Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: soodent
avatar Kasutajast soodent

HV Guru
liitunud:  10.04.2002
viimane külastus:  10.02.2017 00:42:41
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  10817
[0.20% kõigist / 1.22 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja soodent sõnumeid
amet:  Rauaroobert
kontakt soodent
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: soodent
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 564 häält
Neutraalne: 1% 6 häält
Negatiivne: 3% 19 häält
Sinu arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 01.05.2005 20:15:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kaup korras
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003



sõnumpostitatud: 30.04.2005 23:13:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Meeldiv kodanik. Pole läbu tema poolt kunagi näinud.
Tark jutt õiges kohas.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2005 20:31:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kaup kiire ja korralik!
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.04.2005 08:31:05    postituse pealkiri: Lahe sell vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Näitab sulle suunda õiges suunas, siis kui oled ise kogemata midagi maha maganud.

Positiivne tegelane thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
term
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



sõnumpostitatud: 26.04.2005 19:17:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kõik sujus nagu kokku lepitud oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.04.2005 12:45:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

saime kokku,äri thumbs_up.gif muhe sell paistab olevat icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2005 23:50:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cubik
HV veteran

liitunud: 02.08.2003



sõnumpostitatud: 18.04.2005 13:50:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai emaplaat müüdud...kõik sujus, kui mitte arvestada minupoolset väikest venitamist icon_redface.gif
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matupoiss
HV vaatleja
Matupoiss

liitunud: 28.12.2003



sõnumpostitatud: 15.04.2005 17:20:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

raha sinu, prose minu
kõik toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003



sõnumpostitatud: 15.04.2005 16:21:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Videokaart vahetas edukalt omanikku thumbs_up.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



sõnumpostitatud: 08.04.2005 23:00:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Diil tehtud, raha käes. Positiivne kukub.

Sorri, kui oled palju tünga saanud viimasel ajal, aga ma üritan ikka aus kaupmees olla!

(y)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 04.04.2005 21:03:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Pubekas jah ütles täpse kellaaja millal parim pakkuja saab omale.Kui inimene sellist asja lubab ja ei täida tuleb talle neg kommentaar panna.Eelmine pakkuja lisas vaid 5kr hinnale(625) ei tea mis mõttes see 626 halvem on.Edasi saabus vaikus ja vähearenenud inimese privad.Kommentaari ponit ongi ,et lubadusi mittetäitvad isikud palljastada.Selge see ,et sain nii ka omale negatiivse ent võrrelgem seda huligaaniga kaklemisega millega kaasneb omal lõhkine kulm (y)Ise müüsin hiljuti emaplaadi prosega 900kr ja mitte 1100kr teisele mis päev hiljem pakuti ,sest oli kokkulepe.Debiilikutele selliseid asju muidugi selgeks ei tee.Ha-ha ,kui on viimane tähtaeg siis see ei tähenda ,et omale saab- mida see siis tähendab?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakala84
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003



sõnumpostitatud: 04.04.2005 19:14:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

see vend tundub küll suht piiratud mõttemaailmaga !
jäi kõvakettast oma lapsiku pakkumise tõttu ilma ja nüüd topib mulle negatiivse kommentaari icon_lol.gif ja on jätnud üldse sellise suht ülbaja (puberdeediku) mulje kuna arvab et mina kui asja müüja pean nüüd talle helistama akkama et oma kõvakettast lahti saada! kui mul on valida kas ma saan 625.- ja saan kettast lahti nii et ise ei pea midagi tegema või siis saan 626.- ja pean akkama ise ta tel. nr. küsima, ja mingite privaat sõnumitega nssima siis arvata on et valin esimese variandi!

niiet edu sulle edaspidiseks!

soodent kirjutas:
Pubekas jah ütles täpse kellaaja millal parim pakkuja saab omale.Kui inimene sellist asja lubab ja ei täida tuleb talle neg kommentaar panna.Eelmine pakkuja lisas vaid 5kr hinnale(625) ei tea mis mõttes see 626 halvem on.Edasi saabus vaikus ja vähearenenud inimese privad.Kommentaari ponit ongi ,et lubadusi mittetäitvad isikud palljastada.Selge see ,et sain nii ka omale negatiivse ent võrrelgem seda huligaaniga kaklemisega millega kaasneb omal lõhkine kulm (y)Ise müüsin hiljuti emaplaadi prosega 900kr ja mitte 1100kr teisele mis päev hiljem pakuti ,sest oli kokkulepe.Debiilikutele selliseid asju muidugi selgeks ei tee.

