| autor |
sõnum |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 01.05.2005 20:15:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
postitatud: 30.04.2005 23:13:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Meeldiv kodanik. Pole läbu tema poolt kunagi näinud.
Tark jutt õiges kohas. |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 28.04.2005 20:31:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 28.04.2005 08:31:05 postituse pealkiri: Lahe sell |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
term
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
postitatud: 26.04.2005 19:17:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik sujus nagu kokku lepitud oli  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
postitatud: 19.04.2005 12:45:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
saime kokku,äri muhe sell paistab olevat  |
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
postitatud: 18.04.2005 23:50:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cubik
HV veteran
liitunud: 02.08.2003
|
postitatud: 18.04.2005 13:50:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai emaplaat müüdud...kõik sujus, kui mitte arvestada minupoolset väikest venitamist  |
|
|
| Kommentaarid: 192 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matupoiss
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 15.04.2005 17:20:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
raha sinu, prose minu
kõik toimis  |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
postitatud: 15.04.2005 16:21:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Videokaart vahetas edukalt omanikku  _________________ Back to Nvidia . |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarknezZ
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
postitatud: 08.04.2005 23:00:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Diil tehtud, raha käes. Positiivne kukub.
Sorri, kui oled palju tünga saanud viimasel ajal, aga ma üritan ikka aus kaupmees olla!
(y) |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 04.04.2005 21:03:46 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
| Pubekas jah ütles täpse kellaaja millal parim pakkuja saab omale.Kui inimene sellist asja lubab ja ei täida tuleb talle neg kommentaar panna.Eelmine pakkuja lisas vaid 5kr hinnale(625) ei tea mis mõttes see 626 halvem on.Edasi saabus vaikus ja vähearenenud inimese privad.Kommentaari ponit ongi ,et lubadusi mittetäitvad isikud palljastada.Selge see ,et sain nii ka omale negatiivse ent võrrelgem seda huligaaniga kaklemisega millega kaasneb omal lõhkine kulm (y)Ise müüsin hiljuti emaplaadi prosega 900kr ja mitte 1100kr teisele mis päev hiljem pakuti ,sest oli kokkulepe.Debiilikutele selliseid asju muidugi selgeks ei tee.Ha-ha ,kui on viimane tähtaeg siis see ei tähenda ,et omale saab- mida see siis tähendab? |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakala84
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 04.04.2005 19:14:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
see vend tundub küll suht piiratud mõttemaailmaga !
jäi kõvakettast oma lapsiku pakkumise tõttu ilma ja nüüd topib mulle negatiivse kommentaari ja on jätnud üldse sellise suht ülbaja (puberdeediku) mulje kuna arvab et mina kui asja müüja pean nüüd talle helistama akkama et oma kõvakettast lahti saada! kui mul on valida kas ma saan 625.- ja saan kettast lahti nii et ise ei pea midagi tegema või siis saan 626.- ja pean akkama ise ta tel. nr. küsima, ja mingite privaat sõnumitega nssima siis arvata on et valin esimese variandi!
niiet edu sulle edaspidiseks!
| soodent kirjutas: |
| Pubekas jah ütles täpse kellaaja millal parim pakkuja saab omale.Kui inimene sellist asja lubab ja ei täida tuleb talle neg kommentaar panna.Eelmine pakkuja lisas vaid 5kr hinnale(625) ei tea mis mõttes see 626 halvem on.Edasi saabus vaikus ja vähearenenud inimese privad.Kommentaari ponit ongi ,et lubadusi mittetäitvad isikud palljastada.Selge see ,et sain nii ka omale negatiivse ent võrrelgem seda huligaaniga kaklemisega millega kaasneb omal lõhkine kulm (y)Ise müüsin hiljuti emaplaadi prosega 900kr ja mitte 1100kr teisele mis päev hiljem pakuti ,sest oli kokkulepe.Debiilikutele selliseid asju muidugi selgeks ei tee. |
NO kui nii arvad siis näita mulle ka neis postitutes kohta kus kohas on öeldud et kella 12.00 ks tehtud parim pakkumine saab endale???
