|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.03.2014 16:02:01 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Kas keegi midagi sellist kasutab on kunagi kasutanud...
Kasutanud pole, aga muidu kohalikus kaubandusvõrgus on selline saada: http://www.oomipood.ee/product/tuta-s30/gsm-kommutaator-schuko-tempera ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
darzik
vastuseid: 2741
vaadatud: 851980
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.03.2014 15:49:51 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
MAX hind igatahes kerkis vahelduseks natuke  |
teema: Krüptokaevurite pildid |
darzik
vastuseid: 168
vaadatud: 194718
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.02.2014 16:20:09 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
Minu kasti puidust sugulane.
Eks jah, eesmärgid olid meil vist ka suht samad. Igatahes tänud teed näitamast, ma neid Bitfenixeid poleks oma peaga otsida osanud, ei teadnud, et nii uhked asjad ol ... |
teema: Krüptokaevurite pildid |
darzik
vastuseid: 168
vaadatud: 194718
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.02.2014 14:12:41 pealkiri: Krüptokaevurite pildid |
Minu kaevur esialgses variandis (korpuseks kerge kokkuvolditav plastkast Espakist):
http://fotopott.planet.ee/gal/kaevur/vol1_DSCF3525.JPG http://fotopott.planet.ee/gal/kaevur/vol1_DSCF3537.JPG
... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 10.02.2014 11:19:42 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?
et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse?
Ehh... Google... ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.02.2014 00:47:19 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Keegi ehk oskab aidata, ei saa aru miks cgminer ei tuvasta gpusid ära?
http://gyazo.com/2ffa84a2a3ca283d7c678cf93d22fd0e
Kui ma õigesti aru saanud olen, siis 3.12.1 pole sobiv versioon selleks, ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.02.2014 13:06:46 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Milles võib jama olla kui kolmest kaardist üks hakkab mingi aja pärast 4x lahjemat tööd tegema?
Softiks on BAMT ja kaardiks on: R9270-DC2OC-2GD5
Kui käivitada, siis mingi aja töötavad kõik ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 05.02.2014 18:14:28 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
On sellel bamtil mõni eelis ka vs. windowsi peal jooksev miner?
No mina näiteks ei ole siiani jõudnud nii kaugele, et oleks vabastanud kraamist mõne paljudest sahtlis olevatest kõvaketastest j ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 05.02.2014 17:22:58 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Kas kellelgi on sama jama, et ei saa BAMT 1.4-ga 280x-ist normaalset tulemust kätte ?
Vaja 1.3 selga ajada ?
Ma "normaalse tulemuse" teemal ei oska sõna võtta, püüan võimalikult vaiks ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 30.01.2014 14:21:04 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
kas prose või kõvaketas on vahe kaevandamisel?
kui mul kodus mingi vana P4 1.5ghz cpu, kas seda saaksin kasutada?
samuti sealt mingivana kõvaketta võtta..
Kiiruse mõttes ei tohiks vahet ol ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 30.01.2014 13:48:20 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Kas kusagilt meite maalt risereid ka saab? Oleks vaja 1x to 16x powered ja 16x to 16x powered.
Kas see 16x to 16x riseri kasutamine annab mingit kasu ka? Tihti panen tähele, et inimesed kombineeri ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.01.2014 18:29:02 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Äkki põhjendad oma väiteid ?
Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad
Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...
Omastarust e ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.01.2014 16:25:15 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
mis arvate, kumb sobib paremini?...
http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies
Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, ag ... |
teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
darzik
vastuseid: 393
vaadatud: 190376
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.01.2014 14:13:57 pealkiri: Re: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam ...
Täpselt neid pulki pole veel kohanud. Enam-vähem kõigis ehituspoodides on mitmesuguseid alumiiniumist p ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.01.2014 11:15:07 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:
... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 23.01.2014 02:59:07 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
, mis nende plastikust jullade nimeks on?
"motherboard mounts" oli otsingufraas, mille peale Google need mõlemad pildid leidis, vaevalt neil mingit ametlikku nime on, eks vajadusel peab loominguli ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 23.01.2014 02:35:32 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on.