NO kui nii arvad siis näita mulle ka neis postitutes kohta kus kohas on öeldud et kella 12.00 ks tehtud parim pakkumine saab endale???
esimeses postis oli pandud et kella 20.0-ks (30.03.05) tahaks saada kettast lahti ja siis 30.03.05 õhtul kell 20.37 kirjutasin et täna ei jõua ja homme kell 12.00 on viimane tähtaeg! küsiks nüüd kus on see koht kus on öeldud et kella 12.00-ni on aega pakkuda ja parim pakkumine saab endale??? kui sellele annad vastuse kaob ka minu negatiivne kommentaar!


viimati muutis sakala84 04.04.2005 21:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003



sõnumpostitatud: 01.04.2005 13:25:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Kõik ok, ostis prose ja jahutuse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sven00
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004



sõnumpostitatud: 31.03.2005 18:44:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri käis kiirelt ja oli täpsel ajal kohal! soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 29.03.2005 22:36:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

banaanitants
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilman
HV Guru
ilman

liitunud: 20.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.03.2005 22:29:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri aetud.
Positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 350 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marken
Kreisi kasutaja


liitunud: 10.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.03.2005 12:00:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Toimus ost-müük, mina olen rahul icon_biggrin.gif
_________________
www.faun.ee
www.itekspress.eu
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001



sõnumpostitatud: 23.03.2005 20:53:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostis mult 512MB mälu
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marvex
HV kasutaja


liitunud: 24.09.2003



sõnumpostitatud: 21.03.2005 12:48:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

kokkuvõtlikult igati asjalik tüüp -
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2005 18:55:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Eeskujulik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferrum
HV veteran
ferrum

liitunud: 21.01.2004



sõnumpostitatud: 10.03.2005 21:57:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
hea mees on,ei karjunud,ei sõimanud!
minu viga oli,5 min enne kokkulepitud aega hüppasin ostutehinguga alt ära.
pardoon täiega!
_________________
JOHHOHAIA!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspektor
HV kasutaja
Inspektor

liitunud: 23.04.2002



sõnumpostitatud: 09.03.2005 16:32:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Õigel ajal kohal, kaup ootuspärane thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2005 16:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

soodent kirjutas:
Ära unusta mats ,et sinu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli arvamus ,et saadan äkki oma vanad sokid.Ei tea mis jumal sa siin oled ,et sul õigus raha maksta siis kui kaup käes ja teised peaks sind automaatselt usaldama.Ja loe tolgus läbi mu negatiivsed need sinusuguste agulitattide pandud.


Minu põhjendus raha maksmise venitamise kohta oli see, mis on eelmises kommentaaris kirjas. Nii et oma vanad sokid võid küll omale jätta...

Ma ei ole jumal, vaid inimene... ja eeldasin, et seda oled ka sina, kuid ma ei leia sinus küll mingit inimlikkust või arusaamist. Varem pole mul kellegagi probleeme olnud, et raha mõni päev hiljem saabub - saadakse aru, et elu on kiire ja tegevusi püütakse optimeerida. Pole ju mõtet eraldi 100 eekuse kaardi järgi sõita 4km kaugusele kesklinna ja tagasi, mis läheb mul maksma 20 EEK ehk 20% kauba hinnast... lisaks vähemalt tund ajakulu. Ma saan selle kaardi ära tuua mõni päev hiljem, kui nagunii on linna asja ja siis raha ära maksta... Olen kogu aeg nii teinud ja seni probleemideta.

Mulle isiklikult tundub, et siin on tegemist pigem pealinna mentaliteediga, et kuidas küll mingi "agulitatt" julgeb üldse venitada pealinna vurlele raha maksmisega...
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 06.03.2005 14:58:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: puudub

Tuleb asi uuesti üles panna ,sest kodanik palus mul kommentaarid kustutada ent ise seda ei teinud.Raha maksmisega venitas ja põhjendas siis sellega ,et ma võin talle näiteks vanad sokid müüa ja seepärast ta mulle raha ei maksa enne ,kui kunagi kauba ära toob ja kontrollib.

viimati muutis soodent 11.03.2005 00:25:05, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2005 23:27:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Negatiivne

kannatamatu ülbik... muud ei oska küll öelda.

