|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
missomaa
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191278
|
foorum: Töövahendus postitatud: 12.01.2016 23:46:49 pealkiri: Sony Z3 |
Tere!
Sony Z3 tagakaas on mõradega. Kõik muidu toimib, aga veekindluses pole enam kindel, seega soov tagakaas siiski vahetada. Kui ruttu käiks vahetus ja palju maksaks? Asun Tartus.
Ja väike " ... |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
missomaa
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2013 13:04:38 pealkiri: T400 |
Ostsin laevale kiirustades sylearvuti. Arvuti on selline nagu kirjeldatud, seega køik igati aus!  |
teema: Kommenteerimine: Mizz |
missomaa
vastuseid: 134
vaadatud: 35290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2010 18:58:51 pealkiri: Kommenteerimine: Mizz |
Kaup käes!  |
teema: Kommenteerimine: metsaline |
missomaa
vastuseid: 118
vaadatud: 41293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2007 21:19:21 pealkiri: Positiivne! |
Ostsin sülearvuti ja sain lisatarvikuid veel pealekaubagi. Antud IBMist arvatavasti paremat valikut poleks mul olnudki, seega olen ostuga rahul, väga vaeseks ka ei jäänud  |
teema: Kommenteerimine: snoops |
missomaa
vastuseid: 2
vaadatud: 3199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2007 19:26:45 pealkiri: Kommenteerimine: snoops |
Sain omale järjekordse unistuste telefoni ja veel suurepärase komplektina. Kaup aus ja korralik, täpselt selline nagu oli ka kirjutatud  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
missomaa
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2007 11:52:14 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
| Kindlasti positiivne! |
teema: Canon XM2 |
missomaa
vastuseid: 12
vaadatud: 5585
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.02.2007 20:15:01 pealkiri: Canon XM2 |
Stiilinäide Vabariigi aktustest. Kaamerateks siis Digital8 DCR-TRV345E ja XM2:
http://www.htg.tartu.ee/~d2allan/vs/
(tegemist on nüüd küll juba üsna vana lingiga, kus ma alles saadud kaamera ... |
teema: Ülevaade: GlobalSat BT-359S :: GPS seadmed |
missomaa
vastuseid: 35
vaadatud: 25107
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.01.2007 15:05:56 pealkiri: Ülevaade: GlobalSat BT-359S |
| Endal sama seade Nokia mobiiltelefoniga kenasti ära testitud. Ise kasutan küll Globalsat-i USB-vastuvõtjat, põhjuseks just see, et seda saan ma auto katusel hoida (veekindel ja tugeva magnetiga).
... |
teema: Kommenteerimine: digerati |
missomaa
vastuseid: 10
vaadatud: 6492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2007 10:29:46 pealkiri: Kommenteerimine: digerati |
Müüsin sülearvuti. Võiks öelda, et tegemist oli ideaalse ostjaga . Oleksin lahti seletanud pikalt arvuti omadusi, kuid inimene oli ostus nii kindel, et ei andnudki selleks eriti mahti. Oma igap ... |
teema: Kommenteerimine: raudpits |
missomaa
vastuseid: 43
vaadatud: 16076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2006 11:46:27 pealkiri: MP3 |
| Sai üks ostutehing tehtud. Asjaolude sunnil kandsin raha alles 2 päeva pärast pleieri kättesaamist üle. Kui ka ise kunagi talle midagi müüma peaksin, siis usaldaksin seda kasutajat kindlasti! |
teema: Kommenteerimine: trakt0rist |
missomaa
vastuseid: 14
vaadatud: 6620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2006 21:42:21 pealkiri: xD mälukaart |
| Tehing sujus väga positiivses võtmes. Ostis mälukaardi, kandis raha ette ning Eesti Post toimetas vähem kui 24h-ga margiga kirjakese Tartust Saaremaale. Kindlasti annab tehing mulle ka mõtteainet ... |
teema: Kommenteerimine: Kert7 |
missomaa
vastuseid: 6
vaadatud: 3670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2006 12:39:10 pealkiri: Kommenteerimine: Kert7 |
