Avaleht
otsing leidis 382 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.03.2014 16:02:01   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Kas keegi midagi sellist kasutab on kunagi kasutanud...

Kasutanud pole, aga muidu kohalikus kaubandusvõrgus on selline saada: http://www.oomipood.ee/product/tuta-s30/gsm-kommutaator-schuko-tempera ...
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
darzik

vastuseid: 2741
vaadatud: 852022

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.03.2014 15:49:51   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
MAX hind igatahes kerkis vahelduseks natuke thumbs_up.gif
  teema: Krüptokaevurite pildid
darzik

vastuseid: 168
vaadatud: 194726

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.02.2014 16:20:09   pealkiri: Krüptokaevurite pildid
Minu kasti puidust sugulane.

Eks jah, eesmärgid olid meil vist ka suht samad. Igatahes tänud teed näitamast, ma neid Bitfenixeid poleks oma peaga otsida osanud, ei teadnud, et nii uhked asjad ol ...
  teema: Krüptokaevurite pildid
darzik

vastuseid: 168
vaadatud: 194726

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.02.2014 14:12:41   pealkiri: Krüptokaevurite pildid
Minu kaevur esialgses variandis (korpuseks kerge kokkuvolditav plastkast Espakist):

http://fotopott.planet.ee/gal/kaevur/vol1_DSCF3525.JPG http://fotopott.planet.ee/gal/kaevur/vol1_DSCF3537.JPG

...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 10.02.2014 11:19:42   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
kas rdpga või sshga saab bamtile ligi, kui pole kordagi monitori külge pannud ja fresh bamti usb pulga peal?

et mis on default ip ja kas automaatselt saab asjale ligi üldse?

Ehh... Google... ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 08.02.2014 00:47:19   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Keegi ehk oskab aidata, ei saa aru miks cgminer ei tuvasta gpusid ära?
http://gyazo.com/2ffa84a2a3ca283d7c678cf93d22fd0e

Kui ma õigesti aru saanud olen, siis 3.12.1 pole sobiv versioon selleks, ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.02.2014 13:06:46   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Milles võib jama olla kui kolmest kaardist üks hakkab mingi aja pärast 4x lahjemat tööd tegema?
Softiks on BAMT ja kaardiks on: R9270-DC2OC-2GD5
Kui käivitada, siis mingi aja töötavad kõik ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 05.02.2014 18:14:28   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
On sellel bamtil mõni eelis ka vs. windowsi peal jooksev miner?

No mina näiteks ei ole siiani jõudnud nii kaugele, et oleks vabastanud kraamist mõne paljudest sahtlis olevatest kõvaketastest j ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 05.02.2014 17:22:58   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Kas kellelgi on sama jama, et ei saa BAMT 1.4-ga 280x-ist normaalset tulemust kätte ?
Vaja 1.3 selga ajada ? icon_rolleyes.gif

Ma "normaalse tulemuse" teemal ei oska sõna võtta, püüan võimalikult vaiks ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 30.01.2014 14:21:04   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
kas prose või kõvaketas on vahe kaevandamisel?

kui mul kodus mingi vana P4 1.5ghz cpu, kas seda saaksin kasutada?
samuti sealt mingivana kõvaketta võtta..

Kiiruse mõttes ei tohiks vahet ol ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 30.01.2014 13:48:20   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Kas kusagilt meite maalt risereid ka saab? Oleks vaja 1x to 16x powered ja 16x to 16x powered.

Kas see 16x to 16x riseri kasutamine annab mingit kasu ka? Tihti panen tähele, et inimesed kombineeri ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 29.01.2014 18:29:02   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu


Äkki põhjendad oma väiteid ? icon_smile.gif

Kust otsast asi odavam ja mis jamad siis täpsemalt kaasnevad icon_biggrin.gif

Niisama lahmida ei maksaks, kui ise kaheploki lahendust kasutanud pole...