Mees saatis mulle Tallinnast Tartusse postipakiga 100 EEKise TV-kaardi ja pidin raha üle kandma, kui kaup käes. Kuna elan äärelinnas, siis mingi 100 EEKise kaardi pärast eraldi kesklinna ja tagasi sõita läheks mul maksma mingi 20 EEK, mis on 20% kauba hinnast... lisaks ajakulu. Ütlesin talle selge sõnaga, et lähen mõni päev hiljem pakile järele, kui mul on nagunii kesklinna poole asja, et siis saan ühekorraga ka paki välja võtta, kuid mees ei saa absoluutselt aru ja tahab, et ma talle kohe raha üle kannaksin, enne kui olen pakki näinudki. Kardab vist, et jääb rahast ilma või kahtleb oma kaubas... ei tea.

Ennegi on postiga äri aetud ja paki järel päevi hiljem käidud, kuid seni on inimesed sellest aru saanud ja pole mingit prb olnud. Kõik on rahad kätte saanud, mida näitavad ka kommentaarid minu kohta: 43st on negatiivseid 0 (NULL!). "Härra" Soodent'il aga on neutraalseid kommnentaare 6 ja neg. 4! Vaatasin juba alguses, et kuidagi kahtlane tegelane natuke...


viimati muutis emmennpee 06.03.2005 17:41:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2005 00:22:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tegime kaupa, midagi halbapole öelda.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zarc
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2005 21:45:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tore oli asju ajada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Innu-
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002



sõnumpostitatud: 29.01.2005 17:36:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

positiivne icon_smile.gif Cooler käes ja isegi kõik dokumendid sain kaasa kust ostetud j.n.e!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotrat
HV kasutaja
hotrat

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2005 17:55:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

tasub äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002



sõnumpostitatud: 24.01.2005 20:28:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

icon_redface.gif Mingi kas minu ühenduse või HV jama - posti sisestus lõppes erroriga, aga post ise jõudis kohale!? Kui keegi näeb, kel siin võimu siis võiks 2 liigset kustutada. Äri sai ikka ühe korra (esialgu) aetud.

viimati muutis eeroj 24.01.2005 20:35:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002



sõnumpostitatud: 24.01.2005 20:27:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

icon_redface.gif

viimati muutis eeroj 24.01.2005 20:31:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002



sõnumpostitatud: 24.01.2005 20:26:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ehtne Rauaroobert. thumbs_up.gif
Sai ka natuke äritsetud - kõik sujus. Nii käest-kätte kui posti ja ülekandega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002



sõnumpostitatud: 18.01.2005 15:00:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Positiivne kogemus. Tänud mälu eest thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2005 12:15:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

normaalne tegelane...kaup kiiresti kohal ja puha thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.01.2005 12:17:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

äri sujus probleemivabalt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2004 22:52:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai temaga jälle meeldivalt kaupa tehtud.
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2004 20:00:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

ostis mult 6x 32mb sdrami

kiire ja mobiilne tegelane
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2004 11:58:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2004 15:00:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Tehing toimus täpselt selline, nagu varem kokkulepitud oli!
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.11.2004 15:45:37    postituse pealkiri: ÕIGE KAUP LEIDIS ÕIGE PEREMEHE vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Selle mehega võib äri ajada küll. Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003



sõnumpostitatud: 31.10.2004 02:35:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Äri jäi küll tegemata minu vea tõttu, kuid siiski julgen soovitada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002



sõnumpostitatud: 22.10.2004 11:26:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

väga tore oli asju ajada, isegi, et alguses väike probleem kokkusaamise paika panemisega.
lisaks on tema kohta käivate kommentaaride teema üks huvitavamaid omas klassis icon_razz.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002



sõnumpostitatud: 14.10.2004 09:13:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Meeldiv on suhelda abivalmis inimesega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urmaz
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2002



sõnumpostitatud: 29.09.2004 11:47:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Ostsin mälu. Mäletab küll. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katsetaja
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003



sõnumpostitatud: 27.09.2004 19:45:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Raha ja emaplaat vahetasid omanikke!!
Kaup jõudis kiirelt kohale ja töötab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2004 17:40:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

positiivne ärikogemus olemas. kõik läks nii nagu pidi ja rohkemgi veel icon_razz.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003



sõnumpostitatud: 26.09.2004 20:06:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Igati positiivne mulje temast. Oli abivalmis ning kõik läks nii, nagu lubatud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hypogenic
HV kasutaja
Hypogenic

liitunud: 03.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.09.2004 10:14:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai üks vidju temale müüdud. Tundub olevat muhe säga. Edu Sulle! beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003



sõnumpostitatud: 22.09.2004 17:20:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ soodent ]: Positiivne

Sai siis ka äri aetud. Kõik ilusti korras. Täiesti usaldusväärne tegelane. Edu!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
14/17

soodent arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 93% 755 häält
Neutraalne: 3% 25 häält
Negatiivne: 4% 35 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.