| autor |
sõnum |
potsataja
läburaator

liitunud: 01.01.1970
|
postitatud: 07.01.2021 16:50:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi, prose ja mälud. Kommunikatsioon ja tehing soliidne. Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aageres
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2010
|
postitatud: 19.12.2013 19:25:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Ostis toite  _________________ vabandan minu eesti keele eest.
oleks tänulik positiivse kommentaari eest! |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
postitatud: 09.12.2013 22:31:45 postituse pealkiri: Tehing |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi, kandis kõik summa ette ja saatsin postiga järele, 5+  |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
postitatud: 30.03.2011 20:16:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Igati asjalik ostja. Vaid minu poolt oli väike sahmimine. _________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
postitatud: 17.05.2010 02:10:16 postituse pealkiri: GPS |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korralik tehing. Väga meeldiv. 5+ Soovitan kindlasti! |
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smir
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2004
|
postitatud: 19.03.2010 00:12:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
postitatud: 09.03.2010 16:44:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Ostis teleri. Kannatlik ja mõistlik ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 11.12.2009 21:47:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
müüsin sülearvuti võrgukaardi
diil OK  |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
postitatud: 26.07.2009 22:41:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Aitäh prosede eest  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccayser
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2007
|
postitatud: 24.07.2009 16:10:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Väga meeldiv kogemus. Tõi mulle kastitäie igasugust arvutikraami pmst koju ukseette
soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 12.02.2008 12:04:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 18.12.2007 02:50:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Andis mahla eest ära kastitäie kraami. Tänud!  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 13.12.2007 11:56:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Loovutas mõned vanad plaadid ja prosed, tänan.  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 02.11.2007 14:53:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
korralik kaup hea hinnaga  |
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chumba
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
postitatud: 01.11.2007 19:57:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Ostis monitori.Oli täpse rahaga kokkulepitud ajal vastas. |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
igorjoha
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2006
|
postitatud: 31.10.2007 10:57:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
 _________________ автор этих строк своих мозгов не имеет, а потому имеет ваши |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hard
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
postitatud: 16.10.2007 22:54:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
ostsin läpakale mälud...
kõik töötab ilusti:) |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
postitatud: 10.10.2007 17:19:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Sai müüdud USB Wifi pulk. Kaubategu sujus ludinal.  |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dubd
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2006
|
postitatud: 02.10.2007 07:46:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Kiire ja asjalik ostja. Tuli ukseette kohale toodet uurima ja paar minutit hiljem oli kaup tehtud. Positiivne. : ) |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 29.09.2007 00:31:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
ostis telefoni korpuse _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
postitatud: 26.09.2007 10:31:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| kui ma ei eksi, siis vahetasin üge pc100 SO-DIMM mälu ati remote wonderi vastu. mina rahul |
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energia
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2004
|
postitatud: 22.09.2007 21:11:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
postitatud: 25.07.2007 07:26:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inka
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2006
|
postitatud: 11.07.2007 01:30:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Sai üks vidin kenasti müüdud  |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
postitatud: 07.07.2007 14:31:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Müüsin fotokaamera. Ostis läbi teise tüübi ja äri oli läinud hästi nagu ma kuulsin  _________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepo
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 30.05.2007 22:33:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Ärid aetud,kõik hea!
Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 19.04.2007 22:35:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
sai siis üks kena suur "kast" ostetud - vuras kenasti koduukse ette ka ...
diil igati  _________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
postitatud: 17.04.2007 15:31:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
ostsin filtri, kandsin raha ette.
kaup käes nagu lubatud. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SavuZiil
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2004
|
postitatud: 16.04.2007 15:27:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus, igati asjalik  _________________ kreisi |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2007
|
postitatud: 09.03.2007 14:36:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| hea oli äri ajada! positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
postitatud: 05.03.2007 17:53:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Äri kiire.Kaup korralik.Selle mehega tasub äri teha. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 05.03.2007 11:56:43 postituse pealkiri: Protsessor |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Ostsin protsessori, tehing käest-kätte, kaubal avastasin väikese defekti, aga töötab korralikult. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rnk
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2006
|
postitatud: 02.03.2007 17:07:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 01.03.2007 23:53:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
t6i mulle kaks kirjutajat ja WR¤ ja koju  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
postitatud: 26.02.2007 20:10:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Tehing sujus tõrgeteta. Juhtis ausalt tähelepanu võimalikele probleemidele toote juures mida müüs. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
postitatud: 10.02.2007 16:06:21 postituse pealkiri: Kõik korralik |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Ostsin SE Audio adapteri ja töötab kenasti. Probleeme polnud. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
postitatud: 02.02.2007 00:09:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Kannatlik ja aus ostja. Mida lubab seda ka teeb. Igati postiivne ärikogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
postitatud: 20.12.2006 21:53:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Ehitas mulle audiosignaali lüliti.  |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
postitatud: 16.11.2006 21:19:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Tibens-tobens ärimees Vabastas mu hunnikust vanast kolast ja andis õlleraha ka  _________________ There is no such thing as allkiri! |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
postitatud: 19.10.2006 15:57:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
jagasin oma väsinud t23 viimaseid juppe, jahutus koos vendiga seekord.
asjalik eesti mees. _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
postitatud: 18.08.2006 15:27:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
sai äri tehtud, positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
postitatud: 30.05.2006 20:43:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Töötab!  |
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
postitatud: 06.05.2006 12:25:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Kõik OK _________________ Müüa EOS 50D |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vaatleja
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 16.04.2006 19:12:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Väga viisakas,vastutulelik ja aus.
Selliste inimestega on alati rõõm bisnessit teha. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 30.03.2006 22:32:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Kiire ja konkreetne ostja,
oli meeldiv äri ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
postitatud: 03.02.2006 00:22:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Saime igati kenasti kaubale
Laurikre.. _________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 02.05.2005 21:14:25 postituse pealkiri: Selle mehega võib äri teha küll. |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
| Selle mehega võib äri teha küll. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atsik
Piiratud kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 02.04.2005 11:30:34 postituse pealkiri: ok |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
jäi tunnikese või rohkem hiljaks,kuid kuna mul kiire eriti polnud,siis ei nurise.
Kaup oli korralik.
ostsin usb->irda |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@rasaaja
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2005
|
postitatud: 25.03.2005 03:44:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Soetasin mälu ning äri sai korralikult aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk777
HV veteran
liitunud: 14.10.2004
|
postitatud: 22.01.2005 16:19:11 postituse pealkiri: ... |
|
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne |
|
Kokku lepitud ja kaup tehtud!
 |
|
|
| Kommentaarid: 222 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|