Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Wwwmaster
avatar Kasutajast Wwwmaster

Piiratud kasutaja
liitunud:  15.02.2005
postitusi:  1619
[0.03% kõigist / 0.21 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Wwwmaster sõnumeid
arvuti:  Pentium 4 1600mhz Northwood soc 478
512mb Pc2700
60Gb WD
Radeon 9100 128mb
eraldi 5.1 heli
kontakt Wwwmaster
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Wwwmaster
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 74% 48 häält
Neutraalne: 13% 8 häält
Negatiivne: 13% 8 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
maxc
HV vaatleja
maxc

liitunud: 28.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2007 23:37:39    postituse pealkiri: maksmata vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Umbes aasta eest (2006 kevad) sai antud tegelasele ettemaks tehtud telefoni eest, mida ma kätte ei saanud. Nii mitmeid kordi kui ma olen talle selle aasta jooksul helistanud olen saanud samalaadseid vastuseid: Homme saab raha, Järgmine nädal, Homme õhtul ja muu selline jama... Ühe-sõnaga raha ei kusagil. Eks ma jätkan pealekäimist ning teistele siis hoiatuseks, et tasuks ettevaatlik olla temaga äri tegemises! :evil:
_________________
:: http://one.planet.ee ::
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pohl
HV kasutaja


liitunud: 01.02.2002



sõnumpostitatud: 13.01.2007 19:01:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Huvitav kas poiss juba vangi pandud?
Minu PS-idele ei vasta kuigi tahaks ka nagu oma väikest summat saada.
Kui loed anna märku, maksa siis vähemalt osakaupa tagasi.
Kui midagi ei kuku siis esimene tyng HV-s.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004



sõnumpostitatud: 04.10.2006 21:59:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Ostis arvuti, võib äri teha küll thumbs_up.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 20.08.2006 18:46:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

saingi lõpuks intressi kätte, aga see siiski ei tekita tema smingit usaldusväärsust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ratsoup
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004



sõnumpostitatud: 16.08.2006 15:25:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Sai kasutajalt Sony Ericson W810i ostetud. Usaldas 500 krooni ette saatmise peale telefoni saata, ning oli igati abivalmis.

Usaldada võib küll.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2006 14:50:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Kasutaja ei suuda 2 kuu jooksul 500 krooni ära maksta.

Viimaste andmetel hakkas võla tagasimaksmisega jupi kaupa tegelema.
Suure suuga lubatud intressi pole ikka veel tulnud, nii et jääb ikka negatiivne
kehtima.
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!


viimati muutis Ohakaoskar 13.09.2006 19:39:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creativ
HV kasutaja
creativ

liitunud: 15.08.2004



sõnumpostitatud: 31.07.2006 16:38:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

esimene äri läks kah enamvähem pers*e(aga sai kudagi tehtud) ja teine läks täielikult
vennike müüs kellegi teise telefoni ja see "teine" ei tahtnud lõpus enam telefoni müüa ja seega hoidis Verner Kund minu raha kinni...
Ootused olid mul suured aga jah...
Sain raha tagasi aga raha ei olnud see just mida ma tahtsin...


ei soovita temaga äri teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorre
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.07.2006 20:30:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

07.07.2006 Tahtsin telefoni osta, leppisime hinnas kokku, kandsin raha üle. Lubas järgmine hommik kohe peale uue telefoni ostu minu kauba posti panna.
08.07.2006 Küsisin et kas telefon postis ja kõik OK. Selle peale vastati et ei saanud panna posti, sest kaup asub 20km kaugusel.

17.07.2006 Nüüd vahepeal oli noormees ühe nädala kadunud, sain ta täna telefoni teel kätte ja vastuseks kõlas: "ohh, mul on see täiesti ära ununenud, vahepeal on nii palju jamasid olnud".

16.08.2006 Maksis raha tagasi


viimati muutis Zorre 22.08.2006 18:02:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 11.07.2006 21:32:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Momendil väga negatiivne pühapäeval saatsin raha, sellest ajast saadik ei ole mehest kipu ega kõppu ei vasta kirjadele ei vasta smmssidele. Oli jutt et mul on vaja kiiresti telefon kätte saada lubas esmaspäeval cargosse panna!!!
Siiani ei kipu ega kõppu icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Telefon oli mõeldud korterikaaslasele kes kaotas oma mobiili ja tahtis kiiresti saada lubasin kiiresti hankida ja nüüd selline jama. Oleks pidanud ennem korralikult kõik arvamused läbi lugema! Pärast lugesin ja sain aru et selle mehega vist kiiresti tehingut teha ei saa!!

muudan neutraalseks lubas täna posti panna!!

19.07 ei ole sittagi, ütles et kui tahad raha tagasi kohe saadan ei ole midagi saatnud!!! ei vasta sõnumite ei PS-dele

Lubas 24.07 intressidega raha tagasi saata, eks näeme...

