Avaleht
otsing leidis 185 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
missomaa

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191278

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 12.01.2016 23:46:49   pealkiri: Sony Z3
Tere!

Sony Z3 tagakaas on mõradega. Kõik muidu toimib, aga veekindluses pole enam kindel, seega soov tagakaas siiski vahetada. Kui ruttu käiks vahetus ja palju maksaks? Asun Tartus.
Ja väike " ...
  teema: Kommenteerimine: Xvc
missomaa

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2013 13:04:38   pealkiri: T400
Ostsin laevale kiirustades sylearvuti. Arvuti on selline nagu kirjeldatud, seega køik igati aus! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Mizz
missomaa

vastuseid: 134
vaadatud: 35290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2010 18:58:51   pealkiri: Kommenteerimine: Mizz
Kaup käes! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: metsaline
missomaa

vastuseid: 118
vaadatud: 41293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2007 21:19:21   pealkiri: Positiivne!
Ostsin sülearvuti ja sain lisatarvikuid veel pealekaubagi. Antud IBMist arvatavasti paremat valikut poleks mul olnudki, seega olen ostuga rahul, väga vaeseks ka ei jäänud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: snoops
missomaa

vastuseid: 2
vaadatud: 3199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2007 19:26:45   pealkiri: Kommenteerimine: snoops
Sain omale järjekordse unistuste telefoni icon_razz.gif ja veel suurepärase komplektina. Kaup aus ja korralik, täpselt selline nagu oli ka kirjutatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
missomaa

vastuseid: 557
vaadatud: 114377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2007 11:52:14   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Kindlasti positiivne!
  teema: Canon XM2
missomaa

vastuseid: 12
vaadatud: 5585

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.02.2007 20:15:01   pealkiri: Canon XM2
Stiilinäide Vabariigi aktustest. Kaamerateks siis Digital8 DCR-TRV345E ja XM2:
http://www.htg.tartu.ee/~d2allan/vs/

(tegemist on nüüd küll juba üsna vana lingiga, kus ma alles saadud kaamera ...
  teema: Ülevaade: GlobalSat BT-359S :: GPS seadmed
missomaa

vastuseid: 35
vaadatud: 25107

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.01.2007 15:05:56   pealkiri: Ülevaade: GlobalSat BT-359S
Endal sama seade Nokia mobiiltelefoniga kenasti ära testitud. Ise kasutan küll Globalsat-i USB-vastuvõtjat, põhjuseks just see, et seda saan ma auto katusel hoida (veekindel ja tugeva magnetiga). ...
  teema: Kommenteerimine: digerati
missomaa

vastuseid: 10
vaadatud: 6492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2007 10:29:46   pealkiri: Kommenteerimine: digerati
Müüsin sülearvuti. Võiks öelda, et tegemist oli ideaalse ostjaga icon_razz.gif. Oleksin lahti seletanud pikalt arvuti omadusi, kuid inimene oli ostus nii kindel, et ei andnudki selleks eriti mahti. Oma igap ...
  teema: Kommenteerimine: raudpits
missomaa

vastuseid: 43
vaadatud: 16076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2006 11:46:27   pealkiri: MP3
Sai üks ostutehing tehtud. Asjaolude sunnil kandsin raha alles 2 päeva pärast pleieri kättesaamist üle. Kui ka ise kunagi talle midagi müüma peaksin, siis usaldaksin seda kasutajat kindlasti!
  teema: Kommenteerimine: trakt0rist
missomaa

vastuseid: 14
vaadatud: 6620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2006 21:42:21   pealkiri: xD mälukaart
Tehing sujus väga positiivses võtmes. Ostis mälukaardi, kandis raha ette ning Eesti Post toimetas vähem kui 24h-ga margiga kirjakese Tartust Saaremaale. Kindlasti annab tehing mulle ka mõtteainet ...
  teema: Kommenteerimine: Kert7
missomaa

