| autor |
sõnum |
mambo10
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2002
|
postitatud: 24.10.2008 00:15:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
| Kiire ja korralik, täpselt nii nagu lubatud. Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
postitatud: 15.10.2008 15:35:10 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: puudub |
|
| Ctrl+P kirjutas: |
Ostsin arvutist ülejäänud monitori.
Tehingu sujumine 10 punkti (Oli valmis saatma ilma ettemaksuta).
Pakend extra 10p.  |
Pakendiks oli korpuse pakend, hullem porno nägi pärast seest välja, kui penoplasti ja ajalehed panin monitori kaitseks, aga sai ka vist üsna korralikult pakitud  _________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ctrl+P
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2007
|
postitatud: 15.10.2008 11:11:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostsin arvutist ülejäänud monitori.
Tehingu sujumine 10 punkti (Oli valmis saatma ilma ettemaksuta).
Pakend extra 10p.  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustiCas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2004
|
postitatud: 03.10.2008 19:38:59 postituse pealkiri: Väga viis |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Väga asjalik ja asjakohane asjaarmastaja. Ostsin tükikese tema hingest, tema kauaehitatud arvuti, ning paremat tehingut ning "järelhoolitsemist" annab soovida
5+ |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
postitatud: 01.10.2008 14:18:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai väike äri tehtud Kandsin raha, saatis kauba 8) Teinekordki  |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 19.09.2008 14:31:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Laenas mulle head videokaarti  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
postitatud: 30.08.2008 00:24:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Vaatamata minu hajameelsusest oli nõus ise järgi tulema. Pidas sõnast kinni nagu lubas, et kuu lõpu poole ostab. Vägagi usaldatav.
,;mighty;, _________________ Kasutatud audiotehnika leiab facebookist (Hifituba)
https://www.facebook.com/groups/286541991793721/
Tingimisvõimalus. |
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 14.08.2008 00:55:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Paneks kohe kaks tykki
Ettemaksu ei tahtnud, pakkus lausa tagasiostmise võimalust kui äkki mulle kaup ei meeldi.
Nais duin biznes.  _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
postitatud: 04.08.2008 22:56:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
postitatud: 20.07.2008 20:20:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostis pädeva helikaardi Ise tuli järgi ja andis raha,mõnuz  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
postitatud: 05.07.2008 19:51:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai talle saksast kraami toodud. Positivo!  |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
postitatud: 21.05.2008 19:00:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärimehike
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004
|
postitatud: 09.04.2008 20:58:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai mälu ostetud.
Kõik korralik ja töötab.
Igal juhul positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 13.03.2008 18:53:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Usaldusväärne äripartner  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
postitatud: 27.02.2008 22:46:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
| väike äri sujus probleemideta. |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
postitatud: 09.01.2008 16:51:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Saatsin raha, tema saatis videokaardi.Kaup korralik ja igati usaldusväärne müüja. Ja veel meeldis, et kaup oli väga hoolikalt ja turvaliselt pakitud. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
postitatud: 03.01.2008 19:56:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sain AC jahutuse  _________________ mäx2 |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cavefish
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
postitatud: 15.12.2007 16:26:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
kaup kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
postitatud: 13.11.2007 13:24:34 postituse pealkiri: klaver ja hiir |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 29.09.2007 17:47:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
postitatud: 29.09.2007 15:11:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu, tõi ise kohale, kaup korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 26.09.2007 10:40:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
ostsin Abiti AB9 PRo ..
kokkulepitud kohas,, kokkulepitud ajal..
meeldiv mees kellega äri ajada |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 25.09.2007 23:14:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
ostsin toiteploki, lubas õhtul ilusti kiirelt ära tuua: nii nagu lubati, nii ka tehti sain kiirelt oma kauba kätte, soovitan kui vaja, siis järgmine kordki teen temaga kaupa  |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixkamitte
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2002
|
postitatud: 24.09.2007 09:35:16 postituse pealkiri: tehing |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai video ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldkala
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 05.09.2007 08:12:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Kannatlik müüja!Peale raha kandmist võttis mul tükk
aega,enne,kui sai telkule järele minna!
Kaup korralik!Positiivne kogemus! |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 23.08.2007 09:32:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Müüdud videokaart.
Tuli ise järgi.
Tänud!
Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxxx
HV veteran

liitunud: 12.01.2003
|
postitatud: 23.08.2007 09:32:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Müüdud emaplaat.
Tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 412 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
338 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
postitatud: 03.08.2007 11:04:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
ostsin mälud, proovida pole veel jõudnud kuid arvan et töötavad  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
postitatud: 31.07.2007 21:49:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostis videokaardi, tuli järgi ja tehing oli ülikiire  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
postitatud: 27.07.2007 03:45:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostsin teleka. Peale paari päeva kasutamist tundub olema nagu korralik nii vana telekas ikka.
... ja kokkulepetest kinnipidamine tundub viimasel ajal olema eraldi äramärkimist vääriv omadus, nii et selle eest ka kiitus minu poolt. Aitäh! |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
postitatud: 09.07.2007 18:17:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
kaup jõudis kohale nagu lubatud.
 |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
postitatud: 01.07.2007 08:48:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostis siis hiire, tehing kiire ja korralik!  _________________ PSN: powwa25 |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
postitatud: 16.06.2007 23:45:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Kaup nii nagu lubatud, saatis paki teele ja unustas isegi raha veel küsida  |
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
postitatud: 12.05.2007 22:18:34 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 11.05.2007 09:08:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne |
|
| saadab nilbeid privaatsõnumeid! |
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 04.05.2007 12:56:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
postitatud: 04.05.2007 12:00:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Neutraalne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nix5
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2003
|
postitatud: 03.05.2007 16:40:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
ostsin 2x512 DDR2 mälu posti teel, kõik korras, kaup korralik ja kiire
soovitan seda kasutajat  |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
postitatud: 04.04.2007 12:35:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai Bluetooth päikeseprillid ostetud 8)
Tore tegelane  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
postitatud: 23.03.2007 11:46:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Sai ka kunagi tehing tehtud, millest ise mitte midagi ei mäleta.
Arvatavasti positiivne, kuna kriitikat pole tulnud. |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 16.02.2007 21:20:21 postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: Viilutaja |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Korras kaup, kiire tehing. Soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
postitatud: 14.02.2007 17:46:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
| Müüs mulle vesijahutuse kraami |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
postitatud: 14.02.2007 16:49:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Müüs mulle emaplaadi. Hind hea, emaplaat hea ja kõik, mis orginaalis oli ka kaasas.
 |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 10.02.2007 21:00:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Müüs hea hinnaga hea monitori :)soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
postitatud: 10.02.2007 20:45:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
äri sujus hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
postitatud: 10.02.2007 12:34:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anub1s
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2002
|
postitatud: 30.01.2007 22:17:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud kõik töötab hästi.Usaldusväärne  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
postitatud: 29.01.2007 11:01:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
väga positiivne kogemus. tõi kauba ka nö. kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reebus
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003
|
postitatud: 28.01.2007 22:14:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostsin ühe videokaardi. Torkasin arvutisse. Töötab nagu kell. Kuna peal oli (vist spire) jahutus, siis andis originaaljahutuse ka kaasa. Parimad soovitused.  |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 27.01.2007 17:50:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Viilutaja ]: Positiivne |
|
Ostis prose, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|