24.07 pangakontol raha seis sama ... uksumatu vend, eks ma siis järgmine nädal elan õhust ja armastusest!!!!! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


11.08. lubas 10 kindlalt ära maksta ei midagi, sõnumitele ei vasta.!!!!!
ehtne raha laenaja ma olen 99% kindel et tal polnudk iseda telefoni müüa mulle!!!!

16.08 lõpuks saatis raha tagasi intresid pidid hiljem tulema, aga pangaarve vaatamisel selgus et 25 kr ikkka vähem, kutt käib msnnis ja ütleb et ma muudaks kommentaari ära. Kuidas ma saaks muuta, MA ÜTLESIN ET VAJA TELEFONI HOMSEKS!!!! aga mis on lõpp tulemus sain üle kuu aja olla laenukontor. Kuigi omalgi olid näpud täitsa põhjas. Andis terve hulga lubadusi: 1. panen homme posti telefoni
2. 3 päev hijem sian kätte ütles et oii krt nii kiire muudkui tööl et homme panen võtsin vaba päev.
3. veel kolm päeva hiljem läks jutt sujuvalt rahale üle et raha võib kohe saata, tahtsin raha kohe
4. nädala jooksul saad raha
5. järgmisel nädalal saad raha
6 10.08 pidin raha saama aga lõpuks sain 16.08
Kokkuvõttes: kes tahab riskida äkki saab head kaupa, aga võibolla ei näe oma ostetud asja või raha mitu kuud!!!!!!! ja raske on midagi üle negatiivse siin panna!!!!!


viimati muutis kristo06 20.08.2006 18:43:57, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HotPapa
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2004



sõnumpostitatud: 16.06.2006 19:25:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

tehing tehtud ja kõik töötab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003



sõnumpostitatud: 14.06.2006 14:10:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

tubli poiss!"väikse viivituse" icon_biggrin.gif eest maksis ka korralikult intresse
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freind
HV kasutaja
Freind

liitunud: 09.09.2005



sõnumpostitatud: 13.06.2006 15:24:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 24.04.2006 18:40:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

Sander007 kirjutas:
Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna?

rohkem selles mõttes et üritasid mind veenda et kaardiga on kõik 100% korras, kui tegin juttu garantiist mida lubasid siis polnud eriti abivalmis icon_rolleyes.gif
Aga aitab mu profiili risustamisest (mõeldud ärikogemuse iseloomustamiseks 1 postiga äri kohta), selleks on ps kus sulle ka ütlesin mis oli viga jne.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2006 20:47:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Oleksin teadnud, et sa selline järelmaksa oled, ei oleks üldse aidanud. Mis ma siis tegema oleks pidanud? Võrusse sõitma, et videokaardi vent peale panna?
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 23.04.2006 17:41:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

Sander007 kirjutas:
Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma tahaks ka oma raha kätte saada icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif. Diili tähtaegadest see mees mitte midagi ei tea.

EDIT: Ei see mees ei maksa ikkagi oma võlga ära. 100.- ikka sees mulle ja näha, et pole midagi tulemas. Kahju, et selliseid HVs leidub.

Pean siiski mainima et kaubaga oli suur hulk probleeme, milles müüjat ei süüdistanud(andis omapoolse kuuajalise garantii) kuna andis hea järelmaksuga, video vent oli lahti, lan ei töötanud, toiteka vent jäi vahepeal heast peast seisma (videokaardi probleemi mainisin alguses kui ei teinud 3dmarki ära ja põhjust ei teadnud siis kasutaja eriti aivalmis küll polnud)
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
right
HV kasutaja
right

liitunud: 06.11.2005



sõnumpostitatud: 18.04.2006 19:48:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

korralik äri
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2006 19:46:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Ei soovitaks vaenlasele ka temaga äri teha.
_________________
www.metailor.ee


viimati muutis Sander007 05.05.2006 01:03:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004



sõnumpostitatud: 24.03.2006 09:55:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne

sai kast koos ema, prose ja mäludega ostetud, kõik töötab ideaalselt, kuigi kauba saatmine venis pikalt siis üle neutraalse ei annaks.
_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2006 22:18:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

Hetkel panen neutraalse. Mees pidi 3s osas maksma, nüüd 3 korda maksnud ja 250.- veel maksmata. Vähemalt kuu aega tähtajast möödas juba. Temal küll jube tore - arvuti käes ja puha, aga ma tahaks ka oma raha kätte saada icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif. Diili tähtaegadest see mees mitte midagi ei tea.

