Avaleht
otsing leidis 147 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Chime
Reimold

vastuseid: 140
vaadatud: 37609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2024 17:59:07   pealkiri: Kommenteerimine: Chime
Kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
Reimold

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2021 14:42:14   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Ostsin videokaardi, kõik sujus.
  teema: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Reimold

vastuseid: 8840
vaadatud: 1399080

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.09.2020 13:06:16   pealkiri: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Algne 1994 laevakere välisvaatlus oli tagasihoidlikult öeldes puudulik, hea kui sellegi nüüd tehtud saab.
Süüdlast (konkreetset nimelist) ei leita nagunii juhul ,kui mingi militaarobjekt sell ...
  teema: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Reimold

vastuseid: 8840
vaadatud: 1399080

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.09.2020 15:24:42   pealkiri: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Vaatasin 5. osa sukeldumisi, muidu on pinnas laeva kõrval liivane aga vahetult enne auku /augu kohal on suur kuhi kivist täitematerjali mida 1996 aastal (filmi andmetel) valati. Ju oli ikka kohe nä ...
  teema: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
Reimold

vastuseid: 15330
vaadatud: 1629454

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.09.2020 10:58:46   pealkiri: Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema
Huvitav ,kui poes asukohamaaks Eesti panna siis pakub kiirenduseks 2,1 sekundit.

Quickest 0-60 mph and quarter mile acceleration of any production car ever
Acceleration from 0-60 mph: <2.0s
Q ...
  teema: Kommenteerimine: PontuLontu
Reimold

vastuseid: 18
vaadatud: 8957

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2020 16:32:16   pealkiri: Kommenteerimine: PontuLontu
Müüs upsi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
Reimold

vastuseid: 749
vaadatud: 304510

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2020 23:12:40   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Müüs PSU, kõik sujus.
  teema: Algatus "Igale koolilapsele arvuti!"
Reimold

vastuseid: 50
vaadatud: 13801

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.03.2020 19:38:55   pealkiri: Algatus "Igale koolilapsele arvuti!"
4X2 gb ddr2 PC2-6400 Apacer
2X512 mb ddr2 corsair
2X 1024 mb ddr2 corsair
1X 2048 mb dr2 corsair

pakkuda, tooma tartusse muidugi ei tule.
  teema: Kommenteerimine: alar26t
Reimold

vastuseid: 8
vaadatud: 7008

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2020 01:39:55   pealkiri: Kommenteerimine: alar26t
Müüsin GPU ,kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: StrikeEST
Reimold

vastuseid: 0
vaadatud: 97

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2020 11:29:21   pealkiri: Kommenteerimine: StrikeEST
Ostis CPU + MB, maksis kiirelt, positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Caspar08
Reimold

vastuseid: 89
vaadatud: 23407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2020 18:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: Caspar08
Toimus kiire tehing(CPU+MB), kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: parm
Reimold

vastuseid: 56
vaadatud: 22340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2019 08:41:53   pealkiri: Kommenteerimine: parm
Müüs mälud, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: meesmaalt
Reimold

vastuseid: 49
vaadatud: 15742

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2019 09:57:53   pealkiri: Kommenteerimine: meesmaalt
Mälutehing, tuli ise järgi ka. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GGertK
Reimold

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2019 23:08:40   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
Müüs mälud, kõik sujus.
  teema: INTERNETKOJU
Reimold

vastuseid: 530
vaadatud: 218291

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2019 11:16:20   pealkiri: INTERNETKOJU
https://tehnika.postimees.ee/6506553/voru-vald-distantseeris-end-louna-eesti-internetiprojektist?_ga=2.84021785.18933014.1548314721-29050482.1548314720
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Reimold

vastuseid: 11756
vaadatud: 934327

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.12.2018 00:46:35   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Huvitav teemaarendus.

https://www.facebook.com/timo.kalaus/videos/vb.100002611006688/1999017136861967/?type=2&theater

Kes ei viitsi linki lugeda.

