| autor |
sõnum |
Mafishas
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 10.09.2007 22:11:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Ostis emaplaadi. Oli mõistlik ja segadus lahenes. _________________ "Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others." |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
postitatud: 05.08.2007 13:36:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Tegime diili. Soovitan  _________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
postitatud: 06.07.2007 16:54:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Neutraalne |
|
Mingi mõttetu neutraalne kommentaar mulle pandud. Arvan, et põhjendamatu, eks siis neutraalne ka siit poolt, tere. Nagu näen on kasutajal ka negatiivseid palju sesoses hypper kommenteerimisega. 100 kroonise mälukaardi pärast kohe jooksta kommenteerida nagu päris julm... _________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
postitatud: 11.03.2007 02:50:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Müüsin prose. Mees oli kenasti õigel ajal õiges kohas. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjsmart
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2002
|
postitatud: 08.03.2007 17:18:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai prose ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punkar
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2005
|
postitatud: 22.02.2007 21:42:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Müüsin prose, kõik OK.  |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaubamaja
HV veteran

liitunud: 20.10.2004
|
postitatud: 17.02.2007 17:59:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
| kaak151 kirjutas: |
pani mulle jumala lampi negatiivse ja ütles et mina olen talle pannud
olen nõus muutma seda kui sa mul ka muudad! |
sama siin |
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tazomatic
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2004
|
postitatud: 15.02.2007 11:37:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai video ostetud , kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
postitatud: 08.02.2007 20:34:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
Kus see kirjas oli?
| tsitaat: |
| kristjan juhkam Ma olen 10 aastane tartumaa poiss! Ma ootan meile 10-11 aastastelt ilusatelt tüdrukutelt!Ma olen spordi poiss! Ma harrastan ka Korvpalli! Veel ka jalkpalli(mitte trennis) (kuid korvpalli trennis!) Olen lahe!Hullult nunnu!!! Ootan meileeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Mu adre on kristjan1993@hot.ee Ka rates on pildid:www.rate.ee/users/pontiac hinnake ja kommige!!!!! |
Ma ei ole 10- aastane, ma ei ole sellist asja kuhugi kirjutanud, ma ei harrasta eriti sporti, mu e-mail on mosseriiga@hotmail.com ja mul ei ole enam rate kontot, vanasti ole kriza. Ja mingi pubekas ma ei ole, ja kuna sina nimetasid mind minu profiilis idioodiks, ei hakka ma sind niiviisi nimetama.
Ma ei ela tartumaal, pole kunagi elanudki. Olen elanud Viljandimaal, Uue-Karistes ja Jõgevamaal, Adaveres, kus ma praegugi olen. Muideks, on palju inimesi, kelle perekonnanimi on Juhkam, seega võib mullegi vabalt nimekaime leiduda. Kust sa selle teksti võtsid, mis sa välja tõid, ma ei tea. Mina ei ole kunagi sellist asja kuhugi kirjutanud ja vaevalt ka, et kirjutan. Ja ma ei otsi interneti teel omale tüdrukuid. Mulle tundub, et selle enda väljatoodud tektiga oled sa ikka kõvasti perse kukkunud praegu. Meil oleks tõesti vaja eidi tõsisemalt rääkida, et sa ei peaks mind mingiks 10-aastaseks pubekaks, ausalt öeldes on see solvamine. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 28.01.2007 23:46:47 postituse pealkiri: Re: Ei no aitäh... |
|
| Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: puudub |
|
| rallitaja kirjutas: |
| Aga ausalt öeldes, otsustan ma tõesti ise, kuhu ja mida ma postitan. Minu poolt kõik. |
| rallitaja kirjutas: |
| kristjan juhkam Ma olen 10 aastane tartumaa poiss! Ma ootan meile 10-11 aastastelt ilusatelt tüdrukutelt!Ma olen spordi poiss! Ma harrastan ka Korvpalli! Veel ka jalkpalli(mitte trennis) (kuid korvpalli trennis!) Olen lahe!Hullult nunnu!!! Ootan meileeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Mu adre on kristjan1993@hot.ee Ka rates on pildid:www.rate.ee/users/pontiac hinnake ja kommige!!!!! |
Täiesti iseseisev pubekas. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
postitatud: 28.01.2007 18:37:56 postituse pealkiri: Ei no aitäh... |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
