Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: away112
avatar Kasutajast away112

Kreisi kasutaja
liitunud:  27.08.2003
viimane külastus:  04.05.2026 13:27:20
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1379
[0.02% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja away112 sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt away112
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: away112
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 88% 38 häält
Neutraalne: 12% 5 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ away112 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Jarppi
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2025 22:45:39    postituse pealkiri: lauaarvuti vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Viisakas müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2025 16:49:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Positiivne tehing, kaup vastas kirjeldusele ja kokkulepped pidasid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD64
HV vaatleja
AMD64

liitunud: 07.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.01.2025 12:43:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Igati positiivne tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006



sõnumpostitatud: 24.03.2013 23:20:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostsin kinkekaardi, kaup nagu lubatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2012 21:28:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004



sõnumpostitatud: 24.09.2012 08:59:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostis emaplaadi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estbiker
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2008



sõnumpostitatud: 09.05.2012 00:59:40    postituse pealkiri: Philips TV vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Vaatamata mõnedele puudustele kuulutuse infos jõudsime kohapeal kokkuleppele ja mina olen kaubaga rahul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2012 12:42:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

bisnes kiire ja korralik
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
612209
HV kasutaja
612209

liitunud: 18.04.2009



sõnumpostitatud: 30.04.2012 16:07:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006



sõnumpostitatud: 26.04.2011 17:04:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostsin kõlarid, kõik super, teinekordki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reamees
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2009



sõnumpostitatud: 22.04.2011 00:09:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostsin rüperaali.
Ülimalt positiivne kogemus. thumbs_up.gif
Soovitan soojalt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2011 01:42:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

sai ostetud ruuteri
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2010 21:17:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Ostis kõlarid, helistas, oli kohal, kiire ja positiivne,
soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit62
HV kasutaja
tiit62

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 14.05.2010 10:54:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

ostis võimu ja ketta ka boonuseks, tuli ise järgi. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
olen endast väljas, tulen 15 minuti pärast
tiit62@gmail.com
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2008 14:41:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Kõik toimis hästi va eesti post mis 7ni lahti on.
Lõpp hea - kõik hea!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reebus
HV kasutaja
reebus

liitunud: 22.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2008 10:44:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Kõik toimis suurepäraselt. Nii "eesti post" kui ka rahaülekanne.
Mõnus suhtleja.
Edu!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?...!
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.10.2006



sõnumpostitatud: 03.11.2007 00:22:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Olen rahul thumbs_up.gif
Korralik ostja.Soojalt soovitan thumbs_up.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.08.2007 21:06:26    postituse pealkiri: A55 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

thumbs_up.gif Täitsa korras! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PalmR
HV kasutaja
PalmR

liitunud: 12.01.2006



sõnumpostitatud: 02.08.2007 21:49:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Saatsin paki enne raha ylekandmist ära. ja lubatud summa oli koheselt arvel, kui pakk käes. Usaldav isik.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassa
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2002



sõnumpostitatud: 19.07.2007 13:06:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Asjalik. Võib äri teha küll. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fireplay
HV Guru
fireplay

liitunud: 03.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.06.2007 18:55:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

korramees thumbs_up.gif
_________________
Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 11.01.2007 01:11:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Kõik OK.Soovitan!
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003



sõnumpostitatud: 23.08.2006 12:14:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Raha enne kaup pärast töötas, ostsin talt 6600gt
väike viivitus aga asi sai aetud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.06.2006 01:14:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Caveman kirjutas:
carramba kirjutas:
Mattias210 kirjutas:
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl icon_lol.gif icon_lol.gif


te keppisite kuuvalgel ööl? icon_eek.gif
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada


Krdi carramba icon_lol.gif


Mattias210 kirjutas:
Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks icon_lol.gif Ekstaasi pole mõtet ka minna icon_wink.gif
Einoh, mis selles siis halba on, kasutajal away112 on väge neutraalsed kommentaarid ju 8)


See carramba jutt küll on vinge ja sain päris hästi naerda icon_razz.gif icon_lol.gif Positiivne selle carramba eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001



sõnumpostitatud: 28.04.2006 17:22:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

müüsin nänni, kandis raha üle nagu kokku lepitud, soovitan
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2006 20:48:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

normaalne kutt paistab olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 02:14:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

