|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: inch |
Tundurundu
vastuseid: 84
vaadatud: 22061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2019 21:36:25 pealkiri: Kommenteerimine: inch |
aus kaup, kiire tehing. tänud!  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
Tundurundu
vastuseid: 749
vaadatud: 304508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2019 14:19:37 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
kōik hästi, nagu lubatud ja kokkulepitud  |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
Tundurundu
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2017 22:48:26 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
| Müüs telefoni. Kõik nagu lubatud ja kaup kiirelt käes! |
teema: Kommenteerimine: carlking |
Tundurundu
vastuseid: 93
vaadatud: 107837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2017 19:58:42 pealkiri: Kommenteerimine: carlking |
| Ostsin asja, kõik sujus, tip-top! |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
Tundurundu
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2017 19:21:33 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
Tip-top, tehing tehtud, raha käes  |
teema: Kommenteerimine: aints |
Tundurundu
vastuseid: 2
vaadatud: 1606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2017 21:01:19 pealkiri: Kommenteerimine: aints |
Ostis jupi, maksis ilusti ära  |
teema: Kommenteerimine: Intsikalle |
Tundurundu
vastuseid: 16
vaadatud: 5289
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2016 22:42:08 pealkiri: Kommenteerimine: Intsikalle |
| Müüs telefoni. Aus kaup. Usaldusväärne mees. |
teema: Kommenteerimine: IsandLuik |
Tundurundu
vastuseid: 6
vaadatud: 1743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2016 17:53:01 pealkiri: Müüs kauba teisele pakkujale ära |
Vaatamata seatud müügipakumise tähtajale müüs telefoni teisele pakkujale järgmine päev juba ära.
Kahjuks ei ole sõnapidaja mees.  |
teema: Kommenteerimine: Foxxx |
Tundurundu
vastuseid: 63
vaadatud: 23896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2016 21:53:30 pealkiri: Kommenteerimine: Foxxx |
Tip-top. Aus äri, kiiresti tehtud!  |
teema: Kommenteerimine: Kris82 |
Tundurundu
vastuseid: 12
vaadatud: 4821
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2016 16:05:46 pealkiri: Kommenteerimine: Kris82 |
| Ostsin telefoni. Kõik tip-top! |
teema: Kommenteerimine: Whartzz |
Tundurundu
vastuseid: 5
vaadatud: 1761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2016 17:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: Whartzz |
Aus mees, äri sujus! Thumbs up!  |
teema: Kommenteerimine: UrbaNser |
Tundurundu
vastuseid: 12
vaadatud: 4234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2016 18:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: UrbaNser |
| Tehing sujus tõrgeteta. Kaup nagu lubatud. Tänud! 5+ |
teema: Kommenteerimine: duxdery |
Tundurundu
vastuseid: 74
vaadatud: 21865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2015 12:55:53 pealkiri: Kommenteerimine: duxdery |
Saatsin kauba ära ja raha tuli kah ilusti vastu.
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: terminator |
Tundurundu
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2014 18:53:27 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
| Kõik tip-top, nagu kokku sai lepitud. |
teema: Kommenteerimine: Playboyj |
Tundurundu
vastuseid: 71
vaadatud: 23907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2012 20:34:02 pealkiri: Kommenteerimine: Playboyj |
 |
teema: Kommenteerimine: klebla |
Tundurundu
vastuseid: 252
vaadatud: 48985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2012 13:00:54 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
Ostsin fotoka. Super-lux teenindus, parem kui nii mõnelgi firmal!
Tänud! |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Tundurundu
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2012 21:00:40 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
| Super! Aus ja kiire tehing, tänud! |
teema: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? |
Tundurundu
vastuseid: 54
vaadatud: 17913
|
foorum: Parem HV postitatud: 20.03.2006 19:58:49 pealkiri: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? |
minu meelest Xanadu teema suht asjalik üleskutse.