| Kindlasti positiivne! Ostsin vana arvutikomplekti ja nii lahenes ajutiselt minu monitoriprobleem. |
teema: Kommenteerimine: xaker |
missomaa
vastuseid: 215
vaadatud: 62512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2005 15:25:56 pealkiri: Kommenteerimine: xaker |
Hea mäluga ja vastutulelik inimene  |
teema: Kommenteerimine: martl |
missomaa
vastuseid: 244
vaadatud: 61722
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2005 17:41:52 pealkiri: Kommenteerimine: martl |
Seekord ostetud aku, positiivne  |
teema: Kommenteerimine: mega |
missomaa
vastuseid: 269
vaadatud: 68795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2005 17:09:13 pealkiri: Kommenteerimine: mega |
Sain kasutust sülearvuti laadijast lahti. Õige maja leidmisega tekkis küll natukene probleeme, kuid kõik laabus kenasti. Tore ITimees  |
teema: Kommenteerimine: Kingshark |
missomaa
vastuseid: 79
vaadatud: 20523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2005 17:56:44 pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark |
Vahetasime mälukaarte. Kõik laabus kenasti  |
teema: Vabrik |
missomaa
vastuseid: 105
vaadatud: 27695
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2005 21:19:10 pealkiri: Vabrik |
| Keegi firmat A & K tahab? |
teema: Kommenteerimine: Treplo |
missomaa
vastuseid: 33
vaadatud: 11855
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2005 11:46:19 pealkiri: Kommenteerimine: Treplo |
Ostsin MP3 pleieri. Seletas ilusti ära aparaadi head ja vead. Kindlasti aus ja positiivne müüja!  |
teema: Kommenteerimine: evils |
missomaa
vastuseid: 148
vaadatud: 42126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2005 22:40:36 pealkiri: Kommenteerimine: evils |
Ostsin Communicatori. Asi nüüd kenasti ära testitud ja olen aparaadiga rahul küll, isegi soome keele õppimine läheb mul juba päris jõudsalt 8)
Kindlasti positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: taurix |
missomaa
vastuseid: 171
vaadatud: 55546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2005 13:48:50 pealkiri: Kommenteerimine: taurix |
Tahtsin osta videomontaai jaoks kasuliku Firewire/USB vidina, paraku ei toetanud seda minu 3 aasta vanune emaplaat...
Tehing aga ülimalt positiivne, sest sain asja kiiresti raha vastu tagasi vah ... |
teema: Kommenteerimine: petser96 |
missomaa
vastuseid: 21
vaadatud: 9316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2005 18:42:20 pealkiri: Kommenteerimine: petser96 |
Kindlasti positiivne!  |
teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
missomaa
vastuseid: 1793
vaadatud: 433705
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.09.2005 19:43:15 pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
Ja algas uus ring 1950. aastast  |
teema: Kommenteerimine: cance |
missomaa
vastuseid: 0
vaadatud: 1065
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2005 18:43:06 pealkiri: Kommenteerimine: cance |
Hea sõber, kuid hinnavaatlusest kui sellisest ei tea ta endiselt mitte midagi - maksab alati asjade eest rohkem kui asjad seda väärt on (jalgrattakott, telk, AAA akud jne ) |
teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
missomaa
vastuseid: 1793
vaadatud: 433705
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.08.2005 16:24:01 pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
a üks küsimus kuidas oma firmat likvideerida
Ei saagi
Võimalik, et õhtul (~kell 21) hakkab aeg taas 1950. aastast minema, äkki mängin ka  |
teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
missomaa
vastuseid: 1793
vaadatud: 433705
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.06.2005 20:12:36 pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) |
Ei saa sisse jah enam...
