Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: marcus21
avatar Kasutajast marcus21

Kreisi kasutaja
liitunud:  14.03.2004
viimane külastus:  23.08.2016 21:00:49
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1161
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja marcus21 sõnumeid
arvuti:  HP Pavilion dv 6500
kontakt marcus21
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: marcus21
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 28 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ marcus21 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 30.05.2009 22:31:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Tore HV-lane. 8)

Sai talle väikest abi osutatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003



sõnumpostitatud: 23.09.2006 21:30:13    postituse pealkiri: :) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

icon_smile.gif igati positiivne ärikogemus. Kaup korralik ja müüja abivalmis icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxy
HV veteran
Foxy

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.10.2005 10:57:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Väga korralik mees icon_smile.gif Tänan !
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 390
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2005 17:03:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Igati positiivne, kaup nagu uus.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.07.2005 19:29:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Sai ostetud videokaart. Kaup kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plaier
HV kasutaja
plaier

liitunud: 21.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.06.2005 18:45:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ostsin korpuse.... ja toiteka kah veel. icon_wink.gif
Igati korralik bisnes,müüja on sõnapidaja inimene.
Ja kaup ka vägagi korralik - just nagu pidigi.
Nii et ainult soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003



sõnumpostitatud: 29.06.2005 12:20:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

müüsin korpuse...
korralik ostja icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003



sõnumpostitatud: 19.04.2005 17:27:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

kauplemine oli kiire ja korralik
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehv
HV Guru
rehv

liitunud: 09.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2005 15:38:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

väga ladus ja kiire diil - eeskujuliku HV-lasena kandis raha üle kohe, paari tunni pärats sai toite kah. positiivne icon_smile.gif
Kommentaarid: 303 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 07.04.2005 13:44:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ostis mälud, mis seal ikka muud kui thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hypogenic
HV kasutaja
Hypogenic

liitunud: 03.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2005 19:40:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ehh, sai üks väga tore emme maha müüdud... icon_smile.gif

Normaalne vend tundub olevat! thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.03.2005 17:06:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Kandsin raha ette, kaup saabus korralikult, soovitan, ise olen väga rahul 8)
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leks121
HV vaatleja
Leks121

liitunud: 24.02.2005



sõnumpostitatud: 28.02.2005 23:29:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

asjalik, ostsin temal HDDt ja olen rahul, soovitan ka teile
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2005 09:57:30    postituse pealkiri: hyper 6 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Kannatlik müüa. Hoidis kaupa mitu päeva kuni oma ajagraafika paika sain thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2005 01:01:14    postituse pealkiri: Positiivne tegelane. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ostsin talt emaplaadi ja mälud.
Kaup korralik ja tehing kiire thumbs_up.gif
Julgen julgelt soovitada icon_lol.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shd
HV kasutaja
shd

liitunud: 13.01.2002



sõnumpostitatud: 19.02.2005 13:37:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

kiire/korralik(Y)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.02.2005 02:47:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus.
Ostsin videokaardi.

Äri oli konkreetne ja kaup selline nagu lubatud.
Kaubategemine sujus kiiresti.


Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2005 15:30:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Selline diil, mida sai kuude viisi otsitud. Sain täpselt sellise korpuse, nagu tahtsin ja hind ka taskukohane. Asjaajamine samuti meeldiv thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2005 12:36:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, ehkki mina jobutasin natuke icon_biggrin.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cubik
HV veteran

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 01.12.2004 19:09:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Sai telefon ostetud....kõik toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EDWIN
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2004



sõnumpostitatud: 17.10.2004 22:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ost edukalt kätte saadud. Just see mida vaja.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004



sõnumpostitatud: 13.10.2004 00:03:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

asjalik tüüp
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madsoaper
HV kasutaja
madsoaper

liitunud: 03.12.2002



sõnumpostitatud: 30.09.2004 18:38:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
<i have spoken>
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 16.09.2004 11:09:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Vahetas oma arvuti minu auto vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003



sõnumpostitatud: 10.09.2004 17:11:56    postituse pealkiri: Volc 7+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

icon_biggrin.gif
Ostukogemus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kolp
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2004



sõnumpostitatud: 09.08.2004 06:58:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

kiire ja korralik!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2004 00:55:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

Ostis mult cooleri
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 05.08.2004 01:41:35    postituse pealkiri: Kommenteerimine: marcus21 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ marcus21 ]: Positiivne

alustame positiivselt

operatiivne aus ja asjalik thumbs_up.gif
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

marcus21 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 31 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.