Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Overkilla
avatar Kasutajast Overkilla

HV veteran
liitunud:  11.04.2004
viimane külastus:  04.05.2026 17:33:50
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  2065
[0.04% kõigist / 0.25 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Overkilla sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Overkilla
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Overkilla
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 80 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 7% 6 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Overkilla ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2007 22:11:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Ostis emaplaadi. Oli mõistlik ja segadus lahenes.
_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Liitlane-
HV veteran
-Liitlane-

liitunud: 12.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2007 13:36:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Tegime diili. Soovitan thumbs_up.gif
_________________
www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal!
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2007 16:54:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Neutraalne

Mingi mõttetu neutraalne kommentaar mulle pandud. Arvan, et põhjendamatu, eks siis neutraalne ka siit poolt, tere. Nagu näen on kasutajal ka negatiivseid palju sesoses hypper kommenteerimisega. 100 kroonise mälukaardi pärast kohe jooksta kommenteerida nagu päris julm...
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 11.03.2007 02:50:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Müüsin prose. Mees oli kenasti õigel ajal õiges kohas. Kõik OK.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjsmart
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2002



sõnumpostitatud: 08.03.2007 17:18:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai prose ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2007 21:42:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Müüsin prose, kõik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2007 17:59:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

kaak151 kirjutas:
pani mulle jumala lampi negatiivse ja ütles et mina olen talle pannud icon_eek.gif
olen nõus muutma seda kui sa mul ka muudad!

sama siin
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tazomatic
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004



sõnumpostitatud: 15.02.2007 11:37:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai video ostetud , kõik korras beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006



sõnumpostitatud: 08.02.2007 20:34:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

Kus see kirjas oli?

tsitaat:
kristjan juhkam Ma olen 10 aastane tartumaa poiss! Ma ootan meile 10-11 aastastelt ilusatelt tüdrukutelt!Ma olen spordi poiss! Ma harrastan ka Korvpalli! Veel ka jalkpalli(mitte trennis) (kuid korvpalli trennis!) Olen lahe!Hullult nunnu!!! Ootan meileeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Mu adre on kristjan1993@hot.ee Ka rates on pildid:www.rate.ee/users/pontiac hinnake ja kommige!!!!!


Ma ei ole 10- aastane, ma ei ole sellist asja kuhugi kirjutanud, ma ei harrasta eriti sporti, mu e-mail on mosseriiga@hotmail.com ja mul ei ole enam rate kontot, vanasti ole kriza. Ja mingi pubekas ma ei ole, ja kuna sina nimetasid mind minu profiilis idioodiks, ei hakka ma sind niiviisi nimetama.
Ma ei ela tartumaal, pole kunagi elanudki. Olen elanud Viljandimaal, Uue-Karistes ja Jõgevamaal, Adaveres, kus ma praegugi olen. Muideks, on palju inimesi, kelle perekonnanimi on Juhkam, seega võib mullegi vabalt nimekaime leiduda. Kust sa selle teksti võtsid, mis sa välja tõid, ma ei tea. Mina ei ole kunagi sellist asja kuhugi kirjutanud ja vaevalt ka, et kirjutan. Ja ma ei otsi interneti teel omale tüdrukuid. Mulle tundub, et selle enda väljatoodud tektiga oled sa ikka kõvasti perse kukkunud praegu. Meil oleks tõesti vaja eidi tõsisemalt rääkida, et sa ei peaks mind mingiks 10-aastaseks pubekaks, ausalt öeldes on see solvamine.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2007 23:46:47    postituse pealkiri: Re: Ei no aitäh... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: puudub

rallitaja kirjutas:
Aga ausalt öeldes, otsustan ma tõesti ise, kuhu ja mida ma postitan. Minu poolt kõik.
rallitaja kirjutas:
kristjan juhkam Ma olen 10 aastane tartumaa poiss! Ma ootan meile 10-11 aastastelt ilusatelt tüdrukutelt!Ma olen spordi poiss! Ma harrastan ka Korvpalli! Veel ka jalkpalli(mitte trennis) (kuid korvpalli trennis!) Olen lahe!Hullult nunnu!!! Ootan meileeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Mu adre on kristjan1993@hot.ee Ka rates on pildid:www.rate.ee/users/pontiac hinnake ja kommige!!!!!
Täiesti iseseisev pubekas.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006



sõnumpostitatud: 28.01.2007 18:37:56    postituse pealkiri: Ei no aitäh... vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

