Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: HvNewUser
avatar Kasutajast HvNewUser

HV kasutaja
liitunud:  14.07.2004
viimane külastus:  14.06.2023 09:06:11
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  644
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja HvNewUser sõnumeid
kontakt HvNewUser
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: HvNewUser
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 60 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006



sõnumpostitatud: 03.10.2012 14:10:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

ostsin läppari thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2010 20:47:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Ostis mälu, kõik läks hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2010 17:46:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

HvNewUser kirjutas:
Mälupulk toodi ukse ette ära. Toode nagu lubatud. Soovitan!

Läks viimane kaubaks jah icon_wink.gif

Edu thumbs_up.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2010 10:41:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Ostis emaplaadi! Tuli ise ka järgi! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2009 12:46:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Müüsin mälud, kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2007 18:39:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Ostsin prose. Kahjuks polnud piisavalt sula kaasas, aga takistuseks see ei saanud. thumbs_up.gif
Tänan.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006



sõnumpostitatud: 19.09.2007 00:36:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

kaubad tehtud .. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aix113
HV vaatleja
aix113

liitunud: 30.08.2006



sõnumpostitatud: 29.08.2007 16:02:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Äri toimus icon_biggrin.gif jahh EESTI POST aga n... näkku
Kaup korralik ja tyyp igati asjalik
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2007 15:39:07    postituse pealkiri: Nokia 3510i vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

thumbs_up.gif Kiire ja korralik tehing.
Aus ja hea kaup!
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
D3vil.ee
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.03.2007 02:17:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Müüsin monitori, tehing kiire ja mugav.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.02.2007 13:04:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Kõik sujus hästi, tõi monitori haapsallu ukse taha ära ja kaup korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assa_mait
HV kasutaja
assa_mait

liitunud: 16.02.2005



sõnumpostitatud: 21.02.2007 20:17:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Kiire ja korralik ärimees, tõi mulle kauba kohe kodu ukse ette ära icon_smile.gif
Soovitan kõigile!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoltan
HV vaatleja
zoltan

liitunud: 08.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2007 22:42:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

müüsin, raha käes - võib äri ajada küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2007 16:10:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Mööda linna tuhisedes lõpuks saime kokku, kaup raha vastu vahetatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mezilane
Kreisi kasutaja
mezilane

liitunud: 17.06.2002



sõnumpostitatud: 26.12.2006 18:49:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

temalt ostsin välise kõvaketta igati soodsalt, mis töötas ka päris kaua, kuigi mõned päevad tagasi otsustas siiski õhtale minna icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2005
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2005



sõnumpostitatud: 19.12.2006 02:45:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Sai äri aetud! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006



sõnumpostitatud: 08.12.2006 00:48:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Sai vanemat sorti emaplaat ja prose ostetud. Äri oli kiire ja kaup hea(looden et ka kestab)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.12.2006 11:25:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2006 23:40:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Ostsin videokaardi.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2nsa_hps
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006



sõnumpostitatud: 03.12.2006 15:07:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

sai mälupulke ostetud - korralik ja korrektne suhtumine !

thumbs_up.gif thumbs_up.gif 5+
_________________
kõik väikeste ja suurte puudega soetud asjad - alates väikesest istikust, kuni suurte puude raieni !
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.11.2006 16:56:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

tõi kaardi pmst ukseette ära ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003



sõnumpostitatud: 12.10.2006 12:03:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

kas temaga just rindele läheks(pole meest lahingukeskkonnas näinud 8) ), aga tööd võib küll koos teha
_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wildwest
HV vaatleja
wildwest

liitunud: 01.08.2006



sõnumpostitatud: 06.10.2006 08:29:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Moboga kõik korras thumbs_up.gif
Väga asjalik asjaajamine!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midiman
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004



sõnumpostitatud: 04.10.2006 08:23:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Hea ostja tuli ise järgi ei mingit probleemi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus666
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2005



sõnumpostitatud: 25.09.2006 16:34:57    postituse pealkiri: autolaadija vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

müüsin talle autolaadija. Maksis raha ette ja kokku lepitud ajal õiges kohas järgi ka. Soovitan kaupa teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2006 15:29:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

5+ kiire tegutsemise ja korraliku kauba eest!
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2006 21:05:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Müüsin 256MB RAM
Käest kätte ilusti ja... Loodan, et töötab.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2006 09:22:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakala84
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 16.07.2006 10:11:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002



sõnumpostitatud: 12.07.2006 11:57:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Ostsin swichi... proovida pole jõudnud, aga loodame, et kõik OK icon_smile.gif
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2006 17:14:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Kõik väga viis! Kaup peaaegu koju kätte!
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allary666
HV kasutaja
allary666

liitunud: 07.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2006 00:17:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Väga tip-top oli kõik.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no s...
HV kasutaja
no s...

liitunud: 22.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2006 18:44:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Sai kilekotitäis pisikesi vinte ostetud, osa olid isegi suuremad kui lubatud icon_biggrin.gif
Asjad toodi ukse ette ära ja puha, igati meeldiva HV-lasega tegu minu meelest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.03.2006 22:42:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Igati asjalik ja tore HV-lane,käisin kohal panin kaardi masinasse thumbs_up.gif
Positiivne 8) "loomulikult"
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004



sõnumpostitatud: 24.03.2006 09:52:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

sai prose ostetud, asi igati korralik
_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004



sõnumpostitatud: 24.03.2006 02:19:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

so far so good.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2006 21:50:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

2ri tehtud, kaup tundub ka korralik...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 13.03.2006 21:47:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Väga tip-top oli kõik.
Sain uue ketsi ja ajasime sipa juttu ka thumbs_up.gif
Igati positiivne. beer_yum.gif
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3in
HV vaatleja
R3in

liitunud: 09.04.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2006 10:10:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Wifi kaardi ostsin, kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepo
HV kasutaja
sepo

liitunud: 24.02.2004



sõnumpostitatud: 11.03.2006 00:01:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Kaup väga kiire ja ülikorralik(y)
Teinekordki äri
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peter
HV kasutaja


liitunud: 11.11.2001



sõnumpostitatud: 04.03.2006 03:25:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

thumbs_up.gif Ostsi ruuteri OK thumbs_up.gif
_________________
BMW R35 vajab juppe
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erco
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2002



sõnumpostitatud: 03.03.2006 11:09:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Positiivne minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2006 21:25:26    postituse pealkiri: Selle mehega võib äri teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veljon
HV kasutaja
veljon

liitunud: 15.01.2006



sõnumpostitatud: 15.02.2006 18:36:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Positiivne äri thumbs_up.gif , soovitan!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koerlane
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004



sõnumpostitatud: 08.12.2005 09:34:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Järjekordselt üks positiivne kogemus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.12.2005 11:43:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

olin müüja rollis, kõik klappis, asjalik vend igatahes
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.11.2005 02:16:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Müüsin ATX toiteploki, tuli ise järgi.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.09.2005 18:33:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

Sai käed löödud ja äritehingu kirjeldamiseks jätkub vaid kiidusõnu.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2005 16:50:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

ostsin emaplaadi. Ja töötas 8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2005 21:58:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ HvNewUser ]: Positiivne

beer_yum.gif
icon_razz1.gif
thumbs_up.gif
midagi peaks veel kindlasti ostma
sööma
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

HvNewUser arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 68 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.