Isa vankriga provokatsioonil osalejad: Ka ...
  teema: Kommenteerimine: circles
Reimold

vastuseid: 29
vaadatud: 14491

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2015 18:14:52   pealkiri: Kommenteerimine: circles
Müüs mälud, postitas kiirelt! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: wrx123
Reimold

vastuseid: 16
vaadatud: 9982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2015 14:45:45   pealkiri: Kommenteerimine: wrx123
Müüs emaplaadi, pakk saabus kiirelt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Reimold

vastuseid: 11756
vaadatud: 934327

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.09.2015 10:04:39   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
, teeme siia küsitluse. "Kas oled pagulaste sissevõtmise poolt?" JAH/EI.

Toetan küsitluse mõtet, võiks olla ka kolmas variant: Toetan, kui suudame neid vaos hoida. icon_smile.gif
  teema: Ingress
Reimold

vastuseid: 402
vaadatud: 119127

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2015 22:31:17   pealkiri: Ingress
Siniste poolt ka natuke rahvusvahelist toimetamist, möödunud nädalavahetusel. 3cp pidas vastu, enne kui Rootsi nurk maha võeti.
http://www.upload.ee/thumb/4563944/2015-03-07-224556_871x788_scrot ...
  teema: Kommenteerimine: teoreetik
Reimold

vastuseid: 6
vaadatud: 3635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2014 02:04:03   pealkiri: Kommenteerimine: teoreetik
Müüs mälud posti teel. Kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: xssy
Reimold

vastuseid: 26
vaadatud: 7644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2014 02:02:47   pealkiri: Kommenteerimine: xssy
Müüs ja postitas protsessori. Kõik sujus. thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2013 15:05:40   pealkiri: World of Tanks
Jah, mõne riigi trees on see sobivate tankide nimekiri ka niru võitu...
  teema: Ingress
Reimold

vastuseid: 402
vaadatud: 119127

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2013 12:52:57   pealkiri: Ingress
Mul gmail aadressile jookseb kõik info mis mänguga seotud ja portaali tagasilükkamised ka.
  teema: Ingress
Reimold

vastuseid: 402
vaadatud: 119127

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2013 11:49:49   pealkiri: Ingress
Mul ka paar tükki vastu võetud aga see äraütlemine ikka suht random, isegi kui nende reegleid põhjalikult järgida.
Plaan samasse kohta uuesti teha ja vaadata, kas teine kord läheb läbi.
  teema: Ingress
Reimold

vastuseid: 402
vaadatud: 119127

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2013 18:06:01   pealkiri: Ingress
Huvitav kas beta staadiumist väljumine tähendab AP resetti ?
  teema: Kommenteerimine: Click
Reimold

vastuseid: 89
vaadatud: 22326

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2013 14:14:40   pealkiri: Kommenteerimine: Click
Ei pruugi kinni pidada ärifoorumi etiketist ja heast tavast.
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
Reimold

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2013 14:12:43   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Müüs videokaardi. Saabus kiirelt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Reimold

vastuseid: 1903
vaadatud: 322888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2013 14:11:05   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs mälusid ja vahendas proset. icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pyromaniac
Reimold

vastuseid: 117
vaadatud: 29350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2013 14:06:14   pealkiri: Kommenteerimine: Pyromaniac
Müüs emaplaadi , saabus superkiiresti (posti teel)
  teema: Kommenteerimine: Degwees
Reimold

vastuseid: 110
vaadatud: 31760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2013 14:04:53   pealkiri: Kommenteerimine: Degwees
Aitas nõu ja jõuga thumbs_up.gif
  teema: Ingress
Reimold

vastuseid: 402
vaadatud: 119127

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2013 21:57:53   pealkiri: Ingress
Valgas ka keegi sinisena toimetab ? Oleks vaja see roheline lvl 8 master siit keset linna välja peksta.