esimeses postis oli pandud et kella 20.0-ks (30.03.05) tahaks saada kettast lahti ja siis 30.03.05 õhtul kell 20.37 kirjutasin et täna ei jõua ja homme kell 12.00 on viimane tähtaeg! küsiks nüüd kus on see koht kus on öeldud et kella 12.00-ni on aega pakkuda ja parim pakkumine saab endale??? kui sellele annad vastuse kaob ka minu negatiivne kommentaar!
viimati muutis sakala84 04.04.2005 21:28:06, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
postitatud: 01.04.2005 13:25:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Kõik ok, ostis prose ja jahutuse  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sven00
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
postitatud: 31.03.2005 18:44:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri käis kiirelt ja oli täpsel ajal kohal! soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
payton
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003
|
postitatud: 29.03.2005 22:36:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilman
HV Guru

liitunud: 20.05.2004
|
postitatud: 29.03.2005 22:29:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Äri aetud.
Positiivne kogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 350 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marken
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
postitatud: 24.03.2005 12:00:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejay
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 23.03.2005 20:53:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marvex
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 21.03.2005 12:48:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| kokkuvõtlikult igati asjalik tüüp - |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 12.03.2005 18:55:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Eeskujulik  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferrum
HV veteran

liitunud: 21.01.2004
|
postitatud: 10.03.2005 21:57:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
hea mees on,ei karjunud,ei sõimanud!
minu viga oli,5 min enne kokkulepitud aega hüppasin ostutehinguga alt ära.
pardoon täiega! _________________ JOHHOHAIA! |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
postitatud: 09.03.2005 16:32:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Õigel ajal kohal, kaup ootuspärane  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 06.03.2005 16:20:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
| soodent kirjutas: |
| Ära unusta mats ,et sinu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli arvamus ,et saadan äkki oma vanad sokid.Ei tea mis jumal sa siin oled ,et sul õigus raha maksta siis kui kaup käes ja teised peaks sind automaatselt usaldama.Ja loe tolgus läbi mu negatiivsed need sinusuguste agulitattide pandud. |
Minu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli see, mis on eelmises kommentaaris kirjas. Nii et oma vanad sokid võid küll omale jätta...
Ma ei ole jumal, vaid inimene... ja eeldasin, et seda oled ka sina, kuid ma ei leia sinus küll mingit inimlikkust või arusaamist. Varem pole mul kellegagi probleeme olnud, et raha mõni päev hiljem saabub - saadakse aru, et elu on kiire ja tegevusi püütakse optimeerida. Pole ju mõtet eraldi 100 eekuse kaardi järgi sõita 4km kaugusele kesklinna ja tagasi, mis läheb mul maksma 20 EEK ehk 20% kauba hinnast... lisaks vähemalt tund ajakulu. Ma saan selle kaardi ära tuua mõni päev hiljem, kui nagunii on linna asja ja siis raha ära maksta... Olen kogu aeg nii teinud ja seni probleemideta.
Mulle isiklikult tundub, et siin on tegemist pigem pealinna mentaliteediga, et kuidas küll mingi "agulitatt" julgeb üldse venitada pealinna vurlele raha maksmisega... |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 06.03.2005 14:58:50 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub |
|
Tuleb asi uuesti üles panna ,sest kodanik palus mul kommentaarid kustutada ent ise seda ei teinud.Raha maksmisega venitas ja põhjendas siis sellega ,et ma võin talle näiteks vanad sokid müüa ja seepärast ta mulle raha ei maksa enne ,kui kunagi kauba ära toob ja kontrollib.
viimati muutis soodent 11.03.2005 00:25:05, muudetud 3 korda |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emmennpee
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
postitatud: 05.03.2005 23:27:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne |
|
kannatamatu ülbik... muud ei oska küll öelda.
Mees saatis mulle Tallinnast Tartusse postipakiga 100 EEKise TV-kaardi ja pidin raha üle kandma, kui kaup käes. Kuna elan äärelinnas, siis mingi 100 EEKise kaardi pärast eraldi kesklinna ja tagasi sõita läheks mul maksma mingi 20 EEK, mis on 20% kauba hinnast... lisaks ajakulu. Ütlesin talle selge sõnaga, et lähen mõni päev hiljem pakile järele, kui mul on nagunii kesklinna poole asja, et siis saan ühekorraga ka paki välja võtta, kuid mees ei saa absoluutselt aru ja tahab, et ma talle kohe raha üle kannaksin, enne kui olen pakki näinudki. Kardab vist, et jääb rahast ilma või kahtleb oma kaubas... ei tea.