Omastarust e ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 29.01.2014 16:25:15   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
mis arvate, kumb sobib paremini?...

http://www.overclock.net/t/1177714/faq-dual-power-supplies

Lühidalt - arvan, et parem on ühe PSU-ga hakkama saada, 2 võib küll ostuhinnas odavam tulla, ag ...
  teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
darzik

vastuseid: 393
vaadatud: 190378

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 29.01.2014 14:13:57   pealkiri: Re: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam ...

Täpselt neid pulki pole veel kohanud. Enam-vähem kõigis ehituspoodides on mitmesuguseid alumiiniumist p ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 29.01.2014 11:15:07   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:

...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.01.2014 02:59:07   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
, mis nende plastikust jullade nimeks on?

"motherboard mounts" oli otsingufraas, mille peale Google need mõlemad pildid leidis, vaevalt neil mingit ametlikku nime on, eks vajadusel peab loominguli ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.01.2014 02:35:32   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
, tavalisi pc omasid jah, see on hea, et Sinul on icon_biggrin.gif Aga kust neid osta saaks. Oomipoes on mingeid sarnaseid, aga jah, peab sealt läbi minema ja küsima kas täpselt need on.

Neid "tavalisi" (http ...
  teema: Arvuti puhastamine: suruõhk/tolmuimeja vms
darzik

vastuseid: 58
vaadatud: 41519

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.01.2014 14:16:28   pealkiri: Arvuti puhastamine: suruõhk/tolmuimeja vms
Puhumine toimib radiaatorite vahelt jmt urgastest tolmu eemaldamisel väga palju paremini kui imemine. Kallist spets tolmuimejat (sellist, mis elektroonikat staatilise elektriga ei tapa) sai mingi aeg ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
darzik

vastuseid: 11385
vaadatud: 2176704

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 09.01.2014 16:53:21   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, ...
  teema: Kommenteerimine: Cabel
darzik

vastuseid: 126
vaadatud: 30261

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2010 13:57:15   pealkiri: Kommenteerimine: Cabel
Ostsin hea hinnaga hea teleri, müüjaga olen samuti rahul, küsimused said kenasti vastatud.
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
darzik

vastuseid: 824
vaadatud: 343203

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.03.2010 09:42:00   pealkiri: Võrdleme oma USB-mälupulki
Sandisk Cruzer Blade 8GB
23,9 MB/s

http://www.upload.ee/thumb/428051/FlashToolkit_SanDisk_Cruzer_Blade.pnghttp://www.upload.ee/thumb/428052/FlashToolkit_pqi_____IntelligentStick.png
  teema: Kommenteerimine: Zwolf
darzik

vastuseid: 216
vaadatud: 57936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2010 19:20:09   pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf
Müüs mulle sobiva pisikese Compaq'i. Kõik sujus kenasti ja kiiresti.
  teema: Kommenteerimine: ollari
darzik

vastuseid: 89
vaadatud: 20181

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2010 09:37:06   pealkiri: Kommenteerimine: ollari
Ostsin vahva Leathermani. Kandsin raha, samal õhtul sai SmartPosti ja ülejärgmisel päeval tuli pakk. Kaup vastab kirjeldusele, mina rahul icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
darzik

vastuseid: 372
vaadatud: 262597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2009 01:01:37   pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious
Ostsin sülearvuti võrgukaardi, kõik sujus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: Realist
darzik

vastuseid: 68
vaadatud: 26006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2009 14:58:55   pealkiri: Kommenteerimine: Realist
Müüs mulle mõistliku hinnaga Kõu koduseadme ja tõi sobival ajal ise kohale ka. Väga meeldiv tehing.
  teema: Kommenteerimine: Popp
darzik

vastuseid: 66
vaadatud: 28001

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2009 23:05:56   pealkiri: Kommenteerimine: Popp
Viis mõned vanad prosed minema, ehk leiavad need siis auväärse koha kollektsioonis icon_smile.gif

Oli lubatud ajal kohal, minu vähese seletamise pärast pidi veel peatusevahe jagu jala vantsima, aga ehk se ...
  teema: Kommenteerimine: ccayser
darzik

vastuseid: 142
vaadatud: 30931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2009 23:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: ccayser
Vabastas mind kastitäiest jalgu jäänud kolast.

