Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.03.2008 23:51:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Igati kiire ja korralik ostja/müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2008 21:01:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kõik 5+
alati hea äri ajada icon_exclaim.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2008 17:29:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ilma pikema jututa lisan positiivse, meeldiv ajada asju selliste inimestega
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rentz
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008



sõnumpostitatud: 08.03.2008 13:21:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Oli meeldiv temaga äri ajada. Saatsin videokaarti ning sain raha vastu. Kiire ja asjalik... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zx
Kreisi kasutaja
zx

liitunud: 14.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2008 18:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

saatis Tartu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2008 12:59:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs mulle kickass mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alex001
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



sõnumpostitatud: 04.03.2008 18:31:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Jälle üks meeldiv tehing temaga seljataga. Tehing kiire, kaup korralik.
Peaks veel ära mainima et kaup oli eriti turvaliselt pakitud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2008 00:11:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

järjekordne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ypi
HV kasutaja
Ypi

liitunud: 07.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2008 21:12:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin mälud. tehing kiire ja kaup korralik
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kosses
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.02.2008 19:40:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

äri kiire ja korralik, igati positiivne tehing!
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2008 14:57:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kui ainult kõigiga käiks äriasjad nii probleemivabalt. icon_smile.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2008 15:42:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sai siis üks HP läpaka toiteplokk ostetud - igati thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 09.02.2008 18:02:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

tehing tehtud.
kiidan heaks.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003



sõnumpostitatud: 31.01.2008 00:51:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin kontrolleri, äri hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2008 15:52:31    postituse pealkiri: 1:1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Mälud talle, raha mulle Nagu päris

thumbs_up.gif Teine kordki
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SEN5241
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2008



sõnumpostitatud: 24.01.2008 13:45:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin IDE/Sata kontrolleri, kaup kiirelt kohal, töötab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TXX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2008 11:46:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Mis siin ikka kommenteerida. Kaup kiiresti käes ja korras. Minupoolt positiivne.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002



sõnumpostitatud: 10.12.2007 14:42:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

positiivseid pole kunagi ülearu:)
mõnusalt konkreetne ja kiire asjaajamine. 5+
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tracer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



sõnumpostitatud: 06.12.2007 14:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004



sõnumpostitatud: 03.12.2007 19:13:47    postituse pealkiri: Re: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup tundub korralik olevat,Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2007 18:45:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis mälukaardi. minu väike viga ,et ei saatnud tähitud maksikirja
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2007 17:56:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaardi vahetus toimus ilma trikideta ja ladusalt. Äri toimis nii nagu lepitud sai thumbs_up.gif
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis253
HV kasutaja
madis253

liitunud: 03.03.2005



sõnumpostitatud: 28.11.2007 13:13:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin veel ühe IDE/SATA kontrolleri
soovitan
_________________
M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2007 13:57:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Juba ei-tea-mitmes asjaajamine hr. Soodentiga, kõik sujus nagu alati thumbs_up.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2007 16:58:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kaup korralikult pakendatud ja tähtaegades peab kinni thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 02.11.2007 13:03:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

hentz kirjutas:
Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru!


Solgin jah kui müüd 40kr maksvat asja 145kr ja nimetad seda "SOODUSMÜÜGIKS".

Masendav sellist ahnust ja valelikkust näha.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innar11
HV kasutaja
innar11

liitunud: 06.10.2007



sõnumpostitatud: 29.10.2007 22:59:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin video, kõik ok
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peter
HV kasutaja


liitunud: 11.11.2001



sõnumpostitatud: 28.10.2007 19:39:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tänud abi eest.
_________________
BMW R35 vajab juppe
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis253
HV kasutaja
madis253

liitunud: 03.03.2005



sõnumpostitatud: 25.10.2007 00:35:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin IDE/SATA kontrolleri
kiire thumbs_up.gif
_________________
M: kasutatud laua- ja sülearvuteid, küsi PS-i kaudu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peter
HV kasutaja


liitunud: 11.11.2001



sõnumpostitatud: 23.10.2007 01:03:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
BMW R35 vajab juppe
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2007 16:55:06    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: soodent vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Pani paki kiirelt posti aga kauba sain eesti posti tõttu hiljem kätte.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capoguy
HV kasutaja
capoguy

liitunud: 18.03.2002



sõnumpostitatud: 04.09.2007 18:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

sain talt vana hea pentum 3
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2007 23:55:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin HP laadija, kõik ok thumbs_up.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006



sõnumpostitatud: 22.08.2007 10:51:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kui saaks annaks 2 positiivset,enne millegi ,mahamüümist tunneb ka huvi ,kas müüdav osa arvutile sobib thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Seni meeldivaim tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2007 15:56:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Järjekordne kiire tehing!
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.07.2007 17:36:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

igorjoha kirjutas:
soodent kirjutas:
igorjoha kirjutas:
ei täita oma lubadused broneeringu ja tellimise kohta.


See on kättemaksu kommentaar pärast seda kui kodanik ülbitsemise eest minu teemas minu käest negatiivse sai.



see et see on kättemaksu kommentaar on ainult sinu haige fantaasia.

oli sinult tellitud cf2ide üleminekud, mida sa pakkusid oma teemas, tellidas sain teada et neid tegelikult pole ja nad varsti tulevad. selle varstiga oli omajaga ajukeppimist, samal ajal pakkusid 3,5 hdd->2.5 hdd õlemineku, mis mul ka oli vaja, ja mille tellisin et postimaksu mitte 2 korda maksta leppisime kokku et saadad kõik 1 tükkis, kuid aga teise ese tulekul oli 1 juba ammu teisele kasutajatele müüdud.


Päris kaval mingi 2-3 kuud vana müügiteema puhul hakata udutama.Samas mis sul vaesel mehel muud üle jääb....
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.07.2007 17:02:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Ha-Ha ma pole sinuga mingit äri ajanud ega ühtegi asja saatnud sulle.
Lõpeta bluffimine.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.07.2007 14:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostsin prose ylemineku, t66tab, igati asjalik ja s6bralik myya, julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 23.07.2007 13:27:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

igorjoha kirjutas:
ei täita oma lubadused broneeringu ja tellimise kohta.


See on kättemaksu kommentaar pärast seda kui kodanik ülbitsemise eest minu teemas minu käest negatiivse sai.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2007 17:25:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kõik toimis väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 14.07.2007 16:01:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

hentz kirjutas:
Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru!


Tegu on ahne valevorstiga kes kuulutab oma teemas hiina ebay kraami "soodushinnaga" 125kr kui tegelik hind on 40kr.Pole inimeste valelikkusel ja ahnusel piire.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2007 15:56:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

Solgib minu müügiteemat, häbi peaks olema, ise HV guru!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
criss
HV kasutaja
criss

liitunud: 13.05.2005



sõnumpostitatud: 12.07.2007 18:05:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai paar soc A proset ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2007 23:53:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Müüs mulle sdrami thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2007 00:18:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Väga meeldiv oli äri teha, ainult kiidusõnad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006



sõnumpostitatud: 05.07.2007 19:31:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ära läks täiesti korrektselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2007 22:05:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis minult hulga tr2ni 2ra. Andis natuke abi ja kandis raha ka yle kohe.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 02.06.2007 19:00:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

mis muud kui viispluss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2007 16:54:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

hea mees jäi 10 senti võlgu icon_mad.gif järgmine kord nõuan sisse 8) beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005



sõnumpostitatud: 25.05.2007 22:05:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, loodan et jäi rahule.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  järgmine
9/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.