| autor |
sõnum |
dateight
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
postitatud: 29.05.2021 11:42:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka. Vinks-vonks  |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fluffyqt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2013
|
postitatud: 08.05.2019 08:40:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin arvuti. Kõik sujus ja kaup bueno.
Soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matih22
HV veteran

liitunud: 01.12.2008
|
postitatud: 15.03.2019 11:59:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
| Vahetasime asju. Kõik sujus |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
postitatud: 18.05.2018 19:21:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin iMaci
Asjaajamine võttis küll natuke kauem aega, kuid ta ei külastanud kuigi tihti HV-d. Kuid muidu igati tibens tobens. _________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 25.04.2017 20:52:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin videokaardi.  |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OmmOs
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2002
|
postitatud: 24.03.2014 18:48:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin läpakale mälu. Kauba minuni toimetamine võttis küll oodatust kauem aega aga kohale jõudis ja kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 21.02.2014 18:49:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin posti teel läpaka. Kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ponks
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2008
|
postitatud: 15.04.2013 15:50:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostsin gopro - kõik sujus!  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brabus2000
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
postitatud: 12.12.2012 20:53:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
väga kiiresti tehing oli tehtud, asi on ideaalses korras, nagu öelnud.
soovitan väga.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-day
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2009
|
postitatud: 21.02.2011 19:39:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Paneks kohe kaks positiivset kui saaks, ühe kauba eest ja teise pakkimise eest  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
postitatud: 20.01.2011 21:17:00 postituse pealkiri: Soetasin videokaardi |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Kiire ja asjalik  |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
postitatud: 17.01.2011 15:14:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
postitatud: 14.01.2011 21:25:16 postituse pealkiri: Soetasin mälu |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
postitatud: 10.01.2011 20:46:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Sain asjaliku monitori kiirelt ja korrektselt. mis muud kui  _________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
postitatud: 11.11.2010 16:49:58 postituse pealkiri: GPS |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
| Tehing oli meeldiv ja kiire. Omalt poolt 5+ ja kindlasti soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
postitatud: 28.06.2009 10:04:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Äri Nikoni objektiiviga läks kenasti, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 08.05.2009 21:41:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostis mängukonsooli, ei mingit ajaraiskamist, kiire ja korralik äri! _________________ JÖUDU! |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harlex
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004
|
postitatud: 03.04.2009 18:44:05 postituse pealkiri: Soovitan soojalt, usaldusväärse äripartnerina. |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Arvasin algul et postiga kaamerat saata oleks nagu sulaselge ajupuudulikkus,
aga kui ELSiga kohaletulnud kasti lahti harutama kukkusin, veendusin et tüüp siiski teab täpselt, mida soovitab.
Ise poleks raudselt nii hästi pakkimisega hakkama saanud.
Sellisest ostjast-hoolimisest ka mu positiivne arvamus kasutajast
1080P*kaamera osas - kaup igati OK, vastab täpselt eelnevale kirjeldusele
ja lisaks ka soodsa HinnaVaatlus-elekohase hinnaga.  _________________ Kunagi pole rahas küsimus, vaid pigem selle olemasolus hetkel.
O: ARCHOS Multimedia-port DVR 5 GEN - alla 900.- eest KIIRE!
jt ebastandartseid mälukandjaid aga ka muid elukahtlaseid digividinaid. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbon
HV veteran

liitunud: 02.12.2006
|
postitatud: 08.01.2009 20:38:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Igati korralik ja asjalik ostja, positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 283 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evils
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 06.01.2009 13:57:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud sülearvuti. Tehing kiire ja kaup korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marion23
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
postitatud: 23.12.2008 19:38:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
mälukaardilugeja käes, kõik nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmot
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 23.12.2008 12:06:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jay1024
HV kasutaja
liitunud: 05.03.2005
|
postitatud: 21.12.2008 13:35:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostsin obje.. kõik sujus kenasti. _________________ "Maailma lõpus on kohvik, kus kunagi kohtume kõik" |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
postitatud: 11.12.2008 01:55:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni. Äri kiire ja kaup korralik. Väga meeldiv. _________________ Müüa igasugu asju |
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 19.09.2008 21:26:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
väga meeldiv oli kaupa teha.kiire ja sujuv  |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 02.09.2008 20:47:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin kotitäie juhet  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuuMaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2007
|
postitatud: 17.07.2008 09:27:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Sai üks arvuti jubin ostetud, kaup oli ja tuli nagu pidi  |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
postitatud: 10.07.2008 19:50:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Objektiiv mulle, raha talle. Kõik positiivne.
Olen sulle õlle sees.  |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maka1
HV veteran

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 22.06.2008 22:36:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
sai siis prose müüdud. |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
postitatud: 08.03.2008 19:38:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
prose sai ostetud. kõik kena ja asi toimib  _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hollywer
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
postitatud: 28.02.2008 16:01:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka MSI M510C. Ilusti hoitud!  |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
postitatud: 20.02.2008 16:38:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
sai jälle üks diil tehtud soovitan _________________ ..... |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
postitatud: 19.02.2008 21:50:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Müüsin helitehnikat .
Äri sujus normaalselt  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 19.02.2008 18:24:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostis nänni, minupoolt küll väike apsakas aga asi sai kompenseeritud ja kõik sujus  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 15.02.2008 00:48:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostsin soundblasteri  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McProphet
security

liitunud: 22.11.2007
|
postitatud: 10.02.2008 19:35:51 postituse pealkiri: iseloomustus |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi, kõik OK, soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmati
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
postitatud: 01.02.2008 13:26:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Kõik sujus hästi- kaup vastas kirjeldusele
Soovitan!!!!!!! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?...!
Piiratud kasutaja
liitunud: 22.10.2006
|
postitatud: 24.01.2008 11:42:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Korralik ostja
Mina rahul,loodan et sina ka  |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kvarts
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2005
|
postitatud: 16.01.2008 13:55:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mpls
HV veteran

liitunud: 09.02.2004
|
postitatud: 16.01.2008 11:27:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
postitatud: 25.10.2007 22:33:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
tegime väikse vahetuse, olen ülimalt rahul...
vägagi positiivne ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deluxe05
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
postitatud: 09.08.2007 23:27:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostis monitori, usaldusväärne ostja, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
postitatud: 09.08.2007 16:47:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
ostsin monitori,
tormilised kestvad kiiduavaldused  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
postitatud: 29.04.2007 12:07:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Ostsin projektori, äri kulges probleemitult.  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grass
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
postitatud: 13.12.2006 22:04:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
väidab PS-is et olevat talt prose ostnud just äsja... võib täitsa tõsi olla kuna üxki kuri klient helistand pole siis arvatavasti sujus äri õigeaegselt ja toode oli pro |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kadjakas-
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2005
|
postitatud: 04.12.2006 21:04:39 postituse pealkiri: Led |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Nii kaup käes
 _________________ Adolf Hitler is what the world was waiting for. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
postitatud: 04.12.2006 09:35:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
postitatud: 29.11.2006 20:28:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
sai led'e ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T&O
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005
|
postitatud: 24.11.2006 22:31:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
sai pisike LED´i diil tehtud
 |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
postitatud: 14.11.2006 18:55:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ switch ]: Positiivne |
|
Kiire ja hea äri  |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|