Aga kaart võiks väiksem olla. 512x512 on ehk isegi liiga palju, väiksema kaardiga oleks kindlasti huvitavam mängida konkurentsi tõttu. |
teema: Millist digifotokat omate? |
missomaa
vastuseid: 927
vaadatud: 227688
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.05.2005 22:56:02 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Alles sellised pildistajad:
1. Trust 620 LCD PowerC@m (ostetud 11/2002, enam ei kasuta)
2. Canon PowerShot A80 (ostetud 05/2005, kasutan aina vähem)
3. Canon XM2 (ostetud 02/2005, tegemist dig. vi ... |
teema: Kommenteerimine: warwas |
missomaa
vastuseid: 246
vaadatud: 94653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2005 19:38:35 pealkiri: Kommenteerimine: warwas |
| Õnneks jätkus mulle ka üks soodne USB>IDE üleminek. Asi töötab väga hästi ja see teeb mu elu palju kergemaks, sest enam ma ei pea suurema kõvaketta jaoks kolakat CD/HDD boxi kaasas tassima ... |
teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
missomaa
vastuseid: 363
vaadatud: 91422
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2005 23:38:40 pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
Optiline pildiotsija mis on sarivõtte jaoks hädavajalik, video mpeg pakkimine.
S1-ga võrreldes plusse veelgi.
Optiline pildiotsija on ka S1 aparaadil olemas. |
teema: DV capturing USB2 / FireWire ? |
missomaa
vastuseid: 13
vaadatud: 2932
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.05.2005 23:42:03 pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ? |
Digivideo puhul ei mängi kiirus mingit rolli . Ega video sellega siis rutem arvutisse saa  |
teema: DV capturing USB2 / FireWire ? |
missomaa
vastuseid: 13
vaadatud: 2932
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.05.2005 12:45:10 pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ? |
| See on võimalik (läbi USB), kuid sellega ei saa kätte DV-kvaliteeti |
teema: xvid |
missomaa
vastuseid: 4
vaadatud: 1255
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.05.2005 10:36:46 pealkiri: xvid |
| Pane kõik vajalikud codecid arvutile peale, küll siis VirtualDub seda ka avama hakkab... Minul saab tänu Panasonic DV codecile see hakkama ka DV-failide avamisega (type2) |
teema: DV capturing USB2 / FireWire ? |
missomaa
vastuseid: 13
vaadatud: 2932
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.05.2005 22:58:22 pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ? |
Ei usu mina digivideo puhul USB headusesse
Aga soovitan osta PCMCIA Firewire kaardi. Ise ostsin aasta tagasi 3-pordise kaardi 350 krooniga. Minu IBM T30 saab tänu sellele ideaalselt videomon ... |
teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
missomaa
vastuseid: 363
vaadatud: 91422
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.05.2005 14:49:23 pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS |
Mulle siiski jääb arusaamatuks see makro 0cm kauguselt.
Aga vaat' kui mingi putukas objektiivile maandub... Vapustava pildi saab ju!  |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
missomaa
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2005 21:02:32 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
Samuti positiivne. Müüsin vana telefoni ja kõik sujus väga hästi  |
teema: SUUR PUUDUS LÄPPARITE TEEMAST..... |
missomaa
vastuseid: 8
vaadatud: 1901
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.04.2005 15:26:11 pealkiri: SUUR PUUDUS LÄPPARITE TEEMAST..... |
Olen poolt  |
teema: Kommenteerimine: pytt |
missomaa
vastuseid: 51
vaadatud: 7223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2005 20:23:00 pealkiri: Kommenteerimine: pytt |
| Müüb väga head kaupa ja seda ka hea hinnaga. Kuna erinevaid foto-video komponente läheb minu töös ikka tarvis, siis olen üsna kindel, et mul tuleb pytt'iga tegemist ka tulevikus, kasu saavad se ... |
teema: Kommenteerimine: vanarebane |
missomaa
vastuseid: 86
vaadatud: 30370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2005 20:13:53 pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane |
| Samuti positiivne. Ostsin telefoni, mis oli tõepoolest heas korras ja täies standardvarustuses. Kindlasti usaldusväärne tegelane! |
teema: Fotovõistlus V22: ega tali taeva jäänd |
missomaa
vastuseid: 48
vaadatud: 14734
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.03.2005 13:47:56 pealkiri: Fotovõistlus V22: ega tali taeva jäänd |
| Jah, annaksin hääle pildile "rong tuisus" |
teema: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE |
missomaa
vastuseid: 61
vaadatud: 18873
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.03.2005 22:03:28 pealkiri: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE |
| peatee.jpg |
teema: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop :: Sülearvutid |
missomaa
vastuseid: 303
vaadatud: 133483
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 09.03.2005 20:50:02 pealkiri: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop |
Minu IBM T30 omab ainult 16MB ATI Mobile 7500 videot, kuid näiteks NFSU2 jookseb sellel perfektselt ka kõige kõrgemate graafikaandmetega.