vastuseid: 6
vaadatud: 3670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2006 12:39:10   pealkiri: Kommenteerimine: Kert7
Kindlasti positiivne! Ostsin vana arvutikomplekti ja nii lahenes ajutiselt minu monitoriprobleem.
  teema: Kommenteerimine: xaker
missomaa

vastuseid: 215
vaadatud: 62512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2005 15:25:56   pealkiri: Kommenteerimine: xaker
Hea mäluga ja vastutulelik inimene thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martl
missomaa

vastuseid: 244
vaadatud: 61722

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2005 17:41:52   pealkiri: Kommenteerimine: martl
Seekord ostetud aku, positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mega
missomaa

vastuseid: 269
vaadatud: 68795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2005 17:09:13   pealkiri: Kommenteerimine: mega
Sain kasutust sülearvuti laadijast lahti. Õige maja leidmisega tekkis küll natukene probleeme, kuid kõik laabus kenasti. Tore ITimees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kingshark
missomaa

vastuseid: 79
vaadatud: 20523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2005 17:56:44   pealkiri: Kommenteerimine: Kingshark
Vahetasime mälukaarte. Kõik laabus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Vabrik
missomaa

vastuseid: 105
vaadatud: 27695

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2005 21:19:10   pealkiri: Vabrik
Keegi firmat A & K tahab?
  teema: Kommenteerimine: Treplo
missomaa

vastuseid: 33
vaadatud: 11855

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2005 11:46:19   pealkiri: Kommenteerimine: Treplo
Ostsin MP3 pleieri. Seletas ilusti ära aparaadi head ja vead. Kindlasti aus ja positiivne müüja! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: evils
missomaa

vastuseid: 148
vaadatud: 42126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2005 22:40:36   pealkiri: Kommenteerimine: evils
Ostsin Communicatori. Asi nüüd kenasti ära testitud ja olen aparaadiga rahul küll, isegi soome keele õppimine läheb mul juba päris jõudsalt 8)

Kindlasti positiivne! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: taurix
missomaa

vastuseid: 171
vaadatud: 55546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2005 13:48:50   pealkiri: Kommenteerimine: taurix
Tahtsin osta videomontaaži jaoks kasuliku Firewire/USB vidina, paraku ei toetanud seda minu 3 aasta vanune emaplaat...

Tehing aga ülimalt positiivne, sest sain asja kiiresti raha vastu tagasi vah ...
  teema: Kommenteerimine: petser96
missomaa

vastuseid: 21
vaadatud: 9316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2005 18:42:20   pealkiri: Kommenteerimine: petser96
Kindlasti positiivne! thumbs_up.gif
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
missomaa

vastuseid: 1793
vaadatud: 433705

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.09.2005 19:43:15   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
Ja algas uus ring 1950. aastast thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cance
missomaa

vastuseid: 0
vaadatud: 1065

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2005 18:43:06   pealkiri: Kommenteerimine: cance
Hea sõber, kuid hinnavaatlusest kui sellisest ei tea ta endiselt mitte midagi - maksab alati asjade eest rohkem kui asjad seda väärt on (jalgrattakott, telk, AAA akud jne icon_razz1.gif)
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
missomaa

vastuseid: 1793
vaadatud: 433705

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 10.08.2005 16:24:01   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
a üks küsimus kuidas oma firmat likvideerida icon_question.gif
Ei saagi icon_razz1.gif

Võimalik, et õhtul (~kell 21) hakkab aeg taas 1950. aastast minema, äkki mängin ka icon_smile.gif
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
missomaa

vastuseid: 1793
vaadatud: 433705

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.06.2005 20:12:36   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
Ei saa sisse jah enam...

