| autor |
sõnum |
pspboy333
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2010
|
postitatud: 06.12.2010 22:21:02 postituse pealkiri: Müüs Xboxi |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
postitatud: 13.08.2010 16:21:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MihkeLaan
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2007
|
postitatud: 03.12.2009 20:34:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
müüsin xboxi mängu  _________________ xbox live: ARRAK15 |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seris7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007
|
postitatud: 26.11.2009 18:32:58 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
ostis COD: MW2 xbox360i jaoks! Tuli ise järgi!
 |
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Coolest
HV veteran
liitunud: 04.07.2006
|
postitatud: 18.01.2009 18:52:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
postitatud: 15.01.2009 23:21:53 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Viis mu xboxi puldi minema  |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 14.01.2009 22:51:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
kõik sujus hästi
 _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
postitatud: 06.09.2006 15:26:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Tehing kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
postitatud: 25.09.2004 00:24:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
oli meeldiv äri ajada.. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
postitatud: 09.08.2004 23:08:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Lahe äri toimus
Kauplesime sentidega
Muidu oli sõnapidaja mees  |
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
postitatud: 27.07.2004 13:10:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Einoh jah, ostis siis minult ühe G420ne  _________________ Apple business solution partner. |
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 25.04.2004 12:46:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
sain oma vanarauast lahti jah  _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
postitatud: 13.03.2004 22:53:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Erimeelsusi oli ,aga kõik sai ikkagist lahendatud ja tehing oli positiivne .  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 27.01.2004 18:43:44 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
põhjenda ikka millega ma selle ära teeninud ka olen. ma viimasel ajal küll kedagi sõimanud ei ole  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
postitatud: 27.01.2004 18:05:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne |
|
läheb allapoole...ei tia 2kki norm 2kki mitte...praegu igatahes natuke  |
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 14.01.2004 21:13:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
 _________________
 |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
postitatud: 10.01.2004 22:29:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 08.01.2004 20:11:31 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
tegemist ei ole mitte exceli-teemalise foorumiga. ent kui soovi on siis teeme vastavateemalise threadi. sa ei saa muidu vist hakkama.
ja tõsi, olen 20. kui arvad et vanus arvutimaailmas mingit tähtsust omab sinu jaoks. väga masendav tekst sul. nagu jututoast välja karanud - noorem? järelikult loll ja alaväärne.. muig...
viimati muutis Anc 16.06.2005 12:37:41, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 08.01.2004 19:48:02 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne |
|
| Sa vist vaatad ,et avavad ent kas sa midagi välja ka loed näit. wordiga.Sa ikka üldse ei mõtle mida räägid-oled mingi 18a vist. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 08.01.2004 16:41:53 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
| soodent kirjutas: |
| Anc kirjutas: |
kurat hakka või ropendama - kui mõttetu saab olla. tuled teise profiili ka veel solkima oma pasaga. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes. mõni ime ka - ma pole esimene kellega sul probleeme on olnud. ja mida ma ütlesin täpsemalt? seda et mõttetu jutt et exceli failide avamiseks peab legaalse ecxeli ostma.
phhh... mine maanda ennast kuskil mujal peale minu profiili ja HV foorumi. |
Sa ikka ei saa aru ,et jutt oli selliste failide kasutamisest firma hinnakirjas.Pasanda oma kommentaaridega rohkem ja siis imesta miks sulle negatiivse panin.Ürita mõelda ka vahel. |
kes sul üldse käskis minu kohta arvamust avaldada? mis on exceli formaadil viga? 99% arvutitest suudab exceli faile avada ilma mingigi lisaprogrammi installeerimiseta. ma isiklikult ei teagi ühtegi inimest, kellel pole miskist programmi arvutis mis exceli suudab avada. mina rohkem antud teemal vaielda ei viitsi. nagu seinaga räägiks. lihtsalt ajad oma jora vastu jne |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
postitatud: 07.01.2004 20:07:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 07.01.2004 18:17:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne |
|
| Anc kirjutas: |
kurat hakka või ropendama - kui mõttetu saab olla. tuled teise profiili ka veel solkima oma pasaga. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes. mõni ime ka - ma pole esimene kellega sul probleeme on olnud. ja mida ma ütlesin täpsemalt? seda et mõttetu jutt et exceli failide avamiseks peab legaalse ecxeli ostma.
phhh... mine maanda ennast kuskil mujal peale minu profiili ja HV foorumi. |
Sa ikka ei saa aru ,et jutt oli selliste failide kasutamisest firma hinnakirjas.Pasanda oma kommentaaridega rohkem ja siis imesta miks sulle negatiivse panin.Ürita mõelda ka vahel. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 07.01.2004 14:32:01 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
| väga meeldiv kui rahvas rahul on;) |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavelnec
HV Guru

liitunud: 06.11.2002
|
postitatud: 07.01.2004 11:45:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
| duron 1600 ostetud, kaup kiiresti kohal ja korras |
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
176 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
postitatud: 07.01.2004 00:01:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
täitsa normaalne vend tundub olema  |
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summer
HV veteran
liitunud: 07.08.2003
|
postitatud: 06.01.2004 20:20:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
| Asjalik inimene jutu poolest. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 06.01.2004 20:00:21 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
-.-
viimati muutis Anc 16.06.2005 12:38:43, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 06.01.2004 19:59:32 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
-.-
viimati muutis Anc 16.06.2005 12:38:14, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 06.01.2004 19:59:27 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
kurat hakka või ropendama. tuled teise profiili ka veel solkima. sulle ei või vist keegi midagi öelda? sina kriitikat ei kannata igatähes.