2006 a. esimene äri,,distants ei ole probleemiks väga bueno kõik omal kohal... Soovitan,post on abimees beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz16
HV veteran
antz16

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 19.09.2005 17:54:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

kaup käes
_________________
LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Team
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004



sõnumpostitatud: 04.09.2005 13:27:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

võttis aega, mis ta võttis, aga õnneks sain kogu raha kätte...
vähemalt rääkis ausalt ära ja sain isegi aru temast

soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2005 18:29:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

sai peaaegu äri tehtud, kuid igatahes aususest puudu tal ei tule:) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuto
HV kasutaja
puuto

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 14.06.2005 22:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

tore poiss,äri sai aetud - kõik õnnelikud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 22.05.2005 13:50:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Vaatamata "väikesele" venitamisele, sain woofri ikkagi kätte.
Üldiselt positiivne beer_yum.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MemphiS
HV kasutaja
MemphiS

liitunud: 21.02.2004



sõnumpostitatud: 25.04.2005 18:35:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

sai siis äri tehtud,raha talle võim mulle,asi tip-top korras ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
much
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 24.11.2004 23:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

täitsa usaldusväärne tüüp. saatis mulle telefoni, mina talle raha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruumik
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



sõnumpostitatud: 06.11.2004 12:47:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Korralik ostja! Tasus summad probleemideta ülekandega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reflex
Aeg maha 10
reflex

liitunud: 06.01.2004



sõnumpostitatud: 02.04.2004 16:09:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

ostsin playeri ja asi on tõesti korralik aga tyhjasid patareisid polnud vaja saata icon_biggrin.gif ja aega võttis ka see äri aga sellegi poolest täitsa norm mees thumbs_up.gif
_________________
Ära noki nina!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 14.03.2004 03:31:11    postituse pealkiri: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: puudub

Seni jätnud hea mulje..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 14.03.2004 03:29:34    postituse pealkiri: OK vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: puudub

Seni jätnud hea mulje..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 26.11.2003 21:41:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

ostsin temalt telefoni.soovitan ,aus müüja!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspektor
HV kasutaja
Inspektor

liitunud: 23.04.2002



sõnumpostitatud: 09.11.2003 02:13:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Positiivne

Aus ostja! Panin kauba posriga teele ning kandis raha ilusti üle thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003



sõnumpostitatud: 31.10.2003 21:38:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

carramba kirjutas:
Mattias210 kirjutas:
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl icon_lol.gif icon_lol.gif


te keppisite kuuvalgel ööl? icon_eek.gif
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada


Krdi carramba icon_lol.gif


Mattias210 kirjutas:
Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks icon_lol.gif Ekstaasi pole mõtet ka minna icon_wink.gif
Einoh, mis selles siis halba on, kasutajal away112 on väge neutraalsed kommentaarid ju 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003



sõnumpostitatud: 31.10.2003 00:19:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

Tibukesed rahunege maha selle naljaga nüüd eks icon_lol.gif Ekstaasi pole mõtet ka minna icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003



sõnumpostitatud: 20.09.2003 15:22:15    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

carramba kirjutas:
Mattias210 kirjutas:
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl icon_lol.gif icon_lol.gif


te keppisite kuuvalgel ööl? icon_eek.gif
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada
icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaker
HV veteran


liitunud: 08.03.2003



sõnumpostitatud: 18.09.2003 23:03:39    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

carramba kirjutas:
Mattias210 kirjutas:
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl icon_lol.gif icon_lol.gif


te keppisite kuuvalgel ööl? icon_eek.gif
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada



kes keda keppis icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002



sõnumpostitatud: 27.08.2003 23:09:11    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: away112 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

Mattias210 kirjutas:
Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha. Meil laabus äri sujuvalt nagu kepp kuuvalgel ööl icon_lol.gif icon_lol.gif


te keppisite kuuvalgel ööl? icon_eek.gif
krt ma ei julge selle tyybiga siis äri ajada
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003



sõnumpostitatud: 27.08.2003 22:56:51    postituse pealkiri: Kommenteerimine: away112 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ away112 ]: Neutraalne

Usaldusväärne ärikas. Soovitan temaga bisnessit teha.

viimati muutis Mattias210 28.08.2003 22:13:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

away112 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 42 häält
Neutraalne: 4% 2 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.