Ennegi on postiga äri aetud ja paki järel päevi hiljem käidud, kuid seni on inimesed sellest aru saanud ja pole mingit prb olnud. Kõik on rahad kätte saanud, mida näitavad ka kommentaarid minu kohta: 43st on negatiivseid 0 (NULL!). "Härra" Soodent'il aga on neutraalseid kommnentaare 6 ja neg. 4! Vaatasin juba alguses, et kuidagi kahtlane tegelane natuke...
viimati muutis emmennpee 06.03.2005 17:41:23, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 509 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
423 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 05.03.2005 00:22:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tegime kaupa, midagi halbapole öelda.
 |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zarc
HV kasutaja
liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 02.03.2005 21:45:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Tore oli asju ajada.  |
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Innu-
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
postitatud: 29.01.2005 17:36:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
positiivne Cooler käes ja isegi kõik dokumendid sain kaasa kust ostetud j.n.e! |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotrat
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
postitatud: 28.01.2005 17:55:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
tasub äri teha  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
postitatud: 24.01.2005 20:28:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Mingi kas minu ühenduse või HV jama - posti sisestus lõppes erroriga, aga post ise jõudis kohale!? Kui keegi näeb, kel siin võimu siis võiks 2 liigset kustutada. Äri sai ikka ühe korra (esialgu) aetud.
viimati muutis eeroj 24.01.2005 20:35:24, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
postitatud: 24.01.2005 20:27:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|

viimati muutis eeroj 24.01.2005 20:31:16, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
postitatud: 24.01.2005 20:26:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ehtne Rauaroobert.
Sai ka natuke äritsetud - kõik sujus. Nii käest-kätte kui posti ja ülekandega. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
postitatud: 18.01.2005 15:00:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus. Tänud mälu eest  |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 18.01.2005 12:15:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
normaalne tegelane...kaup kiiresti kohal ja puha  |
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
postitatud: 17.01.2005 12:17:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
äri sujus probleemivabalt.  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrx
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 29.12.2004 22:52:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai temaga jälle meeldivalt kaupa tehtud. |
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
postitatud: 29.12.2004 20:00:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
ostis mult 6x 32mb sdrami
kiire ja mobiilne tegelane _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
segusilm
HV veteran

liitunud: 20.03.2003
|
postitatud: 10.12.2004 11:58:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 01.12.2004 15:00:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Tehing toimus täpselt selline, nagu varem kokkulepitud oli! |
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesinik
HV Guru
liitunud: 19.05.2004
|
postitatud: 29.11.2004 15:45:37 postituse pealkiri: ÕIGE KAUP LEIDIS ÕIGE PEREMEHE |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Selle mehega võib äri ajada küll. Kõik OK. |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
223 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
postitatud: 31.10.2004 02:35:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Äri jäi küll tegemata minu vea tõttu, kuid siiski julgen soovitada. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
postitatud: 22.10.2004 11:26:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
väga tore oli asju ajada, isegi, et alguses väike probleem kokkusaamise paika panemisega.
lisaks on tema kohta käivate kommentaaride teema üks huvitavamaid omas klassis  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
postitatud: 14.10.2004 09:13:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Meeldiv on suhelda abivalmis inimesega  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Urmaz
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2002
|
postitatud: 29.09.2004 11:47:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Ostsin mälu. Mäletab küll.  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katsetaja
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
postitatud: 27.09.2004 19:45:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Raha ja emaplaat vahetasid omanikke!!
Kaup jõudis kiirelt kohale ja töötab. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
postitatud: 27.09.2004 17:40:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
positiivne ärikogemus olemas. kõik läks nii nagu pidi ja rohkemgi veel
 |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
postitatud: 26.09.2004 20:06:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Igati positiivne mulje temast. Oli abivalmis ning kõik läks nii, nagu lubatud |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hypogenic
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2003
|
postitatud: 26.09.2004 10:14:06 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
Sai üks vidju temale müüdud. Tundub olevat muhe säga. Edu Sulle!  |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitb
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2003
|
postitatud: 22.09.2004 17:20:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne |
|
| Sai siis ka äri aetud. Kõik ilusti korras. Täiesti usaldusväärne tegelane. Edu! |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|