Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: R75
avatar Kasutajast R75

HV kasutaja
liitunud:  01.05.2002
viimane külastus:  13.02.2026 12:48:52
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  737
[0.01% kõigist / 0.08 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja R75 sõnumeid
amet:  Captain
arvuti:  MacBook Pro 13” CTO 2020
i5 2,0 1038NG7/32Gb/1Tb SSD
MacBook Pro 13” 2020
i5 2.0 1038NG7/16Gb/512Gb SSD
Razer Orochi V2 mouse black
Razer Orochi V2 mouse white
Apple Magic Mouse
Seagate Expansion 2.5" HDD 5Tb USB 3.2
Bose SoundLink Mini II black
Bose Quiet Comfort 35 Wireless Noise Cancellation Headphones
Garmin GLO 2 Bluetooth GPS/GLONASS USB Receiver
===========
XBox Series X
Seagate Expansion Card 1Tb
WD Passport 2TB USB 3.0
Microsoft Wireless Headset
=================
Nintendo Switch OLED (Atmosphere)
512Gb Samsung Pro Plus
Mobapad M6 Gemini
=================

Raspberry Pi 4B 8Gb Argone One M.2 SATA 128Gb HA server with Zigbee/WiFi/Lan Coordinator
Raspberry Pi 5 8Gb Argone One V3 M.2 NVMe 250Gb Samsung 970 Evo Plus HA server with Zigbee/Wifi/Lan Coordinator SMlight SLZB-06
TerraMaster F4-423 NAS 32Gb Ram/2x256Gb NVMe (read) cache/ SHR RAID (RAID5) 28Tb (16Tb WD Red Pro +2x 14Tb Seagate IronWolf Pro) + 960Gb Micron5400 Pro SSD
TerraMaster D5-300 DAS 14Tb (8Tb Wd Red Pro + 2x 3Tb WD RED)
Asus RT-AX86U Router (Merlin)
2x Lianguo 8-port 2.5G Ethernet Switch + 10G Fiber SFP
Cyberpower VP1000ELCD UPS
======
iPhone 12 Pro Max 128Gb
Redmi Note 8 Pro 6/64Gb
==================
Amazon Kindle Voyage
========
Yandex Station Max
Yandex Station Mini 2
Yandex Station Mini
Yandex Station Light
Yandex Module
2x Yandex remote
kontakt R75
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: R75
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 53 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält
Sinu arvamus kasutajast [ R75 ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.10.2025 10:46:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Müüsin Asus RT-AX86U
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2024 20:31:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Ostsin GPU, kõik laabus!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2023 00:55:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2023 13:46:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kõik ok - ootas dpd kaotsi läinud paki ära, mis lõpuks ka ülesse leiti ja edukalt temani jõudis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1519 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2018 13:14:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Väga tore müüja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2018 11:49:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Väärt ostja!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves53
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.05.2017 08:31:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 08.06.2016 03:54:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
M: 2x4GB DDR3 PC3L 1600MHz Samsung sülearvuti mälud
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tlwww
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004



sõnumpostitatud: 18.08.2014 23:08:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Väga normaalne! Tehing sujus kenasti ja kasutatud kaup oli uue vääriline. thumbs_up.gif
Ostsin PS3-e koos hunniku lisaseadmete ja mängudega.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003



sõnumpostitatud: 06.05.2013 23:31:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Müüsin klapid. Kõik sujus nii, nagu kokku lepitud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003



sõnumpostitatud: 18.10.2012 16:15:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

thumbs_up.gif k6ik sujus. soovitan
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.10.2012 21:21:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kiire ja meeldiv müügikogemus.
Head NASi tarbimist! icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pägalik
HV kasutaja
Pägalik

liitunud: 11.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2012 21:37:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Väga hea oli äri ajada. Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
selle koha peal peaks olema allkiri
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2012 12:50:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Hea ostja, soovitan !
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dnl
HV vaatleja
dnl

liitunud: 15.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2012 19:40:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Korralik ostja + kiire tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2010 22:51:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

ostsin telefoni, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003



sõnumpostitatud: 03.02.2010 22:12:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Sõnapidaja ostja. Soovitan.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiliam12
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.10.2009 23:59:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

soovitan thumbs_up.gif diil kiire ja korralik
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.07.2009 14:14:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Sai äri aetud
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007



sõnumpostitatud: 02.04.2009 19:26:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Tegi pakkumise, Tuli järgi. Kõik on ok. Äri kiire. thumbs_up.gif
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayout
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 28.03.2009 21:14:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Äri kiire, konkreetne ning korralik. Ost on edukalt uue omaniku(minu) juures tööd alustanud. Võin julgelt soovitada teda!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xire
HV kasutaja
xire

liitunud: 18.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2009 18:22:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

müüsin PS2

saatis raha, viisin konsooli thumbs_up.gif
soovitan!
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siimuc
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.07.2008 02:12:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