See kommentaaride värk tuleks käsile võtta ja korda teha  |
teema: Kommenteerimine: Tundurundu |
Tundurundu
vastuseid: 84
vaadatud: 26735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2004 17:40:34 pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu |
eks ta minust jah inetu oli |
teema: Kommenteerimine: koluelmar |
Tundurundu
vastuseid: 34
vaadatud: 8443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 17:29:06 pealkiri: Kommenteerimine: koluelmar |
kaup aus ja tõi isegi koju kätte |
teema: Kommenteerimine: Tundurundu |
Tundurundu
vastuseid: 84
vaadatud: 26735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2004 17:27:01 pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu |
sa harjuta oma kirjastiili teinekord.
inimene ei ole üldse eestis ja sina hakkad ründama et mis on põhjus blablabla
kui ilusti ei oska suhelda siis sinusugustega äri ei tee |
teema: Loe kuidas eemaldada http://a-search.biz/?wmid=1010 |
Tundurundu
vastuseid: 1
vaadatud: 1271
|
foorum: Turvalisus postitatud: 08.11.2004 10:44:30 pealkiri: Loe kuidas eemaldada http://a-search.biz/?wmid=1010 |
| http://www.bleepingcomputer.com/forums/topict3104.html |
teema: Kommenteerimine: nevermind |
Tundurundu
vastuseid: 62
vaadatud: 75566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2004 14:39:36 pealkiri: Kommenteerimine: nevermind |
| väga imelik mees |
teema: Kommenteerimine: Tundurundu |
Tundurundu
vastuseid: 84
vaadatud: 26735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2004 20:01:01 pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu |
Eks ostjad ole enamasti ausad jah. Müüjad on need, kes vahetevahel ei ole  |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
Tundurundu
vastuseid: 190
vaadatud: 63368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2004 19:59:52 pealkiri: Kommenteerimine: dx626 |
äri läks hästi  |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Tundurundu
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2004 16:30:32 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
kaup käis kiiresti ja korralikult  |
teema: Kommenteerimine: kodusiga |
Tundurundu
vastuseid: 10
vaadatud: 5467
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2004 20:47:22 pealkiri: Kommenteerimine: kodusiga |
| kaup korras, äri kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: sosssepp |
Tundurundu
vastuseid: 86
vaadatud: 35566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2004 20:47:37 pealkiri: Kommenteerimine: sosssepp |
äri kiire ja aus!  |
teema: Kommenteerimine: serxx |
Tundurundu
vastuseid: 160
vaadatud: 47099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2004 20:46:35 pealkiri: Kommenteerimine: serxx |
äri kiire ja aus  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Tundurundu
vastuseid: 12294
vaadatud: 2457629
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.04.2004 23:36:46 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
mina siis orjasin aastakese Õhukaitse pataljonis.. hea nimi... ei olnud seal mingit õhukaitset...
ühesõnaga, enne sõjaväge ma oskasin ka rohkem püssi lasta kui enamus peale seda...
ja takti ... |
teema: Kommenteerimine: hyperion |
Tundurundu
vastuseid: 3
vaadatud: 3286
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2004 21:50:19 pealkiri: Kommenteerimine: hyperion |
teeb "sõprade" eest pakkumisi, kes ei tahagi kaupa ära osta.
nii et ettevaatust! |
teema: Kommenteerimine: raull |
Tundurundu
vastuseid: 7
vaadatud: 6320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2004 21:56:34 pealkiri: Kommenteerimine: raull |
sõnapidaja mees  |
teema: Kommenteerimine: Tõnna |
Tundurundu
vastuseid: 30
vaadatud: 13259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2004 21:14:25 pealkiri: Kommenteerimine: Tõnna |
 |
teema: Kommenteerimine: jelenad |
Tundurundu
vastuseid: 6
vaadatud: 8946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2004 09:39:52 pealkiri: Kommenteerimine: jelenad |
Kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: eckh |
Tundurundu
vastuseid: 107
vaadatud: 32141
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2004 23:07:44 pealkiri: Kommenteerimine: eckh |
Hind hea, kaup hea, lausa kohale toodi ära...