Esiteks- see mis sa minu negatiivsesse kommentaari olid pannud, ei puutunud üldse SINU teemaga kokkugi. Ja enda teemas tahtsid sa Ti4200 vahetada FX5700 vastu- no väga tore, et sa sinna kõrvale ka ühe tabeli tõid, kus oli näha, et FX5700 kehvem kaart, kuid... Miks ei võinud neid rohkem olla? Ja siis, kui ma annan inimesele ülevaate mõlemast kaardist, nii Ti4200 kui ka FX5700, saad sa vihaseks? Ja ütled mulle, et mina enam Sinu teemadesse ei postitaks? See negatiivne, mis sa mulle panid, oligi vist selle pärast, et ma ütlesin, et seda ma vaatan ikka ise, kuhu ma postitan, oli see nii? Igaljuhul väga imelik tõesti. ja mis puutub sellesse, et ma sinu teemasse postitasin, siis enne seda olin ma reegleid lugenud. Kuid ma ei taha, et toimuks vahetus, kus üritatakse inimesi "petta", sest ausalt öeldes on FX6700, mida Sa soovisid, uuem kaart, uuemate vigurite tugi on olemas ja seega ikkagi parem, kui Ti4200! Ja võibolla peaksid olema mulle tänulik, sest hoidsin võibolla ära vahetuse, mille tagajärjel oleks teine osapool pettunud ja Sulle negatiivse pannud! Igaljuhul tore, et meil siin selline asi juhtus, aga teinekord ära too mulle negatiivse panemiseks põhjust teiste teemadest! Huvitav küll, miks Sa oma teemast põhjenduseks lõigukest ei võtnud? Seda tead vist tõesti AINULT Sina ise!
Tore, et leidub selliseid kasutajaid! Aga ausalt öeldes, otsustan ma tõesti ise, kuhu ja mida ma postitan. Ja Sina ei tee mulle ettepanekuid, kuhu ma postitan ja kuhu mitte!
Minu poolt kõik. Kui muudad oma arvamust, siis anna mulle teada ja ma muudan ka enda oma. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 25.01.2007 01:14:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Sai paar vidinat müüdud, oli kohal nagu kokku lepitud ja kõik sujus tõrgeteta. |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chiff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 21.01.2007 18:05:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
tehing leidis aset kokkulepitud ajal ja kokkulepitud kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
postitatud: 20.01.2007 01:39:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Müüsin videokaardi ja jahutuse, saime kokku nagu kokku lepitud ja kõik sujus ladusalt. |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
postitatud: 16.01.2007 16:59:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Ostsis mult mälu ja dvd romi kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
postitatud: 11.01.2007 22:03:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
LCD minu, raha ja arvuti tema. ise t6i , ise viis. mina rahul loodetavasti tema ka. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neffis
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
postitatud: 07.11.2006 09:35:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
postitatud: 24.10.2006 22:28:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Tegime värvipritsi diili. Mina olen rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
postitatud: 17.10.2006 22:40:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Tekkisid pisiviivitused seoses kauba üleandmisega (mõlemapoolsed), kuid lõpplahendus osutus positiivseks.  |
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
postitatud: 30.09.2006 22:49:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Overkilla kirjutas: |
| ~ Levis ~ kirjutas: |
bla bla bla ... |
Sa oled nii tugev, jõuline, arukas, intelligentne. |
Soovitan põhjendamata negatiivsega adminide poole pöörduda  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dima_boiss
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2006
|
postitatud: 28.09.2006 09:58:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Neutraalne |
|
| ostsin videokaardi. kõik okei, kiire ja mugav, etteheiteid ei ole. kõik OK! |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
postitatud: 10.09.2006 19:18:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: puudub |
|
| ~ Levis ~ kirjutas: |
| (y) bla bla bla ... |
Sa oled nii tugev, jõuline, arukas, intelligentne. |
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
~ Levis ~
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2006
|
postitatud: 10.09.2006 17:19:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
bla bla bla ... |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepo
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
postitatud: 03.09.2006 16:53:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
postitatud: 01.09.2006 14:15:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
ostsin prose, väga kiire ja hea.
rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 28.08.2006 20:22:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
paar tundi peale teema tegemist juba nuts arvel  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
postitatud: 19.08.2006 20:17:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai mälu ostetud, olen tehinguga rahul, minu poolt tuleb positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 13.08.2006 19:23:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
ostsin mx310-ne ja ta tõi isegi hiire lasnagorskile kohale  |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepp
HV vaatleja
liitunud: 09.04.2003
|
postitatud: 12.08.2006 21:53:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erko90
HV veteran
liitunud: 09.11.2004
|
postitatud: 10.08.2006 15:22:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai siis paar vidinat ostetud ja tõi ilusti kohale ka  |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
postitatud: 02.06.2006 18:29:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Müüsin ketta toite. Kõik toimus kokkulepete kohaselt, meeldivalt ja kiiresti. Soovitan.  _________________ Tere hommikust!  |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaak151
HV kasutaja
liitunud: 08.09.2004
|
postitatud: 11.03.2006 12:40:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
pani mulle jumala lampi negatiivse ja ütles et mina olen talle pannud
olen nõus muutma seda kui sa mul ka muudad! |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
postitatud: 24.01.2006 18:24:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
| Overkilla kirjutas: |
| Maksan 30kr kui oma s~onast taganed! |
selle priva eest. Kuna selgitust ei tulnud, mida sellega mõeldi, siis loen seda solvanguks. Inimene võiks ka mõelda, mida kirjutab.
Kindlasti agiteeris teda minu hetke allkiri:
| tsitaat: |
| Hindan inimesi, kes peavad oma sõna ja lubadusi. Mitte ei hakka 25 krooni pärast oma sõnast taganema... |
, mis on tingitud sellest, et mitmel korral inimesega äri ajades, kui kõik juba kokku lepitud on keegi sümboolse summa rohkem pakkunud ja seoses sellega kõik eelnevad kokkulepped jne unustatud. _________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
postitatud: 02.01.2006 08:53:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
ostsin mängu - kaup korralik!  _________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 05.11.2005 13:31:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Nänn ilusti vahetatud  |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
postitatud: 16.10.2005 19:37:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
kõik kiiresti ja hästi  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
postitatud: 21.09.2005 09:00:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Tehing laabus tõrgeteta ! |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 17.08.2005 18:59:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| haige fantaasia "udara ulvi" topelt irw |
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 12.08.2005 10:56:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hdi28
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
postitatud: 31.07.2005 19:51:05 postituse pealkiri: Kõik toimis |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
| Tehing kiire ja korralik. Teeks teine kordki tehinguid. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 23.07.2005 18:42:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
tegime äri, kõik kulges meeldivalt  |
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
postitatud: 03.07.2005 21:57:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Väga imeliku jutuga, suht raske teda mõista, aga mis pealmine - äri oli ok  |
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaubamaja
HV veteran

liitunud: 20.10.2004
|
postitatud: 18.05.2005 08:55:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
postitatud: 05.12.2004 00:27:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai talle üks helikaart müüdud ja väga kiire tüüp 20 min peale läbirääkimiste lõppu oli juba kohal  _________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarmo
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
postitatud: 02.12.2004 14:36:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Sai väike tehing tehtud. Kõik OK !!  |
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L6vi
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2004
|
postitatud: 17.07.2004 19:45:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Negatiivne |
|
| postitab sinna, kuhu vaja pole. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MoHcTpA
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
postitatud: 14.07.2004 23:21:47 postituse pealkiri: Kommenteerimine: Overkilla |
|
Arvamus kasutajast [ Overkilla ]: Positiivne |
|
Olen esimene?
Tegi kiiresti pakkumise ja kohtusime samal päeval !
Soovitan!  |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|