| autor |
sõnum |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
postitatud: 19.05.2006 18:31:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik Korras  |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavka
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 17.05.2006 20:05:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin prose. Viitsis ära oodata  |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaylem
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005
|
postitatud: 16.05.2006 18:42:04 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin prose, j2in 1.- v2lgu kyl j2rgmise tehinguga 2ra tasub,aga muidu tehing oli ohtal proovin prose j2rgi.
Positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sur4er
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2004
|
postitatud: 15.05.2006 10:24:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
postitatud: 12.05.2006 07:35:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin video ja Funkab  |
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
postitatud: 11.05.2006 20:48:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Toe Tag "Pankrot" sõnad - "oma äridega suurem jagu alati läen alt"
kehtib meie mõlema kohta  _________________ !! |
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu04
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2004
|
postitatud: 11.05.2006 18:13:32 postituse pealkiri: Tänan |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Toitekas töötab hästi (õnneks oli kodus mõni üleliigne kaabel ka)
Tänan |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crz
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.02.2006
|
postitatud: 04.05.2006 19:07:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
10 :: |
5 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
postitatud: 04.05.2006 16:37:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kaup sujus hästi, lasi raha alles siis üle kanda, kui kaart juba tööle pandud  |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
postitatud: 30.04.2006 15:25:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ka paar bisnissi vahepeal tehtud, siiani väga positiivne nagu alati. _________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 27.04.2006 16:52:04 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
postitatud: 24.04.2006 20:12:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weeder
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005
|
postitatud: 20.04.2006 11:10:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostis Rami.  |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kondar
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
postitatud: 20.04.2006 09:14:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin toite, äri kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaze
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.12.2002
|
postitatud: 11.04.2006 20:19:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai ostetud pekkis ABIT NF7-S. Äri korrektne ja kiire!
PS: Väga osav pakkija!  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
postitatud: 11.04.2006 18:53:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Tänud. Eraldas mulle ATX pesa sellise nagu emaplaadil. Positiivne! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 27.03.2006 22:41:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| nonii jälle üks positiivne diil tehtud...RESPECT |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
postitatud: 26.03.2006 12:50:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai prose ära proovitud siis lõpuks... kõik ok  _________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zapi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 21.03.2006 17:34:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Pakkumiste äraütlemiste tõttu venima jäänud ärile tuli väga kiire lõpp...Ostis 3200+ prose...  |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
postitatud: 18.03.2006 17:26:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostis video,tundub et jäi rahule. |
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 12.03.2006 23:53:28 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Ok.(Siin oli vastus ühe kasutaja alusetule kommentaarile)
viimati muutis soodent 29.04.2006 13:31:28, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cabel
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2002
|
postitatud: 26.02.2006 16:11:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai prose müüdud. Kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
postitatud: 24.02.2006 13:37:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin prose  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
postitatud: 09.02.2006 19:07:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostsin mälu, töötab ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strauss3
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2004
|
postitatud: 08.02.2006 18:06:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
postitatud: 06.02.2006 22:02:00 postituse pealkiri: Ostetud kaup igati korralik.. |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Ostsin prose jahutuse talt, asi oli hästi pakitud ja töötas veel paremini. |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 01.02.2006 12:04:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin gigase mälupulga. Kaup nagu lubatud ja kiirelt ka Tartu.
Kandsin raha ette ja muidugi sain korraliku kauba nagu oli ka profiili vaadates eeldada. Usaldusväärne  _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
postitatud: 31.01.2006 15:39:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai graafikakaart talle müüdud. Kaart ette, raha pärast, kõik norm  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Almerk
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2005
|
postitatud: 27.01.2006 13:46:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
oli mõnus äri ajada! |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 25.01.2006 23:17:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai jälle äri aetud ..
