| autor |
sõnum |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
postitatud: 26.08.2019 20:56:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Tehing tehtud, kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 22.08.2019 11:59:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim2
HV veteran

liitunud: 02.11.2004
|
postitatud: 13.01.2019 18:46:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ostis kiirelt ühe telefoni. Väga positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 273 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
232 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vitman
HV veteran

liitunud: 15.04.2010
|
postitatud: 23.12.2017 03:11:59 postituse pealkiri: 5+ |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 326 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
291 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
postitatud: 27.08.2017 12:05:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Müüsin asja. Tuli järgi. Sujus _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
postitatud: 30.06.2017 19:15:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Telefoni ekraan taas mõravaba Tänud! |
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Intsikalle
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2010
|
postitatud: 05.07.2016 13:47:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni.
Positiivne kogemus. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
postitatud: 21.05.2016 17:48:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Müüsin telefoni, äri kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urakaaj
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2016
|
postitatud: 19.05.2016 14:32:33 postituse pealkiri: iphone 5 jupid |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Kõik OK, kaup kiirelt postis. Soovitan kindlalt! |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 09.04.2016 11:11:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
taas asju aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris82
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2011
|
postitatud: 29.03.2016 11:43:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Müüsin iPhone 5. Kõik sujus kenasti. |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
postitatud: 03.12.2015 23:28:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ostsin SSD. Pani posti enne, kui olin maksnud. Kiire ja vastutulelik tegutsemine. Igati positivne tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 07.04.2014 11:24:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVBGod
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.09.2003
|
postitatud: 03.11.2013 21:08:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Müüs mulle fotoka välgu. Kõik toimib nagu peab. Tehing kiire ja korralik! _________________ Never loose your dreams! |
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klebla
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.06.2005
|
postitatud: 19.04.2012 13:27:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Tänud) .Väga korrektne ostja.
soovitan! |
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
postitatud: 01.04.2012 19:39:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Pühapäeva õhtune tehing kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slashji
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2011
|
postitatud: 27.02.2012 20:51:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Müüs mulle ühe väga hästi hoitud sülearvuti, tehing kiire ja asjalik. Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tundurundu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 16.12.2004 17:40:34 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub |
|
eks ta minust jah inetu oli |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
postitatud: 16.12.2004 17:20:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Negatiivne |
|
| Tundurundu kirjutas: |
sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla
kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee |
Ära lahmi huupi teades et sa ise mitte just kõige korrektsemalt asja ei ole ajanud.
Raske oli mulle priva saata, et sry, olen nädala eemal, olen tagasi sel ja sel kuupäeval? Ma olin ju kauba sulle nö. broneerinud. Aga täielik vaikus. Mida ma arvama pidin? Mida sa ise minu asemel arvanud oleks?
Siiski, muudan oma kommentaari positiivseks, kui ühendust võtad ja kaupa teeme. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tundurundu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 15.12.2004 17:27:01 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub |
|
sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla
kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
postitatud: 14.12.2004 15:51:15 postituse pealkiri: USB raadio |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Negatiivne |
|
Paraku pean siia positiivsete kommentaaride hordidele lisaks negatiivse kommi jätma, kuna minu äri temaga küll ei sujunud. Pakkus minu poolt soovitud hinna ning pärast seda lihtsalt kadus. Privadele ei vasta, sealjuures minu esimesed privad sai ta kindlasti kätte juba sama päeval kui oma pakkumise tegi. Hetkel on vaikus olnud juba üle nädala.
Ei soovita tegemist teha. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MoHcTpA
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
postitatud: 16.08.2004 20:02:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, olen väga rahul!!!
 |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tundurundu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 20.07.2004 20:01:01 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub |
|
Eks ostjad ole enamasti ausad jah. Müüjad on need, kes vahetevahel ei ole  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dx626
HV veteran
liitunud: 25.01.2004
|
postitatud: 18.07.2004 02:35:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Aus ostja  |
|
|
| Kommentaarid: 191 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 03.07.2004 16:27:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