Aga kaart võiks väiksem olla. 512x512 on ehk isegi liiga palju, väiksema kaardiga oleks kindlasti huvitavam mängida konkurentsi tõttu.
  teema: Millist digifotokat omate?
missomaa

vastuseid: 927
vaadatud: 227688

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.05.2005 22:56:02   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Alles sellised pildistajad:
1. Trust 620 LCD PowerC@m (ostetud 11/2002, enam ei kasuta)
2. Canon PowerShot A80 (ostetud 05/2005, kasutan aina vähem)
3. Canon XM2 (ostetud 02/2005, tegemist dig. vi ...
  teema: Kommenteerimine: warwas
missomaa

vastuseid: 246
vaadatud: 94653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2005 19:38:35   pealkiri: Kommenteerimine: warwas
Õnneks jätkus mulle ka üks soodne USB>IDE üleminek. Asi töötab väga hästi ja see teeb mu elu palju kergemaks, sest enam ma ei pea suurema kõvaketta jaoks kolakat CD/HDD boxi kaasas tassima ...
  teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS
missomaa

vastuseid: 363
vaadatud: 91422

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2005 23:38:40   pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS

Optiline pildiotsija mis on sarivõtte jaoks hädavajalik, video mpeg pakkimine.
S1-ga võrreldes plusse veelgi.

Optiline pildiotsija on ka S1 aparaadil olemas.
  teema: DV capturing USB2 / FireWire ?
missomaa

vastuseid: 13
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.05.2005 23:42:03   pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ?
Digivideo puhul ei mängi kiirus mingit rolli icon_razz.gif . Ega video sellega siis rutem arvutisse saa icon_biggrin.gif
  teema: DV capturing USB2 / FireWire ?
missomaa

vastuseid: 13
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.05.2005 12:45:10   pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ?
See on võimalik (läbi USB), kuid sellega ei saa kätte DV-kvaliteeti
  teema: xvid
missomaa

vastuseid: 4
vaadatud: 1255

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.05.2005 10:36:46   pealkiri: xvid
Pane kõik vajalikud codecid arvutile peale, küll siis VirtualDub seda ka avama hakkab... Minul saab tänu Panasonic DV codecile see hakkama ka DV-failide avamisega (type2)
  teema: DV capturing USB2 / FireWire ?
missomaa

vastuseid: 13
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.05.2005 22:58:22   pealkiri: DV capturing USB2 / FireWire ?
Ei usu mina digivideo puhul USB headusesse icon_lol.gif
Aga soovitan osta PCMCIA Firewire kaardi. Ise ostsin aasta tagasi 3-pordise kaardi 350 krooniga. Minu IBM T30 saab tänu sellele ideaalselt videomon ...
  teema: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS
missomaa

vastuseid: 363
vaadatud: 91422

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.05.2005 14:49:23   pealkiri: Canon PowerShot S2 IS; S3 IS; S5 IS
Mulle siiski jääb arusaamatuks see makro 0cm kauguselt.

Aga vaat' kui mingi putukas objektiivile maandub... Vapustava pildi saab ju! icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
missomaa

vastuseid: 216
vaadatud: 75053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2005 21:02:32   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
Samuti positiivne. Müüsin vana telefoni ja kõik sujus väga hästi thumbs_up.gif
  teema: SUUR PUUDUS LÄPPARITE TEEMAST.....
missomaa

vastuseid: 8
vaadatud: 1901

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.04.2005 15:26:11   pealkiri: SUUR PUUDUS LÄPPARITE TEEMAST.....
Olen poolt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pytt
missomaa

vastuseid: 51
vaadatud: 7223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2005 20:23:00   pealkiri: Kommenteerimine: pytt
Müüb väga head kaupa ja seda ka hea hinnaga. Kuna erinevaid foto-video komponente läheb minu töös ikka tarvis, siis olen üsna kindel, et mul tuleb pytt'iga tegemist ka tulevikus, kasu saavad se ...
  teema: Kommenteerimine: vanarebane
missomaa

vastuseid: 86
vaadatud: 30370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2005 20:13:53   pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane
Samuti positiivne. Ostsin telefoni, mis oli tõepoolest heas korras ja täies standardvarustuses. Kindlasti usaldusväärne tegelane!
  teema: Fotovõistlus V22: ega tali taeva jäänd
missomaa