tundub kahtlane, et normaalsel resol see NFSU2 max detaili ... |
teema: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop :: Sülearvutid |
missomaa
vastuseid: 303
vaadatud: 133483
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 09.03.2005 19:46:42 pealkiri: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop |
Minu IBM T30 omab ainult 16MB ATI Mobile 7500 videot, kuid näiteks NFSU2 jookseb sellel perfektselt ka kõige kõrgemate graafikaandmetega.
Kasutan arvutit väga edukalt videomontaazhiks ja see näi ... |
teema: Photopoint |
missomaa
vastuseid: 709
vaadatud: 301348
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2005 22:45:18 pealkiri: Photopoint |
Ainus koht Eestis, kust võib saada korralikult erinevaid fototarvikuid. Väga positiivsed kogemused siiani  |
teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
missomaa
vastuseid: 52
vaadatud: 17655
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.03.2005 18:20:06 pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
| fotov6istlusV20_minek.jpg |
teema: Kommenteerimine: angerjas |
missomaa
vastuseid: 142
vaadatud: 35060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2005 20:03:28 pealkiri: Kommenteerimine: angerjas |
Ostja rahul, mina rahul. Kiire ja positiivne  |
teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
missomaa
vastuseid: 141
vaadatud: 41415
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.02.2005 14:21:36 pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE |
lightbulb.jpg saab punkti.
PS: See hindamissüsteem tahab vist veidi veel parandusi saada. Tulemuste selgitamine on hetkel üsna raske ja ebamugav. |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
missomaa
vastuseid: 443
vaadatud: 87289
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2005 20:19:31 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
| Minu mobiiliarve on ~25 krooni kuus, kuna eelistan inimestega silmitsi suhelda... Lisaks hoiab raha kokku ka Skype ja Messenger. Olen arvatavasti siin rekordiomanik, kuna ei armasta laristamist. |
teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
missomaa
vastuseid: 77
vaadatud: 24512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.02.2005 13:46:15 pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
Tundub, et sain kõige rohkem hääli...
Kuna mind alates praegusest hetkest terve nädalavahetuse kodus ei ole, siis ei saa ma ka internetti, et ise uut teemat teha... Ja kuidas see olukor ... |
teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
missomaa
vastuseid: 77
vaadatud: 24512
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2005 22:04:37 pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
akseli pilt saab ülekaalukalt minu hääle  |
teema: Fotovõistlus V18 -"Härmatis" |
missomaa
vastuseid: 101
vaadatud: 30169
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2005 01:53:37 pealkiri: Fotovõistlus V18 -"Härmatis" |
Väga vabandan, et see võistlus alles nüüd meelde tuli, aga lisan siiski oma pildikese.
Kui teema algataja leiab, et reeglid on reeglid ja pilt ei ole seega ka hilinemise tõttu aktsepteeritav, si ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
missomaa
vastuseid: 1322
vaadatud: 301165
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.02.2005 00:24:46 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
TARTU ILUTULESTIK SIIS:
Kaameraks endiselt Canon PowerShot A80. |
| |