Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Reimold
avatar Kasutajast Reimold

HV kasutaja
liitunud:  21.09.2004
viimane külastus:  29.05.2026 13:40:52
HV-OT teenus:  13.03.2023 05:44:40
HV-OT+ teenus:  14.09.2022 04:44:40
postitusi:  787
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Reimold sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Reimold
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Reimold
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 57 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Reimold ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2024 09:06:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Kaup kenasti koos thumbs_up.gif Minu lugupidamine
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiltzzz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2021 20:47:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostsin piletid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.04.2020 23:23:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis toiteploki thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2020 12:23:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostsin graafikakaardi. Kiire tehing. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.02.2020 15:45:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis protsessori ja emaplaadi komplekti, väga kiire ja mugav beer_yum.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2019 12:46:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis mälud, soovitan!
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmaalt
HV kasutaja
meesmaalt

liitunud: 26.06.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2019 00:24:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Müüs mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003



sõnumpostitatud: 19.10.2015 17:56:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis mälud, kiire tehing thumbs_up.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.10.2015 22:51:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Hea kiire tehing. Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pyromaniac
Kreisi kasutaja
Pyromaniac

liitunud: 20.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2013 15:50:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, kõik sujus probleemideta. Soovitan! icon_wink.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2013 20:22:36    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

korralik ostja icon_wink.gif
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2012 16:19:55    postituse pealkiri: eurotrucksim2 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

positiivne diil minutiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2012 15:41:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai DVB-S2 kaart ligi võetud.
Igati thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxxy
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2012 22:15:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai paar hääd vidinat ja tõi ise ära ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
x-ray
HV vaatleja
x-ray

liitunud: 05.12.2009



sõnumpostitatud: 14.04.2011 15:15:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Väga korralik ostja, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramli
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004



sõnumpostitatud: 06.04.2011 11:18:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

helikaart käes, sees, töös thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.12.2010 20:47:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

ostsin vista ultimate retail tarkvara, saatis kauba ette ja kandsin raha j2rgi, igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2010 14:38:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

kiire ja aus müüa =) sain tv kaardid päris kiirelt beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2010 13:59:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Tuli, nägi, ostis. Väga positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2010 19:37:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif thumbs_up.gif Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krqll
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2009 14:29:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis ettemaksuga, kiire tehing.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004



sõnumpostitatud: 01.10.2009 16:07:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Laenasin toidet, sain probleemideta tagasi.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 24.04.2009 00:55:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis op. süsteemi. Väga meeldiv tehing.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2008 09:09:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostis head klapid ära, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2008 22:38:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai äri aetud, igati korralik tegelane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.10.2007 00:20:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ma kardan, et meil oli mingi diil ja edukas diil icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2007 14:18:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

andis ära tasuta emaplaadi (koos prose ja mäludega) ning radikaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 10.09.2007 22:37:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Vabandan väikese viiviituse eest!
Kaup korras ja kõik oli väga personaalne ja mugav!
Teinekordki äri temaga! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2007 19:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostsin jahuti, kõik möödus ilusti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koolja
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2003



sõnumpostitatud: 30.08.2007 15:52:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Kaup liikus cargoga, raha ülekandega. Asi oli ilusasti pakitud ja igati korralik. Kõik sujus suurepäraselt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004



sõnumpostitatud: 23.08.2007 01:35:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai mõned arvuti komponendid, mida kaua otsinud olen, temalt ostetud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raivs
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005



sõnumpostitatud: 17.08.2007 08:57:39    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: reven21b vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

positiivne minu poolt icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.02.2007 22:46:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Kaup posti teel edukalt tehtud thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004



sõnumpostitatud: 16.10.2006 02:29:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

müüsin onule telekakaardi, usaldas mind piisavalt, et enne tevalo kinnipanekut raha üle kanda icon_wink.gif

igati positiivne
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stamp
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2006



sõnumpostitatud: 05.10.2006 22:17:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Prose ost sujus kiiresti ja positiivselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2006 17:50:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi , kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2006 13:29:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

müüsin prose ja adapteri, kandis raha ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.07.2006 16:53:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

müüsin tt sonic toweri thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2006 01:59:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Ostsin talt mälud thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.12.2005 16:30:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

sai müüja rollis oldud, võib usaldada, panin paki teele, helistasin et pakk teel, kandis raha ära ja kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005



sõnumpostitatud: 08.11.2005 22:34:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai mälu müüdud ja muud stuffi vist ka kõik läks ladusalt! Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004



sõnumpostitatud: 14.10.2005 15:12:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Sai mälusid vahetatud ja kõik sujus ladusalt... beer_yum.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2005 12:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Hea kiire äri, pärast sai veel kõlarite puldijärel ka käidud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2005 23:34:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Osales ka minu korraldatud PowerBallide ühisostul icon_smile.gif
Täitis oma osa tehingust kiirelt ning korrektselt
Kiidusõnad minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.06.2005 13:19:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

thumbs_up.gif kasutaja, tehing oli kiire ja korralik, kõik töötab ilusti ja kenasti, viperused pigem minu poolt icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2005 10:58:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

ostsin mälu 256 DDR cl 3.0 ja tiba muud kola thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ziilike18
Piiratud kasutaja
ziilike18

liitunud: 17.01.2005



sõnumpostitatud: 15.05.2005 22:02:36    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: reven21b vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

niih sai 2x korpust ostetud ja toide kah vaga odava raha eest ! soovitan äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Bmw e38 728ia
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2005 19:57:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Hea ostja! loodan, et kaubaga ka rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001



sõnumpostitatud: 13.05.2005 13:48:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Lisaks ka omalt poolt ühe positiivse müügikogemuse, kõik toimus plaanipäraselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skinned
HV vaatleja
Skinned

liitunud: 25.12.2003



sõnumpostitatud: 19.04.2005 09:37:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Reimold ]: Positiivne

Kiirelt käis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Reimold arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 64 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.