| autor |
sõnum |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
postitatud: 25.05.2007 08:24:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kvaliteetne kaup hea hinnaga ja kiirelt, väga rahul.
Wapper |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 15.05.2007 13:43:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| järjekordne edukas mäludiil tehtud |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 04.05.2007 19:12:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
hunnik mälusid _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
postitatud: 04.05.2007 15:43:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, töötavad kenasti. Positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
postitatud: 04.05.2007 07:38:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| ostsin PIII protsessori ning ühilduvusprobleemide ilmnemisel vahetas selle kenasti tagasi! |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 01.05.2007 17:35:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Huvitav miks minu lauset moded ei kustutanud ja sinu oma kustutasid?Tegu tavalise rämpsinimesega kes tõde ei tunnista.Ela oma pronksmehe kaotus mujal välja. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 01.05.2007 15:59:35 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| libe kirjutas: |
tema ärilisest eetikast pole mul aimugi, kindlasti aus, kuid foorumis on jätnud ta konfliktiotsija mulje, puudub kriitikataluvus
tema närvilisus on kaasfoorumlaste hulgas juba legendaarne
hiljuti andis ta mulle ka negatiivse hinnangu neil samadel põhjustel
| soodent kirjutas: |
| Alustab isikliku solvamisega.Madal arengutase. |
seda illustreerib värvikas näide, kus kasutaja soodent kukkus foorumis nimesi nimetama, peale seda kui ütlesin et tema sarkasm on kohatu
| soodent kirjutas: |
| Oli vaja kohe ülbama hakata.Paras rott. |
kindlasti on koolipinki nühkides jäänud asesõnade peatükk märkamata
mina ja tema vahel ei teeks enne vahet, kui raha jagatakse.
samas siis hüüaks isegi: "mulle mulle!"  |
Mu sõbral Stalkeris ja ka Gotic3 sama mure 320mb kaardiga ja ka madala resolutsiooniga asi oluliselt ei parane.Siin sul selline teema üles võtta väga ohtlik ,sest see kaart siin tunnistatud kuni 1500x2000 resodel piisavaks praeguste mängudega.Jumal eest ära vaidle HV geeniustega.
See siis teema mille peale tema mind sõimama hakkas. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 01.05.2007 15:57:39 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Tegemist meil siin valetajaga kes vaid oma pöördumise esimese poole siia välja tõi.Ülejäänud teema oli minu isku halvustamine ja mu jutt mölaks jms kuulutamine.Praegu moded selle arutelu kustutanud ja sellel valevorstil hea siin praadida. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afeel
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2003
|
postitatud: 29.04.2007 19:06:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Taas positiivne tehing!
 |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krahv
HV veteran
liitunud: 12.02.2003
|
postitatud: 26.04.2007 21:26:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin mälu, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no9
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
postitatud: 26.04.2007 11:27:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Positiivne ärikogemus - ostsin cf-ide adapteri  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 22.04.2007 09:51:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
peab siis jälle ühe positiivse viskama
nagu ikka-sai taas kaupa tehtud |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 20.04.2007 21:02:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
väga hea ja vaikne  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
postitatud: 18.04.2007 18:50:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Äri sujus kiirelt, tundus sõbralik ja usaldusväärne inimene |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
postitatud: 12.04.2007 21:31:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
2.5"->3.5" üleminek ostetud, ainult positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alex001
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 09.04.2007 20:56:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Järjekordne positiivne tehing seljataga  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
postitatud: 04.04.2007 20:05:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| väga vastutulelik mees. Ostsin CPU, mis mu emaplaadiga ei sobinud- vahetas ilusasti tagasi! |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 04.04.2007 18:50:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sain talt natuke vana masina m2lu. vist n2iks toimivat asjad.  _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohsaraisk
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 03.04.2007 19:14:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ebuprofen
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
postitatud: 02.04.2007 15:08:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri tehtud, kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?...!
Piiratud kasutaja
liitunud: 22.10.2006
|
postitatud: 30.03.2007 12:01:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Väike diil tehtud.
