Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: mihkelsch
Unazukin

vastuseid: 4
vaadatud: 2150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2022 10:38:39   pealkiri: Kommenteerimine: mihkelsch
Müüsin videokaardi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rainer24
Unazukin

vastuseid: 93
vaadatud: 8602

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2022 08:27:49   pealkiri: Kommenteerimine: Rainer24
Müüsin videokaardi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
Unazukin

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2018 18:15:35   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Videokaart sai ostetud, kõik korras. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reebus
Unazukin

vastuseid: 60
vaadatud: 16797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2013 23:09:17   pealkiri: Kommenteerimine: reebus
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lehto08
Unazukin

vastuseid: 123
vaadatud: 28040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2013 15:43:30   pealkiri: Kommenteerimine: lehto08
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: iPad
Unazukin

vastuseid: 2371
vaadatud: 639958

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.09.2011 00:45:55   pealkiri: iPad
Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsal ...
  teema: Kommenteerimine: mixaaa
Unazukin

vastuseid: 169
vaadatud: 33080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2010 08:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mario20031
Unazukin

vastuseid: 14
vaadatud: 12840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2010 14:53:38   pealkiri: Kommenteerimine: mario20031
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: qbiC
Unazukin

vastuseid: 22
vaadatud: 7387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2010 10:57:01   pealkiri: Kommenteerimine: qbiC
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: udumees
Unazukin

vastuseid: 58
vaadatud: 42267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2010 10:09:28   pealkiri: Kommenteerimine: udumees
korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cryp7on
Unazukin

vastuseid: 158
vaadatud: 36942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2010 10:08:25   pealkiri: Kommenteerimine: Cryp7on
super hea ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Unazukin

vastuseid: 634
vaadatud: 293761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2009 21:15:19   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
saime diili tehtud. kqik thumbs_up.gif

soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: londiste
Unazukin

vastuseid: 242
vaadatud: 133409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2009 20:05:19   pealkiri: Kommenteerimine: londiste
veel üks diil on tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: villu70
Unazukin

vastuseid: 141
vaadatud: 59256

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2009 21:53:49   pealkiri: Kommenteerimine: villu70
super hea ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: londiste
Unazukin

vastuseid: 242
vaadatud: 133409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2009 20:04:48   pealkiri: Kommenteerimine: londiste
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: oscala
Unazukin

vastuseid: 34
vaadatud: 9682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2009 09:10:28   pealkiri: Kommenteerimine: oscala
korralik ostja. soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DEMODE
Unazukin

vastuseid: 95
vaadatud: 23134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2009 09:09:29   pealkiri: Kommenteerimine: DEMODE
korralik ostja icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kalluka
Unazukin

vastuseid: 15
vaadatud: 9768

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2009 19:39:17   pealkiri: Kommenteerimine: kalluka
ei ole yldse ausameelne ostja. reserveeris yhe korpuse, aga ikkagi ei saanud seda v2lja osta nelja p2eva jooksul icon_evil.gif
  teema: Kommenteerimine: KGB
Unazukin

vastuseid: 58
vaadatud: 15557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2009 17:42:40   pealkiri: Kommenteerimine: KGB
korralik ostja. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: I.R.W
Unazukin

vastuseid: 3
vaadatud: 2029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2009 15:14:13   pealkiri: Kommenteerimine: I.R.W
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
Unazukin

vastuseid: 366
vaadatud: 102210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2009 07:58:33   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
tõsiselt kiire ostja thumbs_up.gif soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
Unazukin

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2009 18:47:49   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mazdagti
Unazukin

vastuseid: 153
vaadatud: 49939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2009 12:52:59   pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yb228a
Unazukin

vastuseid: 230
vaadatud: 62303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2009 09:21:40   pealkiri: Kommenteerimine: yb228a
Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vril
Unazukin

vastuseid: 119
vaadatud: 40935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2009 13:41:19   pealkiri: Kommenteerimine: vril
tegime äri väga kiiresti. Korralik ostja, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: liiver
Unazukin

vastuseid: 4
vaadatud: 3074

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2009 20:54:27   pealkiri: Kommenteerimine: liiver
tegime äri kiiresti. soovitan soojalt thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kratt1123
Unazukin

vastuseid: 23
vaadatud: 10204

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2008 21:08:19   pealkiri: Kommenteerimine: kratt1123
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Novembre
Unazukin

vastuseid: 107
vaadatud: 31021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2008 00:13:49   pealkiri: Kommenteerimine: Novembre
kiire ja korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DJope
Unazukin

vastuseid: 151
vaadatud: 68105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2008 09:26:26   pealkiri: Kommenteerimine: DJope
korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: attrs
Unazukin

