| autor |
sõnum |
alex001
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
postitatud: 10.01.2007 21:26:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kandsin raha ette ja saatis prose  |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
postitatud: 09.01.2007 10:49:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai taaskord bisnissit tehtud, seekord vahetas videokaart omanikku  _________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
postitatud: 08.01.2007 17:46:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ühe positiivse kommentaari saab ikka juurde panna  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
willy
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2002
|
postitatud: 05.01.2007 23:44:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin miski vidina  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
postitatud: 04.01.2007 21:36:07 postituse pealkiri: tubli |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
jälle diil tehtud ja ikka positiivne _________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
postitatud: 04.01.2007 15:57:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai mälud ostetud
Kõik läks nii nagu pidi. _________________ Tere. |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weix2000
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2005
|
postitatud: 02.01.2007 18:38:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis arvutikomplekti. Sai arvuti kätte ja maksis ilusti järgmisel päeval ülekandega.  |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
postitatud: 27.12.2006 15:54:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| oli järjekordselt meeldiv äri ajada... |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 19.12.2006 22:57:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis prose.viisakas deal
minu arvamus sellest kasutajast alati hea olnud  _________________ --- |
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 14.12.2006 00:26:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| 112233 kirjutas: |
Prose ostetud ,kõik OK . |
Korratud ,sama seis: .  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
postitatud: 12.12.2006 23:51:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
korralik ja vastutulelik müüja  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
postitatud: 12.12.2006 19:45:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin mälud, kiire diil  |
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
postitatud: 06.12.2006 00:08:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis mult prose. tasus raha kohe. mina igati rahul. positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 05.12.2006 21:20:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kaup igati korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants300
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2003
|
postitatud: 22.11.2006 22:09:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Positiivne äri kogemus ka siitpoolt  |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
postitatud: 13.11.2006 20:26:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
PIII 800 prose  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olla
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
postitatud: 13.11.2006 17:38:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüs mälud.  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 05.11.2006 01:23:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
kaup kiire ja korralik taaskord  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
postitatud: 03.11.2006 19:56:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Prose ostetud ,kõik OK . |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
postitatud: 01.11.2006 21:46:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Oli meeldiv kaupa teha, hoolimata enda poolsest veast  |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
postitatud: 01.11.2006 15:09:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
postitatud: 01.11.2006 07:13:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri oli meeldiv ajada  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
postitatud: 25.10.2006 11:19:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai kaart ostetud. kõik väga pro... _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erci
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2005
|
postitatud: 24.10.2006 08:33:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Positiivne, kõik nagu lubatud |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karamel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 21.10.2006 22:53:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 08.10.2006 21:21:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Wiltz peab normaalseks teise inimese postitusi nimetada lollideks ja rumalateks ja need kellega äri teed on naiivitarid ja üldse teiste jutt on targutamine.Tema Wiltz teab kõike ja teised on lollid.Sellise alaarenguga kodanikul ei maksaks pahandada kui ta profiili negatiivne pannakse ,eriti kui ta ise lahkekäeliselt soovitas endale negatiivne panna.Megakoomik.
Wiltz.. ärka üles sa pole aus inimene- lihtsalt üks noor poiss kellel on ravimite manustamine pooleli jäänud. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
postitatud: 08.10.2006 02:30:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
ausa inimesena märgin ära, et äri teinud kommenteeritava isikuga kordagi ei ole...ja ilmselt seda ka kunagi ei juhtu!
ja milline kasutaja on meil kodanik soodent? liiga kergesti solvuv, kõike tema vaadetega mittenõustuvat isikliku solvangu ja lausa sõimamisena tõlgendav vanahärra...nojah, elab üle, issanda loomaaed on ju suur ja lai, paratamatus, et ka siia foorumisse satub igat masti mehi!
vastik on aga see, et tüüp täiesti külmalt SITUB teise kasutaja ausa ärimehe mainet oma suure hädaga midagi kurja sinna profiili kirjutada, kui foorumis on julgetud temaga paar korda mitte nõus olla ahju sellised IDIOODID!!!  _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
postitatud: 29.09.2006 22:30:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi
äärmiselt vastutulelik ja kiire  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
postitatud: 28.09.2006 17:27:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin 40 gb ketta, kõik liikus libedalt soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepo
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 25.09.2006 21:07:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
postitatud: 20.09.2006 19:09:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Neutraalne |
|
Sai ostetud videokaart. tehing |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 20.09.2006 14:05:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai jällegi äri tehtud  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
postitatud: 09.09.2006 16:28:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin ketta. Testinud pole veel. Kuid tundub korras olevat. Igaljuhul, soovitan.  |
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
postitatud: 04.09.2006 15:04:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
taas plusspunkt minu poolt  |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
postitatud: 21.08.2006 12:40:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik! Sai isegi inimese järgi saata Positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
postitatud: 14.08.2006 23:16:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
igati usaldusväärne HV kasutaja..ostsin korraliku prose  |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
postitatud: 14.08.2006 22:03:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
aastaid usaldusväärselt asju aetud selle HV-lasega  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
postitatud: 11.08.2006 15:40:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
täitsa usaldatav soovitan. _________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oodi200
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2005
|
postitatud: 01.08.2006 12:52:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3ux
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
postitatud: 18.07.2006 13:01:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Käest-kätte tehing. Sujus väga hästi. Vägagi positiivne!  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
postitatud: 05.07.2006 15:11:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis 2 optilist seadet ära  _________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
postitatud: 26.06.2006 18:59:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Vot selle isikuga oli meeldiv äri teha Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomasy
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 13.06.2006 11:56:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin proze. Tehing kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
postitatud: 08.06.2006 00:47:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
saatsin paki ära, raha tuli ilusti teine päev nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
postitatud: 06.06.2006 23:56:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 05.06.2006 16:43:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
müüs mulle ühe epoxi laua.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
postitatud: 03.06.2006 23:24:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| äri aetud, kõik läks hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 25.05.2006 17:01:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Äri läks vägagi positiivselt  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puusilm
HV vaatleja
liitunud: 26.04.2006
|
postitatud: 22.05.2006 13:12:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
minul probleem puudus!!!!! saatsin talle videokaardi, vaatas asja üle ja kandis mulle raha vastu!!!  _________________ Tere mina olen Silm, ma olen alkohoolik. ja nüüd kõik koos "TERE SILM" |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 22.05.2006 08:46:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|