|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: risker |
HvNewUser
vastuseid: 11
vaadatud: 5510
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2010 20:27:54 pealkiri: Kommenteerimine: risker |
Sai mälu ostetud.
Kandsin raha ette ja sain mälu postisaadetisena kätte.
Igati rahul  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
HvNewUser
vastuseid: 376
vaadatud: 110580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2010 13:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
| Mälupulk toodi ukse ette ära. Toode nagu lubatud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: gogik |
HvNewUser
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2010 09:46:42 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Ostsin emaplaadi, toimis nagu lubatud.  |
teema: Kommenteerimine: krqll |
HvNewUser
vastuseid: 213
vaadatud: 34199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2009 00:07:42 pealkiri: Kommenteerimine: krqll |
väga mõistev inimene . soovitan |
teema: Kommenteerimine: rewer |
HvNewUser
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2009 18:58:14 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: rewer |
HvNewUser
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2007 22:11:08 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Müüsin prose. Ostjal jäi 100 eeku sulas puudu (kuna unustas pangakaardi kogemata koju), aga kandis ilusti esimesel võimalusel üle. Aus mees.  |
teema: Kommenteerimine: ivar43 |
HvNewUser
vastuseid: 13
vaadatud: 6915
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2007 09:14:10 pealkiri: Kommenteerimine: ivar43 |
igati norm mees. tõi protsessori koju kätte ja aitas paika ka panna.
 |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
HvNewUser
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2007 20:54:51 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
| müüsin mobiiltelefoni. saatsin paki ära, pärast tehti ülekanne. minu poolt kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: taic |
HvNewUser
vastuseid: 68
vaadatud: 24641
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2007 10:28:56 pealkiri: Kommenteerimine: taic |
Müüsin ühe toiteplokki. Aega võttis, aga asja sai . |
teema: Kommenteerimine: assa_mait |
HvNewUser
vastuseid: 41
vaadatud: 11825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2007 17:35:25 pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait |
mälupulk raha vastu vahetatud.  |
teema: Kommenteerimine: D3vil.ee |
HvNewUser
vastuseid: 40
vaadatud: 13064
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2007 19:39:50 pealkiri: Kommenteerimine: D3vil.ee |
| Ostsin läbi sõbra tema käest monitori. Väga aktiivne ja vastutulelik kodanik. Kaup ka korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
HvNewUser
vastuseid: 424
vaadatud: 84404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2007 14:17:24 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Müüsin emaplaadi. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
HvNewUser
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 11:06:19 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
| Müüsin talle ühe piduse videokaardi, pidi vaatama , kas sellest saab asja või mitte. Üldiselt tuli välja, et tegemist vana töökaaslasega. Igati norm mees ja tehing sujus ka libedalt. |
teema: Kommenteerimine: 2005 |
HvNewUser
vastuseid: 40
vaadatud: 10489
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 11:03:45 pealkiri: Kommenteerimine: 2005 |
Sai vist kunagi talle ühed vanemad helikaart ja võrgukaart postiga saadetud. Raha kanti ilusti üle.  |
teema: Kommenteerimine: pohhkar |
HvNewUser
vastuseid: 17
vaadatud: 8310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 11:01:21 pealkiri: Kommenteerimine: pohhkar |
| Olen küll ajast maha jäänud, aga kunagi sai temale läbi vahendajate üks socket a emaplaat ja sinna peale sobiv duroni protsessor müüdud |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
HvNewUser
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 10:50:36 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Sai temale üks celeron protsessor müüdud. Ostja tuli ise maja ette kaubale järgi. Nii et, . |
teema: Kommenteerimine: zoltan |
HvNewUser
vastuseid: 16
vaadatud: 3821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 10:48:23 pealkiri: Kommenteerimine: zoltan |
| Ostsin 512MB SDRAM mälu. Mälu toodi koju kätte, sain kohe ära testida. Kaup oli korras ja kõik sujus ladusalt. |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
HvNewUser
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2006 16:58:46 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
| Müüsin videokaardi talle, tuli ukse ette ise järgi. |
teema: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
HvNewUser
vastuseid: 74
vaadatud: 18035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 22:43:44 pealkiri: Kommenteerimine: k2nsa_hps |
Sai 2x128mb mälu müüdud. Kodanik tuli ise järgi. Kõik sujus meeldivalt.  |
teema: Kommenteerimine: matakass |
HvNewUser
vastuseid: 22
vaadatud: 8391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 00:56:27 pealkiri: Kommenteerimine: matakass |
