastuseid: 58
vaadatud: 15557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2009 17:42:40 pealkiri: Kommenteerimine: KGB |
korralik ostja. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: I.R.W |
Unazukin
vastuseid: 3
vaadatud: 2029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2009 15:14:13 pealkiri: Kommenteerimine: I.R.W |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
Unazukin
vastuseid: 366
vaadatud: 102210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2009 07:58:33 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
tõsiselt kiire ostja soovitan  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
Unazukin
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2009 18:47:49 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: mazdagti |
Unazukin
vastuseid: 153
vaadatud: 49939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2009 12:52:59 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: yb228a |
Unazukin
vastuseid: 230
vaadatud: 62303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2009 09:21:40 pealkiri: Kommenteerimine: yb228a |
Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: vril |
Unazukin
vastuseid: 119
vaadatud: 40935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2009 13:41:19 pealkiri: Kommenteerimine: vril |
tegime äri väga kiiresti. Korralik ostja, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: liiver |
Unazukin
vastuseid: 4
vaadatud: 3074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2009 20:54:27 pealkiri: Kommenteerimine: liiver |
tegime äri kiiresti. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: kratt1123 |
Unazukin
vastuseid: 23
vaadatud: 10204
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2008 21:08:19 pealkiri: Kommenteerimine: kratt1123 |
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Novembre |
Unazukin
vastuseid: 107
vaadatud: 31021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2008 00:13:49 pealkiri: Kommenteerimine: Novembre |
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: DJope |
Unazukin
vastuseid: 151
vaadatud: 68105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2008 09:26:26 pealkiri: Kommenteerimine: DJope |
korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: attrs |
Unazukin
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2008 08:04:04 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
hea ja korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: tihas |
Unazukin
vastuseid: 69
vaadatud: 22463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2008 21:45:36 pealkiri: Kommenteerimine: tihas |
tegime äri väga kiiresti!
korralik ostja. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: gj |
Unazukin
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2008 21:04:37 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
v2ga korralik myya! soovitan soojalt!  |
teema: Kommenteerimine: Gljukats |
Unazukin
vastuseid: 146
vaadatud: 40028
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2008 13:29:01 pealkiri: Kommenteerimine: Gljukats |
korralik müüja! soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
Unazukin
vastuseid: 274
vaadatud: 132931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2008 19:34:34 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
hea ja korralik ostja! soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: aresh |
Unazukin
vastuseid: 7
vaadatud: 3403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2008 22:22:54 pealkiri: Kommenteerimine: aresh |
korralik ja usaldusväärne ostja. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: rihard |
Unazukin
vastuseid: 34
vaadatud: 15882
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2008 15:13:23 pealkiri: Kommenteerimine: rihard |
korralik ja usaldusväärne ostja. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: SqueeZee |
Unazukin
vastuseid: 29
vaadatud: 8063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2008 14:59:57 pealkiri: Kommenteerimine: SqueeZee |
tegime äri kiiresti ja kenasti. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: voltc |
Unazukin
vastuseid: 1008
vaadatud: 338780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2008 17:31:48 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
korralik ostja  |
teema: Kommenteerimine: Elof |
Unazukin
vastuseid: 211
vaadatud: 87132
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2008 21:30:04 pealkiri: Kommenteerimine: Elof |
korralik ostja! soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Smoking |
Unazukin
vastuseid: 359
vaadatud: 97692
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2008 09:12:53 pealkiri: Kommenteerimine: Smoking |
ostis videokaarti. tegime äri nii kiiresti kui on üldse võimalik. soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
Unazukin
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2008 09:10:06 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
ostis minu käest videokaardi. tegime äri kiiresti ja korralikult.
soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Evo |
Unazukin
vastuseid: 0
vaadatud: 1018
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2008 13:48:52 pealkiri: Kommenteerimine: Evo |
ostis obje. täitsa hea ostja soovitan soojalt |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
Unazukin
vastuseid: 415
vaadatud: 108411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2008 19:14:19 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
tegi 100% ettemaksu väga kiiresti soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: vambola |
Unazukin
vastuseid: 127
vaadatud: 44379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2008 23:57:35 pealkiri: Kommenteerimine: vambola |
ostis minu käest jahutit. tegime äri väga kiiresti - vähem kui tunni aja jooksul.
soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
Unazukin
vastuseid: 662
vaadatud: 234101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2008 16:46:58 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
tegi 100% ettemaksu ja väga kiiresti!
soovitan soojalt, hea ostja  |
teema: Kommenteerimine: vril |
Unazukin
vastuseid: 119
vaadatud: 40935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2008 11:58:57 pealkiri: Kommenteerimine: vril |
hea ja korralik ostja! soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: tsihh |
Unazukin
vastuseid: 58
vaadatud: 25439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2008 11:33:57 pealkiri: Kommenteerimine: tsihh |
hea ostja!  |
teema: Kommenteerimine: voltc |
Unazukin
vastuseid: 1008
vaadatud: 338780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2008 12:07:46 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
ostis taskuhaldjat juba järgmisel hommikul. kõik korras!  |
teema: Kommenteerimine: maatriks |
Unazukin
vastuseid: 163
vaadatud: 78992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2008 23:11:25 pealkiri: Kommenteerimine: maatriks |
müüsin talle Thermaltake MaxOrb. Ta tegi 50% ettemaksu kiiresti ja ülejäänud 50%+postikulud siis kohe pärast pakki kättesaamist.
väga korralik ostja! soovitan! |
teema: Kommenteerimine: MarsKiller |
Unazukin
vastuseid: 113
vaadatud: 50856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2008 22:04:24 pealkiri: Kommenteerimine: MarsKiller |
tore ostja! maksis 50% ettemaksu ja ülejäänud siis, kui kontrollis kauba ära.
ainult positiivne mulje!  |
| |