UPS-i ost läks ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2008 02:14:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Väga asjalik ja sõnapidaja mees! Julgen soovitada! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R75
HV kasutaja
R75

liitunud: 01.05.2002



sõnumpostitatud: 09.01.2008 22:44:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: puudub

Sa ei kanna mulle raha, ja arvan et sel juhul kes ees see mees.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004



sõnumpostitatud: 01.01.2008 12:07:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Negatiivne

Oli kokku lepitud enne pühasid, et müüb mulle läpaka dvd-kirjutaja, kuna pühade ajal Cargobus kinni jäi kokkulepe, et paneb aasta alguses posti. Kui aasta lõpus ütlesin, et kannan kohe raha üle ja jään ootama tuli vastuseks, sorry juba müüdud. Mina arvan, et pole sõnapidaja mees. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



sõnumpostitatud: 23.12.2007 13:01:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Müüs videokaardi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnumpostitatud: 19.12.2007 09:55:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Ostis mälu, kõik hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.12.2007 21:23:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Sai siis üks mälukaart ostetud! Äri kiire ja korralik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005



sõnumpostitatud: 11.12.2007 12:07:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Sai emaplaat müüdud, maksis ilusti ettemaksuarve ja sain kauba üle anda. Kõik kiirelt ja korrektselt.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2007 13:29:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

sai voodoo ostetud, tuli ise kohale ja võib tehinguga rahule jääda icon_smile.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiki
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2003



sõnumpostitatud: 16.11.2007 21:20:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Õigel ajal , õiges kohas.
Kaup kvaliteetne ja garantiiga.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 19:38:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

ostsin GPS mooduli, äri käis kiirelt thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2007 00:54:48    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: R75 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

R75 kirjutas:
Vahetasin malu AP vastu. Koik OK. Soovitan! thumbs_up.gif


Samad sõnad icon_wink.gif

5+

thumbs_up.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel85
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2007



sõnumpostitatud: 14.07.2007 16:31:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Korralik kaup, usaldusväärne vend. Soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003



sõnumpostitatud: 10.07.2007 00:55:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Aus kaup, ausa mehega thumbs_up.gif
_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005



sõnumpostitatud: 30.06.2007 10:02:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

ostsin ühe sdrami.
tehing oli kiire ja korralik. väga norm vend.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.06.2007 21:56:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Ostsin 2 * 512MB SDRAM, kaup käes, endal läks natuke kauem lihtsalt maksmisega aga nüüd kõik korras. Tänan!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006



sõnumpostitatud: 12.06.2007 22:07:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Müüsin korpuse, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002



sõnumpostitatud: 10.06.2007 07:38:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Ostis toiteka, tundub, et on rahul.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006



sõnumpostitatud: 18.11.2006 20:16:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kiire müüa.
Soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassi
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2004



sõnumpostitatud: 17.11.2006 22:35:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kaup nagu reklaamitud ja tehing kiire. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pionerz
HV vaatleja
pionerz

liitunud: 19.11.2004



sõnumpostitatud: 25.09.2006 10:34:05    postituse pealkiri: koik oli tip-top =))) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

väga soovitan icon_wink.gif)

surepärane müüja icon_wink.gif
_________________
Misdirection.
What eyes see and the ears hear, the mind believes
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003



sõnumpostitatud: 19.09.2006 10:01:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

kaup sai tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.09.2006 11:13:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

5+ telekakaardi eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003



sõnumpostitatud: 21.04.2006 20:26:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

5+ sai makk ostetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002



sõnumpostitatud: 03.10.2005 17:50:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kaup korralik, tegija vend. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infiltrant
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004



sõnumpostitatud: 14.05.2005 22:28:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik. Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommyg
HV kasutaja
tommyg

liitunud: 23.09.2004



sõnumpostitatud: 13.03.2005 16:07:50    postituse pealkiri: faste and good bayer vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

faste and good bayer thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thevass
HV veteran
thevass

liitunud: 14.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2005 13:55:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ R75 ]: Positiivne

ostsin usb bt kõik hea thumbs_up.gif
_________________
Full Clip

Pakkumised ei kehti igavesti.
Milleks ajada nii palju lolli juttu?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

R75 arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 58 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 5% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.