Kas resonaatoreid laadida saab suvaline oma poole tüüp või ainult omanik ?
  teema: Euro Truck Simulator 2
Reimold

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.08.2013 22:29:24   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Pika treileri modiga ei tasu rongiga reisida. Mul lõppes sihtjaamas 100% damiga.
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2013 22:17:06   pealkiri: World of Tanks
Täna jälle ei anta X2 kl 22.00 või? Mis kuradi loterii neil seal on selle resetiga ?
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.04.2013 10:23:14   pealkiri: World of Tanks
Mul tänane X2 kadunud, kas see kellaaeg kuna vahetuvad on varasemaks läinud ? Eile kl 22.00 paiku sai tehtud.
  teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte
Reimold

vastuseid: 110
vaadatud: 38679

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.02.2013 18:14:54   pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte
Kumb osapool siis võitis küsitluse?
Kas "jah" ja "vaidlemise pärast jah" hääled lähevad kokku ?
  teema: Elion
Reimold

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295967

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.02.2013 22:34:59   pealkiri: Elion
Näiteks vihatud EE,—l(või kes iganes seda remondi poolt haldab) tuleb moblale sõnum,kui midagi peetis on, koos oletatava parandusajaga. Võiks Elion ka miskit sinna suunas... eriti mastaapsete r ...
  teema: Elion
Reimold

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295967

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.02.2013 20:43:57   pealkiri: Elion
Eh, Valgas mingi n**** ühendusega jälle. kopp.gif
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2013 16:01:45   pealkiri: World of Tanks
Kes rohkem puid maha sõidab v ?
  teema: Kommenteerimine: trip
Reimold

vastuseid: 405
vaadatud: 82866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2012 16:06:53   pealkiri: Kommenteerimine: trip
See oli küll kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2012 21:49:47   pealkiri: World of Tanks
serverile tehti restart just, ehk läheb paremaks.
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2012 10:11:40   pealkiri: World of Tanks
Kui launcher käima jätta, kas ta hakkab ise uuenduse saabudes tirima või toimub ainult käivitades selle otsimine ?
  teema: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
Reimold

vastuseid: 29
vaadatud: 26804

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.08.2012 12:45:44   pealkiri: Thomson/Speedtouch ruuteri taaskasutus ja seadistused.
Kas see speedtouch 716v5 wl suudab ka mingi seadistusega, elioni hüperkiire taga, digiboxi pilti võluda või peab kindlasti selle uue ,mis nad pakuvad, võtma ?
  teema: Kommenteerimine: salatoimik
Reimold

vastuseid: 38
vaadatud: 60134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2012 08:32:02   pealkiri: Kommenteerimine: salatoimik
Ostis posti teel sat tuuneri, rahad liikusid kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HaXoR
Reimold

vastuseid: 51
vaadatud: 13096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2012 14:01:58   pealkiri: Kommenteerimine: HaXoR
Oli väike tehing. Lõppes edukalt. thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
Reimold

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.05.2011 16:15:49   pealkiri: World of Tanks
Et kui on mõni muu 8 tieri tank, saab vähem kui löwega ?
  teema: Kommenteerimine: x-ray
Reimold

vastuseid: 11
vaadatud: 3634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2011 20:09:07   pealkiri: Kommenteerimine: x-ray
Müüs mälud, kõik sujus!
  teema: Kommenteerimine: sakurock
Reimold

vastuseid: 22
vaadatud: 11349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2011 21:39:30   pealkiri: Kommenteerimine: sakurock
Müüs wifi jubina, jäin igati rahule thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sumpz
Reimold

vastuseid: 35
vaadatud: 13912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2011 21:37:55   pealkiri: Kommenteerimine: sumpz
Tehing smartposti vahendusel sujus thumbs_up.gif
  teema: kas SSD vajab värsket wini installi?
Reimold

vastuseid: 2
vaadatud: 1223

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.04.2011 15:40:41   pealkiri: kas SSD vajab värsket wini installi?
http://www.fanhow.com/knowhow:Enable_AHCI_in_Windows_7_26944413
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.