 _________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 18.01.2006 23:23:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
postitatud: 06.01.2006 16:04:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Päris mitu müügitehingut aastate jooksul Soodentiga tehtud, siiani kõik positiivne. |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ats
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 06.01.2006 00:34:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai videokaart müüdud, kõik läks hästi ! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tazomatic
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2004
|
postitatud: 31.12.2005 01:10:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
äri sujus edukalt  |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 20.12.2005 20:00:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Järjekordne positiivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
postitatud: 20.12.2005 17:11:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Müüsin korpust ja muud, tuli ise järgi ja ostis normaalse hinnaga. |
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trek
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003
|
postitatud: 17.12.2005 13:03:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Müüsin videokaardi. Väga positiivne tehing, ise ka paistis väga muhe vana:)  |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
postitatud: 10.12.2005 18:08:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik tip-top  |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
postitatud: 05.12.2005 21:49:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 02.12.2005 18:46:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Vaata äkki leiad veel kohti kuhu see link panna  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 02.12.2005 15:33:49 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 02.12.2005 14:05:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
Ärge jumal eest soodendi teemas teda ennast kunagi kritiseerige, kuna vastasel juhul saab vihaseks, lubab peksa anda ja paneb profiili negatiivse.
Soodendi puhul on tegemist vaimselt ebastabiilse isikuga, kellega tuleks vältida igasugust kontakti.
Kindlasti tundub ta olevat mingite rohtude mõju all, kuna näeb kõiges vandenõud tema vastu (ja just modede vandenõud)  |
Äkki tood mingi lingi tõestuseks kus sulle peksa lubatakse anda?Ja teemas sa ei kritiseerinud vaid lihtsalt alatult mõnitasid ise kusjuures kogu sündmuste ahelast mitteteadlik olles.Ravida võid ennast ise.Ja see ,et sa modede silmis tahad viks poiss olla on ka selgemast selgem muidu selliseid per.elakkuvaid avaldusi ei teeks. |
Perselakkuvaid avaldusi?
Tõesti oled mingi aine laksu all vist (või kui ei ole siis peaksid võtma hakkama) |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 02.12.2005 13:24:30 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Max Powers kirjutas: |
Ärge jumal eest soodendi teemas teda ennast kunagi kritiseerige, kuna vastasel juhul saab vihaseks, lubab peksa anda ja paneb profiili negatiivse.
Soodendi puhul on tegemist vaimselt ebastabiilse isikuga, kellega tuleks vältida igasugust kontakti.
Kindlasti tundub ta olevat mingite rohtude mõju all, kuna näeb kõiges vandenõud tema vastu (ja just modede vandenõud)  |
Äkki tood mingi lingi tõestuseks kus sulle peksa lubatakse anda?Ja teemas sa ei kritiseerinud vaid lihtsalt alatult mõnitasid ise kusjuures kogu sündmuste ahelast mitteteadlik olles.Ravida võid ennast ise.Ja see ,et sa modede silmis tahad viks poiss olla on ka selgemast selgem muidu selliseid per.elakkuvaid avaldusi ei teeks. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
postitatud: 02.12.2005 09:11:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
Ärge jumal eest soodendi teemas teda ennast kunagi kritiseerige, kuna vastasel juhul saab vihaseks, lubab peksa anda ja paneb profiili negatiivse.
Soodendi puhul on tegemist vaimselt ebastabiilse isikuga, kellega tuleks vältida igasugust kontakti.
Kindlasti tundub ta olevat mingite rohtude mõju all, kuna näeb kõiges vandenõud tema vastu (ja just modede vandenõud)  |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oltzz
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 01.12.2005 20:08:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald88
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
postitatud: 01.12.2005 18:37:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Myysin vana mobo ja prose... kui pakk k2es testis toimis ja raha kah k2es soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tunks01
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2005
|
postitatud: 28.11.2005 21:38:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| kõik käis nagu kokku lepitud |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 23.11.2005 20:57:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik sujus kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
postitatud: 16.11.2005 23:20:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
sai odavalt maha müüdud ventid...
leppisime aja kokku ja kõik käis kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
postitatud: 15.11.2005 18:10:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Arvamus positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|