Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: inc
avatar Kasutajast inc

HV veteran
liitunud:  18.04.2004
viimane külastus:  10.07.2020 15:19:30
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2181
[0.04% kõigist / 0.27 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja inc sõnumeid
amet:  Tarkvaraarendaja
kontakt inc
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: inc
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 62 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ inc ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
ZaZ
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2014 19:29:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sai telefon müüdud, kõik ok
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.10.2013 21:52:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Korralik ostja!!!!!!
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004



sõnumpostitatud: 09.06.2013 10:12:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Äri käis kiirelt ja korralikult.
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2013 15:39:36    postituse pealkiri: T400 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Meeldiv diil beer_yum.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.08.2012 13:20:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Meeldiv tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 18.10.2011 11:48:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sai telefon müüdud.. väga korralik ostja ning oli nõus ka ootama, kuni telefoni kätte saan toimetada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sur4er
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.10.2011 22:10:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Väga positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.06.2011 10:30:57    postituse pealkiri: e8010 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik müüja, kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002



sõnumpostitatud: 08.06.2011 21:53:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Tehing kiire ja konkreetne.
Soovitan thumbs_up.gif
_________________
zzziuhti
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Citra
Piiratud kasutaja
Citra

liitunud: 18.05.2005



sõnumpostitatud: 04.10.2010 18:20:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

korralik ostja, 100% ettemaksuga! soovitan!!!

5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002



sõnumpostitatud: 07.09.2010 19:08:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

saime teineteisele kasulikud olla.
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lilleke
HV kasutaja
Lilleke

liitunud: 16.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2010 19:31:39    postituse pealkiri: Q9550 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Q9550
_________________
2+2=22,2
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dumbu-jumbu
HV vaatleja
dumbu-jumbu

liitunud: 05.06.2005



sõnumpostitatud: 10.06.2010 22:59:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

pro
_________________
neli siili kõndisid kolmekesi metsarajal, mõlemad olid nii täis, et ta kukkus pikali:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rvonsaar
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007



sõnumpostitatud: 03.06.2010 20:13:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2010 22:53:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Positiivne
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
f-kun
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.05.2010 23:35:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Hea kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2010 22:40:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

0stis arvuti thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2010 12:51:22    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ inc ]: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

kaup tehtud. k6ik ok.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2010 10:58:45    postituse pealkiri: q9550 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Asjalik ostja...kiire ja korralik tehing
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.02.2010 13:26:54    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ inc ] vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Hea kogemus
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2010 16:13:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004



sõnumpostitatud: 29.01.2010 17:41:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Joonistas väga hea graafika kokku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2009 22:01:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

raha arvel ja kaup saadetud talle, odavalt üks dokk müüdud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.07.2009 12:16:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Igati meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.07.2009 21:25:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Aus ostja, kiire tehing. Soovitan! thumbs_up.gif 8)
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2009 13:29:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Müüs PC. Kõik OK.
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2009 14:41:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sain PSP uueks omanikuks 8)
Üli, väga, mega, hea, kiire ja korralik tehing icon_wink.gif

Kindlasti soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.07.2009 18:34:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

saatis raha, saatsin kauba - kõik ok thumbs_up.gif
_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2009 09:26:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.06.2009 21:57:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostsin zalmani vendikontrolleri, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.06.2009 11:24:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sai üks kasti moodi asi müüdud. beer_yum.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2009 08:42:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

kast ja kola uue omaniku hoole alla sattund. loodetavasti pettuma ei pea.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2009 22:08:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Hea ostja! Lubas/tuli/võttis ära. Kõik väga viis! Soovitan! ,;mighty;,
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barclay
HV veteran
Barclay

liitunud: 17.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2009 22:00:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

väike tehing kiirelt ja korralikult tehtud. thumbs_up.gif
_________________
Kiiret reageerimist nõudvate asjade puhul palun saata sms profiilis olevale nr-le.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006



sõnumpostitatud: 17.03.2009 23:19:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

maksis ilusti ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rrragnar
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2009



sõnumpostitatud: 05.02.2009 21:43:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

aega läks aga asja sai. kõik ok.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2007 22:46:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostis telefoni, organiseeris ise järgitulemise! Positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansadj
HV Guru

liitunud: 24.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.12.2006 01:25:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

sain raha saatsin vastu kauba paistab et kõik ok!
Kommentaarid: 652 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 541
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
extinct
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2006 09:56:00    postituse pealkiri: Minu arvamus vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Kõik oma eelmised kommentaarid auga välja teeninud - noor ja aus.
Emaplaat koos täisvarustusega, nagu välja reklaamitud, äitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2006 18:28:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostis mälu, kandis raha ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002



sõnumpostitatud: 23.09.2006 14:30:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Kõik nagu lubatud.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.09.2006 12:45:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostis mult videokaardi, saatsin asja cargobusiga temale ja varsti tuli ka raha. Ei olnud probleeme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsiklimees
HV kasutaja
tsiklimees

liitunud: 31.01.2002



sõnumpostitatud: 30.08.2006 22:33:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Nii nagu lubas, läks kaup päeva viimasele pakkujale.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2006 18:04:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Hea bf2-te mängida temaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ellgee
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2005



sõnumpostitatud: 07.05.2006 16:45:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sai hiire omanikuks , suhtumine ja tegutsemine igati positiivne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005



sõnumpostitatud: 13.04.2006 22:21:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sai komplekt vahetatud laptopi vastu. Laptopiga ollakse rahul thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SavuZiil
HV kasutaja
SavuZiil

liitunud: 20.07.2004



sõnumpostitatud: 25.02.2006 03:57:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

positiivne thumbs_up.gif
_________________
kreisi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m6mmik-
Kreisi kasutaja
-m6mmik-

liitunud: 24.02.2005



sõnumpostitatud: 31.01.2006 16:51:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Sain Cooler Masteri vendi. Kaup kenasti käes, hästi pakitud ja puha. Kiidan!
_________________
Kes teisele auku kaevab, viib ise labida ära! icon_smile.gif
-----------------------------------------------------
Müüa avtomobil. Ökonoomne, suur ja mugav.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/845/auto_php-id=423845-www_auto24_ee.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.01.2006 21:42:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: Positiivne

Ostsin Hardcano ja kõik korras icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004



sõnumpostitatud: 28.10.2005 22:12:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ inc ]: puudub

Et äridest ülevaate saaks, siis:

juht kirjutas:
Kaubad koos. Asi uskumatult soodne ja täpselt nagu lubatud. Positiivne icon_wink.gif


Müüsin playstationi rooli.


siLc kirjutas:
Tehing sujus beer_yum.gif


Ostsin ventilaatoreid ja radikaid suures koguses.


PlatoonSgtElias kirjutas:
Äri sai aetud beer_yum.gif


Ostsin mälu.


Thinkpad kirjutas:
tehing sai tehtud kiirelt


Ostsin sülearvuti Fujitsu-Siemens E7010'ne.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

inc arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 67 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 3% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.