tlf.edukalt müüdud  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodusiga
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 15.06.2004 00:10:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Norm vend _________________ 56646194 |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
postitatud: 27.04.2004 11:20:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Positiivne kogemus olemas, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 20.02.2004 12:50:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Norm vend saime ilusti kaubale, (ostis ketta)  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pipraonu
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002
|
postitatud: 15.02.2004 19:58:01 postituse pealkiri: (y) |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Nagu ikka - postiivsed kogumused ainult! |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
postitatud: 15.02.2004 10:52:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ega olegi muud öelda,kui 100% rahul  _________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martunja
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
postitatud: 03.02.2004 15:52:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Igati usaldusväärne äripartner. Sai temalt ostetud üks 17" molu millele andis 3 kuud garantii. 3 kuu pärast oli molul väike defekt välja löönud, mille remont võttis aega 1,5 päeva.
 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 27.01.2004 18:04:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Ühe "nunnu" 15 monitori rahulolev omanik  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
postitatud: 21.01.2004 22:47:39 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwölf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.06.2002
|
postitatud: 19.01.2004 21:05:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Eeskujulik ärimees kes peab klienti kuningaks  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TXX
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
postitatud: 15.01.2004 19:26:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Nii kuis lubatud, nii ka kaup kohal. |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
postitatud: 12.01.2004 23:32:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
hr. Tundurundu'ga aint positiivsed kogemused  |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
postitatud: 10.01.2004 08:36:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Kiire ja vastutulelik. Väga viis! _________________ rohkem liha riigile |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppp
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
postitatud: 07.01.2004 11:56:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| Väga usaldusväärne inimene. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
postitatud: 07.01.2004 03:32:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
sai äri aetud nii kuis peab ikati soovitan:)  |
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vogon
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2003
|
postitatud: 06.01.2004 22:07:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Lahe kuju ja igati meeldiv temaga äri teha.
 |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasL
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003
|
postitatud: 24.12.2003 21:53:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
OK  |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alep
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2002
|
postitatud: 22.12.2003 11:14:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Tehing sujus.  |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muku
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
postitatud: 20.12.2003 15:16:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Meeldiv ärikogemus olemas, tema sai raha, mina monitori (LG795FT Plus). Molu korralik, äri sujus kenasti, hind oli nagu kokku lepitud, tõi asja lausa koju kätte, hoolimata minu pisikestest viperustest kannatas ka natuke oodata asjaga. Jättebra.
Sellised kaupmehed lausa kutsuvad ostma
___________________________
100-mees selle postitusega  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
postitatud: 17.12.2003 17:48:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Jälle yxs positiivne kogemus....
Sain molu ja tema raha ...
Tasub dealida _________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
postitatud: 16.12.2003 22:36:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Meeldiv äri kogemus  _________________ [url=http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php]
[img:c44d147335]http://outlaws-tf2.hlstatsx.com/hlstats.php/sig/147_random.png[/img:c44d147335]
[/url] |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChristAn
Piiratud kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
postitatud: 15.12.2003 00:04:23 postituse pealkiri: sai äri aetud |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
| sai kunagi temalt monitor ostetud ja siiani probleeme pole olnud. tõi selle kohale kokkulepitud ajaks ja polnud kitsi ka telefonitsi mu lõpmatutele küsimustele vastama. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tundurundu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
postitatud: 14.12.2003 21:50:16 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: puudub |
|

viimati muutis Tundurundu 15.12.2003 21:07:39, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zolo
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 14.12.2003 20:18:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
everithing good 
viimati muutis Zolo 15.12.2003 21:02:35, muudetud 2 korda |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
einar001
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2003
|
postitatud: 13.12.2003 17:24:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
Väga Sain temalt täna hea monitori  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
postitatud: 13.12.2003 03:47:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Tundurundu ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|