Suhtlemise poolest ka kiire ja asjalik, nii et ... positiivne kirja icon_smile.gif
  teema: HDD ülekirjutamine/hävitamine/krüptimine
darzik

vastuseid: 93
vaadatud: 28146

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.05.2009 20:11:32   pealkiri: HDD ülekirjutamine/hävitamine/krüptimine
"wipe free space" või "secure delete" võiks otsimisel abiks olla

BCWipe näiteks tuli meelde, aga selleotstarbelist tarkvara on muidugi rohkem.
  teema: USB laiendus :: 9250
darzik

vastuseid: 6
vaadatud: 3087

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.04.2008 14:40:13   pealkiri: USB laiendus
USB hub jah. Ja kui see väline ketas juhtub toite USB-st võtma või tahad millegi muu laadimiseks USB-d kasutada, siis on vaja välise toitega hub'i, sest voolu see üks läpaka USB pesa sellest jag ...
  teema: K: Kaks SIM-i sama numbriga?
darzik

vastuseid: 3
vaadatud: 3759

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2008 16:12:07   pealkiri: K: Kaks SIM-i sama numbriga?
Miski autotelefoni/taskutelefoni variant EMT-l oli küll...

TwinSIM on asja nimi, aga sela käib mingi suunamise keemia, mitte nii, et võtad kumba juhtub. ==>>> http://www.emt.ee/wwwmain? ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
darzik

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2008 01:42:34   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostsin telefoni, olen rahul. Tänud kiire ja meeldiva tehingu eest!
  teema: WIFI kahe maja vahel
darzik

vastuseid: 15
vaadatud: 4693

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.02.2008 01:06:31   pealkiri: WIFI kahe maja vahel
Viitsisin kodulehelt juhendit piiluda, piilu ka icon_wink.gif Seal täpselt seesama kirjas, et arvutil IP käsitsi paika ja siis adminnima
  teema: WIFI kahe maja vahel
darzik

vastuseid: 15
vaadatud: 4693

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.02.2008 01:01:28   pealkiri: WIFI kahe maja vahel
Kui see ainult AP on, siis harilikult pead esialgu oma arvuti IP käsitsi samasse ruumi panema kui seadmel ... 192.168.2.20 näiteks .. ja sealt siis edasi. Loe veelkord manuaali, ehk leiad, mida prae ...
  teema: Kommenteerimine: CMaster
darzik

vastuseid: 841
vaadatud: 163803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2008 12:00:08   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Ostsin bluetoothi/modemi combo IBM x31 läpakale. Müüja suhtlemine kiire ja abivalmis ning kaup korralik.
  teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
darzik

vastuseid: 1378
vaadatud: 390090

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 22.01.2008 09:56:02   pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine
Mina ostsin Hauppauge PVR-150 TV-kaardi koos Media Center Remote puldiga, olen rahul rohkem kui ATI Remote Wonderiga
  teema: Kommenteerimine: Kingshark
darzik

vastuseid: 79
vaadatud: 20523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2008 20:48:15   pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark
Ostsin LinkSys'i WiFi-ruuteri, organiseeris transa Tallinna ja asi ise töötab kenasti. Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
darzik

vastuseid: 264
vaadatud: 83718

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2007 10:05:27   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
Viis keset ööd ära mu jaoks üleliigseks muutunud kastitäie arvutikola. Aitäh!
  teema: Kommenteerimine: rewer
darzik

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2007 10:00:46   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Oli lubatud ajal õiges kohas asjadel järgi thumbs_up.gif
  teema: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
darzik

vastuseid: 4
vaadatud: 2579

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2007 14:24:03   pealkiri: Q:Kaks webcami samaaegselt salvestama,mismoodi?
Otsi mingeid webcam security teemalisi softe, neid on mitu tk 4 kaamera toega, nimetada peast ei oska hetkel ainult....

