Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Mirkel
avatar Kasutajast Mirkel

HV veteran
liitunud:  25.08.2004
postitusi:  2403
[0.04% kõigist / 0.30 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Mirkel sõnumeid
amet:  Erinevad ametid
huvid:  Väljad
kontakt Mirkel
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Mirkel
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 57 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Mirkel ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
maddenftw
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2009



sõnumpostitatud: 09.12.2022 22:41:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis teleka. Tehing positiivne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2021 17:51:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Väike bartertehing. beer_yum.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.06.2021 13:42:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Vahetasime väärt kraami, kõik OK icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006



sõnumpostitatud: 15.02.2019 09:53:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Kiire ostja. Pakend oli kannatada saanud, aga ostja sellest suurt draamat ei teinud. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2014 21:37:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

4870x2 sai ostetud, kõik ok.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minime
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2014 12:45:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostsin väärtuslikku kraami, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2014 01:27:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Pakkus ja müüs väga hea AMD prose ning tegutses kiiresti. thumbs_up.gif

AMD FTW idd
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.11.2013 17:14:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Oldschool 4870 X2 uus omanik icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.10.2013 20:19:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Bizness success! icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.12.2008 18:03:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

müüs AMD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.12.2008 11:49:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

AMD prose äri läks kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 14.10.2008 14:58:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Kõik positiivne.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karvased
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2007



sõnumpostitatud: 29.05.2008 13:38:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Abivalmis tüüp, soovitan igati
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyboy89
HV kasutaja
skyboy89

liitunud: 04.10.2005



sõnumpostitatud: 28.02.2008 22:32:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Müüsin volcano 7 ära, tuli järgi,
Soovitan icon_wink.gif
_________________
Lets Make peace beer_yum.gif
Mina olen AHV thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2008 00:09:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Seekord sai siis ketas ostetud thumbs_up.gif

Kõik sujus positiivselt ja kiirelt nagu alati beer_yum.gif

Ehk Minupoolt ikka veel soovitused!
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alex001
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



sõnumpostitatud: 07.02.2008 13:02:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai paar mälu ostetud, võib usaldada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003



sõnumpostitatud: 26.01.2008 17:28:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai üks väline vidin ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 20.01.2008 22:57:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Emme sai müüdud. Maaletooja apsakas sai ka lahendatud, mõistlik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldkala
HV kasutaja
kuldkala

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 11.01.2008 18:13:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2008 22:01:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Usaldusväärne müüja. Tõi kraami ise ära ka. Ja pärast abivalmis paigaldamisel.
Tagasiside ka igal hetkel olemas thumbs_up.gif
Tänud!
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lanec
HV vaatleja
lanec

liitunud: 30.03.2006



sõnumpostitatud: 10.01.2008 16:30:54    postituse pealkiri: täpne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Oli täpselt kohal ja vahetasin prose pasta prosede vastu

5+
_________________
Ostan vanu või rikkis laptoppe, sümboolse hinnaga - muuseumi! HTTP://www.lanec.eu
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 07.01.2008 19:12:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Emaplaat sai müüdud, raha ette ja kaup vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shader
HV kasutaja
Shader

liitunud: 11.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2008 22:55:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

ülihea tüüp, kellega äri ajada! Võtke eeskuju thumbs_up.gif
_________________
I put the LAUGHTER in SLAUGHTER
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar130
HV kasutaja
ivar130

liitunud: 04.05.2005



sõnumpostitatud: 31.12.2007 14:34:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis LCD, tuli ise ilusti järgi ka veel, igati positiivne kasutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Massive
HV kasutaja
Massive

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 22.07.2007 21:57:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

probleeme polnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003



sõnumpostitatud: 17.06.2007 18:14:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Tehing toimus kiirelt, soovitan!
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.06.2007 13:37:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai ostetud talt mälu - tehing toimus kiirelt ja viperusteta. thumbs_up.gif
_________________
Me oleme rüütlid, kes ütlevad NI!!!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004



sõnumpostitatud: 04.05.2007 07:51:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis 2x256MB SDRAM. Väga meeldiv äri oli!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2007 22:26:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 447 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 403
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.04.2007 21:40:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai kaupa kenasti tehtud.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2007 01:13:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.03.2007 12:26:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Müüsin videokaardi. Tuli ise järgi kõik OK thumbs_up.gif

PS. Sorry kui vent oli lärmakas, ise ei täheldanud, et oleks midagi hullu olnud. tegi häält nagu need väikesed kõik. Aga kui paned teise jahutuse siis loodetavasti ei seganud see vent palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2007 18:51:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Korralik bisness.soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2007 21:05:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

müüsin yhe wifi pulga, kõik OK, tuli ise järgi thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2007 16:55:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis emaplaadi, äri oli kiire ja tuli ise järgi icon_wink.gif Julgen teistelegi soovitada 8)
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2007 16:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

emaplaat ostetud, orgunn sujus kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charger
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004



sõnumpostitatud: 09.02.2007 10:55:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Respect,Please....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heiki12
HV kasutaja
Heiki12

liitunud: 23.10.2004



sõnumpostitatud: 06.02.2007 23:00:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Aitas mul laual 30kg jagu tühja ruumi juurde tekitada icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NephiX
HV veteran

liitunud: 15.05.2005



sõnumpostitatud: 12.01.2007 23:34:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai telefon müüdud,
tuli ise kohale ja viis ise kauba ära ka icon_biggrin.gif
igati positiivne äri icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2006 23:23:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

M: Monitori. Tuli ise järgi ja kõik korras. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004



sõnumpostitatud: 30.12.2005 18:30:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai äri ajatud ja kõik sujus ladusalt...
Soovitan! beer_yum.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 29.12.2005 15:13:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

sai diil tehtud
igati positiivne
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Falkorn
HV Guru
Falkorn

liitunud: 05.10.2005



sõnumpostitatud: 19.12.2005 20:36:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Tuli kohale
Vaatas üle
Ostis ära
Positiivne mis siin veel öelda thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001



sõnumpostitatud: 19.12.2005 01:01:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis videokaardi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2005 12:57:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Sai kettas müüdud, kõik kulges probleemideta thumbs_up.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 03.12.2005 21:52:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Ostis kraami thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antz16
HV veteran
antz16

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 29.08.2005 18:41:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

raha kohal ja kaup teel.
_________________
LAMMUTUSTÖÖD. Keldrite süvendamine. Keldrite ja pööningute koristamine. Vanaraua äravedu. Puude ja võsaraie ning piiramine. INFO: modko@hot.ee, Tel: 5822 8154
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2005 22:16:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

ostsin 512mb mälu. kõik korras ja äri kiire.
soovitan thumbs_up.gif
_________________
Ole tore !


viimati muutis kotmarjak 30.08.2005 12:45:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002



sõnumpostitatud: 17.06.2005 14:11:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

Õigel ajal kokkulepitud kohas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2005 21:46:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Mirkel ]: Positiivne

armas poiss icon_razz.gif kuid oleks võinud ned juhtmed veits pikemad olla
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

Mirkel arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 97% 69 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 3% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.