EDIT: Ei see mees ei maksa ikkagi oma võlga ära. 100.- ikka sees mulle ja näha, et pole midagi tulemas. Kahju, et selliseid HVs leidub.
_________________
www.metailor.ee


viimati muutis Sander007 20.04.2006 22:41:41, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmot
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2006 00:15:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

jälle üks normaalne äri aetud ja ei mingeid probleeme

väiksed beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 22.03.2006 00:05:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Parasjagu niipalju ärisid tehtud, et lugemine sassis juba ammu.
Vahel küll unustab aga kõik ikkagi hästi laabuud.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2006 08:14:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Ostis hdd ja kõik sujus kenasti.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmot
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2006 13:10:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

jälle kõik toimis thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2006 16:31:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Sai arvutikast ostetud, kast käes ja kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 28.02.2006 23:19:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

zercs kirjutas:
pidin ostma mälusid.
nüüd ootan juba ligi kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära) ja ei ole mäludest midagi kuulda.
vend ise ka nagu ei räägi midagi.
minu poolt suur pettumus.
ja raha tahaks tegelt tagasi saada

Veninud oli küll ei vaidle vastu aga tänaseks oli ELSiga saadetud icon_rolleyes.gif Venimise eest maksin postika ise


viimati muutis Wwwmaster 28.03.2006 14:55:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pentu
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2006 22:30:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Müüdud 2x256 mälu... meeldiv kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rapboy
HV kasutaja
rapboy

liitunud: 22.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2006 18:43:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

kõik on tip-top!
usaldusväärne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004



sõnumpostitatud: 28.02.2006 12:15:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne

ostsin mälusid.
ootasin u. kuu aega. (7 veebruar maksin raha ära).
täna siis, 03.03 sain kätte..
aga töötavad.. ja väga ilusti oli pakitud. thumbs_up.gif
aega võttis aga asja sai.


viimati muutis zercs 03.03.2006 13:04:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002



sõnumpostitatud: 27.02.2006 16:40:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik.
Võib soovitada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 21.02.2006 00:16:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

sai äri aetud thumbs_up.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 20.02.2006 03:45:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

jussif kirjutas:
aega läks, aga asja sai

Läks 1 päev üle lubatud postipaneku aja icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2006 10:08:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Sai äri ajada küll beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigudik
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2006



sõnumpostitatud: 15.02.2006 19:51:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Neutraalne

mees võiks vahest veidi rohkem viitsimist trükkimisse investeerida, klassikalised inimesed ei saa alati aru mida mõtled
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2006 21:55:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Sai üks dvd-kõrvetaja ostetud, aparaat töötab- seega positivne.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jussif
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004



sõnumpostitatud: 14.02.2006 14:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

aega läks, aga asja sai
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jgo
HV kasutaja
jgo

liitunud: 08.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2006 22:33:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

järjekordne edukas äri
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003



sõnumpostitatud: 13.02.2006 20:28:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

hää äri
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuradiluik
HV kasutaja
kuradiluik

liitunud: 16.08.2005



sõnumpostitatud: 13.02.2006 19:49:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Sai mõned jupid soetatud, kõik töötavad korralikult.
_________________
Ausõna!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aigar
HV kasutaja


liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 12.02.2006 19:16:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

sai probleemivabalt arvuti ostetud... raha julgesin ka ette kanda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 12.02.2006 04:31:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

5 äri seljataga, ja uued juba tulemas icon_biggrin.gif
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmot
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2006 23:57:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

kõik toimis ja ligidal ka väike beer_yum.gif sellepeale
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 14:08:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

saatsin asja ära, raha kandis hiljem üle.. paistab et võib usaldada küll...
head isu turbokatega või mis iganes sa selle 3.- eest saad icon_lol.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remoir
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2006 01:16:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

sa ausa tehingu tehtud thumbs_up.gif
_________________
Bacteria are small and protozoa are small, but viruses are smaller than the other both put together.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005



sõnumpostitatud: 07.02.2006 23:07:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Kandsin raha, jään pakki ootama, lubas homme posti pananna, igati positiivne ärikogemus.
minupoolt ainult saabus raha natu hiljem mitmetel erinevatel põhjustel icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wil
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2003



sõnumpostitatud: 07.02.2006 11:15:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Soovitan. Saatsin kauba postiga, tegi kohe pärast kauba kätte saamist ülekande thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005



sõnumpostitatud: 03.02.2006 16:34:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: puudub

inspire kirjutas:
väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada

uus kasutaja, tahtsin mehelt arvutit osta pakkusin isegi päris normaalset hinda ja mees ei suvatsenud üldse vastata üle nädala, lõpuks kirjutas oma müügiteemas palju arvuti eest soovib ja kui oma pakkumisest loobusin(sain juba mujalt pärast ootamamist) ja küsisin miks minu psdele ja pakkumistele ei vastanud siis hakkas ülbitsema icon_evil.gif ja sai neutraalse, ja nagu tuleb väla on HV ikkagi üks suur rate icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inspire
HV vaatleja
inspire

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 03.02.2006 16:26:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Negatiivne

väga närviline poiss, ei soovita temaga äri ajada
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 02.02.2006 21:54:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Ka 4 äri möödus nii, nagu kokku lepitud.
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002



sõnumpostitatud: 01.02.2006 20:00:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

Ostsin katkise videokaardi, praegu olen küll väga rahul.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDR2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.06.2004



sõnumpostitatud: 31.01.2006 21:23:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Wwwmaster ]: Positiivne

positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Wwwmaster arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 86% 55 häält
Neutraalne: 9% 6 häält
Negatiivne: 5% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.