Esiteks- see mis sa minu negatiivsesse kommentaari olid pannud, ei puutunud üldse SINU teemaga kokkugi. Ja enda teemas tahtsid sa Ti4200 vahetada FX5700 vastu- no väga tore, et sa sinna kõrvale ka ühe tabeli tõid, kus oli näha, et FX5700 kehvem kaart, kuid... Miks ei võinud neid rohkem olla? Ja siis, kui ma annan inimesele ülevaate mõlemast kaardist, nii Ti4200 kui ka FX5700, saad sa vihaseks? Ja ütled mulle, et mina enam Sinu teemadesse ei postitaks? See negatiivne, mis sa mulle panid, oligi vist selle pärast, et ma ütlesin, et seda ma vaatan ikka ise, kuhu ma postitan, oli see nii? Igaljuhul väga imelik tõesti. ja mis puutub sellesse, et ma sinu teemasse postitasin, siis enne seda olin ma reegleid lugenud. Kuid ma ei taha, et toimuks vahetus, kus üritatakse inimesi "petta", sest ausalt öeldes on FX6700, mida Sa soovisid, uuem kaart, uuemate vigurite tugi on olemas ja seega ikkagi parem, kui Ti4200! Ja võibolla peaksid olema mulle tänulik, sest hoidsin võibolla ära vahetuse, mille tagajärjel oleks teine osapool pettunud ja Sulle negatiivse pannud! Igaljuhul tore, et meil siin selline asi juhtus, aga teinekord ära too mulle negatiivse panemiseks põhjust teiste teemadest! Huvitav küll, miks Sa oma teemast põhjenduseks lõigukest ei võtnud? Seda tead vist tõesti AINULT Sina ise!

Tore, et leidub selliseid kasutajaid! Aga ausalt öeldes, otsustan ma tõesti ise, kuhu ja mida ma postitan. Ja Sina ei tee mulle ettepanekuid, kuhu ma postitan ja kuhu mitte!

Minu poolt kõik. Kui muudad oma arvamust, siis anna mulle teada ja ma muudan ka enda oma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2007 01:14:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai paar vidinat müüdud, oli kohal nagu kokku lepitud ja kõik sujus tõrgeteta.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 21.01.2007 18:05:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

tehing leidis aset kokkulepitud ajal ja kokkulepitud kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2007 01:39:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Müüsin videokaardi ja jahutuse, saime kokku nagu kokku lepitud ja kõik sujus ladusalt.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006



sõnumpostitatud: 16.01.2007 16:59:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Ostsis mult mälu ja dvd romi kõik OK.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2007 22:03:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

LCD minu, raha ja arvuti tema. ise t6i , ise viis. mina rahul loodetavasti tema ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neffis
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.10.2003



sõnumpostitatud: 07.11.2006 09:35:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Korralik müüja, kõik OK!
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005



sõnumpostitatud: 24.10.2006 22:28:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Tegime värvipritsi diili. Mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2006 22:40:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Tekkisid pisiviivitused seoses kauba üleandmisega (mõlemapoolsed), kuid lõpplahendus osutus positiivseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.09.2006 22:49:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Overkilla kirjutas:
~ Levis ~ kirjutas:
thumbs_up.gif bla bla bla ...
Sa oled nii tugev, jõuline, arukas, intelligentne.

