Avaleht
otsing leidis 78 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: risker
HvNewUser

vastuseid: 11
vaadatud: 5510

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2010 20:27:54   pealkiri: Kommenteerimine: risker
Sai mälu ostetud.
Kandsin raha ette ja sain mälu postisaadetisena kätte.
Igati rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
HvNewUser

vastuseid: 376
vaadatud: 110580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2010 13:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Mälupulk toodi ukse ette ära. Toode nagu lubatud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: gogik
HvNewUser

vastuseid: 546
vaadatud: 101089

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2010 09:46:42   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
Ostsin emaplaadi, toimis nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krqll
HvNewUser

vastuseid: 213
vaadatud: 34199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2009 00:07:42   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
väga mõistev inimene icon_smile.gif . soovitan
  teema: Kommenteerimine: rewer
HvNewUser

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2009 18:58:14   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
tehing kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: rewer
HvNewUser

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2007 22:11:08   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Müüsin prose. Ostjal jäi 100 eeku sulas puudu (kuna unustas pangakaardi kogemata koju), aga kandis ilusti esimesel võimalusel üle. Aus mees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ivar43
HvNewUser

vastuseid: 13
vaadatud: 6915

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2007 09:14:10   pealkiri: Kommenteerimine: ivar43
igati norm mees. tõi protsessori koju kätte ja aitas paika ka panna.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
HvNewUser

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2007 20:54:51   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
müüsin mobiiltelefoni. saatsin paki ära, pärast tehti ülekanne. minu poolt kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: taic
HvNewUser

vastuseid: 68
vaadatud: 24641

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2007 10:28:56   pealkiri: Kommenteerimine: taic
Müüsin ühe toiteplokki. Aega võttis, aga asja sai icon_smile.gif .
  teema: Kommenteerimine: assa_mait
HvNewUser

vastuseid: 41
vaadatud: 11825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2007 17:35:25   pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait
mälupulk raha vastu vahetatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: D3vil.ee
HvNewUser

vastuseid: 40
vaadatud: 13064

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2007 19:39:50   pealkiri: Kommenteerimine: D3vil.ee
Ostsin läbi sõbra tema käest monitori. Väga aktiivne ja vastutulelik kodanik. Kaup ka korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
HvNewUser

vastuseid: 424
vaadatud: 84404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2007 14:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Müüsin emaplaadi. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxxx
HvNewUser

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2007 11:06:19   pealkiri: Kommenteerimine: marxxx
Müüsin talle ühe piduse videokaardi, pidi vaatama , kas sellest saab asja või mitte. Üldiselt tuli välja, et tegemist vana töökaaslasega. Igati norm mees ja tehing sujus ka libedalt.
  teema: Kommenteerimine: 2005
HvNewUser

vastuseid: 40
vaadatud: 10489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2007 11:03:45   pealkiri: Kommenteerimine: 2005
Sai vist kunagi talle ühed vanemad helikaart ja võrgukaart postiga saadetud. Raha kanti ilusti üle. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pohhkar
HvNewUser

vastuseid: 17
vaadatud: 8310

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2007 11:01:21   pealkiri: Kommenteerimine: pohhkar
Olen küll ajast maha jäänud, aga kunagi sai temale läbi vahendajate üks socket a emaplaat ja sinna peale sobiv duroni protsessor müüdud
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
HvNewUser

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2007 10:50:36   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Sai temale üks celeron protsessor müüdud. Ostja tuli ise maja ette kaubale järgi. Nii et, thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: zoltan
HvNewUser

vastuseid: 16
vaadatud: 3821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2007 10:48:23   pealkiri: Kommenteerimine: zoltan
Ostsin 512MB SDRAM mälu. Mälu toodi koju kätte, sain kohe ära testida. Kaup oli korras ja kõik sujus ladusalt.
  teema: Kommenteerimine: Mrx
HvNewUser