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2008 08:04:04   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
hea ja korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tihas
Unazukin

vastuseid: 69
vaadatud: 22463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2008 21:45:36   pealkiri: Kommenteerimine: tihas
tegime äri väga kiiresti!
korralik ostja. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gj
Unazukin

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2008 21:04:37   pealkiri: Kommenteerimine: gj
v2ga korralik myya! soovitan soojalt! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gljukats
Unazukin

vastuseid: 146
vaadatud: 40028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2008 13:29:01   pealkiri: Kommenteerimine: Gljukats
korralik müüja! soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
Unazukin

vastuseid: 274
vaadatud: 132931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2008 19:34:34   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
hea ja korralik ostja! soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aresh
Unazukin

vastuseid: 7
vaadatud: 3403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2008 22:22:54   pealkiri: Kommenteerimine: aresh
korralik ja usaldusväärne ostja. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rihard
Unazukin

vastuseid: 34
vaadatud: 15882

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2008 15:13:23   pealkiri: Kommenteerimine: rihard
korralik ja usaldusväärne ostja. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SqueeZee
Unazukin

vastuseid: 29
vaadatud: 8063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2008 14:59:57   pealkiri: Kommenteerimine: SqueeZee
tegime äri kiiresti ja kenasti. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
Unazukin

vastuseid: 1008
vaadatud: 338780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2008 17:31:48   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
korralik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Elof
Unazukin

vastuseid: 211
vaadatud: 87132

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2008 21:30:04   pealkiri: Kommenteerimine: Elof
korralik ostja! soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smoking
Unazukin

vastuseid: 359
vaadatud: 97692

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.04.2008 09:12:53   pealkiri: Kommenteerimine: Smoking
ostis videokaarti. tegime äri nii kiiresti kui on üldse võimalik. soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
Unazukin

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2008 09:10:06   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
ostis minu käest videokaardi. tegime äri kiiresti ja korralikult.
soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Evo
Unazukin

vastuseid: 0
vaadatud: 1018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2008 13:48:52   pealkiri: Kommenteerimine: Evo
ostis obje. täitsa hea ostja thumbs_up.gif soovitan soojalt
  teema: Kommenteerimine: aix17
Unazukin

vastuseid: 415
vaadatud: 108411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2008 19:14:19   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
tegi 100% ettemaksu väga kiiresti thumbs_up.gif soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vambola
Unazukin

vastuseid: 127
vaadatud: 44379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2008 23:57:35   pealkiri: Kommenteerimine: vambola
ostis minu käest jahutit. tegime äri väga kiiresti - vähem kui tunni aja jooksul. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hiid
Unazukin

vastuseid: 662
vaadatud: 234101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2008 16:46:58   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
tegi 100% ettemaksu ja väga kiiresti!

soovitan soojalt, hea ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vril
Unazukin

vastuseid: 119
vaadatud: 40935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2008 11:58:57   pealkiri: Kommenteerimine: vril
hea ja korralik ostja! soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tsihh
Unazukin

vastuseid: 58
vaadatud: 25439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2008 11:33:57   pealkiri: Kommenteerimine: tsihh
hea ostja! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
Unazukin

vastuseid: 1008
vaadatud: 338780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2008 12:07:46   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
ostis taskuhaldjat juba järgmisel hommikul. kõik korras! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maatriks
Unazukin

vastuseid: 163
vaadatud: 78992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2008 23:11:25   pealkiri: Kommenteerimine: maatriks
müüsin talle Thermaltake MaxOrb. Ta tegi 50% ettemaksu kiiresti ja ülejäänud 50%+postikulud siis kohe pärast pakki kättesaamist.
väga korralik ostja! thumbs_up.gif soovitan!
  teema: Kommenteerimine: MarsKiller
Unazukin

vastuseid: 113
vaadatud: 50856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2008 22:04:24   pealkiri: Kommenteerimine: MarsKiller
tore ostja! maksis 50% ettemaksu ja ülejäänud siis, kui kontrollis kauba ära.
ainult positiivne mulje! thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.