Soovitan põhjendamata negatiivsega adminide poole pöörduda icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dima_boiss
HV vaatleja
dima_boiss

liitunud: 05.01.2006



sõnumpostitatud: 28.09.2006 09:58:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Neutraalne

ostsin videokaardi. kõik okei, kiire ja mugav, etteheiteid ei ole. kõik OK!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.09.2006 19:18:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: puudub

~ Levis ~ kirjutas:
(y) bla bla bla ...
Sa oled nii tugev, jõuline, arukas, intelligentne.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
~ Levis ~
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2006



sõnumpostitatud: 10.09.2006 17:19:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

thumbs_up.gif bla bla bla ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 03.09.2006 16:53:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Jäin rahule äriga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2006 14:15:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

ostsin prose, väga kiire ja hea.
rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001



sõnumpostitatud: 28.08.2006 20:22:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

paar tundi peale teema tegemist juba nuts arvel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003



sõnumpostitatud: 19.08.2006 20:17:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai mälu ostetud, olen tehinguga rahul, minu poolt tuleb positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004



sõnumpostitatud: 13.08.2006 19:23:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

ostsin mx310-ne ja ta tõi isegi hiire lasnagorskile kohale icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepp
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2006 21:53:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

ostis mälud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.08.2006 15:22:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai siis paar vidinat ostetud ja tõi ilusti kohale ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.06.2006 18:29:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Müüsin ketta toite. Kõik toimus kokkulepete kohaselt, meeldivalt ja kiiresti. Soovitan. icon_wink.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaak151
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2004



sõnumpostitatud: 11.03.2006 12:40:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

pani mulle jumala lampi negatiivse ja ütles et mina olen talle pannud icon_eek.gif
olen nõus muutma seda kui sa mul ka muudad!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.01.2006 18:24:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

Overkilla kirjutas:
Maksan 30kr kui oma s~onast taganed!

selle priva eest. Kuna selgitust ei tulnud, mida sellega mõeldi, siis loen seda solvanguks. Inimene võiks ka mõelda, mida kirjutab.
Kindlasti agiteeris teda minu hetke allkiri:
tsitaat:
Hindan inimesi, kes peavad oma sõna ja lubadusi. Mitte ei hakka 25 krooni pärast oma sõnast taganema...
, mis on tingitud sellest, et mitmel korral inimesega äri ajades, kui kõik juba kokku lepitud on keegi sümboolse summa rohkem pakkunud ja seoses sellega kõik eelnevad kokkulepped jne unustatud.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003



sõnumpostitatud: 02.01.2006 08:53:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

ostsin mängu - kaup korralik! thumbs_up.gif
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 05.11.2005 13:31:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Nänn ilusti vahetatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2005 19:37:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

kõik kiiresti ja hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004



sõnumpostitatud: 21.09.2005 09:00:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Tehing laabus tõrgeteta !
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003



sõnumpostitatud: 17.08.2005 18:59:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

haige fantaasia "udara ulvi" topelt irw
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.08.2005 10:56:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hdi28
HV kasutaja


liitunud: 09.08.2002



sõnumpostitatud: 31.07.2005 19:51:05    postituse pealkiri: Kõik toimis vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik. Teeks teine kordki tehinguid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 23.07.2005 18:42:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

tegime äri, kõik kulges meeldivalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004



sõnumpostitatud: 03.07.2005 21:57:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Väga imeliku jutuga, suht raske teda mõista, aga mis pealmine - äri oli ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2005 08:55:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

Kes kurat sa oled ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2004 00:27:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai talle üks helikaart müüdud ja väga kiire tüüp icon_smile.gif 20 min peale läbirääkimiste lõppu oli juba kohal thumbs_up.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarmo
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2004 14:36:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Sai väike tehing tehtud. Kõik OK !! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
L6vi
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2004



sõnumpostitatud: 17.07.2004 19:45:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne

postitab sinna, kuhu vaja pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MoHcTpA
Kreisi kasutaja
MoHcTpA

liitunud: 15.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2004 23:21:47    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Overkilla vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne

Olen esimene? icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Tegi kiiresti pakkumise ja kohtusime samal päeval !
Soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2
2/2

Overkilla arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 129 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 3% 4 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.