mis kommentaare? üks post, mis arvamuse ümber lükkas ja nüüd justkui ma kirjutakski pidevalt mõttetuid kommentaare. loe veidi minu postide sisu ja äkki märkad et siinseal on väike iva ka...
viimati muutis Anc 06.01.2004 20:12:04, muudetud 1 kord |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 05.01.2004 17:21:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Neutraalne |
|
Kirjutab mõttetuid kommentaare teemades.
viimati muutis soodent 23.09.2006 19:24:26, muudetud 4 korda |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 04.01.2004 03:03:34 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
ma tean et sai meeldiva tulemuse, ma maksin üle;)
rääkisin ennast ise sisse niiet v7+ hinnaks tuli orienteeruvalt kokku 275eek ja seda ilma regulaatorita  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
postitatud: 03.01.2004 15:15:29 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Pärast põhjalikke läbirääkimisi sai asi ootamatult meeldiva lõpptulemuse 8)
Kindlalt positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
postitatud: 29.12.2003 20:27:35 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
 _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 29.12.2003 20:05:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
täitsa ponx vend Tegime äri ja kõik ok  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argo
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 27.12.2003 18:31:04 postituse pealkiri: Ei jah... |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Ei minuarust kah norm vend . Aitas ja õpetas clockimisel...Thnx  |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 12.12.2003 21:14:16 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
| kaup on tegelikult kõige korralikum pc2100 pulk mida ma elusees üldse näinud olen! 175mhz siinikiirust ja cl2,5 kannatas stabiilselt ära!! |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zolo
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2003
|
postitatud: 12.12.2003 18:51:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
| ostsin ddr 256 mb, kaup korralik, müüa täpne |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
postitatud: 05.12.2003 15:37:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Karm mees-Karm bizniz
kaup korralik,isegi töötab |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
postitatud: 03.12.2003 20:20:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Võttis kiiresti ühendust ning kaup vastas kirjeldusele.  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 27.11.2003 18:30:15 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
| selle virvenduse kohta niipalju et asi võib olla isolatsioonis. ma proovisin omal ka miskist kevasti isoleeritud kaablit (st RCA helikaablit) ja oli ka tugev virvendus sees. ma ei tiagi millega sellest jagu saab. ferriit vms? |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
postitatud: 16.11.2003 02:38:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
igati  |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
postitatud: 15.11.2003 21:05:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Norm mees... lubas maksta kui asja kindlalt korda saan aga ei saanud (leidsime ainult vea) aga raha maksis ikka veidi  _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
postitatud: 14.11.2003 20:08:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
Igati usaldusväärne. Minu ütlemise ja sõna peale, et juhtmetel viga küljes oli nõus osa raha tagasi maksma.
(see muidugi ei tähenda, et ma valetasin)
Hea suhtleja ja igati posiitivset kommi väärt
EDIT: Muide sain need juhtmed väikese raha/aja ja närvidekuluga 99% kenaste tööle...üks kondekas oli vahele vaja joota. Nüüd pilt täiesti hea vaid üsna väike virvendus  _________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 01.11.2003 21:54:29 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
postitatud: 01.11.2003 21:12:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
postitatud: 31.10.2003 18:10:01 postituse pealkiri: Positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
K6ik ok - kaup raha vastu vahetatud hoolimata sellest et kaart mingil kuradi p6hjusel 15 mhz madalamal taktil k2is :0 _________________ Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay. |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laevus
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
postitatud: 30.10.2003 21:22:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
| usaldusväärne inimene igasuguste äriasjade ajamisel. 8) |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 30.10.2003 21:20:57 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
| ometi langesid sa samale tasemele ja tulid kiuste mulle negatiivset kinkima. pealegi põhjendasin miks mina sind nii hindasin. kahtlemata mitte müügitehingute pärast vaid ikka selle pärast, et pärast korduvad minupoolset soovi selline asi sinu poolt lõpetada, jätkasid ikka teema solkimist. ole nüüd õnnelik siis sellega ,) |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
postitatud: 27.10.2003 23:08:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Anc ]: Positiivne |
|
| Ma võisin ju sinu teemat "sinuarust" raskete faktidega solkida, aga ma poleks iial tulnud sinu müügimehe hindamist sittuma, nagu sina seda tegid! |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 27.10.2003 22:51:03 postituse pealkiri: |
|
| Arvamus kasutajast [ Anc ]: puudub |
|
hehehe.. mõni ime et ma negatiivse suhtumisega olen kui sa mu müügiteemat offtopicu ja face'idega solkima hakkad. ja kui mees korduvate manitsuste peale järele ei jäta ja ma teda kommenteerin, siis kohe vaja mind mustata. dziisas... |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|