| Müüsin talle emaplaadi ja protsessori, tuli ise kaubale järgi. |
teema: Kommenteerimine: tomz |
HvNewUser
vastuseid: 67
vaadatud: 41674
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 00:52:43 pealkiri: Kommenteerimine: tomz |
| Müüsin talle ühe videokaardi, saime kokkulepitud ajal kokku ja raha/kaup käest kätte. |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
HvNewUser
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 00:50:09 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Müüsin kõvaketta. Asi sujus probleemideta.  |
teema: Kommenteerimine: eugene2005 |
HvNewUser
vastuseid: 11
vaadatud: 1906
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2006 10:18:03 pealkiri: Kommenteerimine: eugene2005 |
| Ostsin temalt toiteploki. Asi oli uus nagu lubatud ja töötab korralikult. |
teema: Kommenteerimine: wildwest |
HvNewUser
vastuseid: 19
vaadatud: 7598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2006 09:28:10 pealkiri: Kommenteerimine: wildwest |
Sai talle terve ports vidinaid müüdud, mis pidid koos töötama.
Kuna ise testisin asja ainult põgusalt, siis selgus, et minu poolt müüdav kaup pole see, mis ma arvasin olevat.
Ostja oli väga ... |
teema: Kommenteerimine: aix113 |
HvNewUser
vastuseid: 4
vaadatud: 2575
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2006 07:22:28 pealkiri: Kommenteerimine: aix113 |
Sai mõned mälud postiga saaadetud. Ostja on väga aktiivne ja kiire tegutseja (erinevalt Eesti Postist ) |
teema: Kommenteerimine: midiman |
HvNewUser
vastuseid: 28
vaadatud: 7973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2006 23:19:22 pealkiri: Kommenteerimine: midiman |
Sai temalt 2*256MB mälu ostetud. Mälud OK.
 |
teema: Kommenteerimine: virus666 |
HvNewUser
vastuseid: 12
vaadatud: 5450
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2006 11:43:59 pealkiri: Kommenteerimine: virus666 |
Ostsin temalt autoadapteri. Kaup uus, korralik ja hea hinnaga ning sain kiiresti kätte.  |
teema: Kommenteerimine: unix |
HvNewUser
vastuseid: 24
vaadatud: 8845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2006 11:41:15 pealkiri: Kommenteerimine: unix |
| Müüsin emaplaadi. Tuli ise järgi. Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: martl |
HvNewUser
vastuseid: 244
vaadatud: 61721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2006 09:28:45 pealkiri: Kommenteerimine: martl |
| Sai ka natuke tavaari saadetud. Aus mees. Kui on võimalus tehingut teha, siis kindlasti soovitan. |
teema: Kommenteerimine: wunki |
HvNewUser
vastuseid: 76
vaadatud: 24041
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2006 21:43:46 pealkiri: Kommenteerimine: wunki |
| ostsis minult seisma jäänud game pad'i ära. Loodan, et jäi rahule. |
teema: Kommenteerimine: ArchMage |
HvNewUser
vastuseid: 39
vaadatud: 21432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2006 21:42:09 pealkiri: Kommenteerimine: ArchMage |
Ostsin mälu. Kaup selline nagu lubatud. Tasub kindlasti äri teha.  |
teema: Kommenteerimine: muhelin |
HvNewUser
vastuseid: 210
vaadatud: 43297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2006 13:12:42 pealkiri: Kommenteerimine: muhelin |
sai kah kunagi pult ostetud. kõik normis.  |
teema: Kommenteerimine: mezilane |
HvNewUser
vastuseid: 87
vaadatud: 63848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2006 13:09:47 pealkiri: Kommenteerimine: mezilane |
| Sai millalgi sõbra ketas talle müüdud. Teiste asju on sitt müüa, kogu aeg peab vahemeest mängima. Aga kõik läks normaalselt. |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
HvNewUser
vastuseid: 157
vaadatud: 29199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2006 13:05:32 pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8 |
| Sai talle kunagi mingid kettad müüdud. Kõik läks hästi |
teema: Kommenteerimine: sakala84 |
HvNewUser
vastuseid: 16
vaadatud: 6640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2006 10:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: sakala84 |
| sai üks väike seismajäänud ketas kommiraha eest ära müüdud. Ostja tuli maja ette järgi, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: praetor |
HvNewUser
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2006 10:12:52 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
Saatsin postiga switchi. Kui kauba kätte sai, kandis raha üle.  |
teema: Kommenteerimine: sakunne |
HvNewUser
vastuseid: 76
vaadatud: 47418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2006 08:13:35 pealkiri: Kommenteerimine: sakunne |
| Müüsin ühe kõvaketta, mida olid bad sectorid närima hakanud. Kiire ja korralik tehing. |
teema: Kommenteerimine: kikass |
HvNewUser
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2006 12:43:57 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
| Sai kaks celeron proset müüdud. Tuli kaubale ise järgi. Kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: allary666 |
HvNewUser
vastuseid: 54
vaadatud: 13384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2006 10:44:01 pealkiri: Kommenteerimine: allary666 |
Sai paar kõvaketast raha vastu vahetatud.
