Avaleht
otsing leidis 76 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: inch
Tundurundu

vastuseid: 84
vaadatud: 22061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2019 21:36:25   pealkiri: Kommenteerimine: inch
aus kaup, kiire tehing. tänud! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: indre329
Tundurundu

vastuseid: 749
vaadatud: 304508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2019 14:19:37   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
kōik hästi, nagu lubatud ja kokkulepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vitman
Tundurundu

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2017 22:48:26   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Müüs telefoni. Kõik nagu lubatud ja kaup kiirelt käes!
  teema: Kommenteerimine: carlking
Tundurundu

vastuseid: 93
vaadatud: 107837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2017 19:58:42   pealkiri: Kommenteerimine: carlking
Ostsin asja, kõik sujus, tip-top!
  teema: Kommenteerimine: innu18
Tundurundu

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2017 19:21:33   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Tip-top, tehing tehtud, raha käes icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: aints
Tundurundu

vastuseid: 2
vaadatud: 1606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2017 21:01:19   pealkiri: Kommenteerimine: aints
Ostis jupi, maksis ilusti ära thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Intsikalle
Tundurundu

vastuseid: 16
vaadatud: 5289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2016 22:42:08   pealkiri: Kommenteerimine: Intsikalle
Müüs telefoni. Aus kaup. Usaldusväärne mees.
  teema: Kommenteerimine: IsandLuik
Tundurundu

vastuseid: 6
vaadatud: 1743

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2016 17:53:01   pealkiri: Müüs kauba teisele pakkujale ära
Vaatamata seatud müügipakumise tähtajale müüs telefoni teisele pakkujale järgmine päev juba ära.
Kahjuks ei ole sõnapidaja mees. icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: Foxxx
Tundurundu

vastuseid: 63
vaadatud: 23896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2016 21:53:30   pealkiri: Kommenteerimine: Foxxx
Tip-top. Aus äri, kiiresti tehtud! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Kris82
Tundurundu

vastuseid: 12
vaadatud: 4821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2016 16:05:46   pealkiri: Kommenteerimine: Kris82
Ostsin telefoni. Kõik tip-top!
  teema: Kommenteerimine: Whartzz
Tundurundu

vastuseid: 5
vaadatud: 1761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2016 17:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: Whartzz
Aus mees, äri sujus! Thumbs up! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: UrbaNser
Tundurundu

vastuseid: 12
vaadatud: 4234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2016 18:30:34   pealkiri: Kommenteerimine: UrbaNser
Tehing sujus tõrgeteta. Kaup nagu lubatud. Tänud! 5+
  teema: Kommenteerimine: duxdery
Tundurundu

vastuseid: 74
vaadatud: 21865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2015 12:55:53   pealkiri: Kommenteerimine: duxdery
Saatsin kauba ära ja raha tuli kah ilusti vastu.
Tänud!
  teema: Kommenteerimine: terminator
Tundurundu

vastuseid: 493
vaadatud: 157282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2014 18:53:27   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
Kõik tip-top, nagu kokku sai lepitud.
  teema: Kommenteerimine: Playboyj
Tundurundu

vastuseid: 71
vaadatud: 23907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2012 20:34:02   pealkiri: Kommenteerimine: Playboyj
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klebla
Tundurundu

vastuseid: 252
vaadatud: 48985

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2012 13:00:54   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
Ostsin fotoka. Super-lux teenindus, parem kui nii mõnelgi firmal! icon_smile.gif

Tänud!
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
Tundurundu

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2012 21:00:40   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Super! Aus ja kiire tehing, tänud!
  teema: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
Tundurundu

vastuseid: 54
vaadatud: 17913

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 20.03.2006 19:58:49   pealkiri: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
minu meelest Xanadu teema suht asjalik üleskutse.
See kommentaaride värk tuleks käsile võtta ja korda teha thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tundurundu
Tundurundu

vastuseid: 84
vaadatud: 26735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2004 17:40:34   pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu
icon_biggrin.gif
eks ta minust jah inetu oli
  teema: Kommenteerimine: koluelmar
Tundurundu

vastuseid: 34
vaadatud: 8443

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 17:29:06   pealkiri: Kommenteerimine: koluelmar
thumbs_up.gif
kaup aus ja tõi isegi koju kätte
  teema: Kommenteerimine: Tundurundu
Tundurundu

vastuseid: 84
vaadatud: 26735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2004 17:27:01   pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu
sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla

kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee
  teema: Loe kuidas eemaldada http://a-search.biz/?wmid=1010
Tundurundu

vastuseid: 1
vaadatud: 1271

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.11.2004 10:44:30   pealkiri: Loe kuidas eemaldada http://a-search.biz/?wmid=1010
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topict3104.html
  teema: Kommenteerimine: nevermind
Tundurundu

vastuseid: 62
vaadatud: 75566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2004 14:39:36   pealkiri: Kommenteerimine: nevermind
väga imelik mees
  teema: Kommenteerimine: Tundurundu
Tundurundu

vastuseid: 84
vaadatud: 26735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2004 20:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu
Eks ostjad ole enamasti ausad jah. Müüjad on need, kes vahetevahel ei ole icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: dx626
Tundurundu

vastuseid: 190
vaadatud: 63368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2004 19:59:52   pealkiri: Kommenteerimine: dx626
äri läks hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
Tundurundu