Neid "tavalisi" (http ... |
teema: Arvuti puhastamine: suruõhk/tolmuimeja vms |
darzik
vastuseid: 58
vaadatud: 41517
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.01.2014 14:16:28 pealkiri: Arvuti puhastamine: suruõhk/tolmuimeja vms |
| Puhumine toimib radiaatorite vahelt jmt urgastest tolmu eemaldamisel väga palju paremini kui imemine. Kallist spets tolmuimejat (sellist, mis elektroonikat staatilise elektriga ei tapa) sai mingi aeg ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
darzik
vastuseid: 11385
vaadatud: 2176659
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.01.2014 16:53:21 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, ... |
teema: Kommenteerimine: Cabel |
darzik
vastuseid: 126
vaadatud: 30259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2010 13:57:15 pealkiri: Kommenteerimine: Cabel |
| Ostsin hea hinnaga hea teleri, müüjaga olen samuti rahul, küsimused said kenasti vastatud. |
teema: Võrdleme oma USB-mälupulki |
darzik
vastuseid: 824
vaadatud: 343201
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.03.2010 09:42:00 pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki |
Sandisk Cruzer Blade 8GB
23,9 MB/s
http://www.upload.ee/thumb/428051/FlashToolkit_SanDisk_Cruzer_Blade.pnghttp://www.upload.ee/thumb/428052/FlashToolkit_pqi_____IntelligentStick.png |
teema: Kommenteerimine: Zwolf |
darzik
vastuseid: 216
vaadatud: 57936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2010 19:20:09 pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf |
| Müüs mulle sobiva pisikese Compaq'i. Kõik sujus kenasti ja kiiresti. |
teema: Kommenteerimine: ollari |
darzik
vastuseid: 89
vaadatud: 20181
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2010 09:37:06 pealkiri: Kommenteerimine: ollari |
Ostsin vahva Leathermani. Kandsin raha, samal õhtul sai SmartPosti ja ülejärgmisel päeval tuli pakk. Kaup vastab kirjeldusele, mina rahul  |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
darzik
vastuseid: 372
vaadatud: 262590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2009 01:01:37 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
| Ostsin sülearvuti võrgukaardi, kõik sujus kenasti. |
teema: Kommenteerimine: Realist |
darzik
vastuseid: 68
vaadatud: 26006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2009 14:58:55 pealkiri: Kommenteerimine: Realist |
| Müüs mulle mõistliku hinnaga Kõu koduseadme ja tõi sobival ajal ise kohale ka. Väga meeldiv tehing. |
teema: Kommenteerimine: Popp |
darzik
vastuseid: 66
vaadatud: 28001
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2009 23:05:56 pealkiri: Kommenteerimine: Popp |
Viis mõned vanad prosed minema, ehk leiavad need siis auväärse koha kollektsioonis
Oli lubatud ajal kohal, minu vähese seletamise pärast pidi veel peatusevahe jagu jala vantsima, aga ehk se ... |
teema: Kommenteerimine: ccayser |
darzik
vastuseid: 142
vaadatud: 30931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.07.2009 23:01:52 pealkiri: Kommenteerimine: ccayser |
Vabastas mind kastitäiest jalgu jäänud kolast.
Suhtlemise poolest ka kiire ja asjalik, nii et ... positiivne kirja  |
teema: HDD ülekirjutamine/hävitamine/krüptimine |
darzik
vastuseid: 93
vaadatud: 28146
|
foorum: Turvalisus postitatud: 03.05.2009 20:11:32 pealkiri: HDD ülekirjutamine/hävitamine/krüptimine |
"wipe free space" või "secure delete" võiks otsimisel abiks olla
BCWipe näiteks tuli meelde, aga selleotstarbelist tarkvara on muidugi rohkem. |
teema: USB laiendus :: 9250 |
darzik
vastuseid: 6
vaadatud: 3087
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.04.2008 14:40:13 pealkiri: USB laiendus |
| USB hub jah. Ja kui see väline ketas juhtub toite USB-st võtma või tahad millegi muu laadimiseks USB-d kasutada, siis on vaja välise toitega hub'i, sest voolu see üks läpaka USB pesa sellest jag ... |
teema: K: Kaks SIM-i sama numbriga? |
darzik
vastuseid: 3
vaadatud: 3759
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2008 16:12:07 pealkiri: K: Kaks SIM-i sama numbriga? |
Miski autotelefoni/taskutelefoni variant EMT-l oli küll...
TwinSIM on asja nimi, aga sela käib mingi suunamise keemia, mitte nii, et võtad kumba juhtub. ==>>> http://www.emt.ee/wwwmain? ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
darzik
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2008 01:42:34 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| Ostsin telefoni, olen rahul. Tänud kiire ja meeldiva tehingu eest! |
teema: WIFI kahe maja vahel |
darzik
vastuseid: 15
vaadatud: 4693
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.02.2008 01:06:31 pealkiri: WIFI kahe maja vahel |
Viitsisin kodulehelt juhendit piiluda, piilu ka Seal täpselt seesama kirjas, et arvutil IP käsitsi paika ja siis adminnima |
teema: WIFI kahe maja vahel |
darzik
vastuseid: 15
vaadatud: 4693
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.02.2008 01:01:28 pealkiri: WIFI kahe maja vahel |
| Kui see ainult AP on, siis harilikult pead esialgu oma arvuti IP käsitsi samasse ruumi panema kui seadmel ... 192.168.2.20 näiteks .. ja sealt siis edasi. Loe veelkord manuaali, ehk leiad, mida prae ... |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
darzik
vastuseid: 841
vaadatud: 163802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2008 12:00:08 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
| Ostsin bluetoothi/modemi combo IBM x31 läpakale. Müüja suhtlemine kiire ja abivalmis ning kaup korralik. |
teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
darzik
vastuseid: 1378
vaadatud: 390090
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 22.01.2008 09:56:02 pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
| Mina ostsin Hauppauge PVR-150 TV-kaardi koos Media Center Remote puldiga, olen rahul rohkem kui ATI Remote Wonderiga |
teema: Kommenteerimine: Kingshark |
darzik
vastuseid: 79
vaadatud: 20523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2008 20:48:15 pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark |
| Ostsin LinkSys'i WiFi-ruuteri, organiseeris transa Tallinna ja asi ise töötab kenasti. Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
darzik
vastuseid: 264
vaadatud: 83710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2007 10:05:27 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
| Viis keset ööd ära mu jaoks üleliigseks muutunud kastitäie arvutikola. Aitäh! |
teema: Kommenteerimine: rewer |
darzik
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2007 10:00:46 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Oli lubatud ajal õiges kohas asjadel järgi  |
teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
darzik
vastuseid: 4
vaadatud: 2579
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.12.2007 14:24:03 pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi? |
Otsi mingeid webcam security teemalisi softe, neid on mitu tk 4 kaamera toega, nimetada peast ei oska hetkel ainult....
