Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: darzik
avatar Kasutajast darzik

HV veteran
liitunud:  12.01.2002
viimane külastus:  08.10.2022 14:48:59
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2014
[0.04% kõigist / 0.23 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja darzik sõnumeid
amet:  VOIP rakenduste administraator
huvid:  205GTi, quattro, IT, fotograafia, lohe, videot ka natuke
arvuti:  Dell Latitude E7440
kontakt darzik
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: darzik
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 70 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ darzik ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970



sõnumpostitatud: 07.01.2021 16:50:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, prose ja mälud. Kommunikatsioon ja tehing soliidne. Tänud!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aageres
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.12.2013 19:25:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostis toite thumbs_up.gif
_________________
vabandan minu eesti keele eest.
oleks tänulik positiivse kommentaari eest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2013 22:31:45    postituse pealkiri: Tehing vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Müüsin videokaardi, kandis kõik summa ette ja saatsin postiga järele, 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002


Online

sõnumpostitatud: 30.03.2011 20:16:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Igati asjalik ostja. Vaid minu poolt oli väike sahmimine.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Voro
Kreisi kasutaja
Voro

liitunud: 16.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.05.2010 02:10:16    postituse pealkiri: GPS vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing. Väga meeldiv. 5+ Soovitan kindlasti!
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004



sõnumpostitatud: 19.03.2010 00:12:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cabel
HV kasutaja
Cabel

liitunud: 13.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2010 16:44:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostis teleri. Kannatlik ja mõistlik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2009 21:47:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

müüsin sülearvuti võrgukaardi
diil OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 26.07.2009 22:41:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Aitäh prosede eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2009 16:10:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Väga meeldiv kogemus. Tõi mulle kastitäie igasugust arvutikraami pmst koju ukseette thumbs_up.gif
soovitan
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2008 12:04:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kõik sujus kiirelt ja korralikult thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.12.2007 02:50:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Andis mahla eest ära kastitäie kraami. Tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2007 11:56:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Loovutas mõned vanad plaadid ja prosed, tänan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2007 14:53:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

korralik kaup hea hinnaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2007 19:57:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostis monitori.Oli täpse rahaga kokkulepitud ajal vastas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
igorjoha
Kreisi kasutaja
igorjoha

liitunud: 04.11.2006



sõnumpostitatud: 31.10.2007 10:57:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
автор этих строк своих мозгов не имеет, а потому имеет ваши
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard
HV vaatleja
hard

liitunud: 01.03.2003



sõnumpostitatud: 16.10.2007 22:54:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

ostsin läpakale mälud...
kõik töötab ilusti:)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003



sõnumpostitatud: 10.10.2007 17:19:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Sai müüdud USB Wifi pulk. Kaubategu sujus ludinal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006



sõnumpostitatud: 02.10.2007 07:46:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kiire ja asjalik ostja. Tuli ukseette kohale toodet uurima ja paar minutit hiljem oli kaup tehtud. Positiivne. : )
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2007 00:31:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

ostis telefoni korpuse
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2007 10:31:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

kui ma ei eksi, siis vahetasin üge pc100 SO-DIMM mälu ati remote wonderi vastu. mina rahul
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2007 21:11:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostsin TV kaarti.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.07.2007 07:26:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostis teleka, tuli ise järgi kokkulepitud ajaks. Raha sain ka natuke rohkem, kui kokkulepe oli thumbs_up.gif Soovitan julgelt beer_yum.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inka
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2007 01:30:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Sai üks vidin kenasti müüdud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2007 14:31:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Müüsin fotokaamera. Ostis läbi teise tüübi ja äri oli läinud hästi nagu ma kuulsin icon_biggrin.gif
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 30.05.2007 22:33:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ärid aetud,kõik hea! thumbs_up.gif
Soovitan!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2007 22:35:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

sai siis üks kena suur "kast" ostetud - vuras kenasti koduukse ette ka ...
diil igati thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2007 15:31:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

ostsin filtri, kandsin raha ette.
kaup käes nagu lubatud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SavuZiil
HV kasutaja
SavuZiil

liitunud: 20.07.2004



sõnumpostitatud: 16.04.2007 15:27:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus, igati asjalik thumbs_up.gif
_________________
kreisi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redstar
Kreisi kasutaja
redstar

liitunud: 26.01.2007



sõnumpostitatud: 09.03.2007 14:36:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

hea oli äri ajada! positiivne!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



sõnumpostitatud: 05.03.2007 17:53:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Äri kiire.Kaup korralik.Selle mehega tasub äri teha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2007 11:56:43    postituse pealkiri: Protsessor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostsin protsessori, tehing käest-kätte, kaubal avastasin väikese defekti, aga töötab korralikult.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rnk
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2007 17:07:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Usaldusväärne thumbs_up.gif soovitan.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2007 23:53:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

t6i mulle kaks kirjutajat ja WR¤ ja koju icon_biggrin.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2007 20:10:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Tehing sujus tõrgeteta. Juhtis ausalt tähelepanu võimalikele probleemidele toote juures mida müüs.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006



sõnumpostitatud: 10.02.2007 16:06:21    postituse pealkiri: Kõik korralik vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ostsin SE Audio adapteri ja töötab kenasti. Probleeme polnud. Soovitan!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2007 00:09:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kannatlik ja aus ostja. Mida lubab seda ka teeb. Igati postiivne ärikogemus.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2006 21:53:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Ehitas mulle audiosignaali lüliti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2006 21:19:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Tibens-tobens ärimees thumbs_up.gif Vabastas mu hunnikust vanast kolast ja andis õlleraha ka beer_yum.gif icon_lol.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2006 15:57:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

jagasin oma väsinud t23 viimaseid juppe, jahutus koos vendiga seekord.
asjalik eesti mees.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2006 15:27:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

sai äri tehtud, positiivne kogemus icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2006 20:43:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Töötab! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2006 12:25:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kõik OK
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vaatleja
Kreisi kasutaja
Vaatleja

liitunud: 16.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2006 19:12:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Väga viisakas,vastutulelik ja aus.
Selliste inimestega on alati rõõm bisnessit teha.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2006 22:32:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kiire ja konkreetne ostja,
oli meeldiv äri ajada icon_exclaim.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003



sõnumpostitatud: 03.02.2006 00:22:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Saime igati kenasti kaubale thumbs_up.gif
Laurikre..
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.05.2005 21:14:25    postituse pealkiri: Selle mehega võib äri teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Selle mehega võib äri teha küll. Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atsik
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2005 11:30:34    postituse pealkiri: ok vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

jäi tunnikese või rohkem hiljaks,kuid kuna mul kiire eriti polnud,siis ei nurise.
Kaup oli korralik.
ostsin usb->irda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@rasaaja
HV vaatleja
@rasaaja

liitunud: 22.03.2005



sõnumpostitatud: 25.03.2005 03:44:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Soetasin mälu ning äri sai korralikult aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk777
HV veteran

liitunud: 14.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2005 16:19:11    postituse pealkiri: ... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ darzik ]: Positiivne

Kokku lepitud ja kaup tehtud! thumbs_up.gif
icon_wink.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

darzik arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 46 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.