EDIT: viimati kasutasin softi nimega Dorgem, paistab et saad panna korraga mi ...
  teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
darzik

vastuseid: 427
vaadatud: 100670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.12.2007 12:28:00   pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
Ostsin sellise siit HV-st kasutatult. Olen rahul. Softi vahetasin küll ära. Kui varem oled "tavalisi" telefone kasutanud, siis pead muidugi arvestama, et aku peab sellel ca 2 päeva, aga kui tööl ...
  teema: Sinu neti kiirus?
darzik

vastuseid: 2455
vaadatud: 575087

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.12.2007 03:41:11   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/211541927.png

STV Kodu + Trio, ehk inimkeeli 4 Mb/s alla ja 256 kb/s üles. Tallinn, Koidu tn
  teema: Sinu neti kiirus?
darzik

vastuseid: 2455
vaadatud: 575087

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.12.2007 13:16:46   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/211295312.png

ISP-de võrdlusse see küll midagi eriti ei anna, MicroLinki maja, Elioni võrk.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
darzik

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137278

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.12.2007 23:24:53   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
küsimus fondi suuruse kohta.

probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
....

Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas o ...
  teema: ressiiveri kõlariväljundi tegemine preampiks
darzik

vastuseid: 6
vaadatud: 3058

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.12.2007 16:53:53   pealkiri: ressiiveri kõlariväljundi tegemine preampiks
Autoaudio poed pakuvad. http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=634 näiteks. TopAudios on ka kindlasti miskit.

Oomipoes ka olemas: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CAR-AX ...
  teema: Kommenteerimine: Mytant
darzik

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2007 11:05:05   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Ostis wireless klaveri-hiire. Oli kokkulepitud ajal õiges kohas. Suhtles telefonitsi vabalt ja operatiivselt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chumba
darzik

vastuseid: 111
vaadatud: 30779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2007 13:35:54   pealkiri: Kommenteerimine: chumba
Ostsin LCD monitori. Müüja tõi kauba mulle töö juurde kätte, kenasti kasti pakitult nagu uue. Kaup tundub korralik, töötab kenasti.
  teema: internet poolik??
darzik

vastuseid: 10
vaadatud: 4298

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2007 13:03:58   pealkiri: internet poolik??
Aga nime lahendab ära? start -> run -> cmd -> ping www.delfi.ee mida ütleb?
  teema: Kommenteerimine: igorjoha
darzik

vastuseid: 77
vaadatud: 24612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2007 21:20:27   pealkiri: Kommenteerimine: igorjoha
Ostsin 60GB läpaka HDD. Läpakas pole proovinud, aga USB ülemineku otsas läbis testid edukalt.

Oli meeldiv, aitäh!
  teema: Ühelt kettalt teisele kettale ruumi andmine
darzik

vastuseid: 6
vaadatud: 2640

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.10.2007 17:43:13   pealkiri: Re: Ühelt kettalt teisele kettale ruumi andmine
Sedasi vist mitte saama.

Saama ikka icon_wink.gif

Partition magic on ....
Selle programmi kasutamisest soovitaks küll hoiduda, muidu on järgmine küsimus: "Kuidas ma oma tähtsad failid nüüd rikutud k ...
  teema: Digipeeglist otse kõvakettale?
darzik

vastuseid: 15
vaadatud: 3082

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.10.2007 14:11:25   pealkiri: Digipeeglist otse kõvakettale?
aga kui minul on USB mälupulk ja sõbral on USB mälupulk ja panen kahe USB mälupulga vahele

Ja softi installid kuhu? Kaablisse? Õigemini, mis seda jooksutama hakkab?

Minu poolt varem viidat ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.