| autor |
sõnum |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 28.03.2008 23:51:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Igati kiire ja korralik ostja/müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 24.03.2008 21:01:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik 5+
alati hea äri ajada  _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
postitatud: 13.03.2008 17:29:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ilma pikema jututa lisan positiivse, meeldiv ajada asju selliste inimestega |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rentz
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2008
|
postitatud: 08.03.2008 13:21:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv temaga äri ajada. Saatsin videokaarti ning sain raha vastu. Kiire ja asjalik...  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zx
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.12.2002
|
postitatud: 07.03.2008 18:47:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
saatis Tartu  |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
postitatud: 06.03.2008 12:59:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüs mulle kickass mälud  |
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alex001
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 04.03.2008 18:31:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Jälle üks meeldiv tehing temaga seljataga. Tehing kiire, kaup korralik.
Peaks veel ära mainima et kaup oli eriti turvaliselt pakitud  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
postitatud: 04.03.2008 00:11:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
järjekordne  |
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ypi
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002
|
postitatud: 03.03.2008 21:12:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostsin mälud. tehing kiire ja kaup korralik |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kosses
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2003
|
postitatud: 25.02.2008 19:40:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| äri kiire ja korralik, igati positiivne tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 18.02.2008 14:57:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kui ainult kõigiga käiks äriasjad nii probleemivabalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 15.02.2008 15:42:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai siis üks HP läpaka toiteplokk ostetud - igati  _________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007

|
postitatud: 09.02.2008 18:02:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tehing tehtud.
kiidan heaks.
 |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taic
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 31.01.2008 00:51:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin kontrolleri, äri hea  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
postitatud: 25.01.2008 15:52:31 postituse pealkiri: 1:1 |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Mälud talle, raha mulle Nagu päris
Teine kordki  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SEN5241
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2008
|
postitatud: 24.01.2008 13:45:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostsin IDE/Sata kontrolleri, kaup kiirelt kohal, töötab. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 15.01.2008 11:46:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Mis siin ikka kommenteerida. Kaup kiiresti käes ja korras. Minupoolt positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 10.12.2007 14:42:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
positiivseid pole kunagi ülearu:)
mõnusalt konkreetne ja kiire asjaajamine. 5+ _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tracer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
postitatud: 06.12.2007 14:43:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
postitatud: 03.12.2007 19:13:47 postituse pealkiri: Re: OK |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup tundub korralik olevat,Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
postitatud: 03.12.2007 18:45:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostis mälukaardi. minu väike viga ,et ei saatnud tähitud maksikirja |
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
postitatud: 28.11.2007 17:56:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaardi vahetus toimus ilma trikideta ja ladusalt. Äri toimis nii nagu lepitud sai  _________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis253
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 28.11.2007 13:13:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin veel ühe IDE/SATA kontrolleri
soovitan _________________ M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
postitatud: 25.11.2007 13:57:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Juba ei-tea-mitmes asjaajamine hr. Soodentiga, kõik sujus nagu alati  _________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 12.11.2007 16:58:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup korralikult pakendatud ja tähtaegades peab kinni . |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 02.11.2007 13:03:54 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| hentz kirjutas: |
| Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru! |
Solgin jah kui müüd 40kr maksvat asja 145kr ja nimetad seda "SOODUSMÜÜGIKS".
Masendav sellist ahnust ja valelikkust näha. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innar11
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2007
|
postitatud: 29.10.2007 22:59:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peter
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
postitatud: 28.10.2007 19:39:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tänud abi eest. _________________ BMW R35 vajab juppe |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis253
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005
|
postitatud: 25.10.2007 00:35:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin IDE/SATA kontrolleri
kiire  _________________ M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peter
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
postitatud: 23.10.2007 01:03:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
 _________________ BMW R35 vajab juppe |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
postitatud: 14.09.2007 16:55:06 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: soodent |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Pani paki kiirelt posti aga kauba sain eesti posti tõttu hiljem kätte.
 |
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capoguy
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
postitatud: 04.09.2007 18:04:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| sain talt vana hea pentum 3 |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
postitatud: 27.08.2007 23:55:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin HP laadija, kõik ok  _________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
postitatud: 22.08.2007 10:51:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kui saaks annaks 2 positiivset,enne millegi ,mahamüümist tunneb ka huvi ,kas müüdav osa arvutile sobib Seni meeldivaim tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 12.08.2007 15:56:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Järjekordne kiire tehing! |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.07.2007 17:36:57 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| igorjoha kirjutas: |
| soodent kirjutas: |
| igorjoha kirjutas: |
| ei täita oma lubadused broneeringu ja tellimise kohta. |
See on kättemaksu kommentaar pärast seda kui kodanik ülbitsemise eest minu teemas minu käest negatiivse sai. |
see et see on kättemaksu kommentaar on ainult sinu haige fantaasia.
oli sinult tellitud cf2ide üleminekud, mida sa pakkusid oma teemas, tellidas sain teada et neid tegelikult pole ja nad varsti tulevad. selle varstiga oli omajaga ajukeppimist, samal ajal pakkusid 3,5 hdd->2.5 hdd õlemineku, mis mul ka oli vaja, ja mille tellisin et postimaksu mitte 2 korda maksta leppisime kokku et saadad kõik 1 tükkis, kuid aga teise ese tulekul oli 1 juba ammu teisele kasutajatele müüdud. |
Päris kaval mingi 2-3 kuud vana müügiteema puhul hakata udutama.Samas mis sul vaesel mehel muud üle jääb.... |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.07.2007 17:02:18 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Ha-Ha ma pole sinuga mingit äri ajanud ega ühtegi asja saatnud sulle.
Lõpeta bluffimine. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 23.07.2007 14:59:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin prose ylemineku, t66tab, igati asjalik ja s6bralik myya, julgen soovitada  |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 23.07.2007 13:27:24 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| igorjoha kirjutas: |
| ei täita oma lubadused broneeringu ja tellimise kohta. |
See on kättemaksu kommentaar pärast seda kui kodanik ülbitsemise eest minu teemas minu käest negatiivse sai. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
postitatud: 21.07.2007 17:25:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kõik toimis väga hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 14.07.2007 16:01:51 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| hentz kirjutas: |
| Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru! |
Tegu on ahne valevorstiga kes kuulutab oma teemas hiina ebay kraami "soodushinnaga" 125kr kui tegelik hind on 40kr.Pole inimeste valelikkusel ja ahnusel piire. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 14.07.2007 15:56:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru! |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
criss
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2005
|
postitatud: 12.07.2007 18:05:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai paar soc A proset ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 07.07.2007 23:53:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüs mulle sdrami  |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
postitatud: 06.07.2007 00:18:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Väga meeldiv oli äri teha, ainult kiidusõnad  |
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Log
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.08.2006
|
postitatud: 05.07.2007 19:31:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ära läks täiesti korrektselt  |
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SeedX
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006
|
postitatud: 27.06.2007 22:05:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostis minult hulga tr2ni 2ra. Andis natuke abi ja kandis raha ka yle kohe. |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chiff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 02.06.2007 19:00:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
mis muud kui viispluss  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
postitatud: 31.05.2007 16:54:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
hea mees jäi 10 senti võlgu järgmine kord nõuan sisse 8)  _________________ !! |
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
postitatud: 25.05.2007 22:05:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostis emaplaadi, loodan et jäi rahule. |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|