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2004 16:30:32   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
kaup käis kiiresti ja korralikult thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kodusiga
Tundurundu

vastuseid: 10
vaadatud: 5467

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2004 20:47:22   pealkiri: Kommenteerimine: kodusiga
kaup korras, äri kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: sosssepp
Tundurundu

vastuseid: 86
vaadatud: 35566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2004 20:47:37   pealkiri: Kommenteerimine: sosssepp
äri kiire ja aus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serxx
Tundurundu

vastuseid: 160
vaadatud: 47099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2004 20:46:35   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
äri kiire ja aus thumbs_up.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Tundurundu

vastuseid: 12294
vaadatud: 2457629

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.04.2004 23:36:46   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
mina siis orjasin aastakese Õhukaitse pataljonis.. hea nimi... ei olnud seal mingit õhukaitset...
ühesõnaga, enne sõjaväge ma oskasin ka rohkem püssi lasta kui enamus peale seda...
ja takti ...
  teema: Kommenteerimine: hyperion
Tundurundu

vastuseid: 3
vaadatud: 3286

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2004 21:50:19   pealkiri: Kommenteerimine: hyperion
teeb "sõprade" eest pakkumisi, kes ei tahagi kaupa ära osta.
nii et ettevaatust!
  teema: Kommenteerimine: raull
Tundurundu

vastuseid: 7
vaadatud: 6320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2004 21:56:34   pealkiri: Kommenteerimine: raull
sõnapidaja mees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tõnna
Tundurundu

vastuseid: 30
vaadatud: 13259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2004 21:14:25   pealkiri: Kommenteerimine: Tõnna
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jelenad
Tundurundu

vastuseid: 6
vaadatud: 8946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2004 09:39:52   pealkiri: Kommenteerimine: jelenad
Kõik tip-top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eckh
Tundurundu

vastuseid: 107
vaadatud: 32141

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2004 23:07:44   pealkiri: Kommenteerimine: eckh
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Hind hea, kaup hea, lausa kohale toodi ära...
Igatahes, Tundurundu on väga rahul!
  teema: Kommenteerimine: Alpine
Tundurundu

vastuseid: 120
vaadatud: 53285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2004 10:13:23   pealkiri: Kommenteerimine: Alpine
Kõik tip top. Hind hea, kaup hea, kohaletoimetamine kiire. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vogon
Tundurundu

vastuseid: 12
vaadatud: 5937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2004 16:51:01   pealkiri: Kommenteerimine: vogon
Äri läks libedalt ja ilma tõrgeteta. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pppp
Tundurundu

vastuseid: 71
vaadatud: 23887

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2004 12:02:44   pealkiri: Kommenteerimine: pppp
Sain he ahinnaga korraliku HDD ja lisaks aitas ta mind emaplaadi murede lahendamisel. Väga usaldusväärne inimene! thumbs_up.gif
  teema: selline firma nagu united
Tundurundu

vastuseid: 27
vaadatud: 5312

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.01.2004 21:51:46   pealkiri: selline firma nagu united
huvitav teooria nurmsteril... minu kogemused hoopis teistsugused... icon_confused.gif ebaõnn?
  teema: Mis mälu see on...?
Tundurundu

vastuseid: 6
vaadatud: 1655

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2004 15:16:51   pealkiri: Mis mälu see on...?
pikkuselt ja kujult nagu SD-ram
aga keskel kaks salku (sd-rammil keskel ja teine ääres...)

selliseid mälusid tahab emaplaat Fujitsu-siemens PIII arvutis icon_confused.gif
  teema: selline firma nagu united
Tundurundu

vastuseid: 27
vaadatud: 5312

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.01.2004 11:51:11   pealkiri: selline firma nagu united
ebaõnn

mul korraliku nimega masin juba 8 aastat ...
  teema: selline firma nagu united
Tundurundu

vastuseid: 27
vaadatud: 5312

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.01.2004 23:02:40   pealkiri: selline firma nagu united
kusagilt on meelde jäänud seik, et united dvd suri täpselt garantii aegumise päeval ära...
mina ei usalda..
aga maitse ja rahakoti üle ei vaielda..
  teema: Kommenteerimine: UrmasL
Tundurundu

vastuseid: 57
vaadatud: 24522

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2003 12:41:11   pealkiri: Kommenteerimine: UrmasL
kõik tip-top thumbs_up.gif
kaup korralik ja kannatas ka minu venitamise ära icon_biggrin.gif
  teema: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz?
Tundurundu

vastuseid: 3
vaadatud: 1126

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.12.2003 13:36:14   pealkiri: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz?
see see kurb asi ongi, et peaks, aga pilti ette ei tule
prosa teise emme peal töötas...

olen juba kahte 6via89-t proovinud...

saaks kellegagi ümber vahetada... oleks nõus ka vaheraha maksm ...
  teema: Kommenteerimine: Alep
Tundurundu

vastuseid: 4
vaadatud: 3179

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2003 20:36:17   pealkiri: Kommenteerimine: Alep
Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz?
Tundurundu

vastuseid: 3
vaadatud: 1126

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.12.2003 20:27:54   pealkiri: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz?
aru ma ei mõista.
emme on Acorp 6VIA89 ja ei taha celeron 1,1Ghz-ga töötada.

prosal kiri 1100/128/100/1,75v
celeron SL5XU


googeldamine kah targemaks ei teinud.

appi!! icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: TheIV
Tundurundu

vastuseid: 14
vaadatud: 5422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2003 01:01:30   pealkiri: Kommenteerimine: TheIV
ostsin emaplaadi ja prose.
saatis ilusti postiga.
kõik oli nii nagu kokku lepitud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Zolo
Tundurundu

vastuseid: 4
vaadatud: 2367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2003 21:53:31   pealkiri: Kommenteerimine: Zolo
ostis monitori
kõik tip-top
  teema: Kommenteerimine: Tundurundu
Tundurundu

vastuseid: 84
vaadatud: 26735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2003 21:50:16   pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: slayer
Tundurundu

vastuseid: 62
vaadatud: 20156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2003 23:12:56   pealkiri: Kommenteerimine: slayer
tegime kõvaketaste vahetust. Kaup oli korras, nagu mees lubaski 8)
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.