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2006 16:58:46   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
Müüsin videokaardi talle, tuli ukse ette ise järgi.
  teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps
HvNewUser

vastuseid: 74
vaadatud: 18035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2006 22:43:44   pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps
Sai 2x128mb mälu müüdud. Kodanik tuli ise järgi. Kõik sujus meeldivalt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: matakass
HvNewUser

vastuseid: 22
vaadatud: 8391

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2006 00:56:27   pealkiri: Kommenteerimine: matakass
Müüsin talle emaplaadi ja protsessori, tuli ise kaubale järgi.
  teema: Kommenteerimine: tomz
HvNewUser

vastuseid: 67
vaadatud: 41674

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2006 00:52:43   pealkiri: Kommenteerimine: tomz
Müüsin talle ühe videokaardi, saime kokkulepitud ajal kokku ja raha/kaup käest kätte.
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
HvNewUser

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2006 00:50:09   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Müüsin kõvaketta. Asi sujus probleemideta. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eugene2005
HvNewUser

vastuseid: 11
vaadatud: 1906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2006 10:18:03   pealkiri: Kommenteerimine: eugene2005
Ostsin temalt toiteploki. Asi oli uus nagu lubatud ja töötab korralikult.
  teema: Kommenteerimine: wildwest
HvNewUser

vastuseid: 19
vaadatud: 7598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2006 09:28:10   pealkiri: Kommenteerimine: wildwest
Sai talle terve ports vidinaid müüdud, mis pidid koos töötama.
Kuna ise testisin asja ainult põgusalt, siis selgus, et minu poolt müüdav kaup pole see, mis ma arvasin olevat.
Ostja oli väga ...
  teema: Kommenteerimine: aix113
HvNewUser

vastuseid: 4
vaadatud: 2575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2006 07:22:28   pealkiri: Kommenteerimine: aix113
Sai mõned mälud postiga saaadetud. Ostja on väga aktiivne ja kiire tegutseja (erinevalt Eesti Postist icon_smile.gif )
  teema: Kommenteerimine: midiman
HvNewUser

vastuseid: 28
vaadatud: 7973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2006 23:19:22   pealkiri: Kommenteerimine: midiman
Sai temalt 2*256MB mälu ostetud. Mälud OK.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: virus666
HvNewUser

vastuseid: 12
vaadatud: 5450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2006 11:43:59   pealkiri: Kommenteerimine: virus666
Ostsin temalt autoadapteri. Kaup uus, korralik ja hea hinnaga ning sain kiiresti kätte. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: unix
HvNewUser

vastuseid: 24
vaadatud: 8845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2006 11:41:15   pealkiri: Kommenteerimine: unix
Müüsin emaplaadi. Tuli ise järgi. Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: martl
HvNewUser

vastuseid: 244
vaadatud: 61721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2006 09:28:45   pealkiri: Kommenteerimine: martl
Sai ka natuke tavaari saadetud. Aus mees. Kui on võimalus tehingut teha, siis kindlasti soovitan.
  teema: Kommenteerimine: wunki
HvNewUser

vastuseid: 76
vaadatud: 24041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2006 21:43:46   pealkiri: Kommenteerimine: wunki
ostsis minult seisma jäänud game pad'i ära. Loodan, et jäi rahule.
  teema: Kommenteerimine: ArchMage
HvNewUser

vastuseid: 39
vaadatud: 21432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2006 21:42:09   pealkiri: Kommenteerimine: ArchMage
Ostsin mälu. Kaup selline nagu lubatud. Tasub kindlasti äri teha. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: muhelin
HvNewUser

vastuseid: 210
vaadatud: 43297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2006 13:12:42   pealkiri: Kommenteerimine: muhelin
sai kah kunagi pult ostetud. kõik normis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mezilane
HvNewUser

vastuseid: 87
vaadatud: 63848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2006 13:09:47   pealkiri: Kommenteerimine: mezilane
Sai millalgi sõbra ketas talle müüdud. Teiste asju on sitt müüa, kogu aeg peab vahemeest mängima. Aga kõik läks normaalselt.
  teema: Kommenteerimine: Joosep8
HvNewUser

vastuseid: 157
vaadatud: 29199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2006 13:05:32   pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8
Sai talle kunagi mingid kettad müüdud. Kõik läks hästi
  teema: Kommenteerimine: sakala84
HvNewUser

vastuseid: 16
vaadatud: 6640

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2006 10:16:07   pealkiri: Kommenteerimine: sakala84
sai üks väike seismajäänud ketas kommiraha eest ära müüdud. Ostja tuli maja ette järgi, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: praetor
HvNewUser