EDIT: viimati kasutasin softi nimega Dorgem, paistab et saad panna korraga mi ... |
teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused |
darzik
vastuseid: 427
vaadatud: 100670
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.12.2007 12:28:00 pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused |
| Ostsin sellise siit HV-st kasutatult. Olen rahul. Softi vahetasin küll ära. Kui varem oled "tavalisi" telefone kasutanud, siis pead muidugi arvestama, et aku peab sellel ca 2 päeva, aga kui tööl ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
darzik
vastuseid: 2455
vaadatud: 575080
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.12.2007 03:41:11 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/211541927.png
STV Kodu + Trio, ehk inimkeeli 4 Mb/s alla ja 256 kb/s üles. Tallinn, Koidu tn |
teema: Sinu neti kiirus? |
darzik
vastuseid: 2455
vaadatud: 575080
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.12.2007 13:16:46 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/211295312.png
ISP-de võrdlusse see küll midagi eriti ei anna, MicroLinki maja, Elioni võrk. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
darzik
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137246
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.12.2007 23:24:53 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
küsimus fondi suuruse kohta.
probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
....
Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas o ... |
teema: ressiiveri kõlariväljundi tegemine preampiks |
darzik
vastuseid: 6
vaadatud: 3058
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.12.2007 16:53:53 pealkiri: ressiiveri kõlariväljundi tegemine preampiks |
Autoaudio poed pakuvad. http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=634 näiteks. TopAudios on ka kindlasti miskit.
Oomipoes ka olemas: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CAR-AX ... |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
darzik
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2007 11:05:05 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
Ostis wireless klaveri-hiire. Oli kokkulepitud ajal õiges kohas. Suhtles telefonitsi vabalt ja operatiivselt.  |
teema: Kommenteerimine: chumba |
darzik
vastuseid: 111
vaadatud: 30779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2007 13:35:54 pealkiri: Kommenteerimine: chumba |
| Ostsin LCD monitori. Müüja tõi kauba mulle töö juurde kätte, kenasti kasti pakitult nagu uue. Kaup tundub korralik, töötab kenasti. |
teema: internet poolik?? |
darzik
vastuseid: 10
vaadatud: 4298
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.11.2007 13:03:58 pealkiri: internet poolik?? |
| Aga nime lahendab ära? start -> run -> cmd -> ping www.delfi.ee mida ütleb? |
teema: Kommenteerimine: igorjoha |
darzik
vastuseid: 77
vaadatud: 24612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2007 21:20:27 pealkiri: Kommenteerimine: igorjoha |
Ostsin 60GB läpaka HDD. Läpakas pole proovinud, aga USB ülemineku otsas läbis testid edukalt.
Oli meeldiv, aitäh! |
teema: Ühelt kettalt teisele kettale ruumi andmine |
darzik
vastuseid: 6
vaadatud: 2640
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.10.2007 17:43:13 pealkiri: Re: Ühelt kettalt teisele kettale ruumi andmine |
Sedasi vist mitte saama.
Saama ikka
Partition magic on ....
Selle programmi kasutamisest soovitaks küll hoiduda, muidu on järgmine küsimus: "Kuidas ma oma tähtsad failid nüüd rikutud k ... |
teema: Digipeeglist otse kõvakettale? |
darzik
vastuseid: 15
vaadatud: 3081
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.10.2007 14:11:25 pealkiri: Digipeeglist otse kõvakettale? |
aga kui minul on USB mälupulk ja sõbral on USB mälupulk ja panen kahe USB mälupulga vahele
Ja softi installid kuhu? Kaablisse? Õigemini, mis seda jooksutama hakkab?
Minu poolt varem viidat ... |
| |