Tehing toimus nagu 'õlitatult' . |
teema: Kommenteerimine: no s... |
HvNewUser
vastuseid: 94
vaadatud: 23294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2006 10:29:08 pealkiri: Kommenteerimine: no s... |
Müüsin terve portsu kõvakettaid.  |
teema: Kommenteerimine: Freind |
HvNewUser
vastuseid: 41
vaadatud: 12706
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2006 15:33:15 pealkiri: Kommenteerimine: Freind |
sai temale üks wifi ruuter müüdud. lisaks saatis mulle veel infot ühe mu uurimustöö tarbeks.  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
HvNewUser
vastuseid: 373
vaadatud: 140021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2006 15:26:45 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
| Abivalmis inimene. Kuna mul olid väikesed kahtlused, et ostetav videokaart ei pruugi minu arvuti emaplaadi iseärasuste tõttu korralikult tööle hakata, siis tuli müüja ja pani ise kaardi masinas ... |
teema: Kommenteerimine: emty |
HvNewUser
vastuseid: 458
vaadatud: 85525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 12:33:58 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
sai üks vanem emaplaat koos prosega talle müüdud.
tuli ise järgi. |
teema: Kommenteerimine: ferrum |
HvNewUser
vastuseid: 134
vaadatud: 37789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 12:32:39 pealkiri: Kommenteerimine: ferrum |
no nii. mina müüsin tollele mehele ühe vindi.
saime kokku, vahetasime asju, ajasime juttu.
teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: antratsiit |
HvNewUser
vastuseid: 23
vaadatud: 6329
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 12:29:20 pealkiri: Kommenteerimine: antratsiit |
me vist ka kunagi tehingut teinud.
olen unustanud komentaari panna.
aga kindlasti oli igati aus tehing  |
teema: Kommenteerimine: sund |
HvNewUser
vastuseid: 27
vaadatud: 11735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 12:12:39 pealkiri: Kommenteerimine: sund |
saatsin postiga prose, sain pool raha ette ja pool kanti hiljem üle.
positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: zercs |
HvNewUser
vastuseid: 95
vaadatud: 18482
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 12:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: zercs |
sai ketas+raha mälu vastu vahetatud. Mälu masinas ja töötab korralikult.
Selle mehega saab äri ajada küll  |
teema: Kommenteerimine: Peter |
HvNewUser
vastuseid: 69
vaadatud: 18955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2006 11:19:53 pealkiri: Kommenteerimine: Peter |
Sai härrale üks nokia ruuter müüdud. Ilusti sõitis maja ette ja tegi asja minu jaoks väga lihtsaks.  |
teema: Kommenteerimine: sepo |
HvNewUser
vastuseid: 69
vaadatud: 26409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2006 11:16:36 pealkiri: Kommenteerimine: sepo |
müüsin talle arvuti. tehing käis kiiresti ja tõrgetata.
positiivne ärikogemus. |
teema: Kommenteerimine: kohver |
HvNewUser
vastuseid: 16
vaadatud: 7413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2006 21:18:44 pealkiri: Kommenteerimine: kohver |
| Müüsin talle Wifi kaardi. Tuli ise järgi, äri kiire ja korralik. |
| |