vastuseid: 48
vaadatud: 14734

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.03.2005 13:47:56   pealkiri: Fotovõistlus V22: ega tali taeva jäänd
Jah, annaksin hääle pildile "rong tuisus"
  teema: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE
missomaa

vastuseid: 61
vaadatud: 18873

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.03.2005 22:03:28   pealkiri: Fotovõistlus V21: teeviit -> HINDAMINE
peatee.jpg
  teema: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop :: Sülearvutid
missomaa

vastuseid: 303
vaadatud: 133483

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.03.2005 20:50:02   pealkiri: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop
Minu IBM T30 omab ainult 16MB ATI Mobile 7500 videot, kuid näiteks NFSU2 jookseb sellel perfektselt ka kõige kõrgemate graafikaandmetega.
tundub kahtlane, et normaalsel resol see NFSU2 max detaili ...
  teema: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop :: Sülearvutid
missomaa

vastuseid: 303
vaadatud: 133483

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.03.2005 19:46:42   pealkiri: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop
Minu IBM T30 omab ainult 16MB ATI Mobile 7500 videot, kuid näiteks NFSU2 jookseb sellel perfektselt ka kõige kõrgemate graafikaandmetega.
Kasutan arvutit väga edukalt videomontaazhiks ja see näi ...
  teema: Photopoint
missomaa

vastuseid: 709
vaadatud: 301348

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.03.2005 22:45:18   pealkiri: Photopoint
Ainus koht Eestis, kust võib saada korralikult erinevaid fototarvikuid. Väga positiivsed kogemused siiani thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
missomaa

vastuseid: 52
vaadatud: 17655

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.03.2005 18:20:06   pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
fotov6istlusV20_minek.jpg
  teema: Kommenteerimine: angerjas
missomaa

vastuseid: 142
vaadatud: 35060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2005 20:03:28   pealkiri: Kommenteerimine: angerjas
Ostja rahul, mina rahul. Kiire ja positiivne thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
missomaa

vastuseid: 141
vaadatud: 41415

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.02.2005 14:21:36   pealkiri: Fotovõistlus V19: TULI HINDAMINE
lightbulb.jpg saab punkti.

PS: See hindamissüsteem tahab vist veidi veel parandusi saada. Tulemuste selgitamine on hetkel üsna raske ja ebamugav.
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
missomaa

vastuseid: 443
vaadatud: 87289

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.02.2005 20:19:31   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
Minu mobiiliarve on ~25 krooni kuus, kuna eelistan inimestega silmitsi suhelda... Lisaks hoiab raha kokku ka Skype ja Messenger. Olen arvatavasti siin rekordiomanik, kuna ei armasta laristamist.
  teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine
missomaa

vastuseid: 77
vaadatud: 24512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.02.2005 13:46:15   pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine
Tundub, et sain kõige rohkem hääli... icon_rolleyes.gif

Kuna mind alates praegusest hetkest terve nädalavahetuse kodus ei ole, siis ei saa ma ka internetti, et ise uut teemat teha... Ja kuidas see olukor ...
  teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine
missomaa

vastuseid: 77
vaadatud: 24512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2005 22:04:37   pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine
akseli pilt saab ülekaalukalt minu hääle thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
missomaa

vastuseid: 101
vaadatud: 30169

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2005 01:53:37   pealkiri: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
Väga vabandan, et see võistlus alles nüüd meelde tuli, aga lisan siiski oma pildikese.
Kui teema algataja leiab, et reeglid on reeglid ja pilt ei ole seega ka hilinemise tõttu aktsepteeritav, si ...
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
missomaa

vastuseid: 1322
vaadatud: 301165

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.02.2005 00:24:46   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
TARTU ILUTULESTIK SIIS:
Kaameraks endiselt Canon PowerShot A80.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.