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2006 10:12:52   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
Saatsin postiga switchi. Kui kauba kätte sai, kandis raha üle. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sakunne
HvNewUser

vastuseid: 76
vaadatud: 47418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2006 08:13:35   pealkiri: Kommenteerimine: sakunne
Müüsin ühe kõvaketta, mida olid bad sectorid närima hakanud. Kiire ja korralik tehing.
  teema: Kommenteerimine: kikass
HvNewUser

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2006 12:43:57   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Sai kaks celeron proset müüdud. Tuli kaubale ise järgi. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: allary666
HvNewUser

vastuseid: 54
vaadatud: 13384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2006 10:44:01   pealkiri: Kommenteerimine: allary666
Sai paar kõvaketast raha vastu vahetatud.
Tehing toimus nagu 'õlitatult' icon_biggrin.gif .
  teema: Kommenteerimine: no s...
HvNewUser

vastuseid: 94
vaadatud: 23294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2006 10:29:08   pealkiri: Kommenteerimine: no s...
Müüsin terve portsu kõvakettaid. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Freind
HvNewUser

vastuseid: 41
vaadatud: 12706

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2006 15:33:15   pealkiri: Kommenteerimine: Freind
sai temale üks wifi ruuter müüdud. lisaks saatis mulle veel infot ühe mu uurimustöö tarbeks. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: dreamx
HvNewUser

vastuseid: 373
vaadatud: 140021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2006 15:26:45   pealkiri: Kommenteerimine: dreamx
Abivalmis inimene. Kuna mul olid väikesed kahtlused, et ostetav videokaart ei pruugi minu arvuti emaplaadi iseärasuste tõttu korralikult tööle hakata, siis tuli müüja ja pani ise kaardi masinas ...
  teema: Kommenteerimine: emty
HvNewUser

vastuseid: 458
vaadatud: 85525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 12:33:58   pealkiri: Kommenteerimine: emty
sai üks vanem emaplaat koos prosega talle müüdud.
tuli ise järgi.
  teema: Kommenteerimine: ferrum
HvNewUser

vastuseid: 134
vaadatud: 37789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 12:32:39   pealkiri: Kommenteerimine: ferrum
no nii. mina müüsin tollele mehele ühe vindi.
saime kokku, vahetasime asju, ajasime juttu.
teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antratsiit
HvNewUser

vastuseid: 23
vaadatud: 6329

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 12:29:20   pealkiri: Kommenteerimine: antratsiit
me vist ka kunagi tehingut teinud.
olen unustanud komentaari panna.
aga kindlasti oli igati aus tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sund
HvNewUser

vastuseid: 27
vaadatud: 11735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 12:12:39   pealkiri: Kommenteerimine: sund
saatsin postiga prose, sain pool raha ette ja pool kanti hiljem üle.
positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: zercs
HvNewUser

vastuseid: 95
vaadatud: 18482

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 12:09:11   pealkiri: Kommenteerimine: zercs
sai ketas+raha mälu vastu vahetatud. Mälu masinas ja töötab korralikult.
Selle mehega saab äri ajada küll icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Peter
HvNewUser

vastuseid: 69
vaadatud: 18955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2006 11:19:53   pealkiri: Kommenteerimine: Peter
Sai härrale üks nokia ruuter müüdud. Ilusti sõitis maja ette ja tegi asja minu jaoks väga lihtsaks. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sepo
HvNewUser

vastuseid: 69
vaadatud: 26409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2006 11:16:36   pealkiri: Kommenteerimine: sepo
müüsin talle arvuti. tehing käis kiiresti ja tõrgetata.
positiivne ärikogemus.
  teema: Kommenteerimine: kohver
HvNewUser

vastuseid: 16
vaadatud: 7413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2006 21:18:44   pealkiri: Kommenteerimine: kohver
Müüsin talle Wifi kaardi. Tuli ise järgi, äri kiire ja korralik.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.