| autor |
sõnum |
Xvc
HV Guru

liitunud: 26.02.2011
|
postitatud: 05.01.2013 22:03:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
646 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
postitatud: 29.04.2010 20:10:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
kiire ja korralik ära, kandis raha ette  |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunstore
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
postitatud: 16.04.2007 17:53:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Ostsin Hynixi mälu.
Kaup korralik, hind mõistlik  _________________ Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snoops
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2006
|
postitatud: 12.03.2007 21:48:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| Müüsin telefoni. Asjalik ja konkreetne ostja, soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
postitatud: 08.03.2007 00:55:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
sai möned potid tinti ostetud - diil igati OK  _________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
postitatud: 06.01.2007 23:03:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
ostsin syleraali. 2ri sujus.
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
postitatud: 21.11.2006 12:29:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| ostis pleieri, tuli ise järele 8) |
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trakt0rist
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2006
|
postitatud: 10.11.2006 15:52:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Ostsin mälukaardi ja tehing toimus kiiresti  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xaker
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
postitatud: 24.12.2005 21:11:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
panin ise mööda-aga inimene tuli vastu  |
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
postitatud: 09.12.2005 21:14:24 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| Ostis aku.Kõik ok.Soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
postitatud: 11.10.2005 21:40:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
tõi kauba kohale ja kõik oli ok! soovitan! _________________ - censored - |
|
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evils
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 27.09.2005 12:08:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| Sai müüdud nokia 9210. tehing kiire ja korrektne |
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Treplo
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2005
|
postitatud: 27.09.2005 11:34:30 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| Müüsin MP3 pleieri. Kõik oli OK. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
postitatud: 15.09.2005 12:55:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
n6ustun eel-k6nelejaga. andis teada, et j22b veidi hiljaks
2rist ei tulnud kahjuks midagi v2lja, aga positiivne sellegi poolest 8) _________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jpt
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004
|
postitatud: 06.09.2005 18:39:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Esimene inimene, kes mulle helistas ja vabandas, et jääb 7-8 minutit hiljaks .
Paneks kohe kaks positiivset .
Äri läks ka hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
postitatud: 27.05.2005 00:12:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| igati positiivne ärikogemus! |
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 20.04.2005 16:32:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
ostsin telefoni ja kõik nii nagu lubatud  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
postitatud: 04.04.2005 18:50:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Väga hästi sai äri aetud. Tuli kohe Tartust Tallinna (ok tegelt oli muid asju tal ka vaja ajada )... soovitan  _________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angerjas
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
postitatud: 26.02.2005 18:06:34 postituse pealkiri: positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Ostsin paar CF-kaarti, töötavad hästi, mina rahul.
-- Andres Alla |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
postitatud: 04.01.2005 21:22:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Saime kenasti kaubale  _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
postitatud: 28.12.2004 02:55:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
postitatud: 14.10.2004 13:07:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
täitsa asjalik ja ilusaid pilte oskab teha... tundub igati mitmekülgne inimene 
viimati muutis Magic 29.04.2005 20:35:21, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zarc
HV kasutaja
liitunud: 14.07.2003
|
postitatud: 24.09.2004 17:06:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
On siin mõned korrad temaga äri tehtud - kõik on sujunud hästi .  |
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoV
HV kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
postitatud: 23.07.2004 23:12:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Sai äri aetud igati positiivne. Kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
postitatud: 26.06.2004 23:53:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
väga abiks tegelane ma arvan.
olen saanud häid tasuta teadmisi
lihtsa vaevaga tema käest  _________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
postitatud: 08.05.2004 16:02:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
postitatud: 09.04.2004 20:37:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| kõik oli väga kena, läks kõik libedalt |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rt1n
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2004
|
postitatud: 20.02.2004 23:48:10 postituse pealkiri: kaup koos |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
müüsin helikaardi, sain raha õigeaegselt, oli õigel ajal kohal, kõik ok  _________________ Sometimes there's more in life than just living. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaT
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 17.02.2004 15:54:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Sai üks tehing tehtud ja kõik sujus probleemidevabalt  |
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
postitatud: 16.02.2004 19:05:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
võttis aega mis ta meil võttis aga äri sai tehtud  _________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
postitatud: 30.01.2004 15:52:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
| veni vidi vici (tegelikult küll tuli, nägi ja võttis) polnud pikalt kokutamist ega tingimist. üdini positiivne |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
postitatud: 09.12.2003 23:12:12 postituse pealkiri: Kommenteerimine: missomaa |
|
Arvamus kasutajast [ missomaa ]: Positiivne |
|
Kasutajat missomaa pole veel kommenteeritud. Sa võid sellega algust teha vajutades siia.
Teen siis algust.
Ostis mult arvuti, ise tuli järgi, kõik oli nigu norm.
Ainult kauples mind vaeseks, see oli halb.
Muidu positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|