Igatahes, Tundurundu on väga rahul! |
teema: Kommenteerimine: Alpine |
Tundurundu
vastuseid: 120
vaadatud: 53285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2004 10:13:23 pealkiri: Kommenteerimine: Alpine |
Kõik tip top. Hind hea, kaup hea, kohaletoimetamine kiire.  |
teema: Kommenteerimine: vogon |
Tundurundu
vastuseid: 12
vaadatud: 5937
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2004 16:51:01 pealkiri: Kommenteerimine: vogon |
Äri läks libedalt ja ilma tõrgeteta.  |
teema: Kommenteerimine: pppp |
Tundurundu
vastuseid: 71
vaadatud: 23887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2004 12:02:44 pealkiri: Kommenteerimine: pppp |
Sain he ahinnaga korraliku HDD ja lisaks aitas ta mind emaplaadi murede lahendamisel. Väga usaldusväärne inimene!  |
teema: selline firma nagu united |
Tundurundu
vastuseid: 27
vaadatud: 5312
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.01.2004 21:51:46 pealkiri: selline firma nagu united |
huvitav teooria nurmsteril... minu kogemused hoopis teistsugused... ebaõnn? |
teema: Mis mälu see on...? |
Tundurundu
vastuseid: 6
vaadatud: 1655
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2004 15:16:51 pealkiri: Mis mälu see on...? |
pikkuselt ja kujult nagu SD-ram
aga keskel kaks salku (sd-rammil keskel ja teine ääres...)
selliseid mälusid tahab emaplaat Fujitsu-siemens PIII arvutis  |
teema: selline firma nagu united |
Tundurundu
vastuseid: 27
vaadatud: 5312
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.01.2004 11:51:11 pealkiri: selline firma nagu united |
ebaõnn
mul korraliku nimega masin juba 8 aastat ... |
teema: selline firma nagu united |
Tundurundu
vastuseid: 27
vaadatud: 5312
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.01.2004 23:02:40 pealkiri: selline firma nagu united |
kusagilt on meelde jäänud seik, et united dvd suri täpselt garantii aegumise päeval ära...
mina ei usalda..
aga maitse ja rahakoti üle ei vaielda.. |
teema: Kommenteerimine: UrmasL |
Tundurundu
vastuseid: 57
vaadatud: 24522
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2003 12:41:11 pealkiri: Kommenteerimine: UrmasL |
kõik tip-top
kaup korralik ja kannatas ka minu venitamise ära  |
teema: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz? |
Tundurundu
vastuseid: 3
vaadatud: 1126
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.12.2003 13:36:14 pealkiri: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz? |
see see kurb asi ongi, et peaks, aga pilti ette ei tule
prosa teise emme peal töötas...
olen juba kahte 6via89-t proovinud...
saaks kellegagi ümber vahetada... oleks nõus ka vaheraha maksm ... |
teema: Kommenteerimine: Alep |
Tundurundu
vastuseid: 4
vaadatud: 3179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2003 20:36:17 pealkiri: Kommenteerimine: Alep |
Äri kiire ja korralik.  |
teema: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz? |
Tundurundu
vastuseid: 3
vaadatud: 1126
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.12.2003 20:27:54 pealkiri: Acorp emme 6VIA89 kas toetab cel 1,1Ghz? |
aru ma ei mõista.
emme on Acorp 6VIA89 ja ei taha celeron 1,1Ghz-ga töötada.
prosal kiri 1100/128/100/1,75v
celeron SL5XU
googeldamine kah targemaks ei teinud.
appi!!  |
teema: Kommenteerimine: TheIV |
Tundurundu
vastuseid: 14
vaadatud: 5422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2003 01:01:30 pealkiri: Kommenteerimine: TheIV |
ostsin emaplaadi ja prose.
saatis ilusti postiga.
kõik oli nii nagu kokku lepitud!  |
teema: Kommenteerimine: Zolo |
Tundurundu
vastuseid: 4
vaadatud: 2367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2003 21:53:31 pealkiri: Kommenteerimine: Zolo |
ostis monitori
kõik tip-top |
teema: Kommenteerimine: Tundurundu |
Tundurundu
vastuseid: 84
vaadatud: 26735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2003 21:50:16 pealkiri: Kommenteerimine: Tundurundu |
 |
teema: Kommenteerimine: slayer |
Tundurundu
vastuseid: 62
vaadatud: 20156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2003 23:12:56 pealkiri: Kommenteerimine: slayer |
| tegime kõvaketaste vahetust. Kaup oli korras, nagu mees lubaski 8) |
| |