Hea ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 27.03.2007 18:34:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüs video, ostis video, aitas vist pea kõik mu masina komponendid kokku ajada järjekordselt soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 23.03.2007 22:35:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin mälud, töötavad ilusti, mina rahul. |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.A.Bach
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
postitatud: 23.03.2007 14:29:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri toimus kiirelt. Täitsa OK  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Visla
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2003
|
postitatud: 22.03.2007 19:23:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Pidin sulle pandud neutraalse ära jah muutma.
Mina sellise kodanikuga äri ei ajaks. Hirmus suure suuga loobib sõnu, kontrollimatult. Aga eks saab selle eest ka vitsad.
Rohkem ei kommantaari, puhka rahus... |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 22.03.2007 18:27:53 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Kodanik ajupuudega- ei suutnud neutraalsel ja negatiivsel vahet teha...
Pidin nüüd negatiivse panema. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Visla
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2003
|
postitatud: 22.03.2007 17:15:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Võib sulle panna täiesti põhjendamatult negatiivse kommentaari.
Ja vaadates kodaniku enda kümmnetesse ulatuvat negatiivsete arvu - saan sellest ka aru. |
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
postitatud: 17.03.2007 18:57:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai üks videokaart müüdud talle.  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stjopa
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002
|
postitatud: 13.03.2007 00:05:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
äri aetud temaga palju kordi, igati normaalne tüüp.
ok. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 10.03.2007 12:51:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tehing ok  _________________ eriti julm |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
postitatud: 09.03.2007 17:12:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tehtud  |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 09.03.2007 04:48:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose. 5+ Tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohsaraisk
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 09.03.2007 00:09:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TomPom
HV kasutaja
liitunud: 08.02.2002
|
postitatud: 08.03.2007 07:00:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik sujus probleemideta  |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruratt
HV kasutaja
liitunud: 20.06.2006
|
postitatud: 08.03.2007 00:33:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin laptopi kõvaketta ülemineku. Sain väga kiiresti kätte ja krooni võrra odavamalt
++ |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afeel
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2003
|
postitatud: 04.03.2007 15:40:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup tehtud! |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
postitatud: 03.03.2007 21:59:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai 3dat korda asju aetud, seekord postiteel, kõik sujus  _________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 02.03.2007 21:28:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ei ole lugu ma käisin ise järgi
paar pIII prosesid lisan kah lõpuks ära _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 02.03.2007 12:20:41 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Vaatleja kirjutas: |
Sai üks väike jupike ostetud.Hind oli talutav ja peetis asi polnud.Olgugi et vend on laisavõitu  |
Tõesti norm kommentaar- müüsin 29kr maksva ülemineku 25kr eest ja ei läinud seda Vabaduse pst koju kätte viima...Midagi pole öelda. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vaatleja
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 02.03.2007 01:51:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai üks väike jupike ostetud.Hind oli talutav ja peetis asi polnud.Olgugi et vend on laisavõitu  |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 01.03.2007 21:33:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Järjekordselt ,sdramme sain . |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 01.03.2007 21:32:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Järjekordselt ,sdramme sain . |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 27.02.2007 03:06:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostetud prose.
Hea tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pc
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002
|
postitatud: 25.02.2007 22:17:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik korrektne, äri aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
postitatud: 18.02.2007 22:05:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
topeltpluss, ehk olen taaskord rahulolev ostja.
blas _________________ The truth is out there |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx01
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2004
|
postitatud: 18.02.2007 18:44:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 06.02.2007 10:27:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri oli kiire ja korralik  _________________ LEGO, LEGO, LEGO ... |
|
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
postitatud: 23.01.2007 22:01:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiidik
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2004
|
postitatud: 16.01.2007 14:44:57 postituse pealkiri: soovitan |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kaup tehtud, mina rahul - loodan et ka teine osapool.
soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
4